Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Kolumbo moj, nema ga, gotovo je, otišao je. :D

Ladno najveći čuvar Duletove vatre sad likuje što je otišao. To je to, realna priča.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Al covjek ladno vidi gdje nas svrbi!!! Krv ti jebem
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Какве везе има @ Диригенте са овом темом? Жена је писала овде јер јој је то део посла. Променила је фирму, нема више никакве везе са Партизаном.


a dobro mi smo glupi i ne kapiramo na koga ti ovde mislis... ali nema veze pises ti svesno to, koje su ti namere vise ni sam neznam..
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Svaki put kad dobijem volju da nesto napisem o kosarci, igri, timu ili upravi, procitam neki kecmanov post i smuci mi se, ali bukvalno, covek mi ubija volju da ucestvujem i diskutujem ovde jer stalno prica o stvarima o kojima nema pojma ili ima polu-informacije, sto je jos gore i od promene misljenja, retko iritantno pisanje... Pozivam modove da ispitaju da li je Sonja to pisala ili ne, oni moraju da imaju uvid u ime, prezime, mail, meni je licno rekla da ona ne pise na ovom forumu, to sto su imali po duznosti da ucestvuju i nekim temama za marketing, akcije itd. je ona bila zaduzena za jedan drugi forum a jednu druga dama iz kluba za ovaj...

Ono sto sam hteo da napisem je da mi je najlakse da kritikujem Milutinovica ili Aranitovica kako nisu za nas ili da su nam centri na nivou kls-a u najboljem slucaju, Pera jeste zelen samo tako i trebali su da ga jos spremaju uz nekog iskusnog trenera i da mu ostave spreman tim na vreme, ovako ce se brzo potrositi... Za ostatak strucnog staba ne znam sta da kazem, ali kazacu da mi se ne svidja sto je Kecman(ex kosarkas) tu gde jeste, cenio sam ga kao igraca, jeste uvek bio smekerica i gradska faca u smislu izgleda i ponasanja, ali mi se nije svidelo nesto u njemu kroz par razgovora koje sam imao priliku da vodim, mogu i konkretno detalje kad je bio clan Pao-a i gostovao u areni, ispao je sisica nesto... Izgleda da nisam na istoj talasnoj duzini sa Kecmanima, ali mi je lakse kada vidim da nisu isto ni svi ljudi koji su oko mene...

Poenta price je ne da se pomirite sa sudbinom, , koja nam je trenutno uzasna, Beric koga npr. cenim kao coveka i prijatelja ali za sada se ispostavlja da nista ne radi bez amina Todorica i Pekovica, tako da je na toj poziciji mogao da bude i Pedja Materic npr sa istim ishodom.. Nama treba sad neko ko ce da kida i grebe jer ovu sezonu smo vec sada izgubili prakticno i mora odmah da se dela... Nisam ni imao neku iluziju, i pored pomenutih ljudskih kvaliteta, da moze Mica bog zna sta da uradi jer je pomalo usporen sav, ali brate mili ne treba nam ni pozer ili marioneta sada...
To su samo dve, tri, stvari koje nevaljaju i koje mi bodu oci, a ima ih mali milion...
Kasno smo formirali prvo struku a potom i tim, kad se vrate Muric i Andric i Kosta bude spreman i dodje ta cetvorka bicemo konkurentniji i biti verovatno ispred tajfuna, sutjeske, krke i mozda jos nekog... Jbg, tako je kako je i treba misliti vec sada koga od prospekata mozemo uzeti za sledecu sezonu, meni se licno jebe i za price oko nekih sns clanova i nedice i medice i sto je Pekovic rucao sa kurtonom malim i da li ce Pera biti dobar trener i ostati u Partizanu, jer ne mogu nista da promenim, ici cu da podrzavam klub koji najvise volim na svetu, ko god da bude i od igraca u timu, makar bili i poslednji... Nadam se da necemo postati kao Fk i da nece navijaci zvizdati svojim igracima i pljuvati ih kao na Jna... LJUDI SVI SU ONI PROLAZNI I NEBITNI, PARTIZAN I NJEGOVA PUBLIKA SU VECNI...

Lako je bilo navijati kad smo dominirali, sad ce se pokazati koliko ljudi ide jer voli klub a koliko jer je bilo in, secam se kad nas je bilo po 1000-1500 max na gomili utakmica od '97 do 2001,2002...

Stalno smo potezali to Institucija i Avangarda, ako jesmo brzo cemo se izdici iz ovoga i srediti finansije na normalu i imati dostojne igrace i koncepciju, a ja bi voleo dok se to ne desi da dokazemo tako sto cemo svi dolaziti i puniti halu jedini u ovom regionu i tako pokazati ko je najveci!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Pokazaće se da li smo institucija ili ne, iz jednostavnog razloga što kod institucije ciljevi ostaju isti bez obzira ne promene u pogledu kadrova...
Za sada... Ćutim.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
LOL ... koji forumski nick koristi Vazura?

Bolje da ne znaš :D

Ček, Dirigent je zapravo SHE !?!?!?!?

Ovde je sve zabavnije! :D


Vi ovo tek sada provalili. :D

Šalu na stranu, nova uprava zaista mora mnogo više da komunicira sa navijačima, jer u manjku informacija jedino šta navijačima ostane je da misle ono najgore, ili najbolje. Pošto je ovde u pitanju država smrdija, naravno da su ljuzdi navikli na ono najgore.

Jedno je kada vam mi, koji smo bliži klubu, kažemo ponešto a sasvim drugo kada ljudi iz uprave kažu to isto. Jedno ima težinu, a drugo se vaga., može a i ne mora.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Petar Bozic : Stize jedno pojacanje!?

