Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.114
Reaction score
14.609
Локација
Kipar
@tobacco Nema zaista potrebe za tim I zigosanjem ljudi. Ovde svi zele dobro klubu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Apsolutno podrzavam svacije pravo da vice sta god hoce, ali nemojte to vikati iskljucivo na utaknicama Partizana. Vicite i na svom poslu, u prodavnici, kad izadjete u kafanu, kada odete na koncert. Nemojte svi biti srbi samo na utakmicama Partizana.
Ovo se posebno odnosi na ove sto su na prvom mestu srbi, pa tek onda partizanovci..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Apsolutno podrzavam svacije pravo da vice sta god hoce, ali nemojte to vikati iskljucivo na utaknicama Partizana. Vicite i na svom poslu, u prodavnici, kad izadjete u kafanu, kada odete na koncert. Nemojte svi biti srbi samo na utakmicama Partizana.
Ovo se posebno odnosi na ove sto su na prvom mestu srbi, pa tek onda partizanovci..
Nisam se osetila prozvanom, ali evo da ti kazem: na poslu i u privatnom zivotu, kada ga pominjem kaze onaj psihopata jer nije ubek pristojno niti je mesto da kazem da je peder. na stadionu mi je prikladno, a i rimuje se bolje.
ali razumem sta si htwo da kazes, i slazem se.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Žvalja očigledno nije svestan kolika su Grobari stoka. Nas ako je mislio da kupi, makar i evro titulom, debelo se zajebo. Ali razumem njegovu logiku, neko se proda za sendvič, neko za 1000 dinara preko toga, neko za namešten tender... Brzo će mu nadam se postati jasno da Grobari ne ljube lance...
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Jedva nocas zaspah zbog Mackovog upisa. Prosto ne mogu da verujem da neko nas moze to da napise. Posle svega sto nam se desilo u zadnjih 5 6 godina, godina omalovazavanja, gusenja da mi se kaze ne vici. Ma hocu bre da vicem vucicu PEDERU i vikacu dok psihopata ne zavrsi u zatvoru ili ludari. Samo molim sve podrzavaoce akruelne vlasti da ne uvlace i ne spominju Žocovo ime u svojim baljezgarijama.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.114
Reaction score
14.609
Локација
Kipar
Dosao je Zeljko I zalozio svoje ime I karijeru. To je gest nezabelezen u istoriji sporta. I umesto da svi stanu iza njega ovde se vode besmislene rasprave.
Neka svako radi kako misli I oseca i za sve nas je vucic sinonim propasti sportskog drustva. Razume se da ce se navijati protiv njega ali nemojte ovde price o povlacenju ekipe I da li ce neko to uraditi. Nemojte price o ostoji. Nemojte ni price o zrtvovanju Partizana za zivot Srbije, to je stvarno prejako.
Ovde je sada Zeljko, spasilac Partizana, I komentari treba da budu samo pozitivni.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
205
Reaction score
2.020
Локација
Jamaica
Imam utisak da lično žvalavi i ćoki puštaju probne balone ovde po forumu...NEĆE VAM PROĆI! Suština partizanštine je sloboda! Nikad kvislinzi, nikad kurve režima! Samo PARTIZAN!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Posle onog u cetvrtak, nema stajanja nema odustajanja, Vucicu Pederu na svakoj utakmici da se cuje. Ko je video moj post na Nuklearki zna kako sam prosao na Istoku protiv Slovaka, i sad da im cutim jer nam je mozda prva picka drzave dala neke pare? Ocu boli me kurac! Dosta smo mi, navijaci Partizana, cutali i trpeli, nikad vise. Ali ovo nije samo o Partizanu, vec i o drzavi koja se svakog dana raspada, ubijaju nam decu na ulicama, kasapi ljude drzavni kartel, lecimo decu sms-ovima, dok oni samo kradu i kradu. E zato vicem Vucicu pederu, jer nas je potpuno unistio, kao klub, kao drustvo i kao drzavu. I jos nesto da porucim naprednoj bandi ako cita... alo bre seljacine, nismo vam mi ona sekta iz podbanjickog kolektora da mozete da nas tako lako kupite jer jeste i uvek ce biti jedno brdo, dva univerzuma.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Svako od grobara ko bude cutao na zlo koje se desava Partizanu, ovom narodu, drzavi, poslednjih 10-ak godina, treba da se srami svog obraza. Necemo dozvoliti da pare operu sve sto smo trpeli, pa sada kada je peder osetio nezadovoljstvo da raste i da moze da kulminira, ajde da vam malo dam, pa da opet nakon izbora i ucvrscivanja vlasti bude zavrtanje! A posebno posle cetvrtka, najvece sramote ikada na stadionu Partizana.
Dakle, Vucicu pederu, sve jace i jace!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.831
Локација
vaginamandibularia

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Stvarno mi ne ide u glavu sta ste se svi ovde ubacili da ste neki revolucionari? Sta ste pa uradili za sve ove godine koliko su urusavali Partizan? Jel' ste organizovali neki protest, izasli na ulice, nesto? Naravno da niste, sedeli ste i cutali iza monitora, i onda na velikim utakmicama kao vikali Vucicu pederu i time ste promenili tacno sta?

Za razliku od 90% ovog foruma, ja sam stvarno krvario zbog tog Partizana. Imao krivicne prijave, zaratio sa pola svog grada, morao da gledam preko ramena dok hodam ulicom. Nikad mi palo napamet nije da zbog licne koristi podrzim ovo zlo, iako sam mogao. Jer iskreno volim taj klub i verujem u njega, i nema tih para za koje bih ga prodao. Kad su izbili protesti prosle godine, u prvom redu sam bio glavom direktno na pendrek. Sta ste vi uradili tad npr? Jel' izasao neko na ulice, jel' se potukao? Naravno da nije, sedeli ste i gledali na tvu, i glumili revolucionare.

Da se 90% foruma pitalo nesto oko odbrane Partizana za sve ove godine, do sad bi ga ugasili, jer sa takvim razmisljanjem, i laznom hrabroscu, ne bi potrajao 6 meseci.

Zeljko Obradovic je poturio svoje ime, u najtezem trenutku za Partizan, kad je bilo ili ili, spasao ga i povukao na gore, vrlo dobro zna sta radi, i s kim ima posla. Jel' stvarno mislite da on voli Vucica? Jednostavno covek je pametniji od njega, i zna kako da od njega izvuce najbolje za nas klub, On je uradio vise nego sto ste svi vi zajedno ikada uradili za Partizan, i zato nemate prava da na bilo koji nacin dovodite njegove odluke u pitanje.

Nema veze ovo ni sa kakvim cutanjem i savijanjem glave, vec sa inteligentnim ratovanjem protiv zla. Lako ce se prikucati poslednji ekser u sanduk kad za to bude vreme. Ukljucite malo mozak, ne glumite internet buntovnike, jer ponavljam, cast izuzecima, 90% ovog foruma osim kupljene karte nije uraidlo apsolutno nista ni za Partizan, a ni da promeni sistem. Uzmite se u pamet.
 

nniikkoollaa

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
24
Reaction score
9
Obožavao sam čitati forum dok su pisali Ala munja, Profesor, Je Ne A itd., a sad ovo služi samo za napucavanje postova i za proglašavanje neistomišljenika ciganima i naprednjacima...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top