Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
:) Dobrodošlica Edu, nadam se da će se brzo uklopiti i doneti nam mnogo radosti i trofeja.
Sad da se dovede jedna četvorka sa zagarantovanim poenima u rukama i da Valjak krene da gazi polako...
:napred Partizan
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
@kecman

Brate,mislim da nam nedostaje malo vise od startne 4ke.
Ne znam u kom pravcu se razmislja,ali ocigledno nam nedostaje jedan igrac na poziciju 1-2,s'obzirom da kapiten nece biti spreman za pocetak sezone,a i na Daloa ne moze se ozbiljno racunati,bar ni ove sezone.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Ladno napisa da ovom timu nedostaje samo cetvorka :D
Ovom timu fali barem 4 igraca jos, ali to je sad nerealno pa se krpi kako se moze...minimum minimuma je jedan jako dobar plej ili kombo bek i jako dobra cetvorka. Uz ostanak Pavlovica to bi vec bio dobar tim posto ucekujem od Dragana tek u decembru da daje znacajni doprinos timu.

Naravno, moze da se dovede i neka osrednja cetvorka samo, tipa Luka Bogdanovic pa da se borimo za sedmo mesto u ABA ligi...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Aman drugari, ja sam napisao šta je minimum minimuma, za početak sezone.Igramo, cipiripi kup, u ABA ligi je i npr. 4-3 sasvim lep omer poraza i pobeda za početak. Posle će i Draganče da se priključi, možda još neko.
Petorka sa Teparom, Dragančetom, Edom, dobrom četvorkom i Nikolicom je solidna. Na klupi imaš Baticu Milutinovića, Luku Bogdanovića, Gagića...
Treba plej, valjda je to jasno svima.
Govorim o minimumu, za početak sezone.
Posle ćemo od Nove godine da šminkamo tim, kad dođu takmičarske utakmice.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Zvanično završena sapunica Muric, opet Muric ili Dangubic uzeo bih Murica. Sada da se finaliziraju ovi poslovi, Saša da prelomi i onda je oki ekipa...
A od sminkanja tima nema ništa. Sto sastavimo to nam je to. Nadam se da će Pavlović prelomiti da ne gledam "Muku" Bogdanovića sl. sezone. Vanja je 97 godiste.. Znači on treba da eksplodira za 2 godine
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Dobrodosao Edo grobare! Nadam se da ces doprineti zetvi trofeja i narednih sezona. Izdominiraj ovde pa pravac u NBA :wink:
Da nadjemo tu neophodnu dvojicu,pa polako... Svi racuni se svode na prolece...
:partizan_fan:
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
a pozicija broj 4 ?

Ako Sale prelomi da ostane, ovo će biti ekipa baba roga !
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zvanično završena sapunica Muric, opet Muric ili Dangubic uzeo bih Murica. Sada da se finaliziraju ovi poslovi, Saša da prelomi i onda je oki ekipa...
A od sminkanja tima nema ništa. Sto sastavimo to nam je to. Nadam se da će Pavlović prelomiti da ne gledam "Muku" Bogdanovića sl. sezone. Vanja je 97 godiste.. Znači on treba da eksplodira za 2 godine

Buraz, a sta bi sa onom bombom?Kapiram da je pozicija 4 u pitanju posto smo na ostalim pozicijama popunjeni..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.369
Локација
Kej Republika
Sad kad je i zvanicno, Edo dobrodosao!
Nadam se da ce opravdati potencijal i da ce kod nas eksplodirati. Kockice se polako sklapaju, a vi uvek zaboravljate da mi najveca pojacanja dovodimo poslednja i tokom sezone.
Strpljenja samo...
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Buraz, a sta bi sa onom bombom?Kapiram da je pozicija 4 u pitanju posto smo na ostalim pozicijama popunjeni..

