Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Otkud ti da je ovo od pre neki dan?? Utakmica je odigrana pre mesec dana, al svakako je u takmicarskoj formi i pomogao bi odmah! Daj Boze da dodje najzad i taj plej i da zavrsimo prelazni rok dug vise od godinu dana :D
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Plej ili igra protiv Igokee (24.01.), ili ga neće biti ove sezone uopšte.

Što se ovog poslednjeg tiče (pleja), bojim se da ga dve pobede (10.01. i 17.01.) skroz ne eliminišu.

Ovo je Je-Ne-A napisao na temi o KK-u posle sinoćnjeg meča sa Cedevitom! Čini mi se da od play-a nema ništa, a i Sensei mi je nešto zagonetan!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ovog trena bih potpisao da ostanemo u istom sastavu, ako bi to podrazumevalo da vise nema jebenih povreda i da mozemo u miru da sklapamo kockice za odlucujuce bitke. Cini mi se da mi se svaki put kad neko od nasih padne ili napravi neku grimasu pred ocima pojave slike iz Moskve ili Tel Aviva...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Ovi resavski nazovi novinari, nisu pogodili pojačanje u KK još od prelaska Todorica iz Sloge.
Ja sam ubeđen da ostajemo u ovom sastavu do kraja. Pa šta bude.
Mada slično napisah I za Sasu, pa on dođe 2 dana posle.
Nisam pametan šta je bolje po nas. General ZNA.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Mozemo da razmatramo od jutra do sutra da li ce play doci ili ne,cinjenica je da svi znamo da nam je playmaker vise nego neophodan i da bez njega nema sta da trazimo u borbi za trofeje.Cedevitu smo mogli da nabijemo preko 30 razlike da smo imali igraca na poziciji 1. Mi smo taj mec odigrali fenomenalno,ali bilo je konfuzije u dosta napada i suteva maltene sa pola terena u zadnjoj sekundi jer nam je falio taj igrac koji probija lagano i zavrsava na kos ili zavrsnim pasom.Mislim da imamo strasan sastav i strasan suterski potencijal na bekovima i na krilu i mislim da bi prava steta bila da sa takvim "ubicama" na 2 i 3 mi izduvamo sezonu samo zato sto nema ko loptu da im doda na sut.
Ne znam,nek rade ovi nasi sta misle da je najbolje,ali mislim da su svesni da ce protiv Buducnosti i mutiranih iz predgradja mnogo teze sve to ici jer igraju strasno agresivno na prenosu lopte,a i generalno u odbrani,pritom sudijama se ne dize da bilo sta sviraju u duelu sa njima (to smo iskusili vec) tako da mislim da Dule nece rizikovati tim pre sto realno mi ne idemo da prodjemo polufinale (udjemo u EL) nego idemo da osvojimo sve sto se osvojiti moze jer mi smo Partizan. :D:
:napred Partizan
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Vi se stvarno lozite na Perkinsa :banghead Ako ce da igra za dz mozda i dodje ko ce ga znati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Najgora stvar je da ako dobijemo naredne utakmice,a krenulo nam je na bolje da se Dule naloži shodno svom inatu i da ne dovede nikog.
Sens kad će više taj plej :D?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mi bez pleja,pa makar on bio u rangu kls-a ,nemamo sta da trazimo protiv fmp-a. Sa tepicem smo previse spori,plus on i nije plej.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Da li sam ja jedini koji ne zeli pleja, niti vise bilo koje pojacanje? I da je dosla neka lova u klub, sa tim treba resiti deo dugovanja ili poreza. Sad je januar mesec, kad nije dosao do sada, nemoj ga ni dovoditi.
Da se ja pitam u klubu, i da nekim cudom udje 5 miliona u klub, prvo bih platio ceo porez, pa dugovanja od svih bivsih i sadasnjih igraca , pa tek onda ako nesto ostane bih razmisljao o nekom pojacanju, i to pod uslovom da znam da cu moci da pokrijem sve plate od svih igraca za tu sezonu.

Na kraju krajeva, niko nam ne garantuje kvalitet i ljudski karakter tog crnca sto bi ga doveli, a ako sada , kad svejedno nemamo para, pogresimo sa tim plejem, onda nam posle niko nece biti kriv kad krenu batovi i blokade da rade. Jel ste pomislili vi malo unapred, recimo za sledecu sezonu, i tad treba klub da zivi. Ostajemo bez Dragana, Sase, Macvana, mozda Tepica... potrebnije ce nam tad biti pojacanje nego sada.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Lakse je i naci sponzore a i pojacati se ako igras EL, zato na dovodjenje pleja ove sezone gledaj kao investiciju.

