Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Je-Ne-A, plej pre februara ili posle (u februaru)? :?

p.s. pozdrav svima, BBC se vratio na forum!
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Uz rizik da ispadnem najgluplji u drustvu, zasto se ne proba sa Milutinovicem na kecu. Ume da probije a moje misljenje je da oseca igru i ima zicu i za asistenciju.
PS.
Uz sve vec procitano, da li se jos razmislja o pleju ili je to definitivno ad akta. Je-Ne-A je rekao da ako ne dodje do Igosa to je to za ovu godinu, pa se pitam da li je situacija sa Teparom nesto promenila.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ideja DV je Marinkovic na kecu. Pokusava neki copy paste prethodne sezone sa Bogdanom ili bar da premosti do (ne)dolaska pleja i dok se oporavi Tepa.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Neka dodje u subotu sa ekipom u Skopje, da ga prvi pozdravimo ne mora igrati neka sedi na klupi.
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Kalinic u zivotnoj formi ne moze da cuva Sasu sa ACLom.
Kalinic je sad u naletu jer igra u takvoj ekipi gde to prolazi sa dosta tranzicije. Inace nista to posebno nije.

Moram da se ne slozim sa tobom oko ovoga. Treba biti iskren i reci da decko igra odlicno u svim pravcima, iznad svih ocekivanja... On i luka su jedini igraci telekoma koji osecaju igru i imaju ozbiljan potencijal da napreduju. Kalinic je za ovo kratko vreme u reprezentaciji i evroligi bas puno napredovao, bolje kretnje, koriscenje tela, sut je drasticno popravio, kao i ulaz, a kad igrac tako brzo napreduje u svim segmentima, onda ti je to pokazatelj da jos ima prostora za napredak. Ovde pricamo o ovome zbog pozicija sa Sasom, potpuno su drugaciji tipovi igraca iako igraju na istoj poziciji, ja bih ga pre poredio sa Veselim, i mogu slobodno da kazem da koliko god da volim Jana, uopste nije unapredio igru toliko koliko je mogao i morao, ima neverovatne fizicke predispozicije i radio je sa Duletom, igrao evroligu, pa u ozbiljnoj organizaciji kao Nba i sad sa Zeljkom, sut mu je gori nego kod nas, ulaz koristi samo kad nema nikog ispred njega i ide na kucanje, a od driblinga i jedan na jedan licem toliko nema nista da ga Zeljko koristi vise na cetvorci... Mislim da ce kalinic biti kompletniji igrac, a sto se tice okrsaja sa Sasom, naravno da se ne treba plasiti, ako zapne Sale i zainati se napravice mu probleme, jer je Sale dosta brzi pa ce ovaj probati da ga brani snagom i tucom, ako bude normalno sudjenje uvesce ga Sale u problem sa faulovima i nervozu, pa ce ga hrt slovenacki preuzeti, a sto se tice drugog pravca, mislim da samo Edo i Sale mogu i trebaju da ga cuvaju, mogu da pariraju snagom i kretnjama, nikako Miha jer ce ga realno unistiti, Miha kad bude u igri morace neke od bundeva lazic-blazic da cuva, a Gagi dzenkinsa da stavi u dzep.

Zaboravi da kazem kako nam je zona na poslednjim njihov napad u prvom poluvremenu bila najbolja i najpokretljivija zona koju sam video... :)
Iskreno bi na Duletovom mestu jebao mater smdljivu zalizanom, ne sto se slizao sa cokijem i zbog sala za trening i dangube, nego zbog omera Dalo-a. Izjebao nas ko ove iz andore sa Lukom :) A Dule mu je uterao bukvalno milione u dzep, bez preterivanja, moram da priznam da je toliko poceo da me nervira Dalo da ospice dobijem kad ga vidim, sto nikada nije bio slucaj sa nasim igracima, koje sam sve careve branio kad ih je pljuvalo pola hale, ali me nesto nervira u njegovim kretnjama i potezima toliko da nemogu da se iskuliram. Sve je to ok, dete je jos i poceo je da igra na seniorskom nivou tek kod nas, ali toliko da nemoze da napredujes ni u jednom segmentu igre, to jos nisam video...

I ja bih voleo protiv levskog da vidim sta moze i batica Milutinovic na kecu, jeste da mu je malo kasno sad da uci to da igra, ali kad je mogao i Bozic Pera jos stariji, moze i on da proba... Cisto da vidimo kako to izgleda a odmorimo Teparu... I ako neko ko ga je vise pratio u fmp-u da mi kaze da li sam ja istripovao ili je imao mnogo bolji sut tada, nesto mi sad cudno drzi loptu pre izbacaja, to sam primetio i kad izvodi bacanja a nisam ranije kad je igrao tamo...

