Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Grešiš Sens... ako malo prelistaš, ima nas koji smo i prethodnu upravu kritikovali iz istih razloga.. i tada su naši znali da zajebu stvar... ne samo u KKu.. pa ne pričamo mi džabe, i ne od dolaska ove uprave, da je igrač "naš" tek kad ga vidimo sa šalom "Moja kuća".
Jednostavno, imamo izgleda tu neku genetsku falinku da smo majstori da se zajebemo kod ovakvih stvari...
Moraš priznati da je pogrešno što su objavili papire predugovora koji nisu potpisani. Pa to ništa ne znači, i malo dete zna.

Ali isto tako je činjenica da sve i da je potpisao ugovor, ne bi mnogo mogli da urade. Setimo se primera one ciganšture Petkovića (koji bogu hvala ipak nije došao kod nas). pa on je ugovor imao potpisan i nikom ništa... objašnjenje je bilo : ma on je to nešto malo sa strane potpisao !?!?!?!

S te strane, ja našu upravu ne kritikujem i potpuno prihvatam da ne mogu ništa da urade. Ali opet, trebalo je da mi budemo 1000% ispravni i po propisu, pa onda da kažemo - evo, mi smo uradili sve što je do nas, ali sila boga ne moli.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Mare pojma nemam. Za Rakicevica znam da je hteo da posalje poruku menadzeru i ja to razumem iako se ispostavilo da se nije tako zavrsilo.
Za Dzikica sam poludeo kad sam procitao, pretpostavljam i da je to neka poruka iako sam znao da od toga nema nista jer mi takvo misljenje kreira zdrav razum. Tako da sam ostao na te dve vesti razmisljajuci a znajuci da 99 % nema nista od toga.

Tvoj zdrav razum tebi govori 99% nije istina da je Dzikic hteo da ode. Meni zdrav razum govori da 99% je hteo da ode. Zdrav razum mi govori: zasto bi na kraju Dzikic trosio svoje zivce na KKP, kad upravu boli dupe. Silobad je tu zbog staza, marketing i dalje los, fondacija je vise uradila do sad i za halu i za sezonske nego ljudi u klubu.

Za ovo ne krivim Pekovica, nego druge ljude u upravi, Pekovic kao prvo nije uvek tu, drugo i dok je bio tu sad na leto, imao je covek i licnih problema, kao trece nije to njegov privatan klub da ulaze svoj novac. Njemu zameram sto ne otera sve u pm, dovede nove, sposobne ljude, jer ovako ne ide. Ovo je smesno sta se radi. Jedna greska, ok, ajde dok ne stanu na noge, druga greska, ajde jos uvek razmisljas naucice, 310 greska, neko mora da popije otkaz!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da ....kao i prethodna uprava koja je prvak sveta bila u "muljanju" i mistifikaciji
Znas ono na dodjem ti,a ti vidi poguraj ako mislis da moze pa se iscimaj da vidimo ako moze da se zavrsi ,ali ticu sa strane jer znas ono mislim kao....
Pogresan sistem skroz koji smo trebali da iskorenimo,a nismo
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Rastko fora je u tome sto ovo nije greska, uradjeno je najbolje sto se moglo.

Dzikic da je hteo 99% da ode on bi otisao. Nije otisao jer nije takav covek. I ja sam to odmah znao. Tegeltija ili nije znao isto to ili je namerno to napisao :)
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Greska je. Razumem ja da je u klubu tesko, da igraci ne dolaze kao pre. Ali isto tako ti ljudi u upravi su se prihvatili posla, onda ga radi do kraja. Da tebe vuce neki klinac za nos i njegov menadzer. Alo rodjace, vrata su tamo, napolje. Ovo je KKP, a ne zeleznik. Saopstenje je odma trebalo tad napisati, kad se videlo da nas zajebava.

Postoji mogucnost da je u dogovru sa Tegeltijom namerno to napisano da bi se ljudi u upravi razdrmali, sto ne znaci da nije razmisljao o odlasku. Bas zbog toga sto nije takav covek im je i dao mozda drugu sansu da izadju iz zimskog sna. Videcemo u narednom periodu sta ce se tu desavati ako se nastavi ovako.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ja ne verujem sta se pise ovde iskreno, mada i ne citam....
Cigani su psihitrijski bolesnici, ovo je za mene debilno, neverovatna patoloska mrznja i kompleksi koje smo im nabili....
A vi nastavite da se nadmudrujete i palite, to im je i cilj...
Smesna debilna iskopleksirana niza rasa...
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Odgovorila zgadija iz zeleznika i uterala nam djoku opet, procitao sam saopstenje i slazem se sa vecim delom onoga sto su rekli... Kakve nesposobne ljude i administraciju imamo u klubu to nije normalno. Jebe ih coravi govnar, ne vadi.

