Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Nemos' i Lovernj i Veseli kad je Milutinov vec na pregledima, eno ga na traci sa sve onim flasterima i zicama.

A i jebo Hezonju, kad Kecman oblaci opet patike, a Luca kapiten mesti traku.

Let the games begin.

Smrt fasizmu- ziveo Partizan.

Uzivaj grobarijo!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ljudi ja sam u transu, ceo dan gledam klipove i utakmice iz TNT perioda. Izdržali smo težak period, vreme je za trofeje.

Stigla je i nova majica, dokaz da su u klubu znali ishod današnjeg glasanja.


Teški dani slede za košarku u Železniku!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Želimir nije veći samo od Partizana, on je veći od svih EL klubova zajedno. JBG ima i veći broj titula od svih /Real beži za jednu titulu/ a ako ubrajamo i sama učešća u finalima ili na F4, onda je Žoc zapravo = KOŠARKA!

Naravno, to ne znači da sam zaboravio neke sitne greščice iz finalne serije :buhaha :buhaha :buhaha Ajmo sad da se osvoji ta 10 titula, vreme je profesore!
Nije Želimir veći od Partizana, Želimir je Partizan!
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Mislim da nas ne ocekuje burno leto po pitanju broja pojacanja kojih ne verujem da ce biti previse, vec zbog imena tih pojacanja. Zeljko je napravio bazu ekipe koja se svodi na miks klincijade i iskustva, a to je sada potrebno samo dopuniti tamo gde fali. Dakle plejmejkerska pozicija je primarna, ako ne cak i dva vrhunska igraca. Potrebno je kapitalno pojacanje na poziciji krila, rotacija nije toliko losa, Rade koji polako ulazi u Zeljkov ritam, tu su Glas (2/3) i Tristan, kao i Uros. Pojacanje ce biti i na poziciji centra, tu ocekujem zver, sve zavisi od toga dal ce produziti Lesora ili ne. Poziciju 4 ne bih dirao, kao ni poziciju beka. Ocekujem nerealan napredak svih mladih igraca, tu svrstavam Madara, Smajlija, Glasa, Urosa, Balsu, Tristana (od njega najvise).
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Mislim da nas ne ocekuje burno leto po pitanju broja pojacanja kojih ne verujem da ce biti previse, vec zbog imena tih pojacanja. Zeljko je napravio bazu ekipe koja se svodi na miks klincijade i iskustva, a to je sada potrebno samo dopuniti tamo gde fali. Dakle plejmejkerska pozicija je primarna, ako ne cak i dva vrhunska igraca. Potrebno je kapitalno pojacanje na poziciji krila, rotacija nije toliko losa, Rade koji polako ulazi u Zeljkov ritam, tu su Glas (2/3) i Tristan, kao i Uros. Pojacanje ce biti i na poziciji centra, tu ocekujem zver, sve zavisi od toga dal ce produziti Lesora ili ne. Poziciju 4 ne bih dirao, kao ni poziciju beka. Ocekujem nerealan napredak svih mladih igraca, tu svrstavam Madara, Smajlija, Glasa, Urosa, Balsu, Tristana (od njega najvise).

Uz svo duzno postovanje prema Radetu koji je odigrao fino protiv kalaštura iz železnika u plej ofu i koji generalno nije neki opasan debil kao djordje sns gagic, ali mislim da on nema šta da traži u evroligaškoj ekipi, dosta tanko igra poslednje dve sezone, nerezonski potezi itd…
Najvise bih voleo da grešim i da ce ga Zeljko preko leta nekako preporoditi i da ce stvarno postati stub i pravi kapiten ekipe, ostaje na nama da vidimo jel Zeljko stvarno svemoguc:D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
@ urosb00

