Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Kako mislim da će najčešće izgledati tim ako dođe još jedan plej:

C Milutinov ....... Gagić
F Mačvan ........ Bogdanović
F Murić ........... Pavlović ...... Milutinović
G Milosavljević .. Andrić ........ Marinković
G Plej ............. Tepić

Rezerve:

C Bojanić
F Kouzeloglou
F Glišić
F Bezbradica
G Dallo
G Aranitović


p.s. Vanja za 2 dana puni 18 godina. Nadam
se da će uskoro potpisati višegodišnji ugovor.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Samo korekcija pozicije milutinovica i andrica i to bi bilo to,ne znam ko moze da prati napredak dallo-a svaku mu cast meni je to cist mazohizam,ne znam kako bi to drugacije nazvao.
Ocito mi da imamo kes plej bi do sada legao 10x al dobro...

Hristos se rodi!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jedna ozbiljna pobeda i odmah se masa naloži da nam ne treba play.
Ne daj bože da puknemo neku sledeću, opet će krenuti kuknjava.

Bez pleja nema trofeja, biće klanje 5 utakmica sa železnikom.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Na koncu konca sto bi rekli bivsa nam braca rvati moz General da kaze Peri "profesionalnom dizacu trofeja" Bozicu,"Perice sine dosta je bilo zezanja skidaj sako".KOJA CE TO EROTIKA DA BUDE.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
ako uracunamo ocekivanu sumu za "novogodisnju licitaciju" kao i to kako idu kalendari, onda mogu reci da cemo dostici sumu od 500.000 dinara za 3 nedelje od pocetka akcije za pomoc klubu sa naseg sajta...

neka vas ne buni to sto nisu apdejtovani podaci na Klubu prijatelja, gospodjica je na skijanju a poslovni direktor ne zna kako se to radi, niti zna ko bi to mogao drugi da uradi....

Kad ce gospodjica da se vrati da se apdejduju podaci? :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sutra je poslednji dan za licitaciju Draganovog dresa. Posle toga... nema više!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Na koncu konca sto bi rekli bivsa nam braca rvati moz General da kaze Peri "profesionalnom dizacu trofeja" Bozicu,"Perice sine dosta je bilo zezanja skidaj sako".KOJA CE TO EROTIKA DA BUDE.

Bice Young Erotica.:D Potseti me na nasu nekadasnju Grobarsku ekipu, ali da ne idem mnogo u off.:ziveli

Pera da se skine i isprska masu.:D
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Samo korekcija pozicije milutinovica i andrica i to bi bilo to,ne znam ko moze da prati napredak dallo-a svaku mu cast meni je to cist mazohizam,ne znam kako bi to drugacije nazvao.
Ocito mi da imamo kes plej bi do sada legao 10x al dobro...

