Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Kurcu ovo ne valja ali idemo da se borimo pa sta bude... Nadam se da cemo sledece godine dovesti plejmejkera koji ce sa lakocom probijati prvu liniju protivnika i otvarati vise prostora za druge...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
jednostavno kod Alekse ne moze da se primeti bilo kakav napredak kada su u pitanju donosenje odluka ( kada je lopta kod njega u posedu ) evo vec koja 3. godina ?

sto je meni jos teze da prihvatim slicna je situacija i kada je KP u pitanju. Ovo veceras sto je on igrao je klasicno izdrkavanje.

znaci dva igraca koja bi trebalo da budu medju onima koji najvise igraju sa loptom u rukama.

brata Jareta i Danila ne racunam :).

Nama su Naneli i PJ primarni kreatori. I onda se cudimo sto nema "protoka" lopte i sto nema asistencija.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Realno tanko, ali eto dobilo se. Sutra sa ciganima mora da se grize, ako želimo taj trofej. Jer ako ćemo realno po pitanju igre, pa i pojedinačne forme većine igrača smo truba i jedni, i drugi, s tim da smo videli u dva zadnja derbija koje više naložen da dobije. Ako tu izostane energija, sa ovakvim Panterom, Avramom, pa i donekle Lidejem koji je tek živnuo u drugom poluvremenu, teško da možemo do pobede. Jedini kontinuitet trenutno imaju Naneli i Kaminski, ni PJ nije bog zna šta, ali za razliku od kapitena ima želju da proigra saigrače, pa dečko i poveže redove, dok drugi ima gomilu izgubljenih lopti i isforsiranih šuteva sa poludistance. Ako ga tako krene i sutra, ne bi bilo loše da mu se drastično smanji minutaža. Od domaćih pohvale jedino Trifunoviću koji je karakterno baš sazreo, dečko grize u odbrani i ne troši puno lopti. Kada ima prostor šutira i uglavnom pogadja. Kopriva isto solidan za uvod u utakmicu, Jare bi mogao više da ide ka košu, a manje da glumata Karia sa svojim ciglama. Smešno je realno da sa takvim procentima uzima toliko šuteva, mesto da se gradi akcija za jedine raspoložene igrače (Naneli, Trifa, možda PJ, pa i Panter). Sve u svemu ne volim ovoliko da kritikujem, ali eto dok je u sportskim okvirima, smatram da je okej izneti mišljenje. Sve u svemu ako bude borbe neću zameriti, ali ako otvorimo onako utakmicu kako umemo, pa se još ne daj bože prepustimo napucavanju razlike, onda...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
I dalje smo neozbiljni, ne znamo ni šta igramo, ali igrom se ovo zvati ne može, već čista improvizacija i inspiracija pojedinca.

Definitivno smo u nekoj krizi, gdje su svi živi pogubili konce, tako da sam sutra umjereni pesimista, ali se ipak nadam nekoj reakciji ekipe, zajedništvu, jer na ovu našu mrtvu improvizaciju imamo problem i sa kls ekipama.

Ajde momci, pokazite želju, karakter, navijači (oni pravi) su to zaslužili!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.604
Kad god neki sajt napiše da je Kaminski burno reagovao i posvađao se sa Željkom, on sljedeću utakmicu odigra odlično. Nadam se da je i večeras bila neka svađa, šaketanje, pljuvanje, nešto.

Kažu ljudi nemamo pleja. A Zak krade lopte, vuče kontre, iznuđuje namjerne faulove.

Sutra oderemo Železnik i onda kup možemo da proglasimo punim pogotkom.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.832
Локација
Beograd
Smajli ima tempwraturu, nema šanse da zaigra sutra, to je Žoc rekao.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.675
Локација
Beograd
Ja sam video da su sudije maksimalno moguće produžile ovu utakmicu i veštački držali Vojvodinu u igri uz naš apsolutno prosečan dojam. Ne znam koliko su bacanja izveli igrači iz Novog Sada sa slepačkim govnetom Rebračom kao predsednikom, ali mi se čini da je bilo preko 20. Napunili su nam sve igrače faulovima, a 7,8 nije prošlo pored faula, bukvalno smejanje. Ne smem da zamislim šta sutra čeka igrače, koji kriterijum, ali ajmo po pehar!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Да ли ће ико клуб, удружење тренера, лига нека, УН, или ко већ, заштитити Жељка Обрадовића од оваквих питања? Напушите му се курца, клошари новинарски!!!

 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Potpisujem sutra isto ovakvu utakmicu i isti rezultat, uz ako mora identicno izdanje i Pantera i Alekse.
Elem, napadacka igra sa i bez Kaminskog je nebo i zemlja. On izadje mi padnemo na jedan posed razlike, on udje mi se vratimo na +10. Neverovatno resava mismečeve, kao da protivnicki igrac postoji da mu uz dva poena da jos i bacanje... Ako zariba pod kosem, ume da da povratni pas, a ume i da sutne sa distance, ma neverovatno napadacki potentno resenje.
Sto se Balse tiče sve mu se namestilo da sutra bude heroj utakmice. Imaće minute, cigani nemaju neku centarsku liniju i to bi trebalo da bude dovoljno da pokaze kako je on jedan od dva nasa najbolja centra u ekipi, sto sam i napisao pre kupa. Dakle od njega ce sve zavisiti.
Ono sto nas sutra ceka jeste punjenje ekipe faulovima. Opteretice nam centarsku liniju i najvaznije spoljne igrace bezveznim faulovima. Sa druge strane ocekujem da se tolerise laziceva odbrana na Panteru barem 3 cetvrtine kako bi se Panter izbacio iz igre. Kljuc pobede sutra je zatvoriti ciganima sut za 3 i svesti ih na najvise 30% suta ili ukoliko budu sutirali dobro,odgovoriti istim procentom. Kaminski mora da izdrzi 30 minuta i da svede licne na minimum makar se sklanjao u