Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.463
Локација
Novi Sad

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa znam za taj izveštaj koji su Lesoru dali o Žocu:

Lesor: "Šta mogu da očekujem od Žoca, kakav je?
Menadžer: "Znaš ono kada si jebao majku onim pajvanima u toku izjave za TV?
Lesor: Daaaa?
Menadžer: "E vidiš, tako nešto otprilike... Jebaće ti majku i javno i tajno ako ne budeš slušao šta ti govori!"

:buhaha :buhaha :buhaha :buhaha
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Odlicno pojacanje. Imam osjecaj da smo sa ovim covjekom bar 20% bolji tim.
Sada imamo dvije petice, evroligasku + ogroman potencijal. Dvije odlicne cetvorke koje imaju iskustva igranja na poziciji 5. Ovo je dobro i za Miletica jer sada ce imati ko da ga vadi ako zabrlja. Oba minuta koliko bude igrao :)

Sto se tice njegovog ponasanja. Nije lako ostati normalan medju mutiranim. Istina je da je birao Makabi zbog EL i kada su da oni precrtali, nema mnogo izbora. Ladno nije htio u fmp i izabrao je nas zato sto smo institucija. A samo da cigani ne cuju, nije zbog nase velicine ipak smo mu dali par milioncica ojra. Kad imamo :)

I jos nesto, Zeljko je covjek koji svog centra uhvati pod ruku, odvede do protivnickog igraca i kaze: "Izvini mu se.". To je bilo u Feneru. Ovde ce mu zazditi samar ili otjerati na tribine ako mu se bude kontriralo. Ni Zeljko ni Partizan ne trpi Avodzobi-style i smirili smo mi i usijanije glave od ove.
Lesor brate, dobro dosao!!!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
E sad imamo i mesine u reketu,i nece razni cirbesi,tomici,pere i zike moci da se izivljavaju na nasem obrucu...
ako ni zbog cega drugog i to je veliki plus,a ako bude upao u sistem i Zoc ga nauci ponesto,onda ovi drugi treba da se brinu za izivljavanje na njihovom obrucu.
Dobrodosao Lesore !!!
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Odlicno pojacanje. Imam osjecaj da smo sa ovim covjekom bar 20% bolji tim.
Sada imamo dvije petice, evroligasku + ogroman potencijal. Dvije odlicne cetvorke koje imaju iskustva igranja na poziciji 5. Ovo je dobro i za Miletica jer sada ce imati ko da ga vadi ako zabrlja. Oba minuta koliko bude igrao :)

Sto se tice njegovog ponasanja. Nije lako ostati normalan medju mutiranim. Istina je da je birao Makabi zbog EL i kada su da oni precrtali, nema mnogo izbora. Ladno nije htio u fmp i izabrao je nas zato sto smo institucija. A samo da cigani ne cuju, nije zbog nase velicine ipak smo mu dali par milioncica ojra. Kad imamo :)

I jos nesto, Zeljko je covjek koji svog centra uhvati pod ruku, odvede do protivnickog igraca i kaze: "Izvini mu se.". To je bilo u Feneru. Ovde ce mu zazditi samar ili otjerati na tribine ako mu se bude kontriralo. Ni Zeljko ni Partizan ne trpi Avodzobi-style i smirili smo mi i usijanije glave od ove.
Lesor brate, dobro dosao!!!
Terao je ON i u Panatinaikosu jos vece ime da se izvini protivnickom igracu (Michael Batiste)!!! Pod ruku (za uvo) i HAJD BATO OVAMO
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.394
Dobismo i prostorije za staff u Areni - skauting, film-room, analitika, mediko-blok, prostor za okupljanje sadasnjih i bivsih igraca i trenera kluba. Lepo!

Prilog o tome na BC Partizan TV pred put u Rusiju.
Da pricao je Zeljko o tome na ovoj skupstini i gradi se hala za treninge koja ce biti u vlasnistvu Partizana 99 godina.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Nije da mi je simpatičan... Astronomski uspon u zadnjih par godina u njegovoj igri. Sad ćemo da vidimo koliko je dobar. Dobro dosao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top