Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.879
Reaction score
9.955
Ulaz 500 dinara za golubarnik u tom slucaju. Poslednja 3 reda :D

Ali je rizik organizacije, pre svega finansijski, prevelik.

Kad je vec spomenuta prodaja dresova sa potpisima, mozda bi bilo izvodljivo napraviti retro dresove sa potpisima legendi i staviti na aukciju.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ja da sam na mestu Partizana nagovorio bih nase momentalne i bivse igrace da odbiju poziv u reprezentaciji, pa neka igraju Nelson, Shild, Janez...

Drzava unisatava kolevku gde se radjaju reprezentativci, a ipak ih zove u reprezentaciju.

Sta ces veci marketinski potez od odbijanja reprezentacije, da se problem finansiranja malo vise promovise.

Da se otvori pitanje finansiranja na veliki sto, a ne u kjoskovima da pricamo o tome pa ko cuo cuo, ko nije nije...


Ne moze bre ti da mi rusis kucu a da me zoves da ratujem za tebe, NE MOZE.
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Nisam znao da nam je Vučić selektor reprezentacije.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.455
ma o cemu bre pricate!? pa nismo mi cigani a pretimo bojkotom repezentacije... pa vecini nasih igraca je cast i masta da igraju za reprezentaciju... bojkotom bi skocili sami sebi u usta, samo bi dali dodatnu mogucnost cigannskim vecinskim medijima da nas jos vise pljuju! sto vise nasih reprezentativaca to cemo imati veci rejting
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
"Pičite" ovde sa idejama...ne može nikako da šteti, a možda može da koristi...
Nek' ponovo "stupe na snagu" sve one aukcije sto su bile tokom sezone 2009/10 (i cini mi se da ih je bilo i sezonu ranije): dres nekog igraca sa potpisom (tad je secam se bio na aukciji Mekejlebov dres), kosarkaska lopta sa potpisom svih igraca, aukcija za mesto u prvom redu (bila je aktuelna tokom top16 i 1/4 finalnu fazu) itd... Za pocetak ovo bi bilo dovoljno.

I jos odavno imam neku ludu ideju da se organizuje "Crno-Beli ALL STAR WEEKEND" u sred leto (negde u Julu) gde bi mi glasali ko ce ucestvovati u takmicenju u zakucavanju, sutiranju trojke, skils chelendge, sutiranju sa raznih pozicija i kao slag da bude utakmice izmedju sadasnjih i bivsih igraca. Ovo bi bilo fenomenalno :D ali kapiran koliko je "realno" da se ovo realizuje.:)

I drago mi je sto se ova akcija partizan.net-a siri po ostalim sajtovima!:clap
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=06&dd=27&nav_id=726850

Nesto mi palo na pamet kad sam ovo video :D Kako bi moglo ovo da KK organizuje? "Plati da bi igrao". Naravno nebi to bile takmicarske utakmice ali neke prijateljske ili neki turniri ;) Sto da ne? Koji navijac nebi voleo da zaigra makar minut u dresu voljenog kluba uz dirigentsku palicu Vujosevica :D E sad koliko bi trebalo da kosta to zadovoljstvo, to ne znam. Ali verujem da vredi svaku paru (citaj: celu platu :D). U svakom slucaju ovo je predlog. U modernom sportu, svaki klub mora da smislja marketinske trikove koji ce biti popularni i koji ce klubu doneti neki prihod.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja bih dao celu ušteđevinu pošto platu još ne primam da vidim Duletovu i Tošinu reakciju na ovaj predlog :D

Ne trebamo mi da izmišljamo toplu vodu u marketingu. Sasvim je dovoljno uraditi/prepisati ‚‚osnovni program‚‚ zato što ni to nemamo. I ne trebaju to da rade Dule, Saša i Todor, već neko iz administracije kluba. Jebem mu život, marketing je toliko široka i jednostavna oblast, da je moguće napraviti miks kakav god poželiš.

Pa pogledajte ovo, 4 majice i jedna bez rukava:

crno beli butik
 

Dr.Hofmann

Guest
E jebiga ako smo dosli dotle da KK pretvorimo u cirkusku mecku onda bolje da nas nema.

