Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Boli kurac covica da se pati s ulazenjem nama u igrace za nas ce igra druga kategorija igraca u odnosu na ono sto on dobija od menadzera, a pri tome nemamo ni na klupi nekog da to iznivelise.
Njima je drugi centar Sofo, nama prvi Djumara, nemo se zajebavamo bole ih patka za nas bez DVa.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Neverovatno je sta smo dozvolili prosle sezone.

Znalo se da se nema prebijene banke ali su ipak dolazila skupa pojacanja. Neverovatne cifre u ugovorima igraca koji nisu okusili parket, Pavlovic, Gagic, pa onda jos i pokusaj dovodjenja Marica, u ovu grupu mogu i Murica da stavim i na kraju glupost epskih razmera Akojon.
Bacene pare u situaciji kada nemamo za gorivo, kada znamo da necemo igrati ni jedno evropsko takmicenje i da smo ga zasluzili (Evroliga).
Dozvoljen je slucaj Milutinov, prethodno Bertans....U te igrace je ulozeno i vise nego sto je moglo da se zaradi njihovom prodajom, ali i te pare bi ugasile neke pozare, ovako je buktinja samo raspaljena.
Umesto da smo prosle godine usli u sezonu sa potpuno renoviranim mladim timom sa mozda 2-3 iskusna igraca, mi smo potpuno drugaciju pricu izgurali.
Ovo sto se desava ove sezone je moralo da se uradi prosle godine, potpuno promasen strateski pravac, islo se na silu, bez potrebe. Sreca je da je par igraca oprostilo pare i da su tu bili neki koji od tih para ne zavise i verovatno ce za 15 godina kao i Pedja Drobnjak danas cekati da ih neko pozove i kaze "aj da otpisemo ovaj dug".
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Sinoc ste mogli da procitate da FKCZ treba 3.9 miliona eura u naredna 22 dana inace nista od evro licence.
Da li neko sumnja da ce nabaviti nova 4 miliona?
Mi cemo zbog 4 miliona eura duga da budemo u komatoznom stanju narednih nekoliko godina i to nam kao uspeh predstavljaju SNS botovi.

(Ni ne doticem cinjenicu da je u FKCZ vec uneto 10x vise od ta 4m do sad.)

Da je Dule Vujosevic tu, on bi na prvoj konferenciju javno to rekao i prozvao drzavu za neravnopravan tretman.
Sada toga nece biti, sto kaze mica beric na N1 - od sada samo sportske teme.:puke

Znaci nema vise talasanja, svi srecni i zadovoljni, mi cemo da pricamo kako se polako oporavljamo, kako je Sutjeska neugodan rival za nase jako mlade i poluprofesionalne kosarkase i kako je uspeh za Partizan da bude 6ti na tabeli.

Neverovatno spinovanje, vesic vam se klanja :respect

Najave totalan reset, u stvarnosti oterali najboljeg trenera u ligi, svi nesposobnjakovici ostali tu..od silobada, gasica i ostalih
najave grobare u upravi, udje sns...poslovni direktor kosarkaski vazura
najave ekstra mlade talente...dovedu veternicanina iz beton lige i magdevskog koji je 20x losiji igrac od borisa daloa trenutno.
Najave sponzore i pare koje cekaju samo evo da Dule ode...Dule ode, skupljaju mrvice i mole da im Telekom da 150k ili ti 10x manje nego sto daju ciganima.
Liga pocinje za nedelju dana, imamo tim za opstanak...20 dana ni jednog jedinog krstenog igraca nisu doveli.

Covic da je preuzeo KKP doveo bi barem 2-3 dobra igraca da nam makar zamaze oci , ovi ni to :respect

Mogao bi da sutra, ali ovo je stvarno zadnji upis od mene sto se ove teme tice, sto kaze brat Stojance- mislite svojom glavom, ne dajte da vam ovi kvazi insajderi kroje misljenje.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Boli kurac covica da se pati s ulazenjem nama u igrace za nas ce igra druga kategorija igraca u odnosu na ono sto on dobija od menadzera, a pri tome nemamo ni na klupi nekog da to iznivelise.
Njima je drugi centar Sofo, nama prvi Djumara, nemo se zajebavamo bole ih patka za nas bez DVa.

Ne znamo koliko se on ne bavi nama ali koliko tuzno zvuci recenica njima je drugi centar Sofo a nama prvi Djumara...