Luki sve najbolje, ali kako je igrao poslednjih par utakmica u abi, nece nam nedostajati, bljesnuo je ono u izrelu i jos po jedanput u ec i abi i posle nam je bio igrac manje u odbrani...
Treba nam neka back up mlada cetvorka, koja je sto bi rekli prospekt, da se sad sprema za sledecu sezonu. Ako ne iskrsne takva, krpice po par minuta dok odmori malo Maki, Bezbradica i pre Muric moze i igrao je u sloveniji, nego Sale koji nije taj tip igraca da se rve i bije dole, nije to nikada igrao i verovatno nece...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.776
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sasa Pavlovic je igrao protiv najboljih defanzivaca sveta i cuvao najbolje igrace sveta. Dosao je do finala sa slabim klivlendom, trenirao sa Lebronom. Igrao sa napadacima koji su dobri defanzivci ( nista gore od te kombinacije).
Kalinic je defanzivac samo zato sto u napadu ne zna i kamenjari...
I to kazem ja koji sam ga ovde preporucivao dok nije bio poznat uopste. Ali tada sam ocekivao od njega napredak u tehnici kao sto je Lucic napredovao, ali ostao je kamenjar. Zapravo najvise treba se zahvali Muti, da nije igrao kod njega bio bi na ksl nivou i dalje.
Muta ga je unapredio da ne bude igrac manje na perimetru i u sklopu sa fizikalijama daje tempo. Generalno Muta kakav je takav je brdo igraca je unapredio maksimalno, on i Jovic ne bi videli EL ni na tvu da nije Mute.
Medjutim, stavi ga u low pace ekipu i on je igrac manje u napadu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.281
Reaction score
18.373
Локација
Kej Republika
Kalinić je bio drvo, ostao je drvo. Njemu će jajca da se vežu kad bude igrao protiv nas. Nema on kvalitet velikih utakmica.

Samo povrede da nas obiđu, pu pu, i mi smo šećer.
Sasa da zatvori to sve tamo.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Kalinic u zivotnoj formi ne moze da cuva Sasu sa ACLom.
Kalinic je sad u naletu jer igra u takvoj ekipi gde to prolazi sa dosta tranzicije. Inace nista to posebno nije.

Koliko Sale ima ubitacan prvi korak(naravno kad je u tip top formi) toliko sudije pustaju da ga rukama protivnici uspore i da apsolutno nista ne sviraju iako je faul ocit.
Ja imam osjecaj da se ne svira minimalno 1/3 cistih faula nad njim, e sad do kad ce to tako biti vidjecemo.
Kalinic ubjedljivo najkonstantniji tamo i sto rece komadant prilicno je napredovao i igra sa ogromnim samopouzdanjem sto se odrazava odlicnim procentima suta kada ostane sam na sutu.

Ako moze neko da javi nasima da je 5ti asistent turske lige popio otkaz :D
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dobronameran savet, smanjite ocekivanja od Sase lakse ce vam biti kasnije, ne moze on da izdominira cigane kao sto je to uradio Bogdan, ali ne sumnjam da ce Dule vec smisliti nesto.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Sale je fantastican igrac mada je evidentno da je daleko od forme koju on moze da dostigne u oba pravca.Ove sezone veoma malo koristi taj njegov strasan prvi korak.Prosle godine je toga bilo bezbroj i da stvar bude jaca protrcavao je uz ceonu liniju i kucao kao lood.Svi su mu se bukvalno sklanjali,bila je cak i jedna scena bas protiv Kalinica cini mi se u polufinalu play off-a kad je protrcao i bukvalno zakucao njemu u facu.Nazalost toga za sada nema i cini mi se da ga Dule zato i drzi samo po 13-14 minuta u igri.Nadam se njegovom drasticnom dizanju forme,takodje ocekujem i Edo opet da zablista kako ume,Dragan razbija vec sada u odbrani i ocekujem da konzervama barem u jednoj tekmi zacepi jedno 25 poena kako je uvek i umeo :wink: .Centri su nam vrh kakvi sam mislio da ce biti ,Nikolica razbija sa skokovima i to je bitno za nas,mi smo vecito u tome bili zakon u ABA a i sire.Osim onoga sto ih je Bilan oducio ovo sve ostalo je bilo ok.Macvan - ma on decko razbija sve sto stigne.Index mu je svaki put fenomenalan sto je cist dokaz koliko decko doprinosi na terenu.Ako da bog da dovedemo pleja koji ce da izdeli lopte ovim masinama za nas nema brige uopste.Nisu samo asistencije problem,vec je to i izuzetno spora igra,tranzicija generalno.Ali kao sto neko vec napisa,sve to Dule zna i sprema on svoje specijale,nema brige :wink:
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
ne znam protiv koga mi treba da igramo pa da kazem da cemo ga dobiti tri puta zaredom i to prve dve tekme u gostima

