Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
moj je predlog da pronađemo pravu opoziciju u zemlji i da sa njom iza vrata dogovorio saradnju oko negativne kampanje prema ciganskom smradu.. sigurno ima neka stranka koja ne zavisi od novca sa zapada to jest pickostovih gazdi ?

oni nama čuvaju leđa ,mi pomoću njih imamo mogućnost ponovo na mečevima i na svakom koraku da karamo velikog vođu i svi su na dobitku.(gde je nestala naša pesma "i vlast vas gura a opet ne ide.." ?) on polako počinje da ludi od siline naših prozivanja i polako nabacuje gnev ostalih ljudi sa mozgom .. i tako se klupko odmotava i ćao.

ovakva situacija gde se on pita za skoro sve stvari vezane za naši egzistenciju ne vodi ničemu ..
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Nema nikakve šanse i vajde od navijača, pa prežvakali smo tu temu milion puta. Ovi što bi mogli i što su na tom nekom položaju su ili ucenjeni ili potplaćeni ili ih ne interesuje. Mi forumaši smo šaka jada i dobili bi po ušima brže nego što mislimo.

Privatizacija, od koje nema leba ili neki Grobar strejndžer sa ludim vezama kako ovde u zemlji tako i u inostranstvu da uleti i da počisti sve... To je realno koliko i ja da dođem na red kod Vesne :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
moj je predlog da pronađemo pravu opoziciju u zemlji i da sa njom iza vrata dogovorio saradnju oko negativne kampanje prema ciganskom smradu.. sigurno ima neka stranka koja ne zavisi od novca sa zapada to jest pickostovih gazdi ?

oni nama čuvaju leđa ,mi pomoću njih imamo mogućnost ponovo na mečevima i na svakom koraku da karamo velikog vođu i svi su na dobitku.(gde je nestala naša pesma "i vlast vas gura a opet ne ide.." ?) on polako počinje da ludi od siline naših prozivanja i polako nabacuje gnev ostalih ljudi sa mozgom .. i tako se klupko odmotava i ćao.

ovakva situacija gde se on pita za skoro sve stvari vezane za naši egzistenciju ne vodi ničemu ..

Ovo je nemoguce, prvo jer, ovde ce uvek ti koji nega placaju I drze biti ti koji se pitaju, bar do nekog novog svetskog poretka.
Drugo ovo za opoziciju je nemoguce zato sto cigani imaju veliko biracko telo, mahom ne obrazovano, sa kojim se lako manipulise, jer zato je zvezda srbija. Mi imamo tu nesrecu da za nas navijaju 80% visoko obrazovanih ove zemlje.
Jesnistavno resenje je kao I nazalost Barselona, cuti I trpi I cekaj bolje dana, ti dani ce potrajati, ali moramo biti spreni se popisati po njima, kad za to dodje vreme
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.167
S tom razlikom sto su ljudi iz Barselone bili malo skrtiji sa pihvalama na racun bolesnog diktatora.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Zahtevati isto sredstava od drzave koliko ima i covicev klub na pocetku sezone...isto u dinar,isti sponzori. Ne zanima nas sto oni trenutno igraju EL i sto im treba preskup tim da budu konkurentni tamo. Neka zaradjuju od tih premija tamo i karata,prodaje igraca...isto kao i mi.
Mi cemo imati da kazemo zakonsku obavezu da od tog naseg budzeta jedan deo odmah ide na saniranje duga.Samim tim cemo biti u podredjenom polozaju ali to se itekako da nadoknaditi predanijim radom na parketu.
Dosta je bilo zajebavanja i zmurke...Oba tima da transparentno objave visinu ugovora sa svim igracima i trenerima...jebe mi se za poslovnu tajnu menadzera i excel tabele,sponzori ispod tezge i zamene teza.
Ovo je osnova svega.Ako Vlada Srbije kaze...nema para za nikog,lecicemo decu onda ce tako da bude za oba kluba...nema stranaca i igra se sa juniorima.
Posle ide marketing,sezonske,navijacke fondacije,mladje kategorije,pravljenje igraca.
Ali za ovo treba da na celu kluba imas ljude koji ce to da izdejstvuju. Ako vladar Srbije ovo nece...popeti mu se na glavu,svaki dan saopstenja i opstrukcija sa svih strana a dobro potkaciti i te partizanovce iz vlasti...

Ja ne znam u kom vi svetu zivite?

Za ovo sto ti predlazes ne treba da imas ljude na celu kluba, vec na celu drzave, ambasada SAD-a, Rusije, Kine, Francuske, Nemacke, Velike Britanije i predstavnike u Evropskoj Uniji.

