Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Андреј, данима, ма недељама овде причаш како се замерио свима у и око клуба и да ће због тога да лети, и сада се просипаш са неким спортским разлозима?! Који спортски разлози, ти што екипа за коју је кукао и молио да остане на окупу представљајући је као најталентованију у историји ККПа (оно кад се манит вратио из Русије, па због таквих изјава бивао исмеван) бива бушена изнутра, растурена директно од врха државе неиспуњеним обавезама и легализованим зеленашењем. Па опет, ти играчи, ево баш ових дана када премијер тражи цукра у коцку због поквареног му плана, играју по различитим репрезентацијама на ЕП. Биће да је велики усер тај наш нестручни тренер... Срећа па је управни одбор донео спортску одлуку и елиминисао човека који не би био у стању да гради од нуле.
А пошто ће Пера да глуми младог Жоца или Душка, ко ће у оваквом Партизану глумети Микету и Кићана које су они обојица имали на својим почецима?

Шта ћемо сад за ГЗН фондацију? Јесу ли сад и они зилоти? Чекао си данас на волеј са оним "изроди", али се изроди неки проблем?

Друго питање, гледе пословног дела овог пресека у клубу: како ће ово утицати финансијски на клуб? Ово све кад се сабере што УО доноси, нема ни за подмиривање Дукљанинове незарађене плате. А шта рећи за нагло испухани балон о коме је Газда говорио пре неки дан, о таласу на који је требало узјахати да би се прикупило нешто средстава за ову мучну сезону? Овим је много тога изгубљено. И на емотивном, и на спортском, и на пословном плану. Ја тренутно из овога не видим ништа добро, исправите ме ако грешим...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Znači, vučić lomi brave što je DV otišao, DV je otišao jer ga zanimaju pare, a onaj italijan će raditi u interesu KK Partizana?

Prosto rečeno, u prvi mah sam verovao Pekoviću i potencionalnoj upravi. Sada je moj problem što ne verujem dovoljno novoj upravi. Ne verujem im kada sam video italijana, on mi smeta. Odma' sam razočaran.

Podrška Peri Božiću. Imaće težak zadatak.

Kako da budem siguran u to što andrei piše, da je Vujošević sa Pekovićem razgovarao samo o isplati dugovanja, kako da znam da je to istina?
S druge strane, šta potvrđuje da je to neistina?
Potvrđuje sve ono što je DV radio godinama. Ne treba to da nabrajam, svi znamo. Kako da poverujem da DV spinuje? Kako da poverujem da nas je lagao na svakoj konferenciji?
Kako da poverujem da je DV laž?

Ne pušta nas policija da iziđemo iz hale, Skoplje 2013., šiptari provociraju nekim barjacima, policija bije pendrecima, naš kop skandira Duletovo ime, završava se konferencija za novinare i on dolazi. Svojim očima sam video zahvalnost Duška Vujoševića i njegovu ljubav prema nama navijačima i prema Partizanu. Ne samo tada... ali to je bio upečatljiv trenutak.

Možda je Andrei svojim očima video i ušima čuo razgovor Pekovića i Duleta?
Andrei, nije ništa lično. Baš zato, što nisi za jednoumlje, nisam ni ja.
Ali moj stav je drugačiji od tvog.
Ja sam godinama gledao u nešto, i ti sada kažeš da je to laž.
Hoću dokaz da je to što govoriš istina. Meni nisu dovoljne tvoje reči, opis date situacije uz konstataciju "ko mi veruje veruje ko ne baš me briga".
Nije ništa lično, ponavljam.

