Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Kakav crni mamac, mi nemamo novca da zapocnemo sezonu.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Uzimajuci sve u obzir - pravi potez.

Tuzno je sta nam rade i sta smo dozvolili da nam rade, ali uvek se setim one Duletove - mi smo kao opruga, sto nas vise pritisnu to cemo vise da odskocimo!!!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ако су финансије главни разлог за ово одустајање, онда нема неке дискусије око тога.

Преживели смо да после толико година останемо без иједног трофеја, преживећемо и да после санкција први пут не заиграмо на евро сцени.

Ипак, остаје мало горак укус.За кратко време три секције ЈСД Партизан су одустале од такмичења у Европи, а све три су пласман поштено избориле на терену.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Ако су финансије главни разлог за ово одустајање, онда нема неке дискусије око тога.

Преживели смо да после толико година останемо без иједног трофеја, преживећемо и да после санкција први пут не заиграмо на евро сцени.

Ипак, остаје мало горак укус.За кратко време три секције ЈСД Партизан су одустале од такмичења у Европи, а све три су пласман поштено избориле на терену.

Da li cemo ili necemo igrati na evro sceni, to treba sacekati dalji razvoj dogadjaja. Ako Djordijeva imperija pukne, i ako se formira neka novo takmicenje kvaliteta bar nekadasnje Suprolige i ako nas pozovu, nisam siguran da cemo to odbiti.
Problem je sto tu ima mnogo ovih "ako", pa se ne treba ni nadati unapred.

Za ovo drugo krivca treba potraziti u Nemanjinoj 11.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ček, jel mi stvarno imamo UO?? :prekrsti

Da sam juče umro, eto umro bih u neznanju...

Šta ćemo mi sve preživeti u ova 2-3 naredna meseca, kad bih mogao samo da se probudim u septembru, baš mi teško pada ovo mrcvarenje kluba i totalno uništavanje...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Čemu toliko čudjenje ???

NEMAMO PARA , i nema nagoveštaja da će ih biti !
Jedini izlaz je formiranje mladog tima ,sa par iskusnih igrača ,koji će se iz ovog ili onog razloga vratiti u klub na jednu sezonu .
Taj tim mora biti spreman do oktobra i da onda Dule ,na tenane ,odigra sa njima ABA punom snagom i mislim da 2.mesto može glat da se osvoji . Kako god izgledala EL od 2016 ,to 2.mesto će 99% donositi učešće u njoj .
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ми смо ове сезоне имали јефтин а добар тим, ал нам судије нису дозволиле да будемо шампиони. Ако се држава тако понаша, онда боље с младим тимом играти аба, и полако санирати дугове. Јебеш куп Митра столара!
Дакле, план постоји, идемо у решавање финансија.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Igor je sve lepo rekao.

Mislim da nije sramota ne igrati ,,znj'' takmicenje, ako te sistematski unistavaju. Fokus je na prezivljavanju, vise puta je receno. Omogucili bi oni nama i EL da igramo redovno, samo kad bismo prihvatili da budemo Vizura.

E, pa necemo. A, da bismo se oporavili, neophodno je da jednu godinu ne bacamo pare na Cipiripi kup sa takmicarskim znacajem KLS-a, ukoliko se ne osvoji, a nece. Da se stabilizujemo, vratimo dugove (bez smanjenja duga), pa polako.
 
Последња измена од уредника:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Одличан потез би био одустајање од Еврокупа. А то што као нећемо имати тешке утакмице, нама ће свака бити тешка утакмица у јадранској лиги, посебно на почетку сезоне.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
untitled.jpg
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Zna li neko nešto o tome da je Dule ovih dana dobio Vesića na sudu jer ga je Kreten onomad tužio? NAvodno je jedno od obrazloženja presude i da Dule "ima pravo da komentariše negativne pojave u društvu". Ako je tako, da se prave majice sa imenom tog sudije na grudima.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nemojte odmah da se primamo, pa da me posle pljujete. Zvuči suviše dobro da bi bilo istinito.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.924
Локација
Beograd
Renomirani www.eurohoops.net piše o 13 uzastopnih titula i veliča trenera DV!

The longest dynasties of European basketball - Page 10 of 12 - Eurohoops
The longest dynasties of European basketball
WWW.EUROHOOPS.NET
Jbg... Nismo mi krivi što nas drugi više cene... Mi smo na 10-oj stranici...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top