Ne shvatam zbog cega ljudi misle da je problem sto se niko iz SD-a ne oglasava. Poenta je da nema svrhe to ciniti, jer nema ko da cuje, niti bilo ko zeli da reaguje.

Al' nema veze, uzivajmo u fantazijama. Pekmene odlazi, nisi u stanju da nadjes ljude u vrhu drzave, koji su spremni da udare na premijera. Nesposoban, glup i sns predsednik...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Постоје могућности да се дође до нешто средстава која нису мрвице са државног стола или плод ентузијазма неких предузимљивих гробара и постоји толико тога што би било могуће и пре свега упутно предузети по питању (не) остваривања прихода који проистичу из практично свакодневних активности и живота клуба јер не постоји дисциплина, домаћински однос и лојалност према Партизану (карте, маркетинг, продавница...).
Те могућности, могу да помогну, али не могу да реше наше финансијске потребе и проблеме и не могу да омогуће самосталност и заклон од непријатељског окружења.
Решење које би то омогућило практично не постоји у оваквом стању ствари и односу снага. Бар док не дође до какве – такве приватизације, или ово невреме и нељуди просто прођу.
Заправо, једна могућност постоји, само је питање колико је реална. Реч је о томе да би успешни спортисти из Партизанове породице, а под успешним мислим и добростојећи, могли једнократно решити пре свега терет дугова и створити некакву полазну тачку за даље, али ту стоји као непремостива препрека оно чувено и дубокоумно тумачење да су то њихове паре, које су они својим радом зарадили, па што би их „бацали“ на Партизан?!
Лично не дајем ни пет пара на то објашњење, али не дајем ни пет пара на могућност да та препрека од армираног бетона и каљеног челика буде прескочена.
Кад је већ тако, остаје та потреба да се до главних средстава стигне, милошћу и вољом онога ко нема ни милости, ни воље, већ само неку мешавину сопствене промоције и обезбеђивања реквизита своме чеду како би се могло играти мачке и миша. Ко је виђен за миша, није тешко закључити.
Пошто нема друге него прихватити се сужањства, нужно би било одредити јасне оквире и границе докле то сужањство може ићи.
Ако је већ нужно савити кичму, треба видети да ли се мора о истом трошку пасти и на колена, ако треба носити јарам, треба размислити мора ли се баш љубити рука која га је ставила.
Ако већ никако не можемо бити довољно јаки, треба видети морамо ли бити баш толико слаби да због статуса другоразредног дела друштва, претворимо себе у трећеразредни клуб, да ако већ не можемо да побеђујемо моћно, оно бар да губимо часно.
Да ако љубимо руку не остане утисак како нам је било задовољство и да ако већ морамо прогутати отпатке, не морамо прогутати понос. Ако смо већ принуђени да идемо до неке линије која већ није ни пријатна ни лака, онда никако не морамо да је и прелазимо на рачун самопоштовања и достојанства.
Све то неће платити наше дугове, али свакако хоће ставити до знања да можда јесмо онај миш са којим се мачка игра, али само по наметнутој улози, а никако не и по карактеру.
Не можемо расти и пронаћи пут као клуб, ако ћемо слабити и залутати као Партизан.

Они који воде ККП морају учинити апсолутно све што је до њих, како би све друго било мање болно и погубно. У клуб се морају довести способни људи и клуб се мора ратосиљати неспособних и штеточина.
Новац се мора тражити непрекидно, свуда и у било ком облику и количини. Тврдња да га нема и да су затворени сви путеви ка нама не може бити оправдање колико год била близу истини. Паре се увек могу пронаћи и на најчуднијим могућим местима. Овај клуб познаје људе који макар познају људе који имају паре или макар знају где се паре могу наћи. Мора постати императив да се на сваки динар државне мислостиње пронађу макар два са стране. Ми можемо давати свакојаке идеје како да се то учини. Неке могу бити чак и врло добре и лако применљиве. Али то је посао оних којима је то посао и они треба да се тиме баве свакодневно. Да смишљају начине и траже решења или ако не умеју да запосле оне који би знали.
Не мора бити да је сваки живот бољи од смрти, као што није ни нужно сваки живот доказ да је неко жив. Једини довољно убедљив доказ живота јесте начин на који се тај живот живи.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
@Profesor
Ključ-katanac na temu.

@Gazda
Nadam se da će neko iz kluba, ako ništa drugo, barem pročitati.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ja ne znam u kom vi svetu zivite?

Za ovo sto ti predlazes ne treba da imas ljude na celu kluba, vec na celu drzave, ambasada SAD-a, Rusije, Kine, Francuske, Nemacke, Velike Britanije i predstavnike u Evropskoj Uniji.

