Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Sve dok ne kažete ko je taj zbog koga ste doživeli prosvetljenje - a nemojte reći samo da je to Iskrin, posto ste ostali prethodno imuni na Grkovića- mislim da bi bilo fer i korektno prema nama kojima ste poene što delili što uzrokovali da jednostavno to ostavite duboko u sebi...

Mozda eventualno na pričeati da se ispovedite
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Što se mene tiče još večeras može uprava napolje,ali ajde da sacekamo ponedelnik

Zabranjeno je pljuvati pekovica al sto se njegove forumske svetosti tice, mozemo ga govnjivom motkom al ne pre ponedeljka.

Ode tema u AVRac.

Jos da se abolira Kecman, da se vrati ona koja diriguje po novom zadatku i da nam taman potaman obeca da ce da objavi neke nove excele ko kolega mu iz zelezika, zabava ce da bude zagarantovana. Gospodi pomiluj...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Šta ste se uzburkali:D
@MVP PR(promenio sam mišljenje o svima)
Čekamo ponedeljak.Toša je odgovoran za rakićevića ako mene pitaš, a ako ne onda mu se izvinjavam.....mada sumnjam da će klub da uradi nesto po tom pitanju
@mare
Opet ti teoriju zavere?!?
Kakav bre grba....sa sve intervjuom koji cita 50ljudi.Da je hteo tajming zvao bi drugara velimirovića pa bi sklepali 1.000.000 pregleda online
@president
Ne menjam ja misljenje svaki dan.Pa čovece bozji,ako ti trener padne 20 utakmica menjas ga ili cekas da odes u drugu ligu jer nećeš jelte da menjas misljenje ?!?!?
WTF?
Pa tako je sa predsednikom isto.....imao kapacitet finansijski,spasio gasenja,ali sam se nadao da ima odbramben mehanizam i protiv sns-a.Jebi ga ima milione,americki drzavljanin i kapital ne smeju da diraju....kad kurac,on postao psiho fan.....sam je na sebe preuzeo razgovore sa fibom i Ulebom bez da mu se IKO meša i popušio,tj mi smo popusili evroligu na par godina sigurno....znaci sad ja neću da promenim misljenje WHAT A FUCK(jos jednom)
Daj uozbilji se
Nisam ja promenio misljenje za DV.Trebao je jos pre sezonu-dve da ode!!!
@dzasmin
Ovaj ćokijev čujem da dobro radi posao,pa ti zezaj koliko hoćes.Nasao male sponzore,plaćeni svi igraci (i mladje kategorije )
Plaćene sale i trenazni procesi......e sad to je ono sto sam čuo ,a da Iskrin ima dobrog udela u tome.E sada .....da me drzite za rec da li je to tako ,to ne će moći:D
@ uprava napolje
Da,bas tako.Peković jeste kriv za EC ,ali Peković nije ni u zemlji bio dok se desavalo ovo sa rakicevicem....tako da ja cekam ponedeljak.
@kuki
Ignore.....ostavi me na miru bre čovece
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Rublev, da ne bude zabune, nisam konkretno samo na tebe mislio za promenu mišljenja. Ima ovde, ili ih je bilo, koji su daleko više menjali strane, pardon mišljenje od tebe. Ali je interesantno da promene kod istih idu u isto vreme. Očigledno imate isti izvor informacija. A ne znam što verujete tom čovi, možda vas laže iz najboljeg interesa za klub a vi se primili. ;)
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Andrei, samo ja nisam dobio odgovor, ocekivano :D

Gde je, ko je, zar se on ne pita za sve, covek iz senke?

Sad ispade Pekovic sve sam radio, da se ne zajebavamo. Dule scenario, kad je otislo sve u kurac, on se za sve pitao, a kad su bili uspesi, e tad su i kurta i murta bili zasluzni, svako na neki nacin. Tako i sad, na pocetku: Tosa spasitelj, Krang u senkama, preporod, a sad, Pekovic sve sam zasro...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.200
Reaction score
18.687
Локација
U Kinšasi
Forumaški Rakićevići. Metnu na papir koješta, a onda im se to ne svidi, pa začas promene stranu i mišljenje. I još prospu da je to vrlina. Mogli bi da se obogate, ako već nisu, i da napišu knjigu, npr. "Prečica do samospoznaje" ili "Cookbook: Kako da naučite da živite bez kičme za 24 sata".
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zasto svaku temu pretvorite medjusobno prepucavanje? Preko kurca mi je te male sline rakicevica i price o njemu.... A takodje i pljuvanja Pekovica na svakom koraku... misljenja nekih clanova mjenjaju stranu kako ciji intervju izadje u novinama... krajnje neozbiljno.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Andrei, samo ja nisam dobio odgovor, ocekivano :D

Gde je, ko je, zar se on ne pita za sve, covek iz senke?

Sad ispade Pekovic sve sam radio, da se ne zajebavamo. Dule scenario, kad je otislo sve u kurac, on se za sve pitao, a kad su bili uspesi, e tad su i kurta i murta bili zasluzni, svako na neki nacin. Tako i sad, na pocetku: Tosa spasitelj, Krang u senkama, preporod, a sad, Pekovic sve sam zasro...
U pravu si ....ja znam da je Kica uklljucen u rad kluba i da se interesuje...to znam.Znam i da se bitne odluke donose u dogovoru sa njim.Daleko od toga da je pekovic sam kriv.....jeste za nenalazenje nekog jaceg kapitala i sponzora .Rekao sam da je zabranio da mu se iko mesa u rad i pregovore FIBA i ULEB
Znaci pustite Tosu i ostale....ovo su dve stvari koje je Nikola sam insistirao da radi i zajebo,ako mene pitas
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.902
Reaction score
10.102
'Ajde, nemojte da se zezamo oko ''ispusavanja'' Evrolige zbog EC, pitanje je samo para, kao i uvek.

