Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Stvarno sramota sto necemo da dovedemo nesto sto nam ne odgovara, i za sta bi bacili najveci dio novca. Pa zele da pricekaju da se pojavi opcija koja nam je potrebna, i koja ce ovu ekipu poboljsati, a ne biti samo jos jedan stranac vise.

Brate ne bih se složio sa tobom. Vjerovatno se ni ovo što ću sad reći neće svidjeti mnogima ali opet cigani imaju jači roster od našeg trenutno. Neka ubica od beka se trebala dovesti do sada i onda bi situacija bila dosta drugačija. Opet počinjemo sezonu bez igrača koji kad se digne za 3 vjeruješ da ulazi. I ova proba sa AEKom je to itekako potvrdila.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.859
Локација
underground
Pa mene bi cudilo da oni ne ulaze na papiru sa jacim rosterom,s obzirom da je u njihov roster ulozeno vise novca.Ali to ne znaci da se sa njima ne moze igrati i da se ne mogu dobiti.Prosle sezone je ta razlika na papiru bila i veca,pa da se nije izdogadjalo,sve sto se dogadjalo,mi bi ih dobili,a malo je falilo i ovako.Racuni se svode u aprilu i maju,a sad je septembar.Mnogo je vaznije da mi sa tim igracem pogodimo,nego da li ce doci sad,ili za mesec dana, i nema razloga za nervozu.E ako ne dodje ni za mesec dana,onda cemo verovatno imati problem,mada kazem,racuni se svode u maju,i retko ko zavrsi sezonu (samo)sa igracima sa kojima je zapoceo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.769
Reaction score
55.466
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Najbolje da dovedemo nekog samo da se zadovolji javnost.
Jebiga valjda se igrač bira, a ne uzima samo na osnovu potencijalnih problema, treba odabrati i igrača koji je normalan u glavi da ne naruši hemiju, da ne remeti koncepciju igre koja postoji očigledno.
Kad sam pisao to za Gaudloka ovde su se ljudi smejali i pisali gluposti tipa “ sad ni Gaudlok ne valja”, pa nije to tako jednostavno, da jeste Trinkijeri bi ga već potpisao.
Što se tiče Pecarskog mislim da se sve ogleda u tome da je Miletić koji je 10 puta manje talentovan na pripremama prikazao više seniorske košarke nego Pecarski za sve ove godine...
Nek shvati ko kako hoće.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Brate ne bih se složio sa tobom. Vjerovatno se ni ovo što ću sad reći neće svidjeti mnogima ali opet cigani imaju jači roster od našeg trenutno. Neka ubica od beka se trebala dovesti do sada i onda bi situacija bila dosta drugačija. Opet počinjemo sezonu bez igrača koji kad se digne za 3 vjeruješ da ulazi. I ova proba sa AEKom je to itekako potvrdila.
Covic ima od 1.5 do 2 miliona veci budzet. Drugo, mnogo igraca se ne snadje u prvih mjesec-dva sezone u nekom klubu, dobije ciste papire i onda u drugom klubu zablista i pokida. Tako da je vjerovatno sad izbor tanak, a ono sto je nesumnjivo kvalitetno je i mnogo skupo. Nema Partizan da plati bilo koga 400k, ne zavaravajmo se. Druga je cijena igraca u novembru, decembru, a i praksa je pokazala da svi tokom sezone dovedu jednog ili dva igraca. Tako da nema razloga za nervozu.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
informacije iz uprave pionira je da se renovira gradskim parama i da se reciklaza uspela izdogovarati za termine utakmica i treninga na taj nacin kao da mi ni ne postojimo.....naravno u sadejstvu sa upravom pionira i grada....onda je ostoja trazio reciprocitet te mu je ustupljna arena po skoro istim novcima ali sa ugovorom na pet godina......zapravo arena uglavnom zvrji prazna kad je ne puni polusvet koji ide da slusa drekavce, pa je ovo nacin da arena dodje do novca....grbovic je jedva docekao da iz inate reciklazi ,dogovori 24 casovni zakup male sale...sad bi se corava nakaza izbecila ali je dobio sve sto je trazio pa nije smeo da se drelji....
Vi se raspisaste o Areni, a covek je to lepo objasnio jos pre vise od mesec dana...Apsolutno verujem da se bas ovakav scenario dogodio, cigani jedva docekali da nam uteraju, a mi kao sa Marsa pali, ne znamo da je to od njih normalno ocekivati...Posle nam kao jedina normalna solucija ostala arena i to je to. Jedina pozitivna stvar je ta sto nam je tu Grba pomogao sa tom salom za trening.
Jbg sad skontah da sam odgovorio na pogresnoj temi.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Архитекта је Пионира је апеловао да се не може на начин који су радили не може урадити реконструкција, па је можда боље што смо у Арени. Али играћемо те двије утакмице у Пиониру.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
grbovicu gorane SISO JEDNA! Sramoto!

Po njegovom mišljenju, Pecarski je napravio dobar izbor po odlasku iz Partizana i da ga zbog toga ne treba osuđivati.
“To je njegova odluka, ne treba nikoga da osuđujemo, igrači se u principu ne rukovode navijačkim strastima Sigurno će u FMP posvetiti mnogo više pažnje individualnom radu s njim i pronalaženju prirodne pozicije za njega. Tu je Partizan pogrešio. Da li su ga olako pustili, to je pitanje

mozzart
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top