Ne shvatam zbog cega ljudi misle da je problem sto se niko iz SD-a ne oglasava. Poenta je da nema svrhe to ciniti, jer nema ko da cuje, niti bilo ko zeli da reaguje.

Al' nema veze, uzivajmo u fantazijama. Pekmene odlazi, nisi u stanju da nadjes ljude u vrhu drzave, koji su spremni da udare na premijera. Nesposoban, glup i sns predsednik...

U kom svetu zivimo?...to je vrlo dobro pitanje i glavni problem nas koji pisemo ovde i pokusavamo da resimo velika pitanja i probleme Partizana jer gledamo iz ugla sopstvene licnosti kako bi uradili koliko god bili svesni u kakvoj drzavi zivimo. U mom svetu obicnog gradjanina Srbije mali vucici i mali covici su "gepekovani" na vreme ali nije mi bilo jedno vreme bas sigurno hodati ulicom,to je rizik koji sam morao preuzeti...Vesne su bile stvarno jebane ko besne a ne samo na recima i pesmama, u mom svetu ne postoje novcani dugovi ni "prijatelji" koji zabadaju noz u ledja,u grupi sa kojoj idem na utakmice nema cigana,svi kupe kartu i niko ne baca upaljace na teren. To je svet u kome ja zivim...i nikako ne mogu da resim nekim predlogom probleme KKP jer je on u totalno razlicitim okolnostima od mene i nemam vise nista da predlozim na ovu temu ,kao sto kazes nema svrhe,neupotrebljivo je na terenu.
Ostala je samo navika iz detinjstva da se prati klub,prilicno stvari u i oko kluba apsolutno nema veze sa mojim principima i nacelima.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
vEvo, tema je opet otvorena. Spasite KK Partizan.

Šta bi vi uradli! Kako bi doveli dovoljno sponzora u KKP u državi Smrdiji. Koje košarkaše bi doveli.

Bina je vaša... izvolite!
__________________
Prvi i osnovni preduslov da bi Partizan bio ono što treba da bude je
ugasiti očigledno urođeni refleks da se svaki predlog ako se ne slaže sa njihovom vizijom u startu ignoriše.
Čemu bina ako je i kod tebe toliko puta rečenog naišlo na osudu bez ikakvog razloga ali ipak na kraju svakog posta bilo -videcemo na kraju?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Džaba, ako nema i glave. Danas smo videli i zašto je to tako.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Jeste bas krenuo da pisem i preduhitrio si me. Stefan Bircevic 2.10 power forward prethodne 2 sezone proveo u CB Estudiantes prosle sezone belezio za 16min igre prosecno 3.3 skoka i 5.8 poena. Nije los igrac, ja sam jos pre 2 godine zeleo njega u timu. Inace koliko cujem stvarno hocemo Tejica eh sad mnogi ga pljuju zna se i zasto, ali umeli smo uvek da ubodemo vrh igrace od njih tako da...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.197
Локација
Žrnov
Zamolila bih drugare, vi koji ste bili dole na terenu po zavrsetku utakmice, da potvrdite / demantujete sledeće:

"Nakon zavrsene utakmice ljudi iz CZT-a su poceli da unose razne rekvizite na teren za proslavu titule, Dzikic je zbunjeno gledao, zatim prisao Todoricu i pitao ga " Ko je ovo dozvolio?" a Todoric je odmahnuo rukom i odgovorio "ma pusti ih nek slave" "
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
I onda su svi zajedno otisli na Kalemegdan da slave na cemu je insistirao Pekovic. :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.197
Локација
Žrnov
Gde i sa kim je ko isao ne znam, ali da su svasta izneli na teren - jesu. A to je neko morao da im dozvoli
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Gospodski potez. Izneli su dva banera.
Ko ih jebe.

P. S. Kad smo počeli sezonu sa njihovim grbom, red je i da je završimo
:D
 
Последња измена:

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Zamolila bih drugare, vi koji ste bili dole na terenu po zavrsetku utakmice, da potvrdite / demantujete sledeće:

"Nakon zavrsene utakmice ljudi iz CZT-a su poceli da unose razne rekvizite na teren za proslavu titule, Dzikic je zbunjeno gledao, zatim prisao Todoricu i pitao ga " Ko je ovo dozvolio?" a Todoric je odmahnuo rukom i odgovorio "ma pusti ih nek slave" "

Ja sam ga video kako unosi rekvizite licno...
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Znaci pored dozvole, bilo je i osoblje na usluzi i pomoci oko unosenja. :D TUGA!!! :oops: :pfc:
Ne znam kako se neki ljudi mogu u ogledalo pogledati. :prekrsti :banghead :puke
Sto Je-Ne-A nisu zamolili kako bi im on pomogao uz litar benzina i sibicu. :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top