Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Cak je totalno nebitno sta Tegi prica i na cijoj je strani, bitno je da je to jedina kosarkaska emisija u drzavi i da je jako gledana.
Eto, volio bih da mi neko navede jedan opravdan razlog za takav postupak Berica. Osim sto je spasio klub od gasenja.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Tegeltija često ne priča samo o sportu već i o drugim stvarima. A Berić je pominjao samo sportsku priču. Biće da je to razlog.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.822
Kakve to veze ima?! Ode u emisiju, prica o desavanjima u klubu, bio bi red da konacno neko pusti glas iz kluba, ovako izgleda ko da sprovode operaciju "Menhetn". Ako ga bas pita o stvarima van kosarke, samo treba da odgovori da on ne zeli da prica o stvarima van kosarke, i cao. Cisto da ispostuje tu "sportsku pricu"...Ovako, licimo na cigane, ali stvarno.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Kevin Džons pred potpisom za Partizan
Krilni centar Kevin Džons se nalazi pred potpisom za Partizan. Crno-beli su već duže vreme bili u kontaktu sa njegovim agentom, a kako stvari stoje vrlo brzo će potpisati ugovor.

Inače, Amerikanac je ovog lega pokušao u letnjoj ligi, u dresu Milvokija da se izbori za ugovor u NBA ligi, ali nije uspeo.

USKORO OPŠIRNIJE...

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:572754-Kevin-Dzons-pred-potpisom-za-Partizan
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da ne bude zabune, Nije Berić odbio da gostuje kod Tegija, nego je prolongirao. Tegi se nada da će sledeće nedelje doći. Inače i on i Bogunović su konstatovali da je klub hermetički zatvoren, da osim Perinih konferencija za medije pre i posle utakmica nema nikakvih informacija iz kluba, da se uopšte ne zna kakva je strategija, mada su mogli (da su hteli) preko našeg Kecmana to veoma lako da saznaju.:D
Doživeli smo neku bruku u mlađim kategorijama, gde nam se kadeti nisu kvalifikovali za prvenstvo Srbije, pa su dobili naknadnu pozivnicu za to takmičenje, mašala za izgladnele trenere mlađih kategorija, koji nam opet pokazuju zavidne rezultate.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Pored jones-a koji je aktuelan mjesec dana, pominje se i plej koji treba da dodje iz iste agencije.
Mislim isti lik je prvi javio za jones-a a nedavno je javio i za pleja(rasad james i staten se spominju)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda, znam da Tegi poznaje situaciju, bio sam ironican :)

Znam da si bio ironičan nego sam hteo da kažem da je u pravu, pa i da su svi drugi u pravu jer nisu zadovoljni trenutnum igračima. Posle svega što se desilo ni ja ne očekujem neke ekstra igrače, ali od ovoga što trenutno imamo, mora to bolje da izgleda.

Da ne bude zabune, Nije Berić odbio da gostuje kod Tegija, nego je prolongirao. Tegi se nada da će sledeće nedelje doći. Inače i on i Bogunović su konstatovali da je klub hermetički zatvoren, da osim Perinih konferencija za medije pre i posle utakmica nema nikakvih informacija iz kluba, da se uopšte ne zna kakva je strategija....

Nažalost, to je tačno i to im najviše zameram.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Sad je klub hermetički zatvoren, a kad je zli Dukljanin zlostavljao kafe kuvarice, to je svako mogao da sazna.
Ljudi u klubu moraju znati u koji su klub došli. Akcija, marketing, kontakt sa navijačima, animiranje istih. Sve su to njihove obaveze. Ako je Silobad za to zadužen, sve mi je jasno.
Po prirodi sam strpljiv, ali neke elementarne stvari me zgrazavaju.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Eto vidiš, Gazda. Prava sportska priča. Da neće i Tegija da smene?

