Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kao prvo drzava nije dala jos ni dinar,kao drugo imaju zaostala placanja od prosle sezone,mislim na sponzore,kao trece pare su obezbedjene iz fondova firmi koje su u vlasnistvu Grobara,za sad vam je dosta informacija o lovi.Jedan veliki problem je Arena marketing je racunao da cemo imati izmedju 15.000 i 20.000 pretplatnih gde bi se u budzet slilo oko 4-5miliona ali Arena ce biti 2 meseca nedostupna zbog neke atletike,videcemo kako ce to resiti,ja sam dao predlog da ta dva meseca igramo sve utakmice u gostima sacekacemo resenje.Ako sve bude islo po planu imacemo oko 14m budzet za ovu godinu.

Predloži ti njima da stave ceo kapacitet arene u prodaju kao sezonsku. Spreman sam da platim cenu sezonske čak i da ne dolazim na utakmice ako treba. Nije me briga da li će se zbog Covid-19 ići na 30% ili će se zatvarati. Uzmemo brate svi kartu i sledeće godine odradimo samo doplatu za istu sezonsku /pošto kapiram da će biti skuplja sledeće godine/ ili makar da daju popust ako ne doplatu...

Al pazi kad nikakav problem da se plati a da i ne dolazim ako treba :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Predlozi samo da se nikome ne daje besplatno sezonska (sem zasluznom delu sponzora naravno. Onima koji su i doveli igrace itd). Onda nije problem bilo koja sezonska, a da se i ne vidi hala.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Predloži ti njima da stave ceo kapacitet arene u prodaju kao sezonsku. Spreman sam da platim cenu sezonske čak i da ne dolazim na utakmice ako treba. Nije me briga da li će se zbog Covid-19 ići na 30% ili će se zatvarati. Uzmemo brate svi kartu i sledeće godine odradimo samo doplatu za istu sezonsku /pošto kapiram da će biti skuplja sledeće godine/ ili makar da daju popust ako ne doplatu...

Al pazi kad nikakav problem da se plati a da i ne dolazim ako treba :D
Apsolutno, sad je prilika da se konacno Arena isplati, samo cekam dan da objave kad se prodaju sezonske pa makar bile 300/400 evra
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Kako je moguće da deset godina nismo imali nikakve informacije o ugovorima igrača iz predgradja, a sada pre potpisa već izlaze sa informacijama da će neko kod nas dobijati tri miliona a neko pet miliona?

Kao da naši pregovaraju preko megafona ili kao da... novinari i tviteraši izmišljaju? Ne znam.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mnogo mi se sviđa ova podela posla - Želimir radi u tišini, završava poslove a mi odavde unosimo paniku i defetizam u protivničke redove. Pobeda u psihološkom ratu je pola posla. Ima onaj skeč Monti Pajtona iz Drugog rata Killing Joke, kada saveznici pričaju Nemcima vic toliko smešan da ovima odmah pozli i strefi ih srčka...

Inače, jedva čekam da se formira kostur tima, pa da Želimir dovede klince za obuku. Novi Lovernj, Bertans, Vesterman, uz Trifunovića i nadam se Nakića i Petruševa ili koga još otkrije (recimo u opuštenom razgovoru sa drugarom u nekom kafiću, na primer)...

Svima nama koji košarku nismo savladavali uz patuljke sa periferije, jasno je kako se te stvari rade. Kada bi imali trunke mozga ovi nesrećnici bi trebalo da se plaše tih momaka a ne Veselog, Bjelice ili Pantera. Ovi će da ih rasturaju par godina a klinci celu deceniju...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Prenose da je KC Rivers potpisao za nas...
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Za Bjelicu ne verujem da ce doci, to je totalno nerealno po meni. Lici mi na klasicni spin zvezdinih medija. Ne trebamo da se lozimo na sve sto se pise, svedoci smo kako je Panter dosao, od 50 imena njega nijedan portal ili stranica nije pomenuo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ladno cemo protiv studentskom centru imati 20,000 navijaca, zbunice se i nasi igraci jbt :buhaha
Ajde neka Ostojic twituje malo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top