Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gaudlok je potpisao za Fener na 2 godine, bio najbolji strelac u svim takmičenjima, ali 0 trofeja i prekinuli su saradnju. To govori dosta.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja mislim da je bolje umesto njega da dovedemo proverenu domacu 2 Danila Andjusica. Salu na stranu pa bas zbog toga sto je rizik i zbog povrede i zbog moguceg divljanja to ide na dusu Trinkijeriju. Ove godine on sklapa ekipu dakle on ce na kraju sezone imati kritike da l pozitivne ili negativne da l smo pogodili sa igracima ili nismo.

Koja je razlika u osvajanju i ne osvajanju tipa evrokupa? Pa ti samim igranjem evrokupa nemas finansijsku korist vec samo izdatke dakle sem sportske satisfakcije nista i imas tu korist da igras evroligu za koju ti jos vise treba para i koju da osvojis opet ne mozes pokriti troskove sklapanja ekipe i njihovih plata. Ja razumem sto se pojedini boje i ja se bojim da kad ovi odu nece ostati kamen na kamenu al ako hocemo da probamo napasti evroligu moramo sa takvim igracim. Mvp je pisao da ce Gaudlok igrati ako dodje vise 2 nego 1 bas zbog povrede i tog divljanja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.846
Локација
underground
Slazem,se nije igrac za trofej evrolige,ipak, nase ambicije nisu tolike.Prva asocijacija mi je bila ,da nije za nas,kad sam se setio da ga je Trinkijeri trenirao,uveren sam da ipak bolje zna od nas.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gaudlok nema nijednu šampionsku titulu u karijeri.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Reci slobodno na originalnu Ciganliju za vreme DV ...

Najvise podseca na Divu sa Silbom

Meni se ekipa do sad svidja, mislim da moze da igra bas dobru kosarku ako se uklopi, budu tim ali to je samo ovako kosarkaski, da li je dovoljno da KKP uzme titulu, ne bih znao, tj znam sta mi je odgovor ali ostavljam prostor da se nadam najboljem

Brajant ili Holins su pravi dodatak na ovu ekipu i steta je sto ne zavrsise kod nas, a za Gaudloka iako je top ne mogu da kazem da ce da odgovara ekipi da svi budu zadovoljni
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Gaudloku se u zube ne gleda. Ako dodje verovatno Trinkijeri zna sta radi, pa trenirao ga je i zna sta moze da ocekuje od njega i na terenu i van.

Smijesna prica o tome da je carinik i sta sve vec ne. I to znamo mi sa foruma, ali eto ne zna onaj koji ga je prethodno trenirao i onaj koji zna sta mu treba i da li mu ovaj to moze pruziti.

Edit: Ako je tacno da nema titulu, onda motiv vise da je osvoji u svetom crno-belom dresu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.822
Kad vec kukamo i smeta nam eventualni dolazak "mini mambe", daj onda da kontaktiramo i pokusamo da vratimo Ratkovicu ili damo drugu sansu Sinadinovicu?Oni su bar racionalniji igraci....

Na stranu sto mislim da je nerealno da dodje ovakav igrac u svetinju.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Nadam se da znaš kako je taj UNIKS bio koncipiran i koliko je taj tim bio drugaciji u odnosu na ovaj Partizanov... Da ne pričam o tome da su Rusi mogli da plate ko god im trebao za doselekciju...
Sto se tiče njega kao njega, jedan oda najboljih evropskih napadača bez sumnje...
Nisi razumeo poentu posta - debelo si je omanuo. Nemojmo menjati teze, jer niko od nas dvojice nije pričao o tome koliko je tim platežno moćan, kako je bio koncipirao... već smo pričali (tj ti si pričao) o tome kako njega ne vole bivši treneri i saigrači jer je kancerogen po svlačionicu, a onda se pojavi neki Trinkijeri, realno jedan od najboljih evropskih trenera novog talasa, i želi ponovnu saradnju sa njim.

Nema potrebe da mi objašnjavaš kakav je Gaudlok tip igrača - svi znamo da je on "divalj", skorer, da je sa loptom brz kao munja, da ima ubilački mentalitet, te da koncepcijski menja ekipu iz korena, ali to da je kancerogen po svlačionicu, da je loš čovek... e to bi mogao da mi objasniš, pošto je Trinkijeri očito demantovao takve tvrdnje ovom željom da ponovo sarađuju...
Novac za koji će on igrati kod nas mogli smo da usmerimo u doveđenje mnogih drugih dobrih dvojki, a Andrea je baš njega fokusirao kao prvu metu - nikako se ne slaže sa tvojom tezom da ga ne vole bivši treneri jer je kancerogen po ekipu.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Koliko sam ja skontao Gaudlok se nudi nama.
Njegov eventualan dolazak je pandan dolasku Kinzija onomad kod Duleta samo se nadam boljem epilogu.

Jeste da je malo rizičan potez što se tiče uklapanja u tim, ali nije baš toliki kako se priča. Svakako Trinki mora da uspostavi jasnu hijerarhiju, a ne kao prošle godine.


