Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.707
Локација
Yaoundé
Tako je Silvija, prekini im žurku, nema euforije dok ne bude zvanično :D
Mislim da tek sada euforije ne bi smelo biti...

Jeste, vratilo nam se za sve one godine raznoraznih Trefl Sopota ili kako su se već zvali, kada ni F4 nije bio garant ulaska u EL, već smo to morali potvrditi kroz domaća takmičenja, ali sa druge strane, ne dopada mi se što je neko odleteo iz političkih razloga, pa nam je to otvorilo vrata...

Zato i ponavljam, tek sad bez euforije... Ovo, pretpostavljam, zapravo nadam se, praktično znači i moguća nova sponzorstva, kako zahvaljujući reputaciji Partizana, tako i Željka Obradovića, a samim tim i pojačanja koja bi nas pretvorila u nešto više od pukog učesnika EL...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.705
Reaction score
23.152
Локација
Академија
Како су кренули са кукњавом, дај Боже да имамо исти буџет као прошле сезоне. Покушати, колико буде могуће, да се костур тима сачува и да се појача како бисмо били што конкурентнији. Не бих сад да лицитирам са жељама коме уручити захвалницу а кога довести али... Када је Жељко могао прошле године да наговори Пантера, Ледеја и Лесора да играју ЕК, то значи да ће моћи да их задржи за ЕЛ.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Bez da prosipam naknadnu pamet ovde, ali znalo se odavno da mi ulazimo u EL sledeće godine, šta god da napravimo u EC i ABA.

Nisam hteo da pišem jer nisam imao konkretne informacije, ali jedan sportski novinar mi je pre mesec dana napisao da će i Partizan i Zvezda igrati EL sledeće godine, objasnivši mi ukratko da je to "insajd informacija". Zato nikad nonšalantnije nisam ispratio finale ABA lige. Znam da će zvučati čudno, jer titula je titula, ali moja ogorčenost bi se još više produbila da smo osvojili ABA a cigani, koji već, četvrti put ušli nezasluženo u EL. Zato sledeće sezone titula ABA se vraća tamo gde joj je mesto.

Kada pogledamo i u prethodnih par meseci šta se dešavalo, sa premeštajem fajnal fora EL iz Berlina u Beogradu, pa i zajedničku konferenciju gde i Obradović i Čović govore da Beograd zaslužuje i treba da ima dva predstavnika u EL, kao i sukobe u Ukrajini koji dovode do toga da Rusi bivaju izbačeni iz sve više sportova kako na individualnom, tako i na klupskom nivou, ovo je logičan splet događaja. I napokon, posle toliko godina, 4 TOP 8 EL za redom, fajnal fora 2010. godine, Partizan je dobio ono što je zaslužio - učestvovanje u Evroligi koje je dobijeno na osnovu uspeha iz prethodnih sezona.

A zapravo je prevashodno glavni razlog povratka u EL veliko ime jednog čoveka - Željko Obradović.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
To je valjda svima jasno, da nas vodi bilo ko drugi a ne najveće ime evropske košarke, igrali bi umesto nas razni Lajonsi i Tauersi lagano... Zato sam i napisao odmah HVALA ŽELIMIRE, jer bez njega ništa od svega ovoga ne bi bilo moguće, čovek institucija. Jedva čekam Milevu :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.705
Reaction score
23.152
Локација
Академија

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Meni se čini da samo Zek ima opciju odlaska u nba i to za 800k i to samo sada, tj na kraju sezone.
Na stranu to što će sad "novinari" da rasture pola tima, i da isfabrikuju po neki sukob :buhaha

Inače, ja i dalje ne verujem da smo mi u EL, zato ću svoje first imprešns ostaviti za kasnije :p dok malo obradim tu informaciju
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nece on nikada otici u NBA, jedino da greje klupu, jednostavno nema fizicke predispozicije da igra tamo, ajde u napadu jos i moze, ali u odbrani bi ga pojeli. Kapiram da ce ostati kod nas par godina, probati u NBA gde ce biti 8-10 igrac u rotaciji i onda povratak u Evropu u Makabi ili neki tako osrednji evroligaski tim
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top