Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
"Malo je sve ovo malo je u laz da verujem" sto bi rekao Aco Pejovic u pesmi..los im izvor jer je ipak dobio 10m..

Prosto ne mogu da verujem kako ciganska masinerija radi punom parom i pise svasta mada kad malo bolje razmislim je to i ocekivano jer im se mozak pomera od kako je Zeljko dosao, iskreno ne secam se da sam vidjao da je iko od nas licitirao i pisao po drustvenim mrezama i portalima koliko su dobijali njihovi igraci kad su dolazili poput Skorcijanidisa,Perperoglua, Riversa,Milera,Lojda itd. Ovo vec prelazi u bolest i mislim da im treba lecenje.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Пуни смо ко брод. Де нека проследе неки динар и у ФК да коначно и ивица реализује неку бомбу :buhaha
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Hahahaha au kakvi cigani.. Jeste zimi kurac 5 miliona.. Nemojte da ste ludi i nemojte da prenosite ove ciganske novine.. Smirite se malo ljudi koji vam je kurac

Da "ne prenosimo ciganske novine"?!
A, koje to novine kod nas, nisu ciganske novine?
Pročitah vest, iskreno.. Malo je reći da mi prija i sama pomisao da nas pojača Bjelica.
Ej bre, do juče je za nas igrao onaj Perkins..
Sada, došao Obradović.. Najbolji trener evrope. Došao Panter, spominje se Bjelica.. Dal je istina il ne, ne znam.
Dal mi je drago il dal mi prija i sama pomisao da se možemo pojačati ovakvim igračima. Iluzorno je i odgovarati na prethodno.
Dal je plata 3m, 5m..
Ne verujem ni da je za Pantera tih 3m, još manje sada ovo za Bjelicu, da je iznos 5m
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Da si usao u vest, video bi da su preneli sa hotsporta, a oni su preneli sa stranice, pazi sad, kkczbginsajder, al dobro, boli me kurac
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Kao prvo drzava nije dala jos ni dinar,kao drugo imaju zaostala placanja od prosle sezone,mislim na sponzore,kao trece pare su obezbedjene iz fondova firmi koje su u vlasnistvu Grobara,za sad vam je dosta informacija o lovi.Jedan veliki problem je Arena marketing je racunao da cemo imati izmedju 15.000 i 20.000 pretplatnih gde bi se u budzet slilo oko 4-5miliona ali Arena ce biti 2 meseca nedostupna zbog neke atletike,videcemo kako ce to resiti,ja sam dao predlog da ta dva meseca igramo sve utakmice u gostima sacekacemo resenje.Ako sve bude islo po planu imacemo oko 14m budzet za ovu godinu.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Žoc se ne zaustavlja na Panteru, strašna imena na listi želja-Sportske net. Sad krece na Azdaje, video da su Ivicu ispalile, pa reko neke zivotinje mora da dovede..
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
14m budzet za sledecu sezonu? Jel ovo san, jel mi pricamo o nasem Partizanu ili sta? Ja sam u soku, jos me nije prosao ni Obradovic, a sad ove atomske bombe, au ljudi...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ма имали смо ми 12 него је Жоц рекао да не жели да један играч прима много више од осталих па се одустало.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Статус
Затворена за писање одговора.
Top