Ne mogu da budem miran... Ovo se ne dešava svaki dan...
Imam godina taman toliko da je moje odrastanje bilo uz Duleta, KK je svetinja...
Taj Dule Vujošević... puno stvari naučio od njega... gledajući i slušajući ga.
Hvala mu i na tome, hvala mu za svaku radost...
Hvala Dule Vujoševiću. Nadam se da ćeš biti iskren na konferenciji, da ćeš reći sve, reći istinu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako je Duletu rečeno, ili mu je barem jasno, da se na njega više ne računa, ne bi me iznenadila reakcija u fazonu "di su moji novci"?! Valjda čovjek konta "jbte, jebenišem se tolike godine, zaradi pare, potroši pare, drži sve na okupu, gledaj kako ti mnogi odlaze, bori se za sve, i na kraju da me šutnu ovako". Ne kažem da je u pravu, niti da nije, prosto mi to djeluje logično, ako već Dule tako rezonuje. Agresija prouzrokovana dijabetesom samo komplikuje situaciju.

Šta god da je u pitanju, nadam se da ćemo mi biti pravi, a da će Dule ostati uz Partizan. Razdvojeni smo lakši plijen za ćortane i njihove medije.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jel hocete zlu krv medju Grobarima? Volite tenzije? Sa vama ne vredi spustati loptu, iskopali ste rovove i sa drugim Grobarima se borite do smrti. Hocete informacije? Evo vam informacija, DV zaista laze kad kaze da nije niko pricao sa njim.
Nemojte nikog idealizovati, lakse vam posle bude kad se razocarate.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Previse napadate Rubleva i to vec postaje neukusno,jer prelazi nekako u licno vredjanje.Covek ima bolje informacije od 95% clanova Foruma,ali to izgleda nije ni bitno.Ima svoj stav,ne voli Duleta(mozda),i to je to,necemo sad da koljemo i secemo glave kao ISIL.
Nisam nista komentarisao ovih dana ,ali nekako sve ide od sjaja do ocaja.Prvo se svi raduju sto je dosao Pekovic,posle 2 dana klub se (opet)raspada....Jos se ide do krajnosti da ljudi govore "Ja vise ne gledam KK,vise ne idem na utakmice".To je u redu ako pise neko ko ima 12 godina,ali je neozbiljno za starije ljude.Mi za mesec dana slavimo 70 godina.Tvorac modernog Partizana je Kicanovic,pa je i on otisao i svima je bilo mnogo tesko.Ali ne postoji licnost koja moze da bude IZNAD PARTIZANA,kakva god da je legenda.Kosarkas,trener....svi su oni prolazni.
Dule nam je doneo mnogo radosti u ovih 15 godina,ali oni stariji pamte da nam je i doneo mnogo muka i nervoza u periodi 87-91 god.I Bozic je nas covek i treba da ga podrzimo maksimalno,jer koliko znam navijamo za Partizan.
PS Inace cisto da se zna,da ne shvati neko pogresno,i ja sam sokiran promenom Duleta,ne nalazim normalno opravdanje za taj potez,ali ne znam kako su isli ti pregovori gore.Cim je dosao Pekovic,bio sam ubedjen 100% da Dule ostaje kao trener.Boljeg ne mozemo da nadjemo,ova vest danas mi je dosla kao grom.13 godina(-2) nije malo.Navikli smo nekako,bice nam veoma cudno u sledecem periodu.Ali sta je tu je,ja se nadam da je ovo neko resenje za godinu-dve i da ce se Dule opet vratiti.PPS Nejasno mi samo zasto Dule nije prihvatio posao savetnika(ako mu je ponudjen).Svi znamo da 1992 Zeljko ne bi postao prvak Evrope da pozadi njega nije sedeo Profesor.
Pozdrav svima.NUSKNVP.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ja sam godinama gledao u nešto, i ti sada kažeš da je to laž.
Hoću dokaz da je to što govoriš istina.

