Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jasno je i meni da će ih napustiti, polako će i ostali jer od njih nema leba bukvalno im je ovo poslednja sezona, a FMP može da opstane samo ako osvoje nekako ABA ligu i uđu EL inače su i oni gotovi i to bi bilo to od govana na neko vreme. Mene interesuje da li po nekoj naredbi, znamo odakle, da nam smanje sredstva a da to objasne krizom, kurcem palcem. Mada od sledeće sezone :D kupimo sve sponzore i igramo najjača takmičenja jer smo tako u mogućnosti nek crknu dušmani :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Vaše plaćanje je uspešno izvršeno
Identifikator transakcije 9445981431950640

Brzo i lako. Ajde grobari.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
U vezi ovih karata po 500 din, čini mi se da dosta dobro idu (yebiga, kad ne možemo da dođemo): hoće li da bude neke informacije koliko je prodato?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Imas pravo, nego jel te pare vidi klub ista ili ko zna gde to zavrsi, vise sam u fazonu da ova donacija zavrsi u klubu.

Rekao ti je Grob. Najbolje u Klub prijatelja. To 100% sve ide u klub. Za ostalo ko zna koliko ide, ali to je sigurno. Nemoj da se mucis bezveze.

Dodatak

NIS napušta Zvezdu, ne i Partizan?

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&dd=05&nav_id=965254

"Kada je fudbal u pitanju, potrebno je postići neki uspeh da bi se opravdao ugovor, a sa KK Partizan ćemo sesti za sto i pregovarati o novom ugovoru",

Da li mogu da nam smanje iznos recimo, odnosno da nas sjebu za neke pare koje smo očekivali, a pod izgovorom "nema se, nemamo interes više"?

Sto neko primjeti na FB, prvo im nabiti na nos kad su Duleta zezali kako NIS i Gasprom nisu ista firma, a onda pokusati srediti da nas sponzorisu i u fudbalu :D.
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
kupio sam 20 ulaznica, samo je bzv sto je odradjeno da se iz jednog pokusaja moze uzeti samo 4 tako da sam se malo smarao :)

Svaka cast!
Ovo samo pokazuje koliko ljudima znaci KK i koliku potrebu imaju za tim uspesima, i koliko se identifikuju sa njima, da su spremni da odvoje ozbiljan novac, samo sa to opstane jer im ispunjava dobar deo zivota... To je ozbiljan marketinski potencijal, i zao mi je sto kad smo bili jaci nismo cenili to... I zao mi je sto sam kupovao majice, salove u butiku a da to nije islo KK...

Oseti se emocija, ovo sve podseca kad gledate neki engleski klub iz trece lige kako ti ljudi gaje emocije prema tome, retkost je to, u fudbalu to nemamo, ali evo ovaj KK odise emocijama i pravim vrednostima, i vidi se da je ljudima toliko stalo da nema sanse da dopuste da ta sreca, neko svetlo u ovoj tami nestane...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Place mi se kada god je neka akcija u pitanju.Koliko truda treba da se skupi neka sica,a onda neki bilmez baci upaljac na teren i izbije iz kluba 10 000e.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Karte danas kupljene :celebrate nadam se da ce na kraju rezultat ove akcije biti brutalan i da cemo se kupati u kinti :D da ne ispadne da smo na netu svi kupili karte a praznih sedista u Pioniru koliko ti volja...

Pitanje svih pitanja da li je nas dug ispod 3 Milka cokolada? Ako smo ispod za nas nema zime ali ako prebacujem onda je nasa situacija i dalje prilicno ozbiljna. Kada bi na ovo pitanje zakon Pionira :D odgovorio potvrdno to bi bila banja :D

Ovaj nas butik ima falinki ali kakvi smo bili do skoro ovo je bum samo takav. Te revijalna tekma te butik... :D:

Bela maja kao sto je nosio Troicki :respect
 

SkyFire

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
12
Reaction score
3
Локација
Chicago
Ja sam postavio ovo pitanje ali mi niko nije odgovorio pa da probam ponovo. Hoce li u skorije vreme biti neki dres na aukciji?
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Karte kupljene juce u corner shopu na Novom Beogradu,mz kozara 61. blok,prodavacica mi kaze "sto ste navalili grobari od jutros" ....da nas bude 9000 minimum u pioniru
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Sve izgleda da će akcija da bude pun pogodak. Nadajmo se da će se sa ovim neke stvari početi pokretati u pravom smeru što se tiće marketinga, organizacije, komunikacije sa navijačima, bivšim igračima, simpatizerima kluba.... da se aktivira ogroman potencial koji tu postoji. Samo ga treba prepoznati i staviti u funkciju i to će moći da bude velik deo finansijske konstrukcije uspešnog funkcionisanja KKP. Vrlo brzo mora da sledi i rad na ostalim segmentima, tu pre svega mislim na sponzore, domaće a i strane koji imaju interes da budu deo uspešne priče.

:napred Partizan
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja sam siguran da će ova akcija, revijalna utakmica, odlično proći.
Potrebno je samo malo volje da se izađe iz apatije i da se napravi neki novac.
Ovo sa butikom takođe može da bude jako lepa priča.
Meni je drago što su članovi ovog foruma verovatno najzaslužniji za ovo naprasno rađanje marketinga KK Partizan.
Mislim da je ona akcija iz novembra i decembra, kada smo kupovali majice i dresove, a novac uplaćivali u klub prijatelja, upravo generator svega ovoga pozitivnog što se sada dešava.
Mislim da smo uspeli da dokažemo ljudima u klubu da novac može na taj način da se stvori.
@Crni Bombarder @Petar Skoplje @Mačak @Čolović i ostali koji su trošili svoj novac, znanje, vreme i energiju na ove stvari su verovatno najzaslužniji za ovo buđenje našeg marketinga.
Naravno da stvari još uvek nisu idealne, ali se bar neki pozitivni pomak vidi, na ovom polju.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ko je u ovim grobarskim grupama iz dijaspore, moze malo da animira da kupe koju kartu, ne znam kolko je ispraceno van Srbije...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
uzeo dve "prijateljske" od po 500, kad već ne mogu da odem ( popodnevne smene ubiše, radim za Kanadu u njihovom radnom vremenu pretežno pa je social life ćao-zdravo :cry: )

transaction reference #: 5249150666539806 :napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moje posebno poštovanje ide ljudima koji kupuju "crne" karte, koji znaju da neće (ne mogu) da dođu u halu, ali hoće i mogu da pomognu. :respect :clap
Ne bojim se ja za "bele" karte, to će otići, sve do poslednje, po mojoj proceni i pre nego što sreda osvane. Meni je stalo da se što više "crnih" proda. Znamo koliko naših navijača živi u dijaspori i kolika je ta naša dijaspora. Ogroman finansijski potencijal se tu krije. Ogroman. Pomoć koju klub može dobiti preko prodatih "crnih" karata bi mogla biti neviđeno velika.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Mozda bi bilo dobro da klub do srede napravi jedan presek kupljenih karata, da vidimo gdje smo pa da se posle toga napravi jos jedan veliki talas kupovina ulaznica.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Kupovina sigurno super ide. Iz mog okruženja svi koje znam su uzeli bar po 2 karte. A ima još dosta vremena do srede.

Možda sam prevideo, ali nisam video da li i ko prenosi ovu revijalnu manifestaciju ljubavi?
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Trebalo bi arena da prenosi koliko sam upoznat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top