A da je tacno sve sto su rekli govori cinjenica da mi nemamo na osnovu cega da suspendujemo ovog malog indijanca.

Spin
Lako je plaćati obeštećenje kad ti psiho daje
Postaće.i spasilac srBske kosarke
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kao sto sam i vec rekao, mrznja je prevelika. Da se nisu oglasili bilo bi sto nisu 100 % su SNS, kad su se oglasili sa poprilicno dobrim argumentima (postupili su najbolje sto su mogli u tom trenutku kad je mali debilko bio tudji igrac) onda su nesposobni a pritom su ipak i SNS. Nece vam nikad biti po volji i to je cinjenica.


Sens, argumenti su katastrofalni veruj mi. Nigde potpisa nema sa naše strane. Garantujem ti, proverio sam, pare nazad možemo dobiti samo ako se govnar sažali i vrati ili ako ga neko natera na to. Sa onim nema obavezu da vrati pare jer ono ne dokazuje da su pare fizički preuzete. Takodje sam gore napisao da je ono nacrt ugovora (potvrdilo naše saopštenje). Dakle nije predugovor već nacrt. Sa tim možemo dupe da obrišemo jer nacrt ničemu ne služi. To je više ponuda.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja ne verujem sta se pise ovde iskreno, mada i ne citam....
Cigani su psihitrijski bolesnici, ovo je za mene debilno, neverovatna patoloska mrznja i kompleksi koje smo im nabili....
A vi nastavite da se nadmudrujete i palite, to im je i cilj...
Smesna debilna iskopleksirana niza rasa...

Tvoje mišljenje je tvojie ili ničije.
Ako kojim slučajem to bude tuđe mišljenje samo kaži da ćeš prepustiti javnosti da sama donese svoju procenu.

Činjenica je da imaju mogućnosti (samo ako hoće) naterati KK Partizan tj ljude koji donose odluke u ime Partizana da kažu:
Mi ćemo domaće utakmice igrati u Železniku....
To sam sada definitivno siguran
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ajde malo ozbiljnosti, jeste ovo Srbija, ali nije bas Somalija, naravno da ce decko morati da vrati novac, sa zateznom kamatom, koja nece biti velika, ali nismo ni mi bogatasi.

Jesmo ispali glupi, aljkavi u postupanju, mada ovako se u sustini zavrsavaju poslovi u Srbiji, jer ne moze sve ni da se sprovede po PS-u, samo sto neko izgura svoje, a neko, nazalost u ovom slucaju mi ispadne smesan.

Cigani su nas docekali na zicer, em smo ispali smesni, em su nam uzeli igraca.

Mene samo zanima jedno, a u vezi je sa slucajem, kako ce nasa administracija ili pravna sluzba da odradi neke mnogo ozbiljnije pravne konstrukcije kad su zajebali ovu koja je relativno prosta.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Moraš priznati da je pogrešno što su objavili papire predugovora koji nisu potpisani. Pa to ništa ne znači, i malo dete zna.

E tu je greška. Stalno se potenciralo da smo sa Rakićevićem potpisali predugovor, a sada je očigledno da on ne postoji. Predugovor se u formi i bitnim elementima ne sme razlikovati od glavnog ugovora, a njegovo osnovno dejstvo jeste to da obavezuju stranke koji su ga zaključile (potpisale! ) na zaključenje glavnog ugovora, osim ako se u međuvremenu promene okolnosti u toj meri da kada bi one postojale u fazi zaključenja predugovora, ovaj ne bi bio zaključen.( s tima da te okolnosti moraju biti nepredviđene u momentu zaključenja predugovora, a ponuda od strane drugog kluba to svakako nije). Dakle, da smo mi i zastupnik malog majmuna, u pismenoj formi zaključili da se oni obavezuju da pokrenu arbitražni postupak i da nakon raskida ugovora sa Metalcem potpišu ugovor sa nama, a da se klub obavezuje da prema igraču ispuni unapred predviđene obaveze, do ovoga ne bi došlo.

Mi od dokumenata imamo :
1) Priznanicu- Nepotpisanu sa naše strane, bez navođenja mesta i vremena izdavanja. Kao osnov izdavanja se navodi nešto što ne postoji u datom momentu. Međutim, verujem da će taj novac biti vraćen, objasniću dole i zašto.

2) Pristupnicu- Ona proizvodi dejstvo samo ako je potpisana od strane kluba i igrača i deponovana u KSS. Pošto nemamo ni ugovor kao pravni osnov, ni potpis kao neophodan element same pristupnice, ovaj papir predstavlja običan formular bez ikakve pravne snage.

