Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Kad je dolazio bio je ljudski maksimum, kad ga nije islo bilo je " bolje da je ostao na pecanju "I jos sto razlicitih strucnih konstatacija, elaboracija.....da ne nabrajam, muka mi je. Sve to najvise govori o onima koji komentarisu, konstruisu, moralisu.....gromade ljudske, munje nebeske . Ja cu ostati pri definiciji LJUDSKOG MAKSIMUMA. Sasa Pavlovic je jedan od nas, neko ko ce sutra, kad zavrsi sa loptom, stajati pored nas na tribini jer voli Partizan onako kako ga treba voljeti-do kraja. Nekad to ne da rezultate koje svi zelimo I ocekujemo ali ko na to nije navikao navijajuci za Partizan....jbg propustio je sustinu price
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Teska smo mi govna, nema sta. Na tekmama u KLS-u san nema ni 500, ali bitno da se kenja po coveku jer hej..., on je rekao da bi u Evropi igrao samo kod nas. E pa drugari, kad mi budemo dovoljno dosledni, mozemo tako nesto zahtevati I od drugih, jer mu mi decu 'lebom ne hranimo.

U svakom slucaju, coveku hvala na svemu..., pokusaju, trudu. Nije ispalo kako smo svi zeleli...a najvise on, ali sta u zivotu tako pa ispadne...
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Sasa Pavlovicu hvala ti.Sutra ces doci ponovo u Pionir kao navijac,igrac ili pecaros i grobari ce ti skandirati.Legenda ili ne vrijeme ce pokazati od mene jos jednom jedno veliko hvala:respect
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Sasa Pavlović jedan je od nas, u to nema nikakve sumnje. Moje je mišljenje da je prošle sezone izgoreo u prevelikoj želji da pomogne. Nema mu se šta zameriti.
Srećno Sale!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Veliko hvala ljudskom i kosarkaskom maximumu!
Pojedini navijaci nisu ni svesni kakvog smo igraca imali priliku da gledamo dve polu-sezone u sveti dres.
Za razliku od mnogih igraca u nasem dresu,pokazao je zube i tukao sa se panterima.
Nikada vise mi necemo imati prilike da gledamo ovakvog igraca,bar ne u nasem dresu!
Hvala ti za sve lepe trenutke i zelim ti da budes MVP EL ove sezone!:respect
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Au kako ste svi nerealni. Neka mi neko napise nesto dobro sto je uradio ove sezone po cemu ce biti upamcen.

Msm da se razumemo, ja njega ne pljujem, daleko od toga, volim ga kao svakog brata grobara jer je jedan od nas ali nemojte da ste nerealni toliko... Sad posle svega ispada da nas je cascavao svojum prisustvom prisustvom ove sezone i to je to. Hoce li opet sa pecanja u Atinu ili ce prvo na pripreme.

Sto se tice Gagija, hvala ti matori za sve sto si dao nasem klubu. Zelim ti sve najbolje, dosao je red i na tebe da uzmes ozbiljniju lovu. Srecno majstore!!!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Za ove što pišu da nije bilo 3. posta kako treba kada je Gagi potpisao za Albu, meni je mnogo teže pao odlazak Gagija i Mačvana nego Pavlovića.

Svi prolazee Partizan ostaje!
:napred Partizan
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Pavlovic nam je ostao duzan igrama.U pitanju je veliko razocarenje.Umesto da pomogne ako je vec dolazio,on je direktno prelomio polufinale sa panterima,direktan krivac za poraz u zadnja dva meca gde je dao ukupno cirka 4 poena.Slicna prica i u domacici.Ako je dolazio da nam odmogne nije ni trebao da dolazi.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jbt, sta sve necu procitati ovde...

Sasa Pavlovic nije postao legenda ovog kluba svojim igrama, vec samom odlukom da dodje u Partizan. Nemam pojma kako Danijel Ager igra u Brondbiju , ali je on sigurno legenda tog kluba taman da postigne po 10 autogolova svake sezone.

Sasa je igracki mogao dati puno vise, ali to je totalno nebitno u citavoj ovoj prici...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Opet olako prišivate "legenda" uz ime košarkaša.

Za mene je mnogo veća legenda Milenko Tepić nego ovaj o kome pričate. Hvala Saši što je došao u Partizan, a i da nije ne bi se videla razlika! I za mene je on veliko razočaranje... na parketu. Kao čovek, kapa dole!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.769
Reaction score
55.460
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kakve gluposti se pisu.

Mogu da razumem da mu se zamere lose partije i nezrelost na terenu, ali bezobrazluk ne mogu.
Treba biti realan da ni nase najvece legende nikada nisu dolazile u teskim trenutcima u klub, a niko nije ni igrao ovoliko ispod cene.
Gotivim Brata i Macvana, ali opet realno nisu ista pozicija jer ce naplatiti ovu sezonu, pogotovo Macvan.
Pekovica takodje, i sutra da se vrati Veseli ili Zo, nije to isto.
Te ljude je DV i KKP stvorio, oni osecaju zahvalnost prema njemu za razliku od recimo Marica, i neku potrebu da se oduze klubu.
Za Sasu KKP nije uradio nista, karijeru je sam napravio i dosao je iz ciste ljubavi i ni iz cega vise, da igra samo jadransku ligu. Koji ces veci dokaz ljubavi od toga.
Stoji da ovu sezonu nije odigrao kako je trebalo, ali dovoditi njegovu nameru i ljubav prema Partizanu u pitanje je bezobrazluk.
I onda nam je on kao duzan, kad procitam baljezgarije pomislim da mozda i treba da gledamo ovo kurcenje drzave s covicem i "reorganizacijom".
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Opet olako prišivate "legenda" uz ime košarkaša.

Sasa Pavlovic je uradio nesto sto je uradilo samo par sportista u danasnje vrijeme -igrao je u klubu koji voli bez obzira sto je mogao da ode u bolji klub, bolju ligu, sredjenuju drzavu. O parama da ne pricam. I Dzerard je puno kostao Liverpul onom svojom greskom protiv Celzija, ali cisto sumnjam da se moze na Liverpulovom forumu procitati da bi bolje bilo da je koju godinu ranije otisao u Real...

Tepa je meni jedan od najgotivnijih igraca Partizana, ali je on otisao u PAO kada je mogao i vratio se tek kada nigdje nije mogao naci bolji angazman (dobro, mozda je negdje mogao dobiti nesto vecu i redovniju platu, ali ne puno, a pitanje je koliko bi i kako igrao) i otisao bi opet sada da moze. Ne u Pao, otisao bi i u Bilbao. I to je sasvim normalno.
Kecman je odlazio 3 puta i to kada je klub bio u puno boljoj situaciji. Cisto sumnjam da bi ga i gledali u nasem dresu treci put da je stanje u klubu bilo ovakvo. I to bi bilo sasvim normalno. Ovo sto je Sasa Pavlovic uradio, i to dva puta, je nenormalno.

Sasa Pavlovic je odigrao za Partizan jednu sasvim solidnu i jednu dosta losu sezonu. I mi, a i on bi bili srecniji da je odigrao bolje, ali to ne igra nikakvu ulogu u tom 'prisivanju' epiteta legenda. Sasa Pavlovic je za mene legenda sa velikim L.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Paovicu sve najbolje i nemojte da ste cigani i da pljujete coveka ipak on je igrao kod nas a mogao je da bira gde ce i uvek istice da je veliki navijac Partizana.

Malopre procitah da vesterman slobodan igrac, imali kakvih sansi da dodje kod nas? Bilo bi to za njega dobro a i za nas
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
igorpg, stojanče :respect

objasnili sve..teško nešto dodati..


Saša hvala na svemu..:respect

Gagi hvala na svemu..:respect


Ne treba uporedjivati ko je i kada i koliko dao Partizanu..

Jer to je teško merljivo..

Kode ovih ljudi je bila volja za pomoći Partizanu kada mu je bilo najteže i to treba pamtiti..

Ostalo svesti pod lopta je okrugla..
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Izgleda da dovodimo Danila Andjusica. Zna li se koliko ima istine tome?
Za Pavlovicem ne bih zalio, sta je pruzio bolje da nije dolazio, samo se izblamirao, sprdali Lazic i Kalinic sa njima, ne bih trazio izgovor u sudijama, jer sudije nisu ubacivale trojke, nego Kalinic, koji mu je lupao banane i kucao djuture puta.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
иако овим својим постом нисам ништа ново рекао,нити измислио топлу воду,али имам потребу да напишем
Сале хвала ти за све,својој деци и унуцима (даће Бог) ћу причати каквог сам играча гледао у мом вољеном клубу
хвала Теби,Гагију,Мачвану . . . и свим јунацима који су ове године носили црно беле боје и најлепши грб на срцу
борили сте се против највећег зла,часно и поштено
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top