Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
554
Reaction score
1.041
Veliko postovanje svim Grobarima.
Sto se tice gostovanja Nikole Pekovica kod Tegija, ja nisam toliko nezadovoljan.
Nije realno ocekivati od Pekovica da odmah oplete po vlasti, jer on nije Dule, jednostavno nema tu sirinu.. Ali jeste veliki Grobar.. Sam je rekao, da mu je 2. mandat u klubu, kao igracu, bio izazvan reakcijama navijaca na njegovo kucanje dok je igrao za PAO, pa zato smatram da kod njega treba izazvati slicnu reakciju i sada kad je nas predsednik.
Mi trenutno jednostavno nemamo kog boljeg za tu funkciju, a verujem da nam uopste nije ni potreban. Mnogi navijaci su pametniji od Peka, tu nema spora, ali ko je od nas igrao za Partizan (2 puta) i jos ima milione na racunu, posteno zaradjene.
Mi smo prvu bitku protiv ciganske drzave izgubili. Oterali smo generala i pristali da budemo podredjeni kurvi.. Pekovic je pet puta u emisiji rekao "pomoc drzave i premijera." Svako sa i malo mozga vidi da se bez pickoustog ne moze nista. Iako verujem da mu to nije bio cilj, Pekovic je na taj nacin istakao kolike se diktator u sve mesa. Licno on. Ali slabo ima ko to da slusa i razume i zato pickousti ponovo ima 50%. Srbijo pederu.
I zato moramo da prezivimo. A pesma ,sve na kurac Partizan je sampion, je prava. To znamo i mi i oni, ali nismo isti..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.347
Reaction score
35.022
Локација
vaginamandibularia
Izgubili prvu bitku? Rat smo izgubili, pristali da budemo suznji, za 4 godine ovakvog odnosa drzave prema nama i pumpanja novca u konzerve pitanje sta ce od nas da ostane. Kad prodas obraz za kikiriki i ponjavu pored klozeta nisi vise nista i posrao si se po svima koji su ikada prosli kroz klub i gradili ga da bi ti danas cekao da te mafija za stolom popisa i eventualno ti servira neku bljuvotinu s poda da lizes. A to je ono sto trenutno rukovodstvo KKP radi, lize bljuvotine sa poda i jos mljacka da bagra moze da se nauziva u sopstvenoj plemenitosti. Ako obraz nije vredan cuvanja, onda smo isti kao cigani i samim tim nismo Partizan. Bolje KLS sa omladincima, druga liga, treca liga, ali casno postojati, nego jesti s upisanog poda gospodareve pomije. Kome je lako da vari pomije, nek izvoli, al nek ne namece drugima isti rucak.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
554
Reaction score
1.041
Ja verujem da sa Dzikicem na klupi vec naredne sezone napadamo sve trofeje.
Pickousti je na vlasti, to sto cemo otici u 3. ligu oni i zele. A mi ih dobijamo 2 puta ove godine, sa nikad slabijim timom. Naredne godine mozemo biti samo jaci, ako Dzlile ostane na klupi. A oni ne mogu puno bolje od ovoga. Jednostavno ne umeju.
I ponovo cemo pevati uzalud i trudi i arapi i idea, hrvatsko-velikosrpska, i pomoc drzave.. Ako ne pevacemo one tamo godine, a necemo navijati za fmp ili sta ja znam koji drugi klub i pretvarati se da je svetinja.
Nepravda je druze svugda. Gde god se okrenes. Ali niko ne sme diktatoru da stane na crtu. Nase je da to uradimo sa ovim sto imamo, sa ljudima koje imamo. Samo mislim da treba pametno da izaberemo vreme borbe. Ako smo vec osakaceni, da ne srljamo kad oni zele i kako zele, nego da gledamo kako i kad nama odgovara. Samo nama.
Ako su ovi postovi, napadanja Pekovica, u cilju da se probudi inat kod njega podrzavam:wink:. Velika snaga se krije kod takvih ljudi samo je treba probuditi.
Mica je bio dobar partner i steta je sto otisao. I sramota. Mislimm da je jedno od najbitnij pitanja ko ce doci na njegovo mesto, jer mi se cini da je Peku potreban neko da ga savetuje, da ga vodi, barem na pocetku.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Opet onaj koji povezuje staz otisao da nas predstavlja na sastanku sa EL. Zar je moguce da nemamo bilo koga drugog da posaljemo umesto njega? Moze evo neki ananas da se kupi i da nas predstavlja isto nam je.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izgubili prvu bitku? Rat smo izgubili, pristali da budemo suznji, za 4 godine ovakvog odnosa drzave prema nama i pumpanja novca u konzerve pitanje sta ce od nas da ostane. Kad prodas obraz za kikiriki i ponjavu pored klozeta nisi vise nista i posrao si se po svima koji su ikada prosli kroz klub i gradili ga da bi ti danas cekao da te mafija za stolom popisa i eventualno ti servira neku bljuvotinu s poda da lizes. A to je ono sto trenutno rukovodstvo KKP radi, lize bljuvotine sa poda i jos mljacka da bagra moze da se nauziva u sopstvenoj plemenitosti. Ako obraz nije vredan cuvanja, onda smo isti kao cigani i samim tim nismo Partizan. Bolje KLS sa omladincima, druga liga, treca liga, ali casno postojati, nego jesti s upisanog poda gospodareve pomije. Kome je lako da vari pomije, nek izvoli, al nek ne namece drugima isti rucak.

Prvo, upravo ti o kojima pričaš, dakle legende i drugi koji su prošli kroz klub, osim jedne osobe, su shvatili u kojim govnima je klub i koji šljam vodi državu. Shvatili su koja sila se nameračila na nas i koji je jedini način da se preživi ova golgota.