3) Aneks ugovora- S tim što taj aneks predstavlja ponudu koju je učinio njegov menadžer, a koju smo mi očigledno odbili.

Mi možemo da se nadamo povraćaju novca i eventualno naknadi zbog nesavesnog prekida pregovora, s tim što je to veoma teško za dokazivanje.


Rastko fora je u tome sto ovo nije greska, uradjeno je najbolje sto se moglo.

Kao što se da videti iz gore navedenog, nije. Kapiram da ti želiš da veruješ u sposobnost tih ljudi, ali oni su ovog puta omanuli. Imamo toliko pravnika u klubu da ove stvari ne bi smele da se dešavaju, ili barem kada se dese da se ne blamiraju objavljivanjem istih.
To što je ovo ustaljeni model poslovanja u Srbiji koji u najvećem broju slučajeva prolazi, i to što bi ishod možda bio isti i da smo ispoštovali sva pravila i procedure, ni u kom slučaju ne umanjuje grešku koju smo učinili. Ne verujem da se neko seća, ali to sam rekao i pre dve godine za naš poreski dug, kad se nismo blagovremeno prijavile za reprogram.

Sens, argumenti su katastrofalni veruj mi. Nigde potpisa nema sa naše strane. Garantujem ti, proverio sam, pare nazad možemo dobiti samo ako se govnar sažali i vrati ili ako ga neko natera na to. Sa onim nema obavezu da vrati pare jer ono ne dokazuje da su pare fizički preuzete. Takodje sam gore napisao da je ono nacrt ugovora (potvrdilo naše saopštenje). Dakle nije predugovor već nacrt. Sa tim možemo dupe da obrišemo jer nacrt ničemu ne služi. To je više ponuda.

Ako se uz pomoć drugih dokaznih sredstava dokaže da je novac preuzet, npr ako je primopredaji prisustvovalo još neko lice, taj novac će morati da se vrati jer ih debil drži bez pravnog osnova. To je i suštinski i pravno najmanji problem.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
To sam i ja mislio, ali oni to nisu tako objavili, cini mi se. Ok, sad taj novac uloziti u neku masnu peticu... :) FALI NAM KAO BUDALI SAMAR!.

A sto se tice ovog slucaja sa malim... Mi smo uradili dobru stvar, e sad sto nismo umeli da odjebemo i menadzera i malog kad su nas zavlacili, neka bude skola za naredne situacije.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Па лепо, хвала му, добиће клуб својих 10.000 натраг. Ето нечег лепог у овом случају. То што се испишаше по нама нема везе.да
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Eto, vratili su pare ali uopšte nisu morali. Paki, na uplatnici piše ISPLATA PO UGOVORU koji ne postoji. I sam si naveo da nikakvih datuma i potpisa nema. Može 50 svedoka da kaže da je videlo kako mali uzima pare ali ne i po kom osnovu. Ne mogu da dokažu da su pare date za potpis. Ovi mogu da navedu da su pare poklonjene, date kao pomoć i nema šanse da nu sud naredi da vrati pare, nema osnova. Ali nema ni veze, oni su vratili pare, saopštenjima piške po nama. Ne pišaju već piške, prcaju na sitno!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Па лепо, хвала му, добиће клуб својих 10.000 натраг. Ето нечег лепог у овом случају. То што се испишаше по нама нема везе.

Ај што пишају и не стају, него што нас на крају и засраше навођењем Еврокупа као једног од неиспуњеног обећања :buhaha
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nek daju tih deset hiljada u humanitarne svrhe, bar neka korist od svih tih amatera da bude, ili Dziletu i igracima da podele, jedino ti momci u citavom klubu i zasluzuju da budu placeni.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Eto, vratili su pare ali uopšte nisu morali. Paki, na uplatnici piše ISPLATA PO UGOVORU koji ne postoji. I sam si naveo da nikakvih datuma i potpisa nema. Može 50 svedoka da kaže da je videlo kako mali uzima pare ali ne i po kom osnovu. Ne mogu da dokažu da su pare date za potpis. Ovi mogu da navedu da su pare poklonjene, date kao pomoć i nema šanse da nu sud naredi da vrati pare, nema osnova. Ali nema ni veze, oni su vratili pare, saopštenjima piške po nama. Ne pišaju već piške, prcaju na sitno!

Obaveza vraćanja, odnosno naknade vrednosti nastaje i kad se nešto primi s obzirom na osnov koji se nije ostvario ili koji je kasnije otpao.

Ovo je izvučeno iz zakona. Apsolutno sam siguran da bi morali da vrate pare, a naročito da ne bi mogli da se pozovu na davanje poklona ili pomoći je se tu zahtevaju i neki drugi elementi i forma... Ali nije sad ni bitno. Važno je da su nam pljunuli u facu, nebitno po kom osnovu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top