Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
More.. Da se ne lazemo, ne bi nama bilo mrsko da gledamo njega i dangubica na trojci.. Nego doslo njihovih 5 minuta.. Tako ti je to kad sve zavisi od politike pa i sport.. Jedino mi je krivo sto godine dominacije nismo iskoristili na pravi nacin, pa da imamo halu, pa mladje kategorije, pa talente na okupu, da se izdignemo iznad mulja... Mozemo da verujemo u sve i svasta, ali za to kritikujem iskljucivo lezernost ljudi iz kluba... Situacija je takva da fmp uz miska ima sve talente na izvolte.... Nama ni otpaci vise nisu dostupni
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
To sto su vratili od para verovatno Silobad potrosio u kafani nekoj da zaboravi ovaj fijasko.Trebao je nas klub da prosledi te pare za lecenje corave pudlice koja i dalje ne moze da spava zbog nas.
A ovi nasi iz uprave sto su ispali ovakvi debili svi ostavke momentalno jer ne pisaju mrtvi garagani saopstenjima po njima nego po nama i po Partizanu :banghead
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Mi smo malog debilka izgubili te izgubili, njemu ce se to vratiti. Ovo izlazenje u javnost je odgovor na napad ciganskih medija koji su juce hteli da predstave kako smo mi njima otimali debilka malog.

Kao takav nije los iako samo sa moralne strane...

Član 73. stav 2 Disciplinskog pravilnika KSS

"Klub koji je znao da je igrač već dao izjavu za pristupanje drugom klubu, ili da ima važeći ugovor sa drugim klubom, a primi izjavu za prelazak igrača u svoj klub, ili zaključi ugovor sa tim igračem:
- kazniće se novčanom kaznom, a odgovorno lice kluba kazniće se vremenskom kaznom zabrane vršenja dužnosti i novčanom kaznom."

Sta potpada pod ovo podebljano? Tj. da li je on dao izjavu za pristupanje nasem KK?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Moram da kazem jos jednu stvar koja me tisti... Moram jos to da kazem a da ne gusim previse. Psiho je 2012 uzjahao vlast, odmah objedinio Biu i policiju i kos pod svoje okrilje, sledeci korak je sapa nad svim medijima i na kraju su uspeli da sve tokove javnih finansija iskontrolisu... Dok god ima podrsku zapada on je apsolutni despot u drzavi i jahace na tom talasu uz podrsku krezubog naroda u proseku. Tendencija u evropskoj elitnoj kosarci je takva da se pravi exluzivni klub pandan NBA, zatvorenog tipa, ucesnici ce biti debelo privilegovani u odnosu na ostatak raje... Ono sto me brine, jeste sto se sprema ozbiljna investicija u mezimicu koja ce biti prilicno konkurentna za ulazak na F4 2018 god u Beogradu. Trenutno se nasi zadovoljavaju tricama, ne sluteci kakve ce to posledice imati po klub. Ako se ne trgnemo iz zimskog sna i ako verujemo da je ovo brzo prolazno, bojim se da cemo patiti duze nego panteri. Mobilizacija svih uticajnih grobara i legendi kluba je kljucna za odrzavanje nekog renomea kluba u narednim godinama.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Pa ako je to tacno onda mozemo da ganjamo i cigane, ako vec to pravilo nisu promjenili.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja bih najradije ganjao onog iz kluba koji je dao Rakićeviću keš.

Kojom pravnom gimnastikom srpski košarkaški klub plaća avans, po nepostojećem ugovoru, srpskom igraču - u stranoj valuti i u kešu?

Cigani su "povraćajem sredstava" uvalili kitu do dijafragme članovima uprave KK Partizana.

Sve ti jebem.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Jahaće ne dok je po volji, nego dok ima novca. A ima još da se proda Telekom, Aerodrom i EPS. Neće biti ni za cigane dovoljno, čini mi se da je i ove sezone manje nego prošle, nadam se da se ne čuvaju za sledeću sezonu, mada se do sada nisu pokazali kao poklonici ponude i potražnje nego ultrakejnzijanci. Jebiga, nama taj Kejnz i trošenje radi većeg profita nije baš donelo nešto dobro (posle F4) pa kontam da ćemo se držati underdog otpadaka i pravljenja pite od ... Ta pita je mnogima zastala u grlu u prethodnoj i ovoj deceniji.