Necu da se zanosim informacijama ali sa 5 na 2 miliona za godinu dana, pa to ce biti podvig... A onda one tamo u plusu 1 milion... Takvim radom do kraja mandata Pekovica, ima KK da finansira druge klubove sportskog drustva... Sto je slozicete se, neverovatno i smesno...
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Mora da se čović otrovao od tog famoznog ručka pa je nastavio po starom..Apel ovima iz uprave da ga povedu na piknik(nek se plaknu za svaki slučaj).
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jos jedan saljivdzija. Sledeci post sa slicnim humorom povlaci za sobom ban osobe koja ga napise, pa da vidimo dokle cemo da se igramo.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
zanima me kakav je stav nove uprave povodom davanja sezonskih najvernijim. da li ce oni prestati sa praksom prethodne uprave?
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
To pitanje sam i ja postavio i jos uvek cekam odgovor...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A ja vas pitam, zasto mislite da je nova uprava duzna da vam pruzi tu informaciju? Pa cutali ste dok je to moglo kod Vujosevica i Danilovica, kad je sezonska bila preko 100 eura. Sad vam odjednom smeta?
Pitate na pogresnom mestu, ja bar nemam tu informaciju, iskreno se nadam da ti "najverniji" nece dobiti te sezonske.
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
@Sensei

Misliš li da bilo kakav dogovor može biti postignut sa čovićem?Treba da trpimo miniranje potencijalnih igrača koji bi i pored nezavidne finansijske situacije došli kod nas?Što kažu iz kluba na ovo?Kakvi su to menadžeri koji javljaju čoviću informacije a nisu vezane za njegov tim i budžet od par miliona?Da nisu to isti oni menadžeri sa kojima Vujošević nije sarađivao i koji su nas prevarili više puta.Otišao je Vujošević a izgleda da se slične prevare i dalje dešavaju.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ama odakle vam ideja da se bilo ko dogovara sa Covicem. Niko sem njih dvojice ne zna sta je bio predmet razgovora. Javljali su ti isti.menadzeri i nama ko ide u kurvu kad im je to odgovaralo. Nemojte biti naivni.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Samo da odgovorim na ove manipulacije i neistine. Nijedan vrhunski igrac u Partizan nece doci, dok je SNS na celu drzave i kluba. Partizan ima 2 moze se reci odlicna igraca, Murica i Marinkovica, a njih dvojica su iz doba Duska Vujosevica.
Zamolio bih insajdere, odnosno punomocnike sadasnje uprave da odgovore na jedno prosto pitanje, da li sadasnja vlast u Srbiji ima karakter diktature, te da li ista nastoji da naskodi interesima Partizana kao sportskog drustva u cjelini? To ce biti odgovor na vecinu pitanja.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Naravno da je diktatura i da misli lose Partizanu. Ali vasi zakljucci nisu istiniti jer pocivaju na premisi Pekovic=SNS koja je pogresna.
I nisu nikakve lazi i manipulacije, u pregovorima smo bili sa odlicnim domacim igracem.
 
Последња измена:

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
...

Meni nije jasno kako neki misle da će uprava vratiti 4 miliona eura duga...ljudi, znate li vi koje su to pare ??? Bez sponzora, bez jakih utakmica, bez kvalitetnih mladih igrača koji bi mogli da se prodaju ??? Ja ne znam zašto se nije odustalo od ABA lige jer ovo će biti brukanje u svakom pogledu...znam da sezona nije ni počela i možda nam se i potkrade neka pobeda na početku, ali generalno, ako budemo imalo skor Levskog od lani ima da se lupamo nogom u dupe...

O upravi nemam nikakvo mišljenje...gledao sam Pekovića par puta na TV-u u emisijama tipa "Veče sa Ivanom Ivanovićem"...on je ozbiljan čovek kao i Kristijan Golubović s tim da mi se čini da bi pre Kristijan sastavio dve tri suvisle rečenice nego Peković...

Nek me demantiraju pa ću sam da se pospem pepelom, ali meni ovo ne liči ni našta...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
I ja bih da otvorim dusu u vezi sa Pekovicem.

Prvo da mu se zahvalim sto je uzeo vruc krompir u ruke i voljan je da nam pomogne, da se klub ne ugasi.

E sad, to se sve odigralo jako brzo i ja imam utisak da je on na to mesto postavljen kao podrska (u finansijskom smislu kao i u bilo kom drugom, ima covek veze koje nam na neki nacin mogu pomoci).

Ne mogu da kazem da je prihvatio ulogu predsednika na silu vec mi se cini da je to uradio iz sazaljenja jer da nije bilo Partizana ne bi se ni on nikada ovako obogatio i imao karijeru, to je sigurno, a i Grobar je veliki.

Imam utisak kao da njega ne zanima da se cima oko Partizana i da se bori sa nekim Covicima i Vucicima, vec je tu da nas izvuce iz govana i da se nakon nekoliko godina povuce kada se klub stabilizuje.

Jednostavno mi se cini da covek nema tu pasioniranost da bude predsednik uopste, niti ga takvi poslovi zanimaju. Zasto bi gubio zivce kada moze da se zajebava i trosi pare na gluposti kao sto radi sada.
 