Hristos se rodi!
Ваистину се роди!
Као да је праћење Партизана нешто мање од мазохизма... да парафразирам: Можда није лако пратити развој Црног Детета, али је свакако лепо!
Jedna ozbiljna pobeda i odmah se masa naloži da nam ne treba play.
Ne daj bože da puknemo neku sledeću, opet će krenuti kuknjava.
Ево да и наложена маса каже нешто у своју одбрану:
Прво, никакве масе нема. ImaJedanTim питао (из врло рационалних разлога о којима ћемо касније поново) има ли ко да дели његово мишљење да имамо важнијих приоритета од плеја. Ја рекао да има и образложио донекле. Dimitry се сложио са мојом поентом. Тројица. Ууу, ал' смо масивни! Само да окопни снег, рушимо и владу и нову управу ФК-а! А ако неко од појединаца који чине једва двотрећинску већину одлучи да престане да машта о нестанку дуга и новој аквизицији с убитачним продором и још бољим шутом за три после ове моје поруке, нек се слободно умеша у масу па му у следећем сазиву владе дајемо место министра уместо Фрање...
U svakoj ali apsolutno svakoj varijanti, pa bilo ko iz rostera da ispadne, nama PLEJ TREBA.. Pa ljudi prelistajte samo sta se pisalo ovde cele sezone do unazad 5 dana samo...
Писало се да нам треба плеј! Треба нам плеј. Треба нам пикенрол игра. Нема пара. Треба нам продор. Треба нам стабилност и одбрана од пика. Треба нам плеј...
Исто се и сада пише! Мало ко је променио мишљење и мантру од првих посртања с почетка сезоне. О томе да ли нам треба плеј у оваквој ситуацији управо дискутујемо. О томе да НЕМА ПАРА уопште не дискутујемо. То је тако, и ту се ништа драстично неће променити. Чак ни са том Пекменовом донацијом за коју нико не зна поуздано ни да ли постоји ни колика је. Ја једноставно сматрам да нам још један играч, па макар и то митско биће, није приоритет, тј. не већи од исплате ових момака који изгибоше за Партизан. Други су били такви раније, за мој укус незасити: "само још да нам дође први центар, други центар, плеј, крило, тренер..." Тако је Звезда и пропала, због алавости. И без фамозног плеја ми ћемо бити најбољи. Ја сам у то верујем. Као што верујем да је сваки од ових момака пре заслужио да се неки динар пре потроши на њихову већ зарађену плату него на довођење новог играча. Чак и Мусли или Гордић (коме неки геније из публике баца ласер у очи пре неко вече!) су то заслужили пре него неко ко је за сада само у нашим мислима шутирао тројке 50%, намештао 8 зицера по мечу, пробијао лагано прву линију одбране, и украо 5 лопти по мечу у одбрани пика. На страну то што би га огромна већина вас који сад плачете за њим после прве лошије партије терала из клуба. (нису тако давно били у клубу Лафајет и Лоу) Наравно да и ја сматрам да уз једног врхунског играча на тој позицији све добија нову димензију, али ем нема гаранција да ћемо добити то што тражимо, ем НЕМА ПАРА, ем сматрам да смо довољно добри да нас убедљиво најбољи тренер у лиги на крају попне на победничко постоље!
Jebiga sve je to lepo, ali nemamo ni jednog igraca koji moze da brani nisko doborog pik igraca, a nemamo ni igraca koji pravi visak na piku korakom.
Trenutno je to ogroman minus u odnosu na svako ozbiljnijeg protivnika.
То што немамо наведено не значи да смо у старту инфериорни. Тако други немају тројку која може првим кораком да избаци сваког чувара. Или четворку која има преглед игре и реакције плејмејкера. Или плеја који може леђима да узида већину чувара. Или џигљавог плеја који иде на скок у нападу/чека лопту од високих играча под кошем. Или центра који има брзину да претрчи чувара и опцију да дода иза леђа на утрчавање, да финтира уручење... Сваки тим има своје мане и врлине. Као и сваки играч. Овде већ фамозни Андрић је због својих мана био проглашен за промашај. Тотални! Опет, он који је константно у младој репрезентацији, који је још увек клинац, и кога сви тренери цене, је ипак мора се признати успео већ нешто да направи. У кошарци је, поред свих савремених статистика, референци, скаутинга и осталих израза, и даље најважнија глава и баланс између тих мана и врлина. Па један Мет Бонер (?!) одрађује једанаесту сезону у НБА. Да ли можеш замислити иједан клуб, било где на свету, да каже - е такав играч ми треба! А њему шампион НБА лиге даје девету годину уговора. Таквог њега је Поп уклопио у свој систем. Сваком ко има радну етику уз неке истакнуте врлине, се може наћи место у систему без обзира на мане које боду очи. Поготово то могу магови свог посла. Овом нашем на клупи нема равног на овим просторима у склапању складног тима од задатих чинилаца. Најбоље сакрива мане, најбоље истиче врлине играча. Разлика у учинку његових играча под његовим вођењем и у другим системима јасно то показује.

