Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovi iz GTR su sasvim u pravu. Akcija skupljanja novca je od srca i u redu, ali neće imati veći učinak osim medijski. Čak i da uspe i da se skupi četiri miliona, kome to ide? Istim likovima koji su i napravili dug!

Naravno da je država kriva za dosta toga, ALI prvi i glavni krivci su kod nas u upravi. Napravili su dugove a sada ne mogu ili ne žele da se bore protiv države koja otvoreno podržava prigradski isprdak. Vujošević je jedini koji je digao glas.

Šta će se desiti ovog leta je takođe jasno. Biće tu promena, ali kao i u FK doći će SNS kadar, Vujoševiću neće biti produžen ugovor, država će nam dati neku crkavicu (10% onoga što FMP dobije), dovešćemo trenera da zamaže oči navijačima, dovešćemo nekoliko OK košarkaša i većina navijača će biti zadovoljna.

A to što smo i mi, kao i cigani, postali SNS ogranak, jebiga, Evropa nema alternativu, zar ne!
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Gazda objasnio nasu buducnost, nazalost...

Volio bih da krenemo u nekom novom pravcu, sa Duletom na celu struke, ali sa znatno izmjenjenom upravom, sa mladim sastavom sastavljenim od talenata iz cijelog svijeta, ali ce izgleda sve biti obrnuto...

Ja ne znam za vas, ali ja recimo onog Silobada ne mogu ocima da gledam, a kako vrijeme prolazi i Danilovic sve vise ide u tom pravcu... legenda je kluba, trebalo bi da zna kada je vrijeme za rastanak.... Duleta se ne smijemo odreci
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A ,šta ti ovde smeta ????????????

Jel što su prozvali Šilobada ? Mislim, reci nam, možda nešto znaš što mi ne znamo ?
Čovek je uspeo da ne zaradi 3 evra za 13 godina . Jedan je od najzaslužnijih što imamo dug . I sad kad neko kaže da treba da ide ,on je mutant ?!

GTR-ovci su jedni od retkih koji su imali muda da opljuju i po premijeru i po mafijaškoj pudlici i nazvati ih ćovićevcima je sramota .

Meni apsolutno nista ne smeta. Postavio sam tekst jer nedvosmisleno pokazuje dvostruke arsine na ovom forumu a pri tome je i identican 100% sa mojim stavom pa da ne pisem 2x.
Pale se na lomaci svi koji napisu neko slovo kritike. Poput razjarenih divljih zveri se skace na nekog ko napise nesto slicno, proglasi se ciganom, sns botom (trenutno je taj izraz najmoderniji) i proziva na neko dokazivanje ljubavi prema Partizanu. I sta sad neko treba da podnosi izvestaje na kojim je utakmicama bio, skenirane karte sa meceva svih sportskih sekcija Partizana za zadnjih 10 godina...da bi nekom dokazao kako i on u stvari mnogo voli Partizan al jednostavno nece da zmuri i nabija glavu u pesak kao noj, na ocigledne stvari i probleme!

DOk ovaj gtr ima dobar fazon, sprda se sa ciganima, izbacuje slike, jedna od malobrojnih svetlih tacaka grobarstva danas...e evo, vec nekoliko puta u skorijoj proslosti pisu kritike na koje nema odgovora!! Ili ako ga ima ovde to je kritika: ko su oni da se time bave.
To je to, dok nam idu niz dlaku super su, sjajni, kad krenu da pisu sto nam ne odgovara onda ignor lista se aktivira i negativni komentari.
Ljudi su samo napisali u vezi akcije skupljanja 4 mil, ono sto odrasla osoba, svesna svog okruzenja i svojih mogucnosti, racionalnim razmisljanjem moze da zakljuci i sama. I niko ne voli manje Partizan zbog toga ako to izgovori na glas!
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Da li je realno da sam jedini koji je odmah skapirao da je dečko bio ironičan kad je citirao GTR i namerno ih nazvao Čovićevcima i mutantima?
Sjajan post GTR-a, pravo u metu, od reči do reči.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Kakva zamena teza objektivnog velikomučenika i stradalnika za Ideje (iz fotelje). :clap
U stilu najboljih polaznika letnjeg kampa u Bajčetini.
A mogli smo celu diskusiju da zaustavimo da je samo neko (dovoljno srdačno) čestitao panterima na nedeljnoj pobedi. Šteta.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Da li je realno da sam jedini koji je odmah skapirao da je dečko bio ironičan kad je citirao GTR i namerno ih nazvao Čovićevcima i mutantima?
Sjajan post GTR-a, pravo u metu, od reči do reči.

Nisi, ko cita maestrove postove sve mu je bilo jasno....

