Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Gosn CRNI,hvala što deliš informacije sa nama koji smo ludi za PARTIZANOM ,a nemamo nikog iz kluba da napiše šta je i kako je.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.924
@Nadrealista
nebitno je koliko je imao potpisan ugovor Vrabac, kada vise nece biti clan KKP
mislim da sam pre 6-7 dana napisao da ostaju samo : Jovanovic, Tanaskovic, Vanja i Novica i Andric...

Јеботе колико смо ми напредовали од терања Вујошевића. Држава нам је главни спонзор, а ми као у најцрњим данима пред (шатро) гашење клуба имамо 4 играча под уговором. Пековићу и Тодорићу јебем вам све живо и мртво!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Bez uvrede, ali i do sada je sve to bilo provereno sigurno, i na "kako god, ja pričam kako jeste". Čovek iz senke, Peković ljudina zbog imena, zbog kluba, itd.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ma koliko sam ja razumeo Muti je umrla majka pa je zbog toga potpis odlozen...Ne verujem da je bez njega doneta ta odluka...Mada opet, kod nas nista nije sigurno :)
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kako ko...pa Todoric valjda. Ako nemamo tenera ni predsjednika samo je on mogao da radi nesto.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Marinkovic danas 17 poena.. 5 skokova 3 asistencije 7/17 sut iz igre
Tanaskovic 13 poena ... 6 skokova 1 asistencija
Jovanovic 4 poena ... 3 skoka 3 asistencije
Nas bivsi omladinac Milos Glisic 13 poena 10 skokova.. jel on trazio neku veliku lovu od nas i gdje sada?

Ovaj Tanaskovic bi mogao biti dobar igrac nekako me podsjeca na Vladu Lucica.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Marinkovic danas 17 poena.. 5 skokova 3 asistencije 7/17 sut iz igre
Tanaskovic 13 poena ... 6 skokova 1 asistencija
Jovanovic 4 poena ... 3 skoka 3 asistencije
Nas bivsi omladinac Milos Glisic 13 poena 10 skokova.. jel on trazio neku veliku lovu od nas i gdje sada?

Ovaj Tanaskovic bi mogao biti dobar igrac nekako me podsjeca na Vladu Lucica.
Ali Vanja se lakse povredio i izasoa pocetkom 3 cetvrtine i nije se vracao do kraja tekme, da je osta verovatno bi do 30 dogurao, je li onaj Kapetanovic iz nase skole pa presao kod cigana? Koliko sam ranije zeleo Pena u Partizan toliko ga sad ne zelim covek je ladno nazadovao zestoko, Vanja je definitivno najbolji igrac ove reprezentacije i sigurno ce dobiti veliko samopouzdanje posle ovog prvenstva... nego ima li kakvih nagovestaja za pojacanja? dajte jos jednog Obrada :D salim se
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ljudi jel ima nekih novosti, jel radi neko nesto na dovođenju predsednika i igraca.
Od ekipe imamo 3 klinca, obrada, andrica , onaj mali iz australije koliko sam shvatio nije jos potpisao
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Evo saće brate, kopamo ispod radara, po estoniji, letoniji i gruziji
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
A sta ce nam precednik, prethodni je bio fikus zahvaljivac, sad se niko ne zahvaljuje, gore nije u svakom slucaju.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Muta Nikolić o Partizanu: Bićemo simpatična ekipa

http://mondo.rs/a1026194/Sport/Kosarka/Muta-Nikolic-o-Partizanu-Bicemo-simpaticna-ekipa.html

Miroslav Muta Nikolić prvi put je danas dao izjavu kao zvanično novi trener prvog tima KK Partizan. "Što više domaćih mladih igrača. Bićemo simpatična ekipa, ali u svakoj utakmici idemo na pobedu, jer je Partizan institucija".

"Želja mi je da napravim dobru radnu sredinu, da budemo pogon i da ovu godinu iskoristimo za sticanje iskustva i da nešto više uradimo u onoj tamo godini"

Navijače poziva na strpljenje i kaže:

"Treba da istrpimo rezultate u prvih godinu dana. Ja to mogu da iznesem na svojim leđima i imenom koje sam stvorio".

Vanja ostaje, talentovani Jovanović i Tanasković, i Mihajlo Andrić. Što se tiče Novice, videću sa njim u kakvom je stanju, imao je povredu noge. On je legenda Partizana, ali videćemo da li će moći da igra. Nisam još razgovarao sa njim, na odmoru je".

Partizan je, za sada, doveo samo jednog novog igrača - :pickaciganska obrada tomića, o kojem Nikolić kaže da je "interesantan mlad igrač" i da želi da dovede još takvih - mlade i perspektivne. (molimo vas da ne nosite jos vakve 'mlade i perspektivne' ciganske debilcine)

Novinari su ga pitali i o Australijancu Tomu Vilsonu za koga se navodilo da je i on došao u Partizan:

"Ne znam... Kod mene prolaze samo jaki i interesantni za klub. On je stranac, meni ne treba neiskusan stranac, bolje da formisamo našu decu i popunjavamo reprezentaciju nego da mi dođe mladi stranac da mu ja pravim karijeru preko Partizana".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
ma najbolje da FMPu pravimo igrače... jebala te reprezentacija, zabole me za nju...ne praviš ti njemu karijeru nego praviš uspeh i ugled Partizanu (videti pod Lovernj)
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
"Ne znam... Kod mene prolaze samo jaki i interesantni za klub. On je stranac, meni ne treba neiskusan stranac, bolje da formisamo našu decu i popunjavamo reprezentaciju nego da mi dođe mladi stranac da mu ja pravim karijeru preko Partizana".

I Žofri Lovernj i Jan Veseli, pa i Leo Vesterman i Davis Bertans su bili mladi stranci, a ostavili su veliki pečat u Partizanu, pogotovo prva dvojica.

Nebitno je da li neko prospekt iz Srbije ili neke druge zemlje, dokle god može doneti uspeh i eventualnu zaradu od prodaje Partizanu, tako da se jedino oko toga ne slažem sa Mutom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top