Videcemo šta će biti sa Dragičevićem..nismo popunjeni nikako dolazi amer na jedan e sada pitanje ako pavlović ne obnovi ugovor bogdanović bi nažalost ostao, a ako izvisimo za Dragičevića koji je čas blizu čas preskup, onda nije isključeno da amer krpi tu poziciju uglavnom biće veselo i dosta obrta u ovom finišu ali nama je prva tekma 4 oktobra ja se nadam do 20-22 da ćemo imati kompletan tim!!!
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Dobrodosao. Edo! Mislim da ce odlicno uklopiti u nasu igru. On je slican igrac Luci, slicnih fizikalija i odlicnog suta za tri, kao i sa distance. Mislim da ce biti dobro pojacanje! Je li zna neko sta se desava sa isplatom duga Klobucaru i blokadom BAT-a? Iz nekog razloga, ja ne bih volio da mi dovodimo Amerikance. Oni jednostavno ne mogu da shvate finansijsku situaciju u kojoj se mi nalazimo, a mi ne mozemo da ispratimo njihove finansijske prohtjeve. U poslednje dvije sezone su nas igraci napustali usred sezone zbog tih problema. Radije bih uzeo nekog evropskog pleja, ali je tesko pronaci dobru jedinicu koja je i povoljna. Sto se tice cetvorke, treba pronaci neku cetvorku koja je snazna sa solidnim sutom. Mozda bi i Gagic to mogao igrati solidno...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Videcemo šta će biti sa Dragičevićem..nismo popunjeni nikako dolazi amer na jedan e sada pitanje ako pavlović ne obnovi ugovor bogdanović bi nažalost ostao, a ako izvisimo za Dragičevića koji je čas blizu čas preskup, onda nije isključeno da amer krpi tu poziciju uglavnom biće veselo i dosta obrta u ovom finišu ali nama je prva tekma 4 oktobra ja se nadam do 20-22 da ćemo imati kompletan tim!!!

A kakve veze imaju Pavlovic i Bogdanovic kad je prvi 2-3, a drugi cista 4. Bogdanovic je nekada mogao da igra 3 kod Duleta, danas, sto se vidi i na ovim pripremnim utakmicama igra samo 4ku i to jedva i to. Ne moze debelog Dragana Labovica da pretrci.
Dragicevic je opet cetvorku igrao poslednji put kad ih je Radonjic vodio na evropskom prvenstvu. Inace sve ove sezone igra 5cu.
Ne znam stvarno sta je u planu ali bi bilo lepo da dodje jos jedan igrac na 1-2.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ima na zvanicnom sajtu KK-a da je Edo Muric potpisao na tri godine.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Једно је када клуб једноставно нема пара, па не може на време да измирује све своје обавезе, али оваква бахатост је нешто сасвим друго

Slovenci: Vujoševićev dvostruki moral

Синоћ видим на тв-у, пантери лично достављали сезонске навијачима
То вам је господо маркетинг (потрошач на првом месту, односно навијач)

С друге стране, Партизану "не треба маркетинг" па као последицу тога имамо да се власници сезонских третирају као смеће када у јануару буду принуђени да у реду испред арене, на минусу, чекају сатима како би добили пакет за топ 16
Не треба нам маркетинг, ваљда, кога брига за ове идиоте што купују сезонске улазнице и пуне нечије џепове...

Управа напоље!
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Koliko vidim na netu, menadzer Dragicevicu je Brian Elfus. Sto nam verovatno povecava sanse kod njega, buduci da je bez kluba jos uvek.
Elem, Muric je zvanicno potpisao na koliko? Citam razlicite informacije na internetu pa mi treba tacan odgovor.
http://basketball.realgm.com/info/agent_clients/Brian-Elfus/35

Nikakve sanse nam to ne povecava sa njim, cak su nam sanse trenutno nikad manje jer Dragicevic pregovara sa ciganima i buduci da svi znamo da imaju kesha kapiram da ce i on da ode kod njih. Mi cemo gledati raspalog bogdanovica i cekati jos 5 sezona da proradi maskota i iznabadabada tekmu sa 10 poena.

Ovaj put necu nista o Danilovicu i ljudima u upravi, taman posla pa da me napadnu paki i cuvari vatre...a kakva je struja verovatno ce me i proglasiti ciganinom jer ne verujem slepo u sve sto kazu :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
E zato ja hoću!

Kažite šta hoćete, mislite šta hoćete, ali činejnica je da je glavni, mada ne i jedini, krivac za sve što se dešava u KKP... naša vajna uprava. U tu upravu uključujem i osobu koja redovno brani lik i delo Branka Ružića!

Decenijama živimo na državnoj grbači, kao i cigani... OK oni mnogo više nego mi. Umesto da se prilagodimo novonastaloj situaciji mi se nešto durimo i tražimo svoja prava u ciganskoj državi.

DA, da, košarka nije profitabilan sport. Recite to Realu, Barsi, CSKA, drugima... ah da, njih podržavaju njihovi fudbalski klubovi. Šteta što Partizan nema fudbalski klub. Možda bi podržao naš KKP.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Izgleda stvarno, ode ovaj kod Mečkara.
Gospodar Aca dao pola miliona. Udri po penzijama i platama, trpaj u Železnik.
Očekivan ishod, odjebao nas je i pre 3 godine. Tada smo nudili 350 K, on tražio 450 K.
Sada nudimo mnogo manje.
Ovo ako se ostvari daje novu dimenziju prelaznom roku. Trebaju nam mnogo dobri igrači.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top