Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.163
Reaction score
28.125
Локација
Из Чикага (моји...)

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Taj Nordeus je kompanija cije se bogatstvo procjenjuje na oko 17 miliona eura, e sad da li su spremni da daju odmah 7 za budzet, mislim da nije realno.
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Taj Nordeus je kompanija cije se bogatstvo procjenjuje na oko 17 miliona eura, e sad da li su spremni da daju odmah 7 za budzet, mislim da nije realno.
Sigurno to funkcioniše na neki kompleksniji način. Pored toga, Nordeus je pre nekoliko godina prodat kompaniji Take Two, jednoj od najprofitabilnijih IT kompanija u vezi video igrica i njihova vrednost se procenjuje na nekoliko milijardi dolara, a koliko se sećam kupili su ih za nešto više od 250 miliona dolara. Svestan sam da je Branko veliki grobar, ali ima tu puno faktora koji bi uticali, a mi bi u takvom ishodu svakako odlično prošli i sigurno bi dobili više novca nego od NIS-a.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Taj Nordeus je kompanija cije se bogatstvo procjenjuje na oko 17 miliona eura, e sad da li su spremni da daju odmah 7 za budzet, mislim da nije realno.

Prošle godine je prodat za 378 miliona, i to čini mi se samo većinski deo, tako da firma realno vredi barem pola milijarde $.
A verovatno je vrednost porasla u međuvremenu.
17m im je godišnji prihod, kompanije često odluče da umesto profita ulože novac u rast firme (jer tako raste vrednost akcija firme i ne plaća se porez, pa je to često pametnije poslovanje) tako da ovih 17m ne mora da znači ništa.
 
Последња измена:

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Screenshot_20220617_164709_com.android.chrome_edit_7832887860262.jpg
Ja koliko mogu da prevedem, total equity iliti "ukupan kapital" Nordeusa je 17.85 miliona eura, e sad, tu je Take-Two Interactive koji ih je kupio 2021 godine i njihova vrijednosti je bolesno velika, ako Nordeus raspolaze tim novcem to bi bilo dobro.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Legenda Partizana i srpske košarke Željko Rebrača imao je šta da kaže nakon što je Partizan dobio pozivnicu Evrolige.

“Znajući Željka, neće se zadovoljiti samo pukim učestvovanjem. Ceo klub je na višem nivou, pogotovo u organizacionom smislu. Obradović, Savić, ljudi u upravnom odboru. Svi će raditi na tome da se puca na najveće. Naravno, svi jedva čekaju i da vide navijače u krcatoj Areni, biće to prava fešta”.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top