Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
dok nas pickousta:pickaciganska zvalava izdrkotina jase neverujem da ce ozbiljnija para da legne na racun bilo kog sportskog drustva.

Mi smo krivi ko nas jebe,glasajte i dalje za herpes riboustu:pickaciganska picketinu.


Samo da ne bude banka sponzor novog povoljnog kredita od 15 % kamate,na 3 godine.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.413
Reaction score
4.485
Pa.oni ni VK ne mogi da pomognu...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.333
Reaction score
2.772
Na prvu loptu, meni je ok, jer su sponzori i vaterpolistima, koji su takođe sportski klub, za razliku od mnogih fudbalskih, pa i našeg naravno. Ajde neko cifru, makar okvirno, mada koliko god da je, bolje nego pozitivna ništica.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
Budžet VKa je oko 100.000 evra, nama Rajfajzen generalni sponzor i VK samo što se nije ugasio...

Ko je ovde lud?!
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Potpisan ugovor do KRAJA TEKUCE godine..sto znaci na mjesec i po dana !?!?

Jel se ovde neko zajebava sa nama ili...?
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Budžet VKa je oko 100.000 evra, nama Rajfajzen generalni sponzor i VK samo što se nije ugasio...

Ko je ovde lud?!

Rajfajzen sponzorise VK iz ciste dobre volje jer nemaju niti jedan interes, a svi vaterpolo kubovi se gase ili ce se tek ugasiti to je neminovnost.

To vam je kao kada bi elektrodistribucija placala slepca da cita struju jer im ga je zao, a njegova porodica se zalila kako jedva sastavljaju kraj sa krajem od njegove plate.

Mi smo najveci vaterpolo klub na sveta pa cemo se jos nekako i drzati, ali vaterpolo mora propasti kao profi sport.

Sto se tice KK, sve i da ne daju neke ozbiljne novce, znacice nam bankarske garancije koje nam oni mogu izdrati kada dovodimo amerikance. Ugovor je trenutno kratak, ali se planira ozbiljno produzenje.

Poprilicno dobra prica se pokrenula vezano za KK nadam se da ce se tako nastaviti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
Rajfajzen sponzorise VK iz ciste dobre volje jer nemaju niti jedan interes, a svi vaterpolo kubovi se gase ili ce se tek ugasiti to je neminovnost. ......

Izvini, ali ja zaista ne veruje da banke rade bilo što iz čiste dobre volje i bez interesa.

Bez ikakve namere da osporavam nastavak tvog odgovora - koji mi zvuči vrlo realan i kao dobra opcija - mislim na garancije (ako je to u pitanju), ovaj prvi deo mi baš bode oči...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jedini njihov interes je da pomognu i dobiju reklamu, ako se to moze nazvati reklamom
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Sezone.. moja greska, izvinjavam se!
Ali ne mijenja bitno stvari, sponzorski ugovor na 7 mjeseci !? Ako je dogovoren i neki produzetak saradnje onda ok, a ako je to samo na 7 mjeseci onda je smijesno, cisto mazanje ociju da dolaze neki sponzori, da se nesto desava.

@Maxi
Ja nigdje ovo nisam povezao sa Duletom ni na koji nacin, ne znam zasto ti to radis odgovarajuci na moj post ?
Nije mi bilo drago ni sto nam je Marfin banka bila neka vrsta sponzora a Dule je tad bio u klubu. Ali kakve Dule ima veze sa sponzorima, nit ih je on dovodio u klub nit je on za to ikada bio zaduzen.
Tako da tvoja konstantacija je krajnje glupa.
A ako je nekima ovde toliko tesko, krivo ili sta znam ja sta sto 99% Partizanovaca voli i podrzava Duleta, i sto kad bi birali izmedju ove uprave i njega zna se koga bi izabrali to je nesto drugo
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.333
Reaction score
2.772
Budžet VKa je oko 100.000 evra, nama Rajfajzen generalni sponzor i VK samo što se nije ugasio...

Ko je ovde lud?!

Znaš kako ja to gledam... VK niko nije sprečio da odbiju ponudu, a u ovoj i ovakvoj državi je ova kompanija NAŠEM vaterpolo klubu ponudila najbolje uslove. Ili nemamo koga drugog pa smo se uhvatili za njih, ili smo dobro prošlo kako smo mogli.

Elem, Jug i Primorje ovde u okolini imaju ozbiljan novac, ovo ostalo je žalost i plač majke Božije. Mada i Primorje je pod znakom pitanja.

Nije Rajfajzen generalni sponzor, do kraja sezone je sa KK, pa što da ne, ja stvarno ne vidim šta je tu toliko loše da budu u pulu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
Nisi me razumeo... daleko od toga da je loše... svaki dinar/evro dobro dođe... ali stvarno mi nije logično da taj Rajfajzen kao generalni sponzor VKa ne može da obezbedi budžet ili bar veći deo budžeta, gde nam preti gašenje, a igramo najjače takmičenje, a ovamo će biti sponzori KKa gde čak i da daju koliko daju za VK - to KKu teško da će nešto bitno značiti - a te pare bi VKu značile opstanak.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne valja kad nema sponzora.,.. ne valja kad dođe sponzor... ne valja kad odbiju nekoga jer nije dao bar 100.000... ne valja kad prihvate trećinu toga...

...kad će vama nešto da valja!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
Naravno da nema nista lose, i koliko god su dali bolje je nego nista. Jedino sto mislim da ce sad cigani baciti barem jos jedno milionce na nova dva igraca i to ce kao biti balansiranje sa ovim nasim sponzorstvom. Pogledajte samo po sajtovima koliko je naglaseno jedno obicno sponzorstvo koje gotovo sigurno ne prelazi 50 000 evra, dok na drugoj strani se igraci redjaju kao na traci a niko od tih istih novinara da se zapita odakle bre tolike pare.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
U ovoj ciganskoj Smrdiji ništa drugo i ne treba da očekuješ! Nego, da mi pokušamo da preživimo, a onda ih zakopamo za sva vremena. Doduše, to će oni sami sebi da urade.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ali ne mijenja bitno stvari, sponzorski ugovor na 7 mjeseci !? Ako je dogovoren i neki produzetak saradnje onda ok, a ako je to samo na 7 mjeseci onda je smijesno, cisto mazanje ociju da dolaze neki sponzori, da se nesto desava.

То је тај начин размишљања који ја не могу да схватим.
Добили смо спонзора, какав год да је не сме да му се гледа у зубе. И да уплати само 10.000 евра добро је.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Svaki sponzor koji nas čini konkurentnim je dobrodošao u klub i svaki onaj koji kane da bi se preživelo je isto dobrodošao, samo onda ide pitanje ljudima iz kluba zašto nemamo sponzore da budemo konkurentni u takmičenjima u kojima učestvujemo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top