Ако будемо четврти играмо све мечеве код куће.

Kalinic u zivotnoj formi ne moze da cuva Sasu sa ACLom.
:buhaha

Лако је Калинићу да поред Суада Шеховића убацује у кош.
Јуче нисам могао да верујем кад сам видео да је Будућност ставила Шеховића и Паунића да скачу за време слободних бацања у последњим секундама утакмице.
Џабе им сва ротација и селекција играча ако ће играчи од 195 да скачу за лопту и губе утакмице. Смешни су.



Наш ростер из дана у дан постаје све луђи. :D
3 играча на позицијама 4-5
0 играча на позицији 1
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mi imamo neslućen broj kombinacija.
Npr. petorka sa 5 visokih, Milutinov, Gagić, Edo, Saša , Dragan.
Ili kao protivteža petorka Milenko, Dragan, Miha, Saša, Mačvan ?
Bezbroj kombinacija, biće Radonja zbunjen.
Kad je Divac čuvao pleja u Ganu i kad smo došli do top 8 evrolige bez centra (igrali Novica i Lazme), onda sve mogu da očekujem od Duleta.
Biće zanimljivo. Dva trofeja (ABA i KLS) sam prilično siguran da osvajamo.
Za kup ne znam, mislim da je to 50-50.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.776
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Koliko Sale ima ubitacan prvi korak(naravno kad je u tip top formi) toliko sudije pustaju da ga rukama protivnici uspore i da apsolutno nista ne sviraju iako je faul ocit.
Ja imam osjecaj da se ne svira minimalno 1/3 cistih faula nad njim, e sad do kad ce to tako biti vidjecemo.
To jeste potpuno tacno, imao je mnogo bolji rejting u el prosle sezone...
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Cigani su svi kolektivno u strahu od nas na četvrtom mestu. Juče jedan od njih komentariše, džaba Radonjiću sve ove pobede kad će Dule da ga naguzi.

Dule im je nabio komplesk kakav niko nikad nikome nije i to je naša najveća prednost.

Мислим да је комплекс више набијен навијачима. Шта зна странац шта је било прошлих година, заболе га баш. Лично мислим да је свих ових година у свему била пресудна припрема какву има Дуле Вујошевић. У право време извући 200% од играча и мотивисати их до максимума. По мени, квалитет и ово претходно написано су били главни разлози свих наших успеха. Комплекс имају цигани, људи запослени у клубу и играчи који су имали част да више пута искусе чари дувања гробарског фалуса.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nisu ni ti stranci glupi vide ubrzo o cemu se tu radi , reakcije saigraca ,nase samopouzdanje pa i oni igraju kao da su ponikli na malom kalemegdanu .. Ja u svakoj njihovoj poruci od svakog njihovog clana na vest o nasoj utakmici bili da smo izgubili ili pobedili vidim jedan ociti strah koji je stvorio traumu usled dugo godisnjeg zlostavljanja.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Мислим да је комплекс више набијен навијачима...
...Комплекс имају цигани, људи запослени у клубу и играчи који су имали част да више пута искусе чари дувања гробарског фалуса.
Od 14 igrača koji su im ispisani na stranici ABA lige, njih tačno polovina (7) je već duvala grobarski falus.
Među tih 7 je njih 5 koji imaju značajnu minutažu i ove sezone.

Plus naravno što im je trener "jado" višestruko poduvao Duletu:

- u finalu domaćice 2014
- u finalu domaćice 2013
- u finalu ABA 2013

Vrlo su naviknuti na duvanje naših falusa - i ovakvi kakvi su sada. Novo duvanje im neće predstavljati nikakav problem.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Комплекс се ствара низом поновљених неуспеха а не са пар изгубљених мечева. Неша Илић, рецимо, има тежак комплекс.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top