A dobar plej nam nije bitan samo zbog napada i to se odlicno videlo protiv Buducnosti - onaj njihov crnac je izvrteo Tepica nije znao gde se nalazi. Onda krene Gagi da ga cuva i bude bolje, ali to je iznudjeno resenje, ne toliko dobro kao kad bi cuvao igraca na svojoj poziciji.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Da li sam ja jedini koji ne zeli pleja, niti vise bilo koje pojacanje?

Ниси.
Ја сам тренутно презадовољан селекцијом играча, и по мом мишљењу одавно нисмо били компактнији као тим и попуњенијег састава. И веровао сам и да су она скандалозна пуцања на почетку сезоне била нереална, јер нико од нас није научио да Душкова екипа онако килаво игра тимску одбрану, а није баш да је за њега немогућа мисија да и онакав састав са почетка сезоне претвори у тим. Уласком Драгана у пун процес, све је добило нову димензију. Стару, тј.
Кога би избацили из 12 ако дође плеј? Повратком Мурића вероватно испада Безбрадица. Остају још Андреја и Бобо. Ја бих итекако волео да обојица наставе да добијају шансу као на последњих пар утакмица јер су резултати напретка видљиви. Наравно, има вас који ћете рећи да нису. Има и оних који остављају коментар после утакмице у фазону "нисам гледао, али се види да Дало није за Партизан", и "Милутиновић је прекилав", или "мали Петар је сигурно бољи од Бориса, што не добија шансу"... Свако има право на мишљење, и свако има интимно право да другачије мишљење сматра за глупост. Ја сматрам да нам плеј не треба. Ако онај који одлучује буде сматрао другачије, то ће бити зато што је упућенији од мене. Небројено пута! Као што је/су упућенији од свих који мисле да је Пера бољи од Омера који није за ККП, као ни "бивши ефемпеовац".

Уједно, то ће отворити и више места за помало угушеног Вању који је прексиноћ показао да може да глуми Богдана на кецу, или младог Трипка. Њему свакако требају минути и заслужује их, и на двојци и на кецу. Он и Бобо могу да искомбинују петнаестак минута одмора за Тепу.

А што се тиче тога да је Миленко преспор, или да га мали црнци врте к'о мајмуна... Вртео га је Армстед у првом колу, па шта би у Новом Месту? Вртео га је лажни Ђенка прошле године у првој утакмици, па шта би у финалној серији? Вероватно вам је (вама којима је преспор) промакла његова улога у финалу поред нестварне Богданове партије, али дечко је геније и феноменално је то одиграо. Није ни чудо што се сморио што није добио позив за репрезентацију, што је у комбинацији са слабијом екипом и великим очекивањима од њега лично, био узрок лошијих партија с почетка сезоне.

ево АБА лига ноћас избацила снимак утакмице (да не пишем другу поруку на другој теми):
https://www.youtube.com/watch?v=WqY6sRRgNLQ
ако неко нађе и интегрални снимак, са најавом, клинцима и прославом, нека окачи.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Добра поента.
Била би грехота да неко испадне из екипе, нарочито мали Маринковић.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
I ne samo to.

Sta da radimo mi ako nam se, daleko bilo, Tepic povredi uoci utakmica za trofeje, samo ovaj put na nekoliko meseci?
Istog momenta mozemo se pozdraviti sa ovom sezonom.

Dule ne sme da dozvoli taj luksuz, i zato mora dovesti pleja.

A sto se tice rotacije prvih 12, mislim da ce Dalo biti visak, neki put mozda Milutinovic, nekad ce neko biti povredjen, postedjen... To ce nam biti najmanja briga ako najzad stigne to mitsko bice na poziciji 1.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
U svakoj ali apsolutno svakoj varijanti, pa bilo ko iz rostera da ispadne, nama PLEJ TREBA.. Pa ljudi prelistajte samo sta se pisalo ovde cele sezone do unazad 5 dana samo...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dajte ljudi, razumem emocije prema igracima iz trenutnog rostera, ali reci da nama ne treba plej...ja stvarno ne znam kako to neko ko poznaje kosarku moze da kaze.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top