Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.120
Reaction score
14.659
Локација
Kipar
Pisu o onome o cemu smeju da pisu. Kada pocnu da pisu o tome kako je coki uspostavio monopol nad kosarkom u srbiji I regionu,
kada pocnu da pisu o drzavnoj mezimici I ozbiljnim mnogobrojnim nezakonitim radnjama vezanim za nju I ljude povezane s njom onda cemo moci da uzmemo njihove tekstove za ozbiljno.
Uostalom zbog takvih opozicionih medija ozbiljna opozicija I ne postoji.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.040
Локација
Београд
Mediji su najveće zlo, možda veće i od samog SNS i psihopate.
I njih uopšte nije blam da udaraju i na psiha nakon što padne i dižu neke nove psihopate u nebesa.
Da se baviš tim ''poslom'' a nemaš muda da pišeš istinu i čak i svakodnevno širiš neistine jer eto, tako ti naredili.

Da se bolesni naprednjaci pojave 2-3 puta po deset minuta na nekoj debati uživo bez da su novinari i pitanja njihovi, vlast bi pala u roku od dva dana. Nažalost, to se neće desiti, a i da se desi, posle njih će opet doći neki okoreli zvezdaš jer je sad već brutalno uspostavljen sistem i mogu da rade šta im se radi i znaju ko im je ciljna grupa. Ovo traje (tri)deset godina, ljudi su navikli na to, vlast bi se rušila tek kada bi bila ''normalna'', na korumpirane debele seljačke svinjetine i kurvetine su svi već navikli i to je sada norma.

Uz to ne pomaže ni činjenica da se psiho pita za sve i da niko ne sme da kaže ništa protiv njega, pa ni ''naši'' a ni ovi koji su stvarno naši.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.645
Reaction score
5.462
Sramotno saopstenje koje potire sam potez. Umesto da se kaze otovoreno kao sto je ostoja rekao sta ce biti razlozi ne igranja pre pocetka finala aba lige ako ne gresim oni se odlucili za ovo jajaranje.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.120
Reaction score
14.659
Локација
Kipar
Ovo je vec drugi incident u kratkom vremenskom periodu koji dolazi od nove. Setite se 'otvaranja lobanje' Koprivici I sturog izvinjenja redakcije.
Ovaj poslednji tekst je pisao bivsi clan zvezdinog pr tima, kako voli da se predstavlja.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.265
Reaction score
15.978
Локација
Beograd

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
A evo i zašto smo takvi. Da mi se napuše kurca i vlast i "opozicija" zajedno! Ista govna svi do jednog, ona najgora, ciganska! Kako se samo svi lepo slažu kad treba da se drži strana kurvi a pljune po Partizanu... :puke::picka-ciganska:

Opozicija u Srbiji ne postoji. Opozicija radi rame uz rame sa pozicijom.


To što se Vučić i Djilas prepucavaju preko dana okačiti mački o rep jer se isti ti likovi sastanče uveče i smeju narodu.


Politika ne sme da se meša u sport a sada je opasno zagrizla. Meni eto nije jasno kako Partizan jedna velika veličina ne može da nadje stranog sponzora kome nije problem da odreši 10 milki nego nam je sponzor mts? Namerno se blokira ulazak stranog sponzora u KK Partizan!!!!

Dok god imamo državnog sponzora, mi ćemo raditi kako oni kažu, tj u upravi će nam sedeti likovi kao Ostoja. Ostalo znate.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Чекамо страшну осуду на њиховој фејсбук страници...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Opozicija u Srbiji ne postoji. Opozicija radi rame uz rame sa pozicijom.
Baš zato sam i stavio pod navodnike to "opozicija". Svi su ista ciganska govna. Sad mi je još draže što ne igramo to njihovo govno od takmičenja! Koliko god bio protiv takvog načina ulaska u EL, nakon svega što se izdešavalo slaviću tri dana dobijemo li taj vajldkard. Pa nek morališu posle od informera do nove S, jebem ih usta ciganska sve.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.265
Reaction score
15.978
Локација
Beograd
Ljudi, nećete verovati šta sam čuo kada sam se vraćao kući iz prodavnice. :D Izvinjavam se unapred što ovo nema veze sa temom ali moram. Idu neka dvojica prema meni u susret i jedan od njih priča telefonom, prilično glasno i nisam mogao da ne čujem. Ono što mi je zaparalo uši je sledeće. Parafraziram..."Pretio mi je šefovima, nemoj ja da zovem čovića da jebe i njega i njegove šefove". Na koga li je mislio pitam se? :confused-smiley-013:
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.747
Reaction score
22.845
Локација
Beograd
Šta pije forum?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Braćo, koji vam je više. Pa sačekajte konačnu odluku Evrolige, i prestanite da čitate naše medije. Koliko smo se puta opekli, i opet neko veruje šta pišu Žurnal, Mondo i Mocart, a pritom svi prepisuju jedni od drugih. Pritom sam uveren da je zabranjeno kačenje vesti sa ovih portala. Sasvim opravdano, da se razumemo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.747
Reaction score
22.845
Локација
Beograd
Evo ja očekujem doživotni ban ako ne bude. Razumem te, ali jedini koji liči na novinara u celoj sportsko novinarskoj sferi je upravo Đorđe Matić. Da ne objašnjavam sad kako i zašto. On je i Žoca objavio. Elem, dva tima, samo dve aplikacije, a bilo je jasno dolaskom Željka da je to to. Suzdržavao sam se, ali ovo je gotova stvar.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.461
Reaction score
5.808
Локација
beograd
Ni ja ne verujem ništa dok ne bude zvanično. Ovde u tekstu napominju da imaju dve karte(umesto cska i zenita) , a može se desiti da cska ostane u ligi i da igra evroligu u Beogradu.
Verujem I da je Beogradu u interesu da imaju dva predstavnika u evroligi, kurvu I Cska.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.461
Reaction score
5.808
Локација
beograd
Bas tako. Bio sam na moru, kupio sam i roze vino, stavio u frižider da se ohladi, da nazdravim kada se vratim sa plaže.
Da ne objašnjavam kako sam se osećao kada sam pročitao da je zenit dobio wc.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top