Cuj, Djordi moze da se naljuti :D

Zabole katalonskog ciganina uvo.

Problem su domaci cigani.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
U pravu si....Videlo se iz aviona da on i nije neki matematicar,ali sam se nadao da ce tu do izrazaja doci imunitet od psiha zbog americkog drzavljanina i stranog kapitala,ali qrac dragi gledaoci....ovaj se zahvaljuje vise od spikera RTS-a
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.902
Reaction score
10.102
Cekaj, jel to navodno Pekovic pisao Odu zahvalnosti? :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Frontalno po Pekovicu i jos trazi da bude ostavljen na miru. Samo Todorica ne dirajte. Da, ne dirajte ni cokijeve bivse saradnike. Koja sprdnja od price. Nikola nije bio tu kada je sastavljeno najsramotnije saopstenje u istoriji KKP zbog kojeg se povukao Mica Beric. Opet se servira prica na nivou kafe kufarica. Ko poveruje, debil.

I bas sada pocinje igranka....
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
U pravu si....Videlo se iz aviona da on i nije neki matematicar,ali sam se nadao da ce tu do izrazaja doci imunitet od psiha zbog americkog drzavljanina i stranog kapitala,ali qrac dragi gledaoci....ovaj se zahvaljuje vise od spikera RTS-a

Cekaj covjece.

Zahvalio se jednom - ti nas ubjedjivao da smo budale i da je to dobro. Zahvalio se drugi put - ti kazes treba tako. Zahvalio se peti put, sve ok.

I sad iz cista mira ti smeta zahvaljivanje... Zajebi!

Svako ko je htio da vidi, nakon par mjeseci je shvatio kuda sve ovo vodi. Samo je vama 'najinformisanijima' trebalo godinu dana. I svi ste skontali odjednom. Iz cista mira. Oce to...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pa moze jednom....,ajde i dva puta....
Secamo se da su i drugi ljudi zahvaljivalji,ali jebem mu mater svake nedelje po jedno "hvala" je malo mnogo
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...
Nema nikakve razlike izmedju slucaja Evrokup i slucaja Rakicevic. I jedno i drugo je protiv interesa
kluba, i jedno i drugo je klasicno pisanje po klubu. I to pisanje ce se nastaviti dok god klub konacno ne zauzme odgovarajuci stav. .

Nisi otkrio toplu vodu, mada ima razlike. Sve što se radi iza zavese, radi se protiv KKP.


Mislim da niko nije od nas sumnjao u Pekmenov kapacitet.

Ima on mnogo veći kapacitet nego što poneki misle. Najveći problem je što on nije u BG, a čim je tako, rovari se... Sad će biti tu na malo duže vreme, pa da vidimo, imali li kapacitet, ili zaista nema.

Pa malo da se uslihtas i gazdi, ne mari, ipak je on gazda foruma. Mislim da sam mu jednom preko pp rekao da mi je cudno kako covek poput njega veruje "insajderima" poput tebe.

Nije on moj izvor informacija. Štoviše ne sećam se kad smo poslednji put razmenili email poruke ili PP. Meni informacije dolaze sa raznih strana. Sve to skupim, pogledam šta se dešava, i onda sam stvaram mišljenje, koji možda i nije ispravno, ali bar je bazirano na raznim izvorima, a ne samo jednom.

'Ajde, nemojte da se zezamo oko ''ispusavanja'' Evrolige zbog EC, pitanje je samo para, kao i uvek.

Naravno. Ukoliko Partizan osvoji ABA, gotovo sigurno će igrati EL. Kao da je Đordija briga za KKP, KSS pa i Vučića. Ugovor sa ABA je jasan, šampion ide u EL. Ukoliko imamo dovoljan budžet ići ćemo tamo. E sada, to je druga priča... da li ćemo imati dovoljan budžet. Mada i ranijih godina nismo imali pa smo svejedno igrali.

Ja i dalje nisam promenio mišljenje o ovoj upravi. I dalje sedim na plotu. Kad zaseru kritikujem ih. Kad odrade nešto dobro, pohvalim ih.

Interesantno je da se baš sada pokrenuo novi napad na upravu.

Čisto sumnjam da bi se to radilo da smo imali 0-3, eventualno 1-2. Ne bi me začudilo da se u srpskim "nezavisnim medijima koji ne kleče" pojavi interesantna informacija, kako je Džile bio u Tajlandu i zlostavljao malu decu.

Nekome očigledno smeta rezultat 3-0!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Odbanujte Kecmana, neka se čovek izjada, gde će vam duša!


EDIT:
Čekaj Gazda! Ti kažeš da se sranja dešavaju kad Peković nije tu pa se onda rovari po klubu a AR kaže da je Peković donosio odluke samostalno za Evropu, da je on odgovoran za saopštenja i zahvaljivanje premijeru? Kako sad to?
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pa ja koliko znam Pekovic sam daje intervjue....ne daje grkovic umesto njega pa zahvaljuje

Za saopstenja zaista ne znam ko ih sastavlja...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top