Mislim realno dosli smo do kraja, kad ovi u klubu nemaju nista vise da ponude, ni oni sami ne znaju sta da rade mogu samo da nas ukanale jos vise.... Vadili su se na duleta dugo vremena, sto je mozda i ob kriv sto je dozvolio da ne bude samo trener...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.307
Reaction score
10.871
Локација
Beograd
Sinoć neki lik u hali, par redova iznad mene, sa nekim ortacima, proziva Šilobada što se smeje i vrlo glasno ga par puta pita šta mu je to smešno, ovaj iz lože onako, ružno, podsmešljivo, odgovara u fazonu - koji je tebi, šta ti nije jasno? Znači, stvarno, daj da malo pročistimo redove kad je već došlo do toga, brate, mogao je da iskulira, da kaže da je u pitanju privatna stvar, interna šala, jbm li ga, a ne da tako gleda na navijača, simpatizera, nebitno...
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Da li se ti šališ? Izvini ako nisam prepoznao sarkazam ali šta sad ovde nije u redu sa Šilobadom??? Šta, treba nekom imbecilu da objašnjava što se smeje? Nekoj budali koja sebi daje za pravo da njemu postavlja pitanje što se smeje?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.307
Reaction score
10.871
Локација
Beograd
Ne, ne šalim se... Nažalost, ali je delovalo vrlo ružno, nipodaštavajuće, baš ako insistiraš...
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Vidi, šta god mislio o Šilobadu kao funkcioneru (a ne mislim ništa dobro, naprotiv), on je bivši igrač i sadašnji poslovni direktor kluba. I onda dođe neka budala (jer neko ko sebi takve stvari daje za pravo svakako jeste budala) da njega pita zašto se smeje?! Ok, mogao je sam Šilobad da stvar reši lagano, rečima koje si navela. Ali uopšte ga ne krivim za takvu reakciju. Za mene skroz legitimno.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Može da priča ko šta hoće ali po kom kritetijumu se ocenjuje rad Šilobada? Da li je neko od Vas radio sa njim, da li radi u klubu ili sa klubom pa prepoznaje njegov slab rad? Priča se o nekom marketingu?!?! Pa mi nemožemo da prodamo 5000 sezonskih... Sve se kod nas glorifikuje, sve... Klub treba da funkcioniše u skladu sa budžetom koji ima i ne nadajte se rezultatima dok nam SNS ne uđe u upravu, to je srpska realnost... Da Dule drži malo jezik za zubima i bavi se samo trenerskim poslom, možda bi Danilović i ishendlovao situaciju. Ovako ne piše nam se dobro i plašim se da će uslov biti smena Duleta = titulu nećemo videti godinama.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.307
Reaction score
10.871
Локација
Beograd
Nije mi bila namera da etiketiram Šilobada, recimo, jednostavno smatram da član Uprave VELIKOG KLUBA KAKAV JE KKP ne sme tako da reaguje na "prozivke" navijača kluba na čijem je čelu i koji se nalazi u vrlo, vrlo teškoj i nezavidnoj situaciji... Pobogu, svi mi to znamo, svako od nas ima svoj ponos, stav, šta već, ni ja kao žensko ne dam na sebe a ne on ili neko drugi, međutim, stojim iza toga da je vrlo ružan potez, obzirom da je i on svojim (ne)činjenjem donekle doprineo tome da nam je Dule sve i svja po pitanju rada Kluba, tako da... Malo obzira nije naodmet... I pustite njega, on nam je problem manji od govana na vlasti...
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Može da priča ko šta hoće ali po kom kritetijumu se ocenjuje rad Šilobada? Da li je neko od Vas radio sa njim, da li radi u klubu ili sa klubom pa prepoznaje njegov slab rad? Priča se o nekom marketingu?!?! Pa mi nemožemo da prodamo 5000 sezonskih... Sve se kod nas glorifikuje, sve... Klub treba da funkcioniše u skladu sa budžetom koji ima i ne nadajte se rezultatima dok nam SNS ne uđe u upravu, to je srpska realnost... Da Dule drži malo jezik za zubima i bavi se samo trenerskim poslom, možda bi Danilović i ishendlovao situaciju. Ovako ne piše nam se dobro i plašim se da će uslov biti smena Duleta = titulu nećemo videti godinama.

Prijatelju, problem je što je Partizan nasledio sve najgore iz SFRJ sistema u pogledu odgovornosti. Ne zna se ko je za šta odgovoran.

Postoji debeli minus u kasi, pa mislim da bi trebalo da se pođe od toga, a ne da se zatvaraju oči. Rekao sam u ranijem postu da ću pomoći klub u skladu sa mogućnostima, ali zaista bih voleo da vidim tu strukturu duga i da se neke stvari razjasne.

To je prva stvar gde prvi operativac kluba mora da odgovara.
Drugo, na takve stručne pozicije (po stoti put pišem) treba postaviti stručnjaka, a ne bivšeg košarkaša, bez obzira na sve što je uradio kao igrač.

Posebno se ne slažem da je SNS preduslov za rezultate. Mislim da nije učinjeno dovoljno na aktiviranju mreže Partizanovaca širom sveta. I tu se postavlja pitanje ko je odgovoran - Danilović ili Šilobad? Ako neko više nema snage da se bori, neka to prepusti nekom drugom, a ne da puštaju Duleta da ispada da se sam bori protiv vetrenjača, što je po mom mišljenju jako ružno i uopšte nije fer.