Gaudlok nema nijednu šampionsku titulu u karijeri.

I tako nam neće biti dozvoljeno da uzmemo bilo šta sem kupa na lokalnom nivou.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Da me neko pre 5 dana pitao koji je EL igrac kog sam najvise voleo da gledam...Gaudlok, bez dvojbe. Da li samo po sebi to znaci trofeje, naravno da ne.
Zapamtite, svaki igrac se moze usmeriti i kontrolistati, svaki, ali ne to ne moze uraditi svako. Milio detalja je u igri. Ovde je pitanje da li mi verujemo u naseg trenera, ili ne.
Pa i Bogdan je za Vlada Jovanovica bio neupotrebljiv, ima masa primera.
Vidim Sale Djordjevic hoce Djentilea, u tu glavu jos niko do sada nije usao, a igrac je paklen.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da ne odgovaram svakom ponaosob.
Ja ne znam kako vi ne kapirate šta znači koncept tima. Nijedna ekipa ne može da igra sa više ball hogera, i pri tome ne mislim na “divljake”, nego na igrače koji traže bar 5 sekundi loptu u rukama.
Mi igramo pnr znaci napadi treba da traju na protivničkoj polovini nekih 10,15 sekundi. Trenutno imamo igrace koji vole loptu a to su Volden, Peiners, Zagorac, Tomas, Gordic, Parahuskom je neophodna lopta da bi zidao dole, ako se na to doda igrač koji na stranu njegovi ljudski kvaliteti, traži 5 sekundi min loptu u posedu, šta mislite kako to utiče na koncept.
Iz aviona se vidi da ova ekipa traži 3 and D igrača sa prackom, da trci iz blokova, nešto kao pominjani Holins, ili u nekim boljim vremenima konstantni Vanja.
Gaudlok je ono sto je one sezone bio Mačvan, igrač koji 1 posto ne odgovara konceptu ekipe, ali je kvalitetom nešto najbolje na tržištu. Garantujem da ako je priča realna da je to razlog zašto još nije kod nas i zašto se premisljamo.
A znamo bez obzira na Macvanove ljudske kvalitete kako se završila ta sezona. Jer je bio sve sto nam ne treba na 4.
Imali smo dostupnijeg i jeftinijeg izuzetnog individualca Pulena ispred nosa. Zasto ga nismo doveli pa upravo zbog svih tih razloga...
Košarka se jeste promenila, ali nije slučajno zašto je DV uvek izbegavao napadačke bekove amerikance, a dovodio timske igrace poput Palasija na pleju, ili Hausa na beku, ili top igrace poput Kamingsa na pleju...
Sve stoji druga je to košarka ali za to je postojao razlog koji je i dao rezultate, i činjenica je da si tada 2 mogao da popuniš domaćim igračima, ali i tada se poštovao koncept...
Ako ga dovedemo i ne udjemo u finale ek ili osvojimo abu, sezona je neuspešna.
Sem Tomasa i Zagorca prakticno ni jedan igrač ne može da napreduje, ide se na sve ili ništa, sa ponekim igračima čiji je max bio pre 3,4,5 godina...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.846
Локација
underground
Ja ne razumem lamentiranje,nad finansijama povezano sa Gaudlokom.Evo tvrdim,da ce on igrati za manje para, nego sto igra Holins,a voleo bi kad pocne sezona,da neko iskopa te podatke,pa da me demantuje.Druga je stvar sto bih ja vise voleo Holinsa,a ocigledno i Trinkijeri,jer mu je on bio prva opcija (tj,druga posle Gagija).Ali ponavljam,radio je s njim,i ako imamo poverenja u njega da zna sta radi,onda ja nemam brigu oko toga.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.975
Stante ljudi nije jos dosao.. po njegovom “I hope” meni deluje da se on nama nudi... mada mozda gresim...

Nisam kosarkaski znalac, ali Ostoja (ili ko god) je odlucio da se ide na sve ili nista... jer recimo jos jedna sezona bez icega bi sigurno Trinkieria oterala iz Partizana, a opet ovakve igrace dovoditi nekom drugom treneru bila bi greota...

Tako da se poklopilo za sezonu biti ili ne biti...

I kad se sve uzme u obzir bila bi zaista steta da se ne pruzi podrska...
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Jedino ce Mozli da kupi otpatke,skace i blokira. Ovi ostali sve suteri u ekipi. Dosta jakih individualaca imamo. Vajlda ce Trinki to lepo skockati..
 
  • Like
Reactions: Zex

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Gaudlok moze biti kancer za ekipu ako mu das odresene ruke da radi sta hoce kao sto je dobio u Armaniju. pogotovo ako se sa takvom ulogom poklopi i losija forma.

Mislim da Trinkijeri zeli sa njim da dobije game changer igraca. Bilo je dosta situacija prosle godine kad smo igrali teske utakmice i nije bilo igraca koji moze da napravi mini seriju od 7-8 poena i pokrene nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top