Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Za Bjelicu ne verujem da ce doci, to je totalno nerealno po meni. Lici mi na klasicni spin zvezdinih medija. Ne trebamo da se lozimo na sve sto se pise, svedoci smo kako je Panter dosao, od 50 imena njega nijedan portal ili stranica nije pomenuo.
I ja pomislih da spinuju kako bi se sladili posle, ali Tuljo je Tuljo... ;)
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Žoc kao da se sprema da jebe Denver a ne običnu limenku.
Žoc se spreme da osvoji Uleb kup i 2 Eurolige i da ode u penziju. Preiferna regionalno domaća takmičenja ga ne zanimaju.
Kad se samo setim da sam između 2 Duletova mandata kad je Žoc bio free agent želeo njega, pa sad pre nego su bilo kakva šuškanja bila sam ga sanjao, pominjao ovde i konačno snovi mi se ostvarili
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.172
Локација
Beograd
Ima li neki kredibilan izvor da je objavio za Riversa? Ko je ovaj Grk uopšte, prvi put čujem za njega?
Ja sam više za Austina, ali s obzirom na dvojac koji nam trenutno igra na trojci može i K.C. Rivers. :D

P.S. Zapratio nas je na instagramu, ako nekoga zanima...

Polish_20210704_161211239.jpg
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.939
Локација
Подгорица
Прво немамо пара више од њих то сам сигуран, друго овдје је овај немоћан да спријечи те неке људе које би помогну сада. Наравно пошто су се усрали онда причају бајке да имамо некакаве лудачке буџете. Мислим да имамо пристојан буџет и са Жељком у рукама тај буџет је убојит.
 
  • Like
Reactions: BiP

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Nije mi baš najlogičnije ovo za Bjelicu, jer dečko može da bira tim u Evroligi, bez obzira na novac, uzeo ga je valjda do sada...

Osim ako...
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
292
Ko bi birao između institucije ili tamo nekog kluba? Sasvim je logično što su kod nas. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top