Nego, koliko možemo da sjebemo malo govedo, a ako možemo i ciganski "sistem", država će sama sebe sjebati već, za to ne brinite.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
@ publicenemy da ne kenjam previse, mozes da mi verujes ili ne... ali bata AV trenutno drzi, sav izvoz bakra iz bora; komplentna namenska industrija je u porodicnim rukama i meri se milijardama...glavni kupci su klijentela tonija blera...UAe,,Arabija i ostali...mali marko milosevic je stvarno mali u odnosu na andreja...para ima na pretek...kljucna stvar je podrska zapada da li ce govedo opstati na vlasti.. a govedo je dovedeno da resi pitanje kosova i dok god radi u tom pravcu imace podrsku zapada..izvinite za off
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Kao takav nije los iako samo sa moralne strane...



Sta potpada pod ovo podebljano? Tj. da li je on dao izjavu za pristupanje nasem KK?

Ovde sam hteo da naglasim da je naš klub morao biti oprezan i samo neformalno pregovarati sa malim jer bi inače fasovao kaznu jer je bio još uvek pod ugovorom sa Metalcem i nikakav formalni ugovor ili predugovor nije smeo biti potpisan sa njim kao što i nije i otud nema razloga za ovoliku hajku spram uprave. Ćoki je odigrao svoju igru i sredio ispisnicu i ugovor u paketu pa sad seiri kako su naši nesposobni kao da su to okolnosti koje nisu imale nikakve veze sa njegovim mešetarenjem.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
@ publicenemy da ne kenjam previse, mozes da mi verujes ili ne... ali bata AV trenutno drzi, sav izvoz bakra iz bora;
Zašto da ti ne poverujem, pa ja zbog tih povlašćenih idem iz države. :ziveli

Eto, i to ulazi, ima još da troši. Mada i to stoji, da treba da obavi prljav posao. I ne treba da ginemo i grudima koljemo bajonete, iako bi našim romantičarskim dušama to leglo. Svanuće i u Beogradu, vratićemo se na mesto koje nam pripada, ali moramo i mi raditi na tome. Kolike god da su nam mogućnosti, pružati maksimum. Otežaćemo im, i bićemo nakon njih u boljoj poziciji.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sada kad sam sve pregledao mogu da kažem samo jedno... stare fore više ne prolaze!

Ne krivim ih zbog ovoga, ali drugi put pamet u glavu.

Drugo, ne bi bilo od gorega da Peković malo proredi redove. Ima tu svega i svačega u upravi. Samo zato što je neko u upravi ne znači i da nam želi dobro, a verujem da je Peković i sam to do sada shvatio.

Nikola, metlu u ruke, vreme je!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Zašto da ti ne poverujem, pa ja zbog tih povlašćenih idem iz države. :ziveli
nek ti je sa srecom prijatejju..
Ja sam doziveo da skoro sa svim prijateljima iz detinjstva pricam prwko skajpa...jebena je to sudbina...ja sam se vratio iz Londona...i za sad se nisam pokajao...jbliga...jedan je zivot, meni znaci puno kad mozes da se smejes iskreno medju svojima
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Sada kad sam sve pregledao mogu da kažem samo jedno... stare fore više ne prolaze!

Ne krivim ih zbog ovoga, ali drugi put pamet u glavu.

Drugo, ne bi bilo od gorega da Peković malo proredi redove. Ima tu svega i svačega u upravi. Samo zato što je neko u upravi ne znači i da nam želi dobro, a verujem da je Peković i sam to do sada shvatio.

Nikola, metlu u ruke, vreme je!