Koji ce nam djavo to jedno pojacanje?Sta moze promeniti to pojacanje?
Bolje da ne dovodimo nikoga,nego da se zakljucamo u Pioniru,treniramo i onda cekamo direktne duele protiv Sutjesku i Tajfuna.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Ako je to jedno pojacanje Lebron ili Kobi, onda ok.:D
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
a dobro mi smo glupi i ne kapiramo na koga ti ovde mislis... ali nema veze pises ti svesno to, koje su ti namere vise ni sam neznam..

Mislis da je danas lako odraditi sendvic. Treba prste odrati za jos dva odreska sunke. I malo pavlake da se lakse proguta.

Kosarka u Evropi je sport koji trosi novac i ne zaradjuje apsolutno nista. S tim mrvicama koje zaradi prvak Evrope ni Borac Cacak ne bi mogao da zatvori budzet.

Svrbi nas Vujosevic, boli nas ovakav Partizan, nema to veze sa Perom ili ostalim Partizanovcima, sa nekim drugima ima i te kako.

Ekipu veceras treba podrzati, ali treba se setiti i ko je najzasluzniji za sve uspehe naseg KK u prethodnih 15 godina... Ne treba srati po onome sto smo nekad velicali. Osim ako nismo kurve. Al lepo rece Dule: "Postoje dve vrste ljudi, oni koji cuvaju obraz i oni koji cuvaju guzicu".

A sto se tice gospodjice koja voli da diriguje mozda je nekad i cula kako Grobari umeju da zapevaju "Ne bi' je jeb'o ja, kurva je ciganska"...

Pozdrav svima do daljnjeg. Jeste prostacki, znam kakve su konsekvence za sve ovo sto napisah, al morao sam, morao je neko.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
SVAKO KO SPOMENE SENDVIČ, BOT, SNS PLAĆENIKE I OSTALA ČUDA, BIĆE TRAJNO BANOVAN!!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Нама је почела једна предуга и мучна сезона, сезона у којој на слиједи борба за за опстанак у АБА лиги, прво кроз ту лигу па онда кроз КЛС. Сезона у којој можемо очекивати да губимо стока разликом. Док неки доводе :)pickaciganska) Папаниколауа и праве тим за ф4 ЕЛ, нама је буџет чини ми да сам негдје прочитао 275 000 евра. Све у свему нама навијачима преостаје да пунимо Пионир и дамо никад јачу подршку. :D: НАПРЕД ПАРТИЗАН :D:
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Osvanuo nam je predsjednik na bilbordima po Podgorici.Manekeniše se. :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
SVAKO KO SPOMENE SENDVIČ, BOT, SNS PLAĆENIKE I OSTALA ČUDA, BIĆE TRAJNO BANOVAN!!!

Ја сам снс бот/плаћеник, радим за сендвич и остала чуда и хоћу трајни бан тј брисање налога... Јбт неуништив сам ко Мијатовић.

Видим Вујошевић оде одавно, а како чујем ускоро нам долази једна бомба од спонзора(враћа дугове, доводи оног надуваног фмповског амера на плеју и марјана на центру), али не смем ништа више да вам кажем - сем да је то захваљујући одласку Вујошевића. Имаће и за превоз до Крагујевца и Загреба не брините...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
....
Какве везе има @ Диригенте са овом темом? Жена је писала овде јер јој је то део посла. Променила је фирму, нема више никакве везе са Партизаном. ......

Žena ili šta li je možda nema veze s Partizanom ali forum ovaj i dalje prati i deli reputacije :buhaha
@Kecmane, informacije su ti pouzdane k'o Vučićeva obećanja

U prvom redu uz parket, deset mesta prazno, pa Džiletova mama, pa 30 mesta prazno.... na poluvremenu, 5-oro dece na parketu...

Verovatno su svi ludi i ne vole klub, i ti ljudi iz prvog reda do parketa, i roditelji te dece...

Ali što bi naš mladi kapiten rekao "biće možda manje publike, ali doćiće oni pravi navijači".

E, moj Vanjice, navijači nisu možda ono što su bili, ali ni naš KK nije ono što je bio.

A pri tom ne mislim na kvalitet igrača....
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Nije problem gubiti, sta je tu je. Problem je sto se ne potencira kako je moguce da u Srbiji zemlji gde ima puno gladnih, jedan klub moze da ima budzet 6 miliona evra, a drugi, mnogo poznatiji i trofejniji, zbog zelje jednog psiha se bori za goli zivot. Problem je sto su i mnogi navijaci Partizana naseli na spin i apostrofirali kao najveci problem Duska Vujosevica, koji je i dalje jedan od najboljih evropskih trenera. Problem su i lazne poverljive informacije, kojima su se oni sto gase, poigrali sa srcima iskrenih Grobara. Manipulacija je ono cime se oni sluze, a sto je strano jednom obicnom, radnom coveku. I najveci problem je sto se u hali ne ori 20 minuta VOLIM PARTIZAN, a preostalih 20 UMRI VUČI SVE TI JEBEM OGAVNO.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
E, da... a poučena da treba skromnost ove sezone da nam bude vrlina, eto neki su zadovoljni što su nam igrači bili siti i napiti u Valjevu, a ja sam srećna što je na centru bar Partizanov grb...

I dosta za ovu sezonu... mogli smo i pod čerginim ili FMPovim
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Ma da... biće da ga ne vole... nisu iz priče...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Kakve veze ima da li su iz price? Sem ovih na Jugu, niko vise nije iz price.
Ja samo kazem istinu a istina je da osoba koja sada okrene ledja klubu ne voli Partizan, sto nas vraca na moju izjavu od pre 10 dana da ti ljudi navijaju za DV a ne Partizan. Pa bili oni huligani, navijaci, simpatizeri, prijatelji kluba ili vanzemaljci. Jasniji ne mogu da budem zaista.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top