I naravno, te famozne sezonske... Da li je klub prilagodio cenu karte takmičenjima koja igra? Nije. Da li je to uticalo na brojne ljude da ne kupe kartu? Jeste. Čija je to odgovornost?

Da ne govorim o deljenju karata za 50 evra... ili još i manje u nekim slučajevima.

SNS ako uđe, biće još veća kataklizma, jer je to skup neopevanog, nestručnog ološa na jednom mestu, počevši od vrha stranke, pa sve do lokala. Jedno je sigruno, najgora g...a su isplivala na svim nivoima i ako se uzdaš u to da će nam oni doneti neki pomak, onda ja odustajem od bilo kakve diskusije.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Anketa za vas... a može i nagradna igra!

Skupili smo 4 miliona Evra i dali ih istim ljudima koji su i napravili dug. Koliko će novca otići na isplatu duga:

a) 1 milion
b) 2 miliona
c) 3 miliona
d)

Pod "D" nisam stavio ništa jer smatram da niko nije toliko blentav i veruje da će ovi što su i napravili dug uplatiti sve i jedan Evro za isplatu istog.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Nije bas tako Gazda. Ne mozes uporedjivati lopove iz FK i upravu KKP. Hocu da kazem da svi znamo kako i koliko se kralo u FK i tu nema dileme, ali KKP i sama kosarka nije profitabilan sport i ne moze zavisiti sam od sebe. Znamo svi kad su napravljena najveca dugovanja, posle F4 i Pariza... Kad se bahatilo, kupovalo i delilo sakom i kapom i sta nam je trebalo i sta nije. To jesu nase greske ali isto tako od dolaska gmaza na politicku vlast i uzdizanja moralnog patuljka iz zeleznika krece nas pad... Kosarkaski klubovi zavise pre svega od jakih sponzora a kad njih nemas nema ni ozbiljnog priliva novca u kasu. Naravno da ima velike krivice i u strukturama kluba i da za to trebaju svi koji su krivi odgovarati ali ne verujem da se tu kralo toliko da je zbog toga ovaj nas dug. Jednostavno stala je prodaja igraca, nema vise Arene par puta godisnje i najvaznije sponzorima je zabranjeno da nas sponzorisu i ovo je sve epilog toga...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Sto se Berte tice, covek je izaberao svoj put, oprostio nam je dug za plate, hvala i srecan put - posteno se borio za klub. Normalno je da mu je na prvom mestu njegov uspeh i napredak pa tek onda klub, zaboravljate da je on ipak stranac, pa i da nije to sto je uradio je po meni normalno i posteno.

:banghead:banghead:banghead

Nije "naše dete". Pa zar se nismo već opekli o to u fudbalskoj sekciji?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Saša&Saša&Mijat
http://mondo.rs/a796514/Sport/Kosarka/Sasa-Ilic-i-Sasa-Pavlovic-majice-sa-njihovim-likom.html

CFc0Kp2WgAA1kKP.jpg
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Anketa za vas... a može i nagradna igra!

Skupili smo 4 miliona Evra i dali ih istim ljudima koji su i napravili dug. Koliko će novca otići na isplatu duga:

a) 1 milion
b) 2 miliona
c) 3 miliona
d)

Pod "D" nisam stavio ništa jer smatram da niko nije toliko blentav i veruje da će ovi što su i napravili dug uplatiti sve i jedan Evro za isplatu istog.
Kao prvo, osnovano sumnjam da je dug i veci od pomenute cifre. Rekao bih da su to dospela potrazivanja, i sam bog zna sta je nedospelih... Da ne mudrujem posto su pametni ljudi vec napomenuli,bilo bi lepo videti strukturu istih. Ko,koliko,od kada,za sta...
Za sledecu stavku ne znam da li je u okviru teme,i unapred se izvinjavam ako sam omasio. Vecina ljudi spominje famozni F4,i pogresna ulaganja nakon istog. Slazem se da se u datom trenutku napustio koncept koji nam je u vremenu pre toga glavu drzao iznad vode. To kazem zato sto mislim da masu dugova vucemo i iz predjasnjeg perioda, no dobro...
Mene zanima sledece...vidim da se s' vremena na vreme provlaci i prica o navijacima,Alkatraz,Zabranjeni,pretplatne karte....svasta nesto. Manje-vise... za sve ste u pravu. Svako je od kluba uzimao,ko kako vraca
njemu na dusu...,ali vidim da jednu grupaciju svi zaboravljaju....,Topalovice. Spominjem ih iz razloga jer se ta klika guzila gde god je stigla do famoznog F4. Imam dosta godina,pa mi nije bio problem da organizujem put i kartu za Pariz, ali je masa ljudi izvisila za karte i sve ostalo zbog tih i takvih.
Ono sto mene interesuje je da li je iko od te ekipe,suv dinar dao klubu u ovim ocajnim vremenima?
Ako iko zna,molio bih za odgovor,i izvinjavam se na duzini posta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top