Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Kao zamena Peinersu odlican potez. Kao igrac koji pravi razliku ne bas dobar potez.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.598
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kad sam rekao prelazno rešenje mislio sam da se može kombinovati sa više spoljnih igrača, a da se da fora Pejnersu do Nove godine ili otkaz. A da se dovede skorer na 2 koji može sam sebi da kreira pošto Bel to ne radi. Jebote koliko samo zlobe, nije ni čudo što smo ovako prokleti i podeljeni.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ja pretpostavljam da je ovim dolaskom Peiners bliže rastanku, a da će se dovesti bek šuter oko NG.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.598
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa napisao si prelazno ako se Peiners ne dokaze, a ne zamena.
Onda bolje da dobije odmah otkaz ili sporazumni raskid nego da se placa još tri meseca, a i ovako ih je pun kurac u rotaciji...
Ali onda je zamena ne prelazno rešenje.
A i ako Peiners dobije otkaz za ng onda je on prelazno rešenje a ne Bel.
Odluci se šta bi...
Nije ovo seosko domaćinstvo da se uzme malo mokre bukve dok se ne osuši bagrem pre zime...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
zna da igra odbranu.Brz pri preuzimanju.
Pogadja sa poludistance.
Ako su to stvarne karakteristike ovog igrača onda ću se petama u dupe udarati od sreće što smo ga doveli.
Nama ništa drugo i ne treba u ovom timu
 

Pracka_675

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
11
Reaction score
20
Локација
Beograd
Sve je meni jasno, da je ovo forum, mesto za diskusiju, iznosenje misljenja, prognoziranje... Ali ovde se iznose neka misljenja kao da polovina foruma ima po 2 titule Eurolige i min cetri F4... Sam trener (Trinkijeri) zna kakav mu je igrac potreban da bi njegova filozofija bila sto bolje na terenu sprovedena u delo. Mi smo ratnicka ekipa gde odbrana mora da prsti i gde se cela igra u napadu zasniva na kontrama i igranju pika. Bel ne mora dati trojku citave sezone ali ukoliko odigra odbranu onako kako ume bice pun pogodak. Wolden, Jaramaz, Bel, Thomas, Mosley: petorka koja odbranom moze mnogo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.914
Jel nas neko prevodi zedne preko vode ili o cemu se ovde radi?!

Ovde nedostaje Kinsey tip igraca. Da izmisli poene. Da bude konstantan.
U igri postoji ocigledna rupa izmedju centra i pleja. Zagorac-Peiners br1. problem u nasoj igri.
Ja sam mislio polomice se od trazenja dovesce izgradjeni sut u timu kad ono gomilaj isto. Bolje da se vratio Mihajlo Andric.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A i ako Peiners dobije otkaz za ng onda je on prelazno rešenje a ne Bel.
Pa na Peinersa sam i mislio za prelazno rešenje do ng. Sigurno nisam mislio da ćemo uzeti na 2 meseca Bell-a i uručiti mu otkaz. Ne verujem da je Bell igrač 3 na 2 kojeg smo tražili pre će biti da će Peiners leteti. Kad, ne znam. Ne vidim zašto do zime ne bismo kombinovali Bell-a na 2? A verujem mvp-u da to nije još to. Preko potreban nam je igrač koji će imati konstantan šut i koji može sebi sam da kreira, fali nam to. Znači čistka dvojka se traži, sad kad smo doveli Bell-a. Bell je dobar timski igrač, dobru odbranu igra, ima solidan šut za tri ali ne ume sam sebi da kreira i plus nema prodor. Sve to mi govori pre da će Peiners dobiti otkaz, a da ćemo konačno dobiti tog šutera oko ng.

A dobro će nam doći Bell jer trenutnih 4 igrača na bekovskim pozicijama je premalo, da smo igrali protiv malo ozbiljnije ekipe umesto Limoža verovatno bi imali problema. Volden se povredio, dovoljno je da jedan od ove trojice koji su igrali ušao u problem sa ličnama i eto problema.
 
  • Like
Reactions: Zex
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.598
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa na Peinersa sam i mislio za prelazno rešenje do ng. Sigurno nisam mislio da ćemo uzeti na 2 meseca Bell-a i uručiti mu otkaz. Ne verujem da je Bell igrač 3 na 2 kojeg smo tražili pre će biti da će Peiners leteti. Kad, ne znam. Ne vidim zašto do zime ne bismo kombinovali Bell-a na 2? A verujem mvp-u da to nije još to. Preko potreban nam je igrač koji će imati konstantan šut i koji može sebi sam da kreira, fali nam to. Znači čistka dvojka se traži, sad kad smo doveli Bell-a. Bell je dobar timski igrač, dobru odbranu igra, ima solidan šut za tri ali ne ume sam sebi da kreira i plus nema prodor. Sve to mi govori pre da će Peiners dobiti otkaz, a da ćemo konačno dobiti tog šutera oko ng.

A dobro će nam doći Bell jer trenutnih 4 igrača na bekovskim pozicijama je premalo, da smo igrali protiv malo ozbiljnije ekipe umesto Limoža verovatno bi imali problema. Volden se povredio, dovoljno je da jedan od ove trojice koji su igrali ušao u problem sa ličnama i eto problema.
Da primetio sam, kad počneš da se gubiš u odgovorima, pišeš sve duže i konfuznije postove.
Daj da dovedemo još igrača dok ne proradi Parahuski koji je prelazno rešenje, igraju valjda za džabe, šta li...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.972
Локација
underground
Ja mislim da je to to za sada,barem sto se spoljnih pozicija tice.Videcemo sta ce biti sa Parahovskim.Inace ovaj isti izvor koji je danas prvi napisao za Bela,sada je objavio da dovodimo mladog Filipa Barnu iz Spartaka,ali to je verovatno zalog za buducnost.Decko navodno u 4 utakmice ima prosek 28 poena i 12 skokova,ali ja to ne mogu da nadjem,posto je to b liga,igra pozicije 2,i 3
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dobro je brate. A čekaj ako daš otkaz Peinersu ne moraš mu isplatiti ugovor?
I što misliš da ne možemo igrati sa Bellom na 2? Ako se dobro sećam na parketu protiv Limoža u jednom trenutku zajedno su bili i Peiners, Rade i Pejdž s tim da je Rade glumio tih nekoliko minuta pleja. Ti si na mene što mladi kažu bacio hejt i ne skidaš se. Svako dobro, neću na ovu raspravu nastavljati svejedno ništa ne čitaš. U zdravlje.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Niko nije doveden da bi bio prelazno rešenje, nadam se da je barem to jasno. Ili ipak nije:)
Korektan igrač, dobar spot up šuter.
Biće pojačanje, no očekivalo se ipak malo bolje.
Dobrodošao u instituciju James!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.598
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Kakav hladan tuš... Od toliko igrača dovedosmo baš ovoga. Gledao sam ga i uživo par puta, ubjedljivo najloši Amer u Budućnosti. Covjek odigra dobro svaku desetu utakmicu. Šut za 3 kriminalan (pričam za prošlu sezonu). Znam da je u Cedeviti bio dobar ali kod plavih nikakav.
Sretao sam ga u Podgorici, lik je često tumarao sam ulicama sa slušalicama u uši, vjerovatno se ni sa kim nije skapirao, nit druga nit prijatelja :D

Da Budućnost je baš reper.
Takvu kaubojštinu kakva je bila Budućnost ne bi Muta sastavio.
Gle čuda kod Blata je bio sasvim ok timski igrač.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top