Што се тиче игре без плеја, прошла година је показатељ шта се може. Ова последња утакмица без Миленка такође. Цедевита никако није неозбиљан противник! Добисмо ли ми Макаби кад је Владе водио без плеја? Пера играо уместо повређеног Ејсија скоро 30 минута, а Јарамаз му био измена за одмор. За Перу се зна под каквим околностима је постао плеј. Па опет, добисмо. И то са Владом на клупи. А противник под Блатом више него озбиљан, поготово на плеју: Фармар, Јоги и Тео... Још више верујем тројцу Дуле, Тепа, Борис, него Владе, Пера, Немања. Па макар нам противник био "несумњиво најбољи странац икада у Србији" под вођством "убице Шпанаца".

За крај: не могу све да цитирам, иовако написах превише. Углавном, не секирајте се много, ја сигурно не одлучујем о томе да ли доводимо плеја или не. Ја пишем своје лично мишљење, и њиме сигурно нећу убедити оне који одлучују да не доведу плеја. Као што написах и у претходној поруци, они знају најбоље шта ови момци с којима раде по цео дан могу а шта не, а ја своје мишљење градим искључиво из свог искуства праћења нашег клуба и свих нам противника.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Желео би, са закашњењем, да се захвалим дивним навијачима који су нам изашли у сусрет и пред утакмицу са Цедевитом се максимално потрудили да нас лише дуготрајног чекања у реду за карту. Јес да је била нешто скупља код њих али није важно. Ништа мања захвалност људима на улазу који су се својски потрудили да не исцепају карте (које нису имале датум), а како би помогле клубу да има још већу подршку тиме што би на исту ту карту, по истој тој цени, ушао још неко. :clap Ја нисам купио карту код поменутих људи али знам оне који јесу јер су били приморани пошто су дошли са малом децом и нису могли у оно лудило од реда испред благајне.
Ужас и срамота.
Мислим да је најприродније да се ова порука нађе на овој теми, ако мислите другачије пребаците је. Хвала.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
@Jug Bogdan

Da se tapkaju karte, tapkaju se, da se uvodi bez karte, uvodi se i to masovno, ali bih samo ispravio ovo u vezi sa cepanjem karata, od ove sezone se učitava bar kod sa karata, pa se zato ne cepaju na ulazu.

Mada, realno, od 7000 ljudi u hali, možda je najviše 3000 karata plaćeno po punoj ceni, ostalo je na neku kombinaciju. Jedan od razloga što smo-gde smo, što se tiče finansija.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Je-Ne-A - Zasto da se brise ? ;)

Meni je jako zanimljiv i ok post..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
To nije tacno, meni uvek iscepa a gotovo uvek pokusa da je uzme, satro da vidi dal' je legalna :D ako je ocita skenerom, koj moj on ima da gleda :D mozda mu licim na vevericu ali sam jednom takvu scenu napravila da od tad retko ko i pokusa da je uzme... Ovaj hteo da proveri datum a datuma k'o i zvezde u EL... :D
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Нисам сигуран али мислим да карте које се налазе у "слободној продаји" код тапкароша не пролазе очитавање јер су у питању обичне карте које нису унете у базу, без датума и било чега.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Moraće još mnogo vode Dunavom da proteče da bi se neke stvari promenile.
Evo šta se meni desilo .
Čovek koji radi na blagajni upišo se od smeha što sam kupio karte za klince ispod 8 godina . Ja mu još kažem "makar malo daa pomognemo" ,a on će "e baš će to da nam pomogne " .

Eto ,to je naš KK !
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Igore, gotovo uvek mogu da uđem dJaba :D sto preko ortaka sa sl. ulaza, sto preko drugarice (Vanjina mama) a i preko Tose, ali UVEK platim kartu...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
@ Silvija Mizdrak

Pošto imam naviku da čuvam karte, evo sada sam proveravao, od ove sezone: MZT, Mega, Budućnost, Solnok, Cedevita imam sve karte i ni jedna nije cepana, a sve su regularno kupljene na blagajni.
Samo su mi karte za Metalac pocepane.
A datum imaju samo MZT i Metalac.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Dal' da slikam ili verujes na rec? Ja ih skupljam i zato ih ne dam, samo par karata nije pocepano... Nebitno je to ali je poenta u bezobrazluku...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Naravno da verujem, očigledno zavisi od (ne)raspoloženja ljudi na ulazima. Čuvena firma B&S štit.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top