Ostavite se Berića, Božića, Pekovića i wanna-be insajderstva. Ima B.S. da se time bavi.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ovde se očekuju neke promene preko noći. Nešto što je tavorilo i čekalo decenijama treba da se uradi za par meseci. Mislim da ljudi imaju prevelika očekivanja. Iskreno, ne sumnjam u nameru, pre svih Pekovića, da učini nešto dobro za klub. Mislim da je problem u tome što su promene bile kozmetičke. Došli su novi predsednik i trener ali se suštinski ništa nije promenilo. Možda će Peković uleteti neku lovu i pomoći klubu da preživi gašenje ali dugoročno gledano to je samo duži put do njega. Sve ono što nije funkcionisalo svih ovih godina ne funkcioniše, niti će funkcionistai i dalje. Na to me navodi ponašanje i sistem funkcionisanja kluba od skupštine pa na ovamo. Već su ljudi pisali pre mene o tome, pa da ne ponavljam.
Generalno, mislim da su promene kao promene bile neophodne, ali ovo što je urađeno do sada mi ne uliva nadu da će te promene biti na radost svih nas koji volimo Partizan. Mora da se radi konkretnije i brže.
Ove sezone nemaju imperativ velikih rezultata (iako im se svi uvek potajno nadamo, prirodno), i to bi trebalo iskoristiti na najbolji mogući način, postaviti temelje za jedan novi Partizan i krenuti oed nule. To je jedini put.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Kevin Džons potpisao za Partizan!
KEVIN Džons je potpisa za Partizan. Crno-beli su dugo osmatrali potencijalna pojačanja na poziciji krilnog centra. Oivičeni ne baš velikim finansijskim sredstvima, polako su skraćivali spisak na čijem je vrhu, do utorka uveče, bilo ime momka rođenog u komšiluku Bronksa, o čijem dolasku su "Novosti" pisale pre izvesnog vremena.

Dogovor je postignut posle dva dana pregovora. Dve strane su u ponedeljak uveče finiširale pregovore, a u utork uveče su uspešno definisale posdednje detalje ugovora, potvrdio je Džonsov agent Bil Nef.

Crno-beli očekuju da Džons bude od velike pomoći pre svega Čedomiru Vitkovcu, trenutno usamljenom prvotomcu na krilnom centru koji na parketu provodi više od tri četvrtine po meču, ali i da poboljša učinak crno-belih centara.

Srpski velikan uveliko razmišlja i o pojačanju na spoljnim pozicijama, tačnije o internacionalnom organizatoru igre, koji bi uz povratak rekonvalescenata na parket, Mihajla Andrića i Eda Murića, kompletirao tim.

LIČNA KARTA
* DATUM i mesto rođenja: 25. avgust 1989. u Maunt Vernonu
* VISINA/težina: 203cm/113kg
* KARIJERA: Maunt Vernon Njujork (srednja škola), Koledž Vest Virdžinija (univerzitet), Kanton čardž (NBDL), Klivlend (NBA), San Miguel Bermen (Filipini), Šole (Francuska), Milvoki (Letnja liga NBA)...
http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:572754-Kevin-Dzons-potpisao-za-Partizan
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.734
Локација
Napokon neka lepa vest i za naš Partizan i nas same napaćene. :šal

Stojanče dugo te nije bilo, baci nek čaršav o novom pojačanju živ bio. :D
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Zašto je potpisan ugovor sa Džonsom samo do kraja sezone? Zar nije bilo reči da će se i sa strancima potpisivati višegodišnji ugovori? Pitam ozbiljno, ako neko može da odgovori. Ne provociram, niti sam sarkastičan.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Zašto je potpisan ugovor sa Džonsom samo do kraja sezone? Zar nije bilo reči da će se i sa strancima potpisivati višegodišnji ugovori? Pitam ozbiljno, ako neko može da odgovori. Ne provociram, niti sam sarkastičan.

Valjda se i on pita nesto prilikom potpisivanja, mozda njemu ne odgovara. Treba da smo srecni i sa ovim sto imamo.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Valjda se i on pita nesto prilikom potpisivanja, mozda njemu ne odgovara. Treba da smo srecni i sa ovim sto imamo.

Ne potpisuje jer se nada dobroj sezoni i odlasku u neki novcano stabilniji klub, jer od NBA nema nista, pa da se ne vraca kokuz u geto. Drugo, momak ce nam biti Durant licno, zivi bili pa vidjeli, bicete iznenađeni.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ovako - za mene je od ovog trenutka sve osim finala aba lige neuspjeh.
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@In10

Jasta, koji smo ga qrac I dovodili ako ne isporucuje triple-double do kraja sezone...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top