Pa to i jeste poenta samo tralala prica.
Evo ja sam video kako je Dusko svrsio po Dalijevoj slici, kako je gurao vreo kukuruz Bogdanu u dupe i kako je pljunuo malog azilanta i to u celo.
Ko mi ne veruje neka ga pusi, kvislinzi i te fore...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@ Nimante
Nisu se Pekovic i Dule culi telefonom...
Oni si razgovarali u 4 oka u petak pa i u subotu...
Sta su pricali to samo oni znaju..
Rece neko ranije da Pekmen voli Duleta kao svog oca, i to je tacno...
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN

Zbog ovakvih stvari bi prosecan forumas verovatno dobio suz u guz na par meseci. Spekulacija, laz, podrivanje, izazivanje da nekazem trolovanje.
Ali neka nas nas "beli medved" i dalje uveseljava svojim bravurama, bar nije dosadno na forumu, diskutuje se, baljezga, soli pamet. Huska. A bilo bi dosadno, u nedostatku vujosevicevih konferencija.
Ako je ovo osmo svetsko cudo od forumasa odraz danasanjeg Partizana, jadan je taj klub u kojem ti takvi svakodnevno gmizu.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
:clap:respect:clap:respect:clap:respect

CAR LAZAR... CARSKI!


A kada je Mutant prošao u TOP 16 i oni to svečano na Twitteru čestitali neko im od naših retweetovao da od tog dana bojkutuje njihove radnje, a oni njemu re-retweetovali "Zabole nas"!

Ne znam za to ali vjeruj mi da mogu da saznam iz prve ruke, sigurno znam da sin jednog od vlasnika Sport Vision trenira vec 2-3 godine za klince FK Partizan i da je taj lik grobar, za brata mu nisam siguran.

Saradjujem sa tom kompanijom, u centrali u Bijeljini, odakle je i gazda i gdje je sjediste kompanije i znam da tamo ima dosta bas bas zagrizenih grobara na veoma jakim pozicijama.
Nisam bas siguran da je to istina jer znam kakvi su po tom pitanju u firmi ali eto mozda se i varam.

Mogu ispitati i cak sta vise sutra cu odmah ujutro da provjerim te navode ...
Znam da sam nekoliko puta pitao zasto nisu sponzori KKP ali sam dobio odgovor nismo nikada uspjeli naci dobru komunikaciju sa ljudima u klubu, msm to sam dobio posredno kao odgovor.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Uglavnom su to ti ljudi ,ali biće još izmena pogotovo u marketingu.Verovatno će pekmen davati najviše keša,ali ne treba zaboraviti da ce i oni pomocu.Sve je bilo odradjeno na brzinu tako da ja mislim da ce viti promena jos

Hvala ti do neba na odgovoru... Posto ja informacije nemam a dobio sam odgovor, ne preostaje mi nista drugo nego da cekam razvoj situacije... I tu i tamo stanem u odbranu tebe i Crnog ako neko pretera :D

Hvala jos jednom...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Covek ima bolje informacije od 95% clanova Foruma,ali to izgleda nije ni bitno.Ima svoj stav,ne voli Duleta(mozda)

Lepo receno. Zamisli da ja imam 100% informacija o tebi, znam apsolutno sve ali te ne volim. Sta mislis hocu li biti objektivan ili cu naglasavati tvoje vrline? Ili cu mozda svoje informacije iskoristiti da te degradiram...

Bilo kako bilo 50 puta je ponovio jedno isto pa mu je to malo nego ce u svakoj narednoj poruci da ponavlja kao papagaj... e to iritira po malo

Kvislinzi, izrodi, izdajnici dokle to ide... i jos ne staje
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Kad bi nekako uspeli da sakupimo i hronoloski sistematizujemo sve informacije od posrednih i neposrednih ucesnika svih dogadjaja, susreta, razgovora, pregovora u i oko Partizana, bio bi to grandiozan materijal nepresusne inspiracije za eksploatisanje u svrhe raznovrsnih naucnih i umetnickih radova.
Svakakvi elementi i motivi su se isprepletali, oko, naizgled "samo" sportskog kluba.
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Сенсеи, сам кажеш да не идеализујемо никога. Како онда очекујеш да људи, без икаквог доказа осим написане речи, верују да је Дуле лажов?