Vidiš da novine pišu za Madara da ide da se oproba u letnjoj ligi ne bi li dobio ugovor. :confused-smiley-013: Mada mislim da je još rano za njega i NBA, mogu samo da se nadam da će tamo da napreduje i da će u novoj sezoni praviti razliku na parketu kod nas.
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
E sad, kad se malo splasla euforija... Izneo bih svoje mišljenje... Partizanu ništa nije juče poklonjeno, da se razumemo... Partizan u evroligi, Partizan sa Željkom na klupi, sve je to normalno... To je sve na mestu, nema to veze sa srećnom zvezdom... Ono što se Partizanu posrećilo je što je konačno najuren Đordi... A o velikoj sreći ćemo moći da pričamo tek kad pudla otegne krake i kad VČĆPDR sjaše sa vlasti... Za sada, sve je u najboljem redu, priroda se vraća u normalu... Bio sam na zadnjoj utakmici Partizana u evroligi, biću i na prvoj sledećoj, tu nema spora... Međutim, ceo dan razmišljam, da li je moguće da oborimo rekord evrolige po broju gledaoca u utakmici protiv fmp a? Da li će smeti da se kaže, realno, bez laganja, bilo je 25.000 duša grobarskih na meču??? Mislim da ćemo imati šansu da oborimo evropski rekord u nekoj poseti evropskom meču... Još kakav bi spektakl bio da protiv njih otvorimo sezonu.... Kukukukuku uuuuu... Vidimo se u areni...
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Pitam se ko će naredne sezone da ponese epitet "Rising star", nagrada za najboljeg mladog igrača Evrolige, čime će naslediti Novicu i Bogdana.

Madar, Smailagić, Koprivica možda, Vukčević, ili na iznenađenje svih, Trifunović? A ne bih ni Glasa otpisao. :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Je li corava ciganska legendo, kako ide ono, ugasio si crno-beli svet.

Mnogo je veliki KKP, da bi ga tako lako olosi ugasili.
Izgleda da je ipak Zeljko pre sezone obavio taj telefonski sa psihom i rekao mu "ajde bre covece, pusti nas samo da radimo i otkaci se". Isla je prica... A mrzi nas psiho, mrzi nas kao niko. Slavim Evroligu, sto puta bih vise slavio da vucic crkne kao ker. Ko zna, mozda ga i strefi nesto, kada Zeljko uzme desetu sa Partizanom. E kakvo bi to veselje bilo.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ja se ne slazem, ima pristojne lateralne kretnje za igrace u Evropi, gde nije toliko bitan atleticizam, pa moze da ih isprati i da ostane ispred njih, ali u NBA gde pozicija pleja postaje najbitnija, i gde svake godine se pojavljuju igraci koji imaju neverovatne fizicke sposobnosti kao Morant, Ball, Kanighem i ostali, tesko moze da ostane ispred njih, a da ne pricamo o Lilardu, Westbruku i ostalim.

Pa dobro, nije kosarka igra 1 na 1. Dobar odbrambeni igrac nije samo onaj koji moze nekog zakljucati individualno, nego i onaj koji zna igrati timsku odbranu. Ako vec govorimo u odbrani, njemu bi veci problem bila preuzimanja. Ali I to bi se moglo rijesiti raznim defanzivnim semama. Po mom misljenju, Madar ima talenat da zaigra NBA kosarku. Cak stavise, njemu bi NBA vise odgovarala od evropske kosarke zbog pravila o defanzivne tri sekunde i boljeg spejsinga...
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Posto smo kupili onu podlogu sa F4 Evrolige, ovako bi to trebalo da izgleda kad igramo u Areni...

image.png
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
@ urosb00

Vidiš da novine pišu za Madara da ide da se oproba u letnjoj ligi ne bi li dobio ugovor. :confused-smiley-013: Mada mislim da je još rano za njega i NBA, mogu samo da se nadam da će tamo da napreduje i da će u novoj sezoni praviti razliku na parketu kod nas.
Madar i da se izbori za ugovor preko bare, ostaje jos minimum jednu sezonu pod Žocovom palicom. Ja od njega ocekujem da diriguje i eksplodira u EL.
Neko takodje pomenu da nam treba centar, slazem se, ali verujem samo backup, ocekujem Balsinu dominaciju posle mukotrpnog rada preko leta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top