Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Sta prica ovaj? Ako misli da je Partizanu prva funkcija da proizvodi reprezentativce Srbije ("Srbija, koja nam je toliko pomogla"), onda moze odma da se nosi u tri p....
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Evo zaboli me kurac za smrdiju i sve njene selekcije. Kao sto kaze Bogdan, neka im igra Dzenkins.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
To bi znacilo da decko nece ni doci u KKP
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Meni je PARTIZAN bio uvek ispred reprezentacije u bilo kom sportu
Za reprezentaciju ne dajem ni 1% emocija koliko dajem za PARTIZAN
A muta ovakvim izjavama samo priređuje razocarenja
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
90% smo ostali bez Pecarskog zbog curenja informacija od onog novinarcica Novosti, a sada je procurio i za Aranitovica. Mogao bi nas strucni stab i operativci da pripaze do koga dolaze informacije!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.951
Локација
Žrnov
a što bismo ostali bez Pecarskog? Šta je problem?
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.697
Локација
Kog Aranitovića? Sanija, Petrovog mlađeg brata?

To bi bio odličan posao, iako je imao povredu ACL, strašan talenat, jako mi se svideo pre povrede.

Samo on je pod ugovorom sa CZT, ne znam koliko je to realno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
90% smo ostali bez Pecarskog zbog curenja informacija od onog novinarcica Novosti, a sada je procurio i za Aranitovica. Mogao bi nas strucni stab i operativci da pripaze do koga dolaze informacije!

Ne curi nista, Matic objavljuje ono sto mu se kaze iz kluba, samo je pitanje dal taj ko mu daje informacije ima dobre namere.
Isto je bilo sa blicom dok je Tegeltiji sve informacije o kk davao Dzikic po licnom poznanstvu.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Problem je sto smo u ciganskoj smrdiji i sto svako iznosenje posla pre potpisivanja postane izlozeno rovarenjima i poturanjem klipova. Nismo jednom svedocili tome nazalost.

Meni je i to curenje, jer stvarno ne znam kako neko moze da ima dobru nameru i obelodani nesto sto jos nije gotovo, pogotovo kada je u pitanju mandovski igrac. Pa nije ni do stampe doslo da smo pred KLS prosle godine hteli Tejica i opet su ga limenkari isplatili da ne moze da potpise. Sta mislite da ce da se desi kada su u pitanju legitimni talenti sa 17 i 19...
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Hvala limenkama sto su isplatile tejica pa nije dosao...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Muta hoće da razvija reprezentaciju:buhaha
Neki od naših najboljih mladih igrača su bili stranci. toliko o strancima iz letonije ispod radara
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi strance ne mozemo ni da gledamo dok ne pocistimo Dzikicev krs i dok ne otplatimo njegove brljotine sa invalidima.
A sve i da mozemo, tesko da ima ko to da realizuje.
A Muta kakav je da je, stvorio je vise igraca nego sto je prethodnik mu video u Krki.
 
Последња измена:

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Bez uvrede ali to je njihov posao...

Ako pogledaš spisak igrača koji su odbili da igraju videćeš kome su upućene otrovne strelice
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kakav vrhunski sarkazam, Ivanovic da se postidi, rekao sam ti vec da me ne citiraš kad ne mozes da dobacis, to je bilo onomad kad si me ubedjivao da je gordon odlicno pojačanje, na ignore si, ionako spamujes svaki dan sa Instagramom i vickastim postovima.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Da nije Dule kriv za dug? Dzikic je uradio nesto mnogo gore od zaduzivanja, upropastio nam je proslu a i narednu sezonu. Ostavio nam je krs od ekipe, bez ikakve perspektive i otisao da pravi igrace za Buducnost. Nek ide da gleda fmp.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Ni ja ne kontam sto su ljudi osuli paljbu po Dzikicu...s obzirom na okolnosti, uradio je solidan posao, i sa ovim krsinama pokazali smo zube u derbijima, sad da je moglo bolje, moglo je, ali sta je tu je...proci ce jos mnogo godina dok ne stanemo na noge, i to naravno nijedan trener nece moci sam da uradi. Kad klub resi da presece i krene strpljivo od nule, tada mozemo ocekivati povratak na stare staze slave...ako budemo kratkorocno i dalje krpili tim od sezone do sezone, nema tu spasa...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dzikic jeste uradio solidan posao ali imao je propusta itekako. Prvi prospust je cekanje da proradi Robinson kojeg na kraju nije docekao, mogao je da se otarasi njega i dovede negog iole normalnijeg.

Stefan Pot veliki potencijal kod njega je dobijao sansu na kasicicu zato sto on nema onu stvar kao Dule da gurne u vatru mladog igraca nego se oslanja na neke iskusnije bez obzira bili u formi ili ne (Ratkovica prim.aut).

Majstorovic je kod njega mogao i morao bolje bez obzira na povredu protiv limenkara.

Ima tu jos dosta stvari, ali da je valjao jeste, da je mogao bolje opet jeste, da je izvukao maksimu iz sebe i ekipe e to ipak nije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top