Како ти није сумњиво то што је управни одбор, иако је првобитно овде на форуму било речено да ће одлучити у петак, експресно решио да Дулета више нема у Партизану одмах после скупштине?

Моје тумачење - до петка би сваки дан испред стадиона био протест. И не би нас било 500-1000, него много више.

Како објашњаваш да су то знали и објавили сви медији, не пре заседања УО, него пре Скупштине, и уз то су лагали да ће Дуле бити саветник?

Како објашњаваш да нам се све време потура Зечевић као човек који ће отерати Дулета?

О Је-Не-А у управном одбору и да не говорим.

Како да на крају верујемо, после оволико лажи?

Гробари никада не требају да се деле. Али, сви смо сведоци да је против Батеа цео стадион поздрављао Дулета, а да је скандирање два пута прекидано тиме што су са шипке даване инструкције за нешто десето.

Овај форум је, уз ГТР и организацију Гробари за Нас, био једино место које је независно. Да ли је једини легитиман форум који чине људи који искрено воле Партизан престао да буде независно место?

Мистер МВП мора да каже нешто. Док он не каже, тешко ће се овде ситуација смирити, макар пљуштали и банови на све стране. А на такозваним друштвеним мрежама - прочитај и сам, људи су 99% за Дулета, остављају на стотине коментара. Никада толико људи није дигло глас. И, ок, неће то ништа променити.

Можда ће неко на крају да нас убеди да и Дуле има своје ботове.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Andrei Rublev, zanima me jel si ti uzeo neku kintu od nekog za ovo pljuvanje jedinog zasluznog covjeka zbog kojeg je KKP institucija?!

Ne znam je li mi danas crnje pala ova vijest da DV odlazi, ili to sto ga mijenja totalni amater bez autoriteta zbog kojeg cemo garant 1000% i pored nekih finansijskih injekcija od Pekmena da se borimo za sredinu tabele ABA lige..
 

VelikiDodo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
9
Reaction score
0
Nema predaje

Jedini način da se nešto uradi je da se organizuju novi skupovi podrške Duletu i protesti protiv ovog poteza uprave. Najgore je skloniti se sns grobarima, objektivnim ciganima i briselskom namesniku.
Oni to i hoće. Da dignemo ruke.
Borba bre!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nisam hteo vise da pisem, jer nisam zeleo ja da budem taj koji ce nekom otvarati oci.
DV je smenjen upravo kao posledica tog sastanka sa Pekovicem za koji DV laze da nije postojao.
DV je postao jednostavno nepodnosljiv za saradnju, cak i razgovor. Da li je to posledica bolesti ili ne ja zaista ne znam, ali je poceo da se pickara i prestao da prica i sa svojim najboljim prijateljima i saradnicima. Zapitajte se zasto niko nije zeleo da DV ostane u klubu? Mozda neko nije bio protiv DV ali zato niko nije bio za njega.

Grobari, opametite se, imamo dovoljno zle krvi medju sobom, imamo dovoljno neprijatelja koji nam rade o glavi, da bi mogli da priustimo da se ovde raspavljamo kao uvredjene mlade. Najzalije mi sto znam da 99% ljudi na ovom forumu misle dobro Partizanu, ali su u stanju da jedni drugima pocupaju grkljane zbog stavova. Jos jednom vas pozivam da ne penite toliko, da birate reci u raspravi i da shvatite da je Partizan iznad nas, iznad Pekovica pa i iznad DV.

Strpljenje mi je na izmaku, kontrolisite se.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da sumiram vaše utiske...

- Toša je izdajnik, koji je Duletu zabio nož u leđa.
- Peković u stvari nije "Grobarčina" nego đubre koje je došlo da rasturi Partizan.
- Mića je SNS bot i Vučkova podguzna muva

Kako vas samo nije sramota!!!! Gde vam je obraz! :prekrsti

Cenim da ćete sutra pljuvati i po Peri Božiću!

Samo da dodam... Duško Vujošević jeste legenda Partizana, bio i ostao. Bilo je lepo dok je trajalo, ali sve ima svoj početak i kraj! Njemu je danas došao kraj.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zapeli ste za taj SNS?A ovim je sprečeno gašenje kkp.Još nije SNS usao u klub.Koji je bre vama više kurac
Hićete da znate ostala 2 scenarija koja su bila jednom nogom već u Humskoj
1. Sns bukvalno ulazi kao prinudna uprava i drzi nas na aparatima za disanje ili ugasi
2.trebala je i koalicija ds sns da uleti i bila realnija.Uslu bi neki grobari,Grba.... Dosli bi i sponzori.Neša roaming najbolji djilasov drugar i covek sa afinitetima prema sns
3. Opcija je hvala bogu pobedila i psihopata trenutno pizdi
Hteo je on Duleta u kkp definitivno.Da bi nas omalovazavao i pokazivao moc i njemu i nama,ali dule ne odustaje .Samo me zanimaju novci i to je to.

Ali pazi ti njega "nisu sportski motivi presudili za odluku"... pa da, pretprošla sezona nam je bila fantastična iako se nismo plasirali u EL, a prošla sezona nam je bila jednostavno san snova, usrasmo se od trofeja, u Evrokupu smo briljirali, a na novu sezonu bez EL smo se već navikli.

Nemoj više onog da nazivaš psihopatom, počeće ustima da odvaljuje i lomi brave. Nije lepo tako prema njemu i finim ljudima iz novog UO. A da, oni nisu sns.

Moj ćale ne podnosi Vujoševića zbog njegovog ponašanja na terenu ali je za njega najbolji trener na svetu, kakav Željko i ostali... On gleda njegove sportske rezultate, ne zna za vaše insajderske informacije. On je običan navijač i njemu je potreban neko ko će da pokreće mašinu iako je ona, pa nekad i jadna. Mislim, da kada bih mu pokazao tvoje upise u poslednjih mesec i nešto viae dana a naročito ovaj poslednji oko dve zadnje sezone sa Dulom na klupi, ne mislim, ubedjen sam da mi ne bi veeovao da je ovo forum Partizana.
Ovo je sramota šta se piše i šta se dozvoljava.
Najtrofejnijeg trenera KK-a namaza govnima bez pardona.

Onaj sa "pružimo upravi šansu" na FK temi mi je ogadio taj deo a ti si mi se sa ovim upisima na KK temi usrao u život!

Lepo ste nas pripremali za sns, lepo! I tamo i ovde.
Uživajte, prodavci magle!

Dovidjemja!
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Nisam mislio da cu uopste nesto da napisem ovde posle mog posta na str.332, dok se strasti ne smire ...

Ali moram ovo oko Fondacije :
Nema potrebe da i njih mesamo sada i izvrcemo njihove ickrene i casne namere. Ljudima svaka cast, to je prava grobarska prica ali eventualnim ulaskom i klub kao deo uprave, prestao bi smisao njihovog postojanja, ideje i borbe.. Onda bi samo trebali da se preimenuju u marketing tim KKP... Ljudi nastavljaju svoju misiju...
Uzecu za slobodu da kazem, nadam se da se Gazda nece ljutiti... On je iz slicnih razloga odbio da razmatra mogucnost da bude clan UO nadlezan za Kanadu i USA jos pre nego je pocela prica sa Pekmenom...zeleci da zadrzi nezavisnst sajta koji je simbol ljubavi prema SD Partizan vise od 2 decenije a svojim nezavisnim akcijama uvek pomaze i bori se za ugled svetog imena... Sto je apsolutno za svako postovanje kao i stav Fondacije...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top