Samo nam fale jos akcije , zajedno sa Todoricem u kladionicu i neka Vujosevic kuva za vasu porodicu pa da kompletiramo radnju.

Bez obzira na kompletnu situaciju, treba zadrzati barem neko elementarno dostojanstvo.
 
Последња измена од уредника:

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
E bravo ti ga Hofmane :clap Zatvorio si temu. Tacnije bolje da moderatori i izbrisu ovu temu jer je ona besmislena.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Није бесмислена али не треба претварати ни клуб у циркус.
Ја мислим да би била најбоља варијанта с неким спонзором чије производе користимо на дневној бази. Типа пиво, бензин јебем ли га.
Па она варијанта ко с лавом. Првих 1000 људи који сакупе 20 кодова с лав лименки добиће карте за меч ЕЛ. Не знам сад каква је ситуација али неки резултат од типа 30 до 50 хиљада кодова по мечу ( јер би људи сакупљали кодове и ако не упадну у првих 1000, јер не знају) би било добро спонзорство и за ту компанију, а не само присила државе као у случају телекома.
Исто тако и дресови, шорцеви, потписане лопте би могли да се добијају уз те кодове, или неке раритетне ствари које би могле и на аукције типа мрежица с финала тог и тог.
Јбт у свету се дресови продају ко алва, код нас ко да су злато.
Исти принцип се може пренети на било шта што се користи на дневном нивоу, заменити лименку пива с литром бензина или нечим сличним итд...
Постоји милион ствари које можемо узети из нба, типа смс клађење у току утакмице, да ли ће типа Бертанс убацити више од четири тројке итд...
 
Последња измена:

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Da klub organizuje posle svakog meca organizuje putem sms poruka glasanje za najboljeg igraca.Glasanje bi trajalo do 6h pre pocetka sledeceg meca.Naravno tu bi bile nagrade za navijace sto se toliko trude.Svaki hiljaditi glas bi dobio na poklon kosarkasku loptu sa potpisima nasih igraca i strucnog staba i kosarkaski dres.Na kraju sezone 20 navijaca koji su poslali najvise poruka dobijaju priliku da budu prisutni treningu KK Partizan.
Druga ideja je da napravimo sastav veterana KK Partizan gde bi oni igrali utakmice sa drugim veteranima i promovisali KK Partizan u svetu.
 

Dr.Hofmann

Guest
E bravo ti ga Hofmane :clap Zatvorio si temu. Tacnije bolje da moderatori i izbrisu ovu temu jer je ona besmislena.

Sa prvom recenicom sam ti rekao na sta aludiram...

Malo ozbiljnosti nije na odmet:wink:

Pa zamisli na sta bi to licilo kada bi Vujosevica iznajmljivali kao cirkusku mecku nebi li popunili rupe u budzetu.
Moze i to ali onda da zaboravite onaj epitet INSTITUCIJA i da stavite Cirkus Medrano.


Ima na ovoj temi jako kvalitetnih predloga ali dzaba kad to ostaje samo pisanija na ovom forumu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U vezi drugog dela tvoje poslednje rečenice: Ne budi baš tako siguran. :wink:
I ne obeshrabruj maštovite ljude, pusti ih da iskažu talenat kojeg ti nemaš. :D Imaš pivo ako me poslušaš. 3x :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo necu majke mi, pa makar mi motiv bio i u vidu imaginarnog piva:D

I moj je predlog odozgo u istom rangu sa ovim "plati da igras"..:D

Sa Tosom u kladionicu i neka Vujosevic kuva za vasu porodicu, a moze i neka Vujosevic otprati vasu decu do obdanista u zavisnosti od duzine rute ide i tarifa...

I daj boze da si u pravu sto se tice dela o primeni kvalitetnih ideja sa ove teme, ne mislim na ove poslednje budalastine...

Odoh nestadoh u vidu magle sa ove teme..., zaboravite i da sam bio :D
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Hoff,dirnuo si nekrunisanog kralja marketinga pa sad ispastaj:D
Verujem da mozemo da zamolimo agente da daju 20% popusta na sezonske ako neko kupi dresova i salova u vrednosti od 1000eur
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top