Jesu li Srbi, koji su izgubili bitku na Kosovu, takođe prodali obraz zato što su 500 godina bili pod Turcima, ili su ipak spasili srpstvo, pošto nisu pričali kao mnogi ovde... bolje grob nego rob. Znali su da nikome neće goreti do zore, a to vi očigledno ne kapirate, nego... bolje da nas nema!

Drugi bold, zaboravio si da dodaš upravo ovo odozgo "bolje da nas nema". To što si naveo je upravo ono što cigani i žele... da smo u seoskoj ligi, ili još bolje, da nas nema!

Da li je gubljenje obraza i to što smo drknuli cigane dva od tri puta u ABA?

Daleko od toga da bezuslovno podržavam ovu upravu. I ja sam izneo niz kritika, ali bar razumem šta pokušavaju da urade.

Za mene je gubljenje obraza ovo što Miško i Miloje rade od Mege. Evo opet su skinuli gaće pred tromeč sa ciganima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.512
Reaction score
41.640
Локација
Žrnov
....

Jesu li Srbi, koji su izgubili bitku na Kosovu, takođe prodali obraz zato što su 500 godina bili pod Turcima, ili su ipak spasili srpstvo, pošto nisu pričali kao mnogi ovde... bolje grob nego rob. .....

Da zanemarimo to sto kazes da su Srbi izgubili na Kosovu (jer nisu), ali ta pogibija na Kosovu je upravo i bila "bolje grob nego rob" jer da nije, ne bi Vuka Brankovica proglasili za izdajnika...

Ako se pozivas vec na Lazara, onda treba da se ugasimo, jer bi to Lazar uradio..

Svima vam je Lazar veliki junak, a Milica i Olivera spasile Srbiju.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.535
Reaction score
23.747
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ovakvim ponašanjem uprave može se očekivati da i mi tako skinemo gaće u finalu, kao sad Miloje i Miško. U tome i jeste stvar, postavili smo se tako, jebes obraz, samo da preživimo, pa tako možemo j.bati obraz i u finalnoj ili polufinalnoj seriji. Dali smo im prst, a do sad su nam već uzeli još dva- tri, s kim imamo posla, ja očekujem da nam uzmu i obe ruke, jer, može im se.

Jednom sam pitao, gde je granica i crvena linija ucenama, i zašto je nema?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.347
Reaction score
35.022
Локација
vaginamandibularia
E pa jebiga Gazda, onda smo isti kao romi. Oni su danas srpstvo, jebem ti takvo srpstvo. Potomci secikesa, jajara, govnara svih vrsta, pickousto biracko telo, je l' to to spaseno srpstvo koje smo 430+ godina cuvali pod tepihom dok su nas turci drzali kao slugeranje, ili su srpstvo iste takve slugeranje al pod austrijskom cizmom? Onda ajmo svi u kolektor, na sever, da bodrimo rome, mozda cemo za 430+ godina da se setimo da dignemo ustanak kad nam tadasnji potomci nesoja sa severa pokolju tadasnje potomke nesoja svinjure i nekog hibrida izmedju bika i zeca... Kakva snishodljivost, kakvo poltronstvo, kakav ciganluk... Mislim, sto samo da nama romi prelecu na tribinu, ajmo i mi tamo. Da klicemo vodji, mozda nam dozvoli jos koju pobedu vise u prvenstvu pa ne budemo treci nego cak drugi...

To sto smo dobili mutante je bas krasno, sto nije doveden Dzikic (neko rece tezak za saradnju) od pocetka nego smo dopustili da izgubimo sve sanse za plejof dok nekom nije svanulo u mozgu da vise tako ne moze?

A inace ne vidim kojom logikom se povezuje casno postojanje u slabijem rangu takmicenja sa nepostojanjem.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
554
Reaction score
1.041
Ja sam siguran da necemo skinuti gace u finalu. Pod uslovom da igramo isto.
Slikanje sa ciganskim grbom i jos neke takve stvari su veliki porazi za nas klub, ali sportski sektor im se nece sklanjati. Ovo sto se liga ne igra, vec ko zna koliko, je debilno i to su njihova pravila.. Mi na njjih pristajemo. Izgleda ne umemo ili mozemo bolje. Tim je izgubio ritam. Ali ce tim ipak dati sve od sebe na parketu i to znamo svi. I mi jedino na parketu mozemo pobediti cigane. Na kraju je to i jedino bitno.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Jel zna neko jel ima istine da bi nam se Krle mogao vratiti na leto.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.309
Reaction score
18.780
Локација
Kej Republika
Krle? Iskreno mislim da nema šanse. Ne poznajem dečka ali mi deluje kao surovi profesionalac. Ne verujem da je zagriženi Grobar. Čak šta više sam mišljenja da bi igrao i za ciganku ako dobro plati.
Unapred se ograđujem, samo naglas razmišljam.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Хвала им што су нам опет изашли у сусрет, кад већ Црнокоса није хтела...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.397
Reaction score
2.504
Локација
Novi Beograd
Svašta bih rekao ali iskoristiću priliku da odćutim ovu "prijateljsku" utakmicu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.975
Reaction score
10.587
Opet da ubacimo ponekog crva...

Koliko laznih akcija imamo, da ne poverujes :D

Opet, sa druge strane, vanserijski kvalitet Radnicki basketa je tesko dostizan bilo kome drugom, pa je dobro trkati se sa najboljima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.512
Reaction score
41.640
Локација
Žrnov
Pronađoh nešto što odavno nije bolju poruku moglo da pošalje svim Partizanovcima, posebno onima čija reč bi mogla imati težinu... kad bi se čula....
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top