Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Cestitke na pobedi, sreda moze biti dan za veliko slavlje. Mozemo tog dana da objedinimo sve titule u ovoj sezoni u svim sportovima. Ovu utakmicu su odigrali odlicno. Nije lako dobiti Hemofarm u tri dana dva puta, narocito zbog fizickog, ali i emotivnog praznjenja. Medjutim nasi su opasno spremni, za to je ponajvise zasluzan Strucni stab. Sto se igraca tice Kurtis je prelomio urakmicu, ali ne smem da zanemarim i ostali su dali veliki doprinos pobedi. Ima na ovm sajtu analicticara, pa ce oni to u ‘sitna crevca’ izanalizirati.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Bravo momci, sve cestitke za pobedu! Prvo poluvreme nesto slabije, ali smo u drugom sve to ispravili i dosli do vazne pobede...u sredu svi koji budu u mogucnosti pravac Pionir ! I ne bi bilo lose da se napravi neka parola u cast Jana Veselog.
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
Cestitam svim igracima na jos jednoj pobedi i svim navijacima koji su dosli ... u sredu po trofej !
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Svaka čast momcima. kurta razbio 28 poena :respect Čim zaigramo ozbiljno odvalimo svakog.

SVI U PIONIR U SREDU DA SLAVIMO BRE :D:
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Svaka cast za pobedu. Navijao sam da Dzerels da 30 poena, ali eto nije.
Bilo bi super da sad cela crno-bela porodica dodje u Pionir da proslavimo ovu neverovatnu sezonu.
:napred Partizan
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.618
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Који одвратан баскет пиче ови из хемофарма,чекам статистику да видим колико су имали шутева ван рекета,или бар за 3.
Курта као што рекох,странац који стварно има квалитета за нас један од квалитетнијих играча уопште у овом делу европе,али он ће праве партије пружати тек следеће сезоне нажалост,а како ствари стоје ми га нећемо гледати у нашем дресу.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Одлична увертира за спектакл у среду и прославу још једне титуле у низу. :clap Што је неко пре пар дана написао, Тони Монтано. :D
Прво полувреме доста лоше, посебно у одбрани, мада се мора признати да је играче Хемофарма ишао шут. За друго полувреме немам шта да додам осим свака част момци. :clap
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Посао обављен, још само да се парафира и направи места у витрини. :šalЛепо је видети Џерелса како показује емоцију током игре. Весели и Гист врло "деструктивно" делују на мене својим животињским закуцавањима. Трудим се да се радујем среди али ме једна мисао ипак не Весели.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Fina atmosfera u Milenijumu, Grobari sjajni. Čestitke Vladi Jovanoviću i igračima na pobedi.

Kurta veoma dobar, jeste da je uzeo malo više šuteva (19), ali je ipak pogodio približno pola (9). Kecman delio lopte kao oni klinci na teniskim mečevima, šteta što nije imao dabl-dabl učinak, falila mu je još samo jedna asistencija. Gist i Veseli leteli, Milosavljević solidan, Džavaji ponovo indisponiran. Katić dobar.

Hvala Grobarima na ovoj divnoj atmosferi koju su priredili večeras, nažalost neću moći da prisustvujem meću u sredu u Pioniru, tako da sam se danas oprostio od ovog tima. Hvala vam na svemu.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Pored vaterpolista koji bi trebali da dođu u Pionir, na neki način moramo da se oprostimo od Jana...nekakav prigodan poklon bi morao da dobije od kluba ili navijača nebitno...

Koliko sam srećan što se bližimo novoj tituli - toliko sam tužan što ga nećemo gledati više u našem dresu.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Bravo momci,na pobedi.
Kurta baš kao što smo i predvidjali,kako se bliži rastanak sve bolji i bolji.Danas fenomenalan.
Jan verovatno još jedan meč u crno-belom.Uhhh...kako volim tog momka :(
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kurta je uzimao šuteve zato što su sudije dozvolile tuču u reketu,gde naši centri nisu uspevali da prave pozicije,i zato što je Kecman imao lošu realizaciju.
Opet smo ih na kraju, i pored -9 na poluvremenu, dobili bez ikakve drame.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Pekarski, mi njih pobeđujemo i sa -18 na poluvremenu, tako da -9 izgleda ko dečja igračka...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Веома добра и занимљива утакмица, и што је најбитније - победа! Прво полувреме смо одиграли релативно слабо, али после фуриозног почетка другог видело се да добијамо лагано до краја... А у среду фешта!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Kurta je uzimao šuteve zato što su sudije dozvolile tuču u reketu,gde naši centri nisu uspevali da prave pozicije,i zato što je Kecman imao lošu realizaciju.
Opet smo ih na kraju, i pored -9 na poluvremenu, dobili bez ikakve drame.
tuca moze da favorizuke samo nase centre ,C je uzimao vise suteva jer je drzao loptu dugo i sve opcije koje su bile je izgubio npr. veseli izbori poziciju a C ceka 5 sek vise da dodaa i normalno izgubi poziciju,no normalno je da se to ne primeti kad da 28 poena i ima jos 6sk i 6as,ali tu stuca cele sezone,meni licno kecman je odigrao poprilicno dobro imo je 9 asistencija doduse sa slabim sutem ali po meni on je kljucni igrach bio ne kurta,svaka njemu cast za 28 p ali kec je kec...
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Voli ti Kecmana koliko hoces, ali veceres je Dzerels bio najbolji u svim segmentima igre, osim asistencija...

Opasno sutiramo za 3 u poslednje vreme, steta sto je kraj sezone! :wink:
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Svaki put kada je neko hte da spusti u reket,centri su bili pod faulom i nisu mogli da prime loptu.Centri u tim situacijama su mogli samo da odreaguju na isti način,gde bi njihovi igrači leteli na pod,i samim tim bi naši popili ličnu u napadu.

Kecman je kada smo trebali par puta da se odlepimo imao nekoliko promašja i prodatih lopti iz čistih situacija,što je opet velikim brojem asistencijama nadoknadio.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Po tvojoj logici onda je bolje imati sut iz igre 1/7 nego 20/30? :wink:

Dzerels 43% za 3 uopste nije lose, kamo srece da je tako sutirao od prvog dana... pritom su dve trojke bilo u poslednjoj sekundi, cini mi se...

Sa druge strane, Kecman 0/4 za dva, neuobicajeno za njega, a jos je imao dve velike greske kad je pokusao da asistira pri nasim kontrama.

Ne znam da li si cuo na tajm-autu pred kraj 1. poluvremena, Lukajic je rekao nesto u stilu: "opasnost nam preti samo od Dzerelsa", i pogodio je, jer nas je upravo on i vratio u igru...

Ali nema veze, vazno je da smo pobedili, manje je vazno ko je bio najbolji! :wink:
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Da li se meni to ucinilo ili se u jednom trenutku u Milenijumu culo lopovi lopovi od "objektivne" vrsacke publike?

Ni u jednom trenutku mi nije palo na pamet da mozemo da izgubimo mec, toliko smo bolji od drugih da cak i kada imamo lose faze, znam da dobijamo mec. Desilo se se eto da puknemo od metalnih proizvoda, ali cuda se ne dogadjaju svaki dan.

Odlaskom Jana Veselog kao da se zavrsava jedna era naseg KK-a. Treba ga pozdraviti posebno u sredu i zahvaliti mu na svemu sto je ucinio, jedini stranac koga dozivljavamo kao domace legende.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top