Jozy21

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
30
Reaction score
0
Локација
Beograd
Zar nije malo čudno kako u klub dolaze novi ljudi,sve se menja a jedan čovek ostaje na istom mestu? Otišao Danilović,Duleta će da smene,umesto Šilobada dolazi V.G. Nedićev čovek iz SNS a Todoriću mesto u novom Partizanu nije uzdrmano. Pritom ljudi koji su upućeni znaju da Todorić duguje pare na sve strane!!

Nisam razumeo poentu tvog posta ali sam odlucio da te banujem!

@Sensei 014
Pisao bi sa sa svog naloga,ali kao što vidiš banovan sam zbog ovih par rečenica na 6 meseci.Ništa nisam slagao. A ako ti nešto nije bilo razumiljvo mogao si da pitaš da ti objasnim.
Nije bitno ko sam,nego da li govorim istinu.A napisaću večeras sve što znam o tome kako i zbog čega je smenjen Dule,pošto sada imam neke obaveze. A ti me banuj ili demantuj,pošto ne verujem da ćes da se složiš sa mnom.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa sto odmah ne rece da si ti da te odmah postedim muka daljeg pisanja? Zao mi samo tvoje devojke, nema ona odakle da pise.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Sinoc ste mogli da procitate da FKCZ treba 3.9 miliona eura u naredna 22 dana inace nista od evro licence.
Da li neko sumnja da ce nabaviti nova 4 miliona?
Mi cemo zbog 4 miliona eura duga da budemo u komatoznom stanju narednih nekoliko godina i to nam kao uspeh predstavljaju SNS botovi.

(Ni ne doticem cinjenicu da je u FKCZ vec uneto 10x vise od ta 4m do sad.)

Da je Dule Vujosevic tu, on bi na prvoj konferenciju javno to rekao i prozvao drzavu za neravnopravan tretman.
Sada toga nece biti, sto kaze mica beric na N1 - od sada samo sportske teme.:puke

Znaci nema vise talasanja, svi srecni i zadovoljni, mi cemo da pricamo kako se polako oporavljamo, kako je Sutjeska neugodan rival za nase jako mlade i poluprofesionalne kosarkase i kako je uspeh za Partizan da bude 6ti na tabeli.

Neverovatno spinovanje, vesic vam se klanja :respect

Najave totalan reset, u stvarnosti oterali najboljeg trenera u ligi, svi nesposobnjakovici ostali tu..od silobada, gasica i ostalih
najave grobare u upravi, udje sns...poslovni direktor kosarkaski vazura
najave ekstra mlade talente...dovedu veternicanina iz beton lige i magdevskog koji je 20x losiji igrac od borisa daloa trenutno.
Najave sponzore i pare koje cekaju samo evo da Dule ode...Dule ode, skupljaju mrvice i mole da im Telekom da 150k ili ti 10x manje nego sto daju ciganima.
Liga pocinje za nedelju dana, imamo tim za opstanak...20 dana ni jednog jedinog krstenog igraca nisu doveli.

Covic da je preuzeo KKP doveo bi barem 2-3 dobra igraca da nam makar zamaze oci , ovi ni to :respect

Mogao bi da sutra, ali ovo je stvarno zadnji upis od mene sto se ove teme tice, sto kaze brat Stojance- mislite svojom glavom, ne dajte da vam ovi kvazi insajderi kroje misljenje.

Kao da mi je neko procitao misli:respect:respect

Razocaran sam svim javnim stvarima koja ova uprava radi (od nedovodjenja igraca, preko ne demantovanja eventualnih lazi koje se pojavljuju u medijima do odnosa sada drzave prema nama).

Sta rade u pozadiji ja ne znam. Ali ovo sto vidim blaga je rec da su nas opet prevarili. Lepo je kolega opisao gore bukvalno sve.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Meni nije jasno kako neki misle da će uprava vratiti 4 miliona eura duga...ljudi, znate li vi koje su to pare ??? Bez sponzora, bez jakih utakmica, bez kvalitetnih mladih igrača koji bi mogli da se prodaju ??? Ja ne znam zašto se nije odustalo od ABA lige jer ovo će biti brukanje u svakom pogledu...znam da sezona nije ni počela i možda nam se i potkrade neka pobeda na početku, ali generalno, ako budemo imalo skor Levskog od lani ima da se lupamo nogom u dupe...

O upravi nemam nikakvo mišljenje...gledao sam Pekovića par puta na TV-u u emisijama tipa "Veče sa Ivanom Ivanovićem"...on je ozbiljan čovek kao i Kristijan Golubović s tim da mi se čini da bi pre Kristijan sastavio dve tri suvisle rečenice nego Peković...

Nek me demantiraju pa ću sam da se pospem pepelom, ali meni ovo ne liči ni našta...


Jedno 8 meseci, odmora, ne manje...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da ne bi mozgali ko je zatvorio temu... ja sam je zatvorio!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top