Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Nesto se krcka ocigledno, cim je i zvanicno postao smrdljivi mafijas.. "Ja bi da vi mene kazete" sta se desava. :D otislo sve u racku izgleda.. Ko prezivi, pricace sa Duletom nadam se.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Eve Vam ga, pa nek posle mene karaju ko Snežu :D

10556500_10152340838261647_4013527667411713026_n.jpg
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Partizan.net ‏@PartizanNet 22m
Danas nam je legla prva rata na ime Bogdanovog transfera u iznosu od 650.000 Eur. 260.000 Eur je Danilović prebacio na Raškovićev račun.
Sa Twitera @partizan.net
Tuzno ........ :roll:
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
:pop

Sad nam je barem svima jasno zasto se PSD (pizda) slabo kada pojavio kada je trebao. Kako da kuka na drzavu kada je i sam tu da nam izsisa i ono malo krvi sto je ostalo u nama. Isto tako se sa ovim popisao na sva obracanja Duleta koji ocajnicki moli za novac od drzave.. Bravo Danilovicu :clap:puke
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Сад је јасно што је Дуле оплео по Рашковићу, који ми је курац.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
au bog te jebo ako je ovo istina danilovicu jebem li ti sve zivo i mrtvo govno jedno smrdljivo.
pa sta ce tebi pare gnjido jedna kad ih imas ne znas ni sam koliko.
vujosevicu dusko mislim da je vreme da ti kum nikola vrati neke usluge koje ti duguje.
dakle alkatrazi znate sta vam je ciniti, ili je mozda novac od danilovica preci.
ako sam zasluzio poene slobodno udrite, znam da ste u pravu ali morao sam.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Meni ovde nista nije jasno.

Raskovic je platio 65% obestecenja za Bogdana, sada ima 20% od transfera, znaci tih 260K.

Kapiram da su mogli i tu njegovu proviziju da plate iz 2 dela kako nam stizu rate, ali oce neko da mi objasni u cemu se sastoji ta kradja?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Председник се тали са менаџером, клуб грца у дуговима, тужбе са свих страна, а прво се намирују њих двојица.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Osim Birčevića, već sada ozbiljni igrači i veliki materijal za obradu, ali iskreno verujem-samo vlažni snovi...

Jankovic nikako nije ozbiljan igrac...on dominira samo na ovim skupovima svog godista jer se gura dole u reketu na snagu...ima materijala za obradu uz ogroman rad (ali bas ogroman) za solidnog igraca.

Sto kad proziva Raskovica, ne pomene da je Misko na sve nacine pokusao da izvuce Brata iz Partizana, cak mu je pala i ingeniozna ideja da period oporavka provede u Megi ?
Sreca pa se tu i Brat nesto pita.


slazem se sa tobom tj oko dvostrukih arsina za ta dva menadzera...al mislim da ne treba zaratiti ni sa jednim ni sa drugim...obojica uvek imaju na lageru dobre mlade igrace, trebace nam opet.
inace mi smo od Raskovica i prodaja njegovih igraca daleko vise zaradili nego od Miska, samim tim su nejasne zvanicne prozivke za Raskovica
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ако је истина све ово што причате за Даниловића, само још један од разлога да пожелим да никад више нека од играчких легенди води било који Партизанов клуб.Да их памтимо по добром из играчких дана.

Бјековић и Ћурковић у ФК, Вранеш и Шоштар у ВК, Голијанин у ОК...ево сада и Даниловић у КК.Све људи који су нас доста задужили на терену али то наплаћују са каматом из фотеља.На овај или онај начин, крађом или неспособношћу.


Јбт, рукометном клубу су цветале руже са ратним профитером на челу.

Коме на данашњем времену навијач Партизана да верује?Ко нас неће издати и продати.Где наћи ентузијасту који ће ту бити да би чинио добро Партизану а не себи?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
STOJANCE pa razumem da su isplatili menadzera, ali moglo je to da saceka sledecu ratu, a da sad pokrpimo ove rupe koje hitno treba pokrpiti.
uostalom ko je ovlastio danilovica da sklapa ovako stetne ugovore?
taj danilovic mi se ogadio kad je javno govorio da je vujosevic bolestan i da ne zna sta prica.
lize dupe pickoustom, to mi je dovoljno da se opredelim na ciju stranu stajem.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kazem ne znam kompletnu situaciju, ali Raskovicu i Bogdanu se iz ovog transfera duguje 370 hiljada, Raskovicu 260. Nacin isplate je takav, mozda je takav da mora odmah da se isplati menadzer.
Raskovic je lopina ko i svi iz tog miljea, lepo se on osigurao da dobije svoj kes na vreme, da ga ne zavlace.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Danguba je i zimus i sada odbio mutirane..
Ali malo se on tu pita,jer da se pita jos letos bi dosao u Partizan.
Letos je bio sa Bogdanom ( najbolji su drugari ) u Duletovom stanu u Herceg Novom na odmoru..
Dule ga je hteo ali je zalizani to odbio i nudio ga cergi..
Sad je opcija Spanija zalizanog ali cekace se tu septembar..
Uprava KK..zar to postoji..gde su na frontu cele sezone kad je Dule branio i KK i stadion,celo SD Partizan..nigde nikoga..
U SD Partizan jedino verujem Duletu i Tosi i nikome vise..
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Клуб нам је у никад горој ситуацији.

Кад се узме у обзир да не играмо ЕЛ, да смо продали 2 играча за лепе паре, кренули су да нас туже чак и легенде као Кецман!

Сви су чули за 1,3М+600К и полетели да коначно узму паре од нас.


Менаџерска џукела прво намирује своје дупе иако зна да неће остати без пара, јебе се њему да мало причека.

Нама је остало 390К од Богдановог трансфера, остатак следи почетком 2015. године!
До тад ће да падну и блокаде и нове тужбе...


Ако председник клуба није свестан ове ситуације, онда нек се носи у три пичке материне!
Закон прекршили нису, али је уговор такава да нас као клуб ставља на последње место!
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Predraze Dailovicu-Dragane Djuricu,da, poistovecujem vas jer ste teske lopine i gledate samo svoj interes.Ovaj prvi se lize sa pickoustim i ide mu niz dlaku,ovog drugog ima u saci te veseli muta ne sme da bekne.Nosite se u vrazju mater,nek vas nosi belaj sto dalje od Partizana.Kakve mi nazovi predsednike drzimo u fotelji pa to nema nigde na kugli zemaljskoj.Sram da vas bude i stidite se,ako uopste i imate obraza.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
pa razumem da su isplatili menadzera, ali moglo je to da saceka sledecu ratu, a da sad pokrpimo ove rupe koje hitno treba pokrpiti.
uostalom ko je ovlastio danilovica da sklapa ovako stetne ugovore?

Kakav stetan ugovor? Pa taj Raskovic je ulozio u tog Bogdana oko 50K evra. Zasto bi on bilo sta cekao? Mene cudi i da je samo tih 20% njegovo.
Sada znate zasto je Dule rekao onog dana da su uslovi pod kojim je Bogdan otisao losi. Ali jebiga, da smo placali Bogdana redovno, mi bi postavljali uslove, ovako moraju da se prave kompromisi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top