Nije to najveći problem, veći problem je što i oni koji nam žele dobro NE ZNAJU.
Metla svakako treba, ali ne samo za one što nam ne žele dobro, već i za one koji su tu a ni sami ne znaju šta trebaju i kako.
E sad da li je Pekmen u stanju naći ljude koji znaju i hoće je drugo pitanje.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Ako ne moze da nadje pravi ljudi koji vole klub a ne znaju kako da mu pomognu, dovoljno je da oni koji su u upravu a ne znaju kako treba njihovim radom pomoci klubu da ih na mesec, dva posalje kod njega u klub mislim gde igra na obuku. Ako i tamo ne svate kako treba profesionalno raditi za dobrobit kluba onda traziti nove sve dok ih ne nadje.Slucaj rakicevic smo izgubili jedino moze da popije neku suspenziju ako ima pravde, bilo i neponovilo se.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nadam se da se ova rasprava privodi kraju, tako da ću i ja dati svoj završni komentar na ovu temu.
Nije problem što jedan prosečno talentovani igrač nije došao u Partizan. Čak i nije toliki problem ni način na koji smo poslovali jer niti smo mi to izmislili, niti se ovo prvi put dešava. Šta više, najčešće se sve završi onako kako je u startu dogovoreno i mi ne saznamo kako smo poslovali. Ali, kada tako radiš, moraš da budeš spreman na posledice, tj na to da će se naći neko ko će te ispaliti. Ako se to već desilo, ako smo već poslovali mimo pravila, onda smo trebali da prećutimo, a ne da svoj poraz javno obelodanimo i još pokušamo da ubedimo ljude da smo u pravu u situaciji u kojoj svakako nismo.
Izgleda da su brojni napadi usmereni ka upravi zbog ćutanja na brojne nepravde uzrokovali da se oglasi baš u slučaju u kom to nije trebalo učiniti. Idemo dalje, nadam se malo pametniji i bez daljeg talasanja po pitanju ovog slučaja.

Jasmina, jesam, u septembru sam završio /ne mogu da ti pošaljem pm pa mora ovako.../
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sigurno ce u Minesoti da ih nauce kako sa coravom pudlicom i ovim govnarom na vlasti. Tamo su specijalizovani za takve stvari jer svaki dan uprava Timbervulvsa vodi bitku sa Obamom, lokalnom vlascu i krimosima.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Iskreno po meni poenta objave svega ovoga I nije bilo da mi pokažemo ko je u pravu, jer je neminovno da smo pravno zasrali, već da se pokaže moralni aspekt cele zavrzlame... DA se pokaže kakve gnjide su visoki 204 prcvoljak I njegov menadžer...

Da li ce ih to uvrediti I povrediti? Verovatno ne ali to je poenta. Ja iskreno mislim da se mi cudesno snalazimo u ova janjičarska vremena... Niko ne treba da se zadovolja prosekom I jedino što I meni smeta je ta naša tiha borba, ali opet ne kenjam po njoj jer nemam širu sliku.

Prvi bih voleo da vidim ledja Pekoviću kada bi neko pokazao put kojim se redje ide I kako da se izdignemo iz ropstva ćoravog mamlaza I još ćoravijeg premijera. Svi pričaju u fazonu ako ne mogu neka se sklone... I šta onda?

Partizan se ni tad ne bi ugasio jer bi došao neki SNS Vazura I ortaci da drže u životu drogiranu kurvu I iako mi možda ne bi dolazili da damo podršku (mada sumnjam) tom silovanju ono bi bilo legitimni deo naše istorije kao I svi uspesi. I ja bi pre tada pristao na gašenje nego da gledam to mučenje ali do toga neće doći jer to im nije cilj...

I zato u ovakvom vremenu ovo je čudo. Jebem ti bre tog malog (ni ime neću da mu pomenem) jer sve se vraća sve se plaća. Ko je on da doživi da se o njemu I piše.
Imamo 4-0. I sa čim raspolažemo nije ovo tako lose. Slažem se sa Stojančetom I šta vise ako se potpišu kasnije 1 ili dva igrača na neku foru neće mirno spavati oni tamo... Sa razlogom.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Što jes jes bolje peković nego neki vazura... a ovo vreme će proči,jbg tako je...Partizan če postojati i posle psiha
 

stojadinx

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
79
Reaction score
3
Ne znam kako je moglo drugacije sa njim bilo sta ugovoriti, kada je on u to vreme imao vazeci ugovor sa metalcem, jos nesto pare prema uplatnici sto su objavili su vracene 10.10.2016 dakle u ponedeljak, mora da su se uplasili od Todorovica :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top