Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Koje su to traume jebote, pa to savremena psihologija ne pamti.
Imamo skrpljen i sklepan tim, gde jedino za Novicu mozes da kazes da su ljubitelji kosarke culi za njega, a veliko je pitanje u kakvom je stanju.
Sa druge strane kod pantera provereni evroligaski igraci i reprezentativci.
Mi dobijemo Bilbao na neko ludilo suta, i oni se vec pokenjali i krecu polako da masu ponovo tablicama.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Nećemo Zagorca,mnogo je jeftin,nemamo kintu al smo tako u mogućnosti,ćoravi oćeš dumreš od muke:pickaciganska
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ako nista, ovo ce znaciti da nece kod njih jer im njihovi rent-a-navijaci nece dati posto je osvjedoceni Grobar.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Pa drugo je to kad neko od njegove familije i prijatelja zna da je navijac a drugo kad taj sam se time ponosi i dici i to javno. Zasto smo toliko gnjevni na Ozegovica a na ove ostale i nismo bas pretjerano (a znamo da ih ima).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
nije baš tako... meni #51 smeta jer je vređao Partizana. Isto kao onaj ćelavi golman. Realno, na onoj slici gde je ćelavi golman u rupi slikan, sa njim je na toj slici Ostojić, samo što se ta slika uvek kropuje kad se postavlja pa se Ostojić ne vidi.. i smeta mi što igra bilo ko, ko je njihov navijač, ali ga prihvatam kao nužno zlo, ako nije vređao moj klub.

Dangubić je recimo bio u našem kopu, pa im ne smeta... ali im je smetao Babonja... ovaj je oženjen bivšim funkcionerom FKPa i deklarisao se kao naš navijač pa nema veze..
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ovo će na kraju da ispadne kako je on bio blizu doslaska kod nas ali ga je na kraju FMP oteo. Liči da cignaski novinari pripremaju teren da ispadne da smo ga mi hteli ali su oni uspeli da ga dovedu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Lako nam se baskariti sad kad je vucko odrijesio kesu :D
Posle mijenjanja stranke, sad je odlucio promjeniti dres :buhaha
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Coravi nas na televiziji nazvao glodari.net.
Sto ne menja cinjenicu da ima sina odbeglog abortusa i zenu koju je trenirao Vlado Djurovic vise nego sto je trenirao FMP.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Ovaj stepen oboljenja medicina ne pamti.
Treba zavesti u registar bolesti ovo njihovo ludilo pod pudličije boginje.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.514
Reaction score
23.444
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Coravi nas na televiziji nazvao glodari.net.
Sto ne menja cinjenicu da ima sina odbeglog abortusa i zenu koju je trenirao Vlado Djurovic vise nego sto je trenirao FMP.
Naziva nas glodarima, jer nemamo trunku samopoštovanja. Onaj &#!% nam je psovao majku glodarsku, a 72,97% članova glasa, da je igrač utakmice!? Da ne govorim o tome, da se ''polomiše'' ko će pre da ga opravda, da je ta ciganštura sad naš igrač i da mu treba dati podršku. Zašto da nas i ćorava nakaza, ne naziva tako?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top