Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Biće zanimljivo u narednim danima. Imam utisak da će centar potpisati nakon prve utakmice u Eurokupu. Živi bili pa videli.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.729
Локација
Ma na kraju necemo nikoga dovesti, evo poceo je i Koprivica da uzima neki minut.

Kolega možda si permutovao igrača, nije u pitanju Miloš Koprivica koji je igrao za nas u onim sezonama za ne poželeti ni najgorim neprijateljima, u pitanju je Balša Koprivica, momak koji će biti jedan od najboljih klasičnih "staromodnih" centara za par godina na EL nivou. Balša će dobijati sve više i više minuta i očekujem da pred kraj sezone izrasta u jednog od najbitnijih igrača u rosteru.

Da pohvalim moderaciju na datim poenima i banovima pojedinim članovima, nedostaje malo discipline na forumu već duže vreme. Samo rokajte. :D
 

dodic00

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
10
Reaction score
31
Локација
Beograd
Svi znaju da je centar neophodan, Balsa je dobar momak koji ce da igra dobru kosarku tek na kraju ove ili realnije je u sledecoj sezoni kada se bolje spremi za evropsku kosarku. Vidi se da se momak jos nije navikao i vidi se da razmislja kao da je na koledzu. Sve je to u rok sluzbe. Pekovic je prve sezone bio uzasan, druge sezone jedan od najboljih centara u evropi. Tako da ce centar doci vrlo brzo, siguran sam da se vec radi na tome. Zivi bili pa videli.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Kolega možda si permutovao igrača, nije u pitanju Miloš Koprivica koji je igrao za nas u onim sezonama za ne poželeti ni najgorim neprijateljima, u pitanju je Balša Koprivica, momak koji će biti jedan od najboljih klasičnih "staromodnih" centara za par godina na EL nivou. Balša će dobijati sve više i više minuta i očekujem da pred kraj sezone izrasta u jednog od najbitnijih igrača u rosteru.

Da pohvalim moderaciju na datim poenima i banovima pojedinim članovima, nedostaje malo discipline na forumu već duže vreme. Samo rokajte.
Balša može napredovati samo ako ima centra koji će da ga nauči.
Balša kada igra protiv Miletića na treningu, nije to to, jači je i bolji od Miletića i naravno da Balša neće napredovati ali ako dodje vrh centar, to je biti vrh za njegovo napredovanje. Koprivica je napokon počeo da shvata Željkovu igru i to me raduje ali mora još mnogo da radi na sebi.

Trenutno sa svim pojačanjima smo pogodili tako da verujem da ćemo pogoditi i za centra. Laganini.
 

dodic00

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
10
Reaction score
31
Локација
Beograd
Balša može napredovati samo ako ima centra koji će da ga nauči.
Balša kada igra protiv Miletića na treningu, nije to to, jači je i bolji od Miletića i naravno da Balša neće napredovati ali ako dodje vrh centar, to je biti vrh za njegovo napredovanje. Koprivica je napokon počeo da shvata Željkovu igru i to me raduje ali mora još mnogo da radi na sebi.

Trenutno sa svim pojačanjima smo pogodili tako da verujem da ćemo pogoditi i za centra. Laganini.

Nije bas da smo pogodili sa svim pojacanjima. Iskreno, Madar nije napravio nikakvu razliku u 4 dosadasnje utakmice, kapiram da jos igra u grcu i nadam se da ce se navici na odbranu koja se igra u ABA ligi, ima vremena za njega.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Znaci samo za igrace koji odmah prave razliku odmah na pocetku mozemo reci da su pogodjena pojacanja??? Ne bih se slozio. Pogotovo ta tvrdnja ne stoji za Madara. A narocito zato sto je vise nego ocigledno da je momak strahoviti potencijal.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Наводно је јуче у последњим тренуцима пропао потпис Дивонтеа Кејкока ког су покупили Сан Антонио Спарси.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
Braco jel moguce da su stavili 1000 dinara ulaznicu protiv Krke u Pioniru, sta je ovo, koji finansijski mag je to smislio?
Isti mag koji je osmislio cene za Arenu... ne žive oni u ovoj našoj Srbiji, oni žive u nekoj svojoj... jbg oni misle udarimo te cene neko će se naći da plati i oće... ali ako je logika da bude slobodno tržište ono koje određuje cenu ulaznica, onda mi nije jasno što je taj isti klub finansiran delom od države (valjda ima i nekakvu socijalnu obavezu taj klub, da nađe srednje tle izmedu interesa zarade i interesa zadovoljenja društvenih potreba dela građana ove zemlje kojima je ova cena previsoka a od čijih se novaca, isto kao i od novaca dobrostojećih koji su očigledno meta marketinga, delom finansira naš klub.)
Rekao sam onda i ponoviću, cene sezonskih su više za trideset posto od onog što bi bilo normalno, dnevne za dvadeset posto (nezavisno od toga što meni to nije veliki trošak). Klub koji nije ni privatni ni javni, već u formi zaostalog relikta u vidu nečeg sto podseća na društvenu svojinu-sportskog društva, ima i socijalnu obavezu ali priučeni marketinški magovi sa mentalitetom večine naših loših preduzetnika "oću sve odmah i sad, kapital, obrt i dobit, a da ne uložim ništa ili bar ne mnogo", to ne kapira. Ponašaju se ko da rade u firmi, a klub nije firma, i priča hoćete konkurentan tim i trenera pa to i platite u ovom slučaju ne pije vodu. Jednostavno je tako dok ne bude privatizovan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.932
Reaction score
26.790
Biće zanimljivo u narednim danima. Imam utisak da će centar potpisati nakon prve utakmice u Eurokupu. Živi bili pa videli.

Svi znaju da je centar neophodan, Balsa je dobar momak koji ce da igra dobru kosarku tek na kraju ove ili realnije je u sledecoj sezoni kada se bolje spremi za evropsku kosarku. Vidi se da se momak jos nije navikao i vidi se da razmislja kao da je na koledzu. Sve je to u rok sluzbe. Pekovic je prve sezone bio uzasan, druge sezone jedan od najboljih centara u evropi. Tako da ce centar doci vrlo brzo, siguran sam da se vec radi na tome. Zivi bili pa videli.

:D 'naci, bice centra uskoro, zivi bili pa videli...:D
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Razumem ja da treba npr jednim delom i da opravdaju onolike cene sezonskih, ali cini mi se da je ovo mnogo..Nemaju svi tolko para, pogotovo studenti.. Skok cena sa 300-400 na 1000 je bas ogroman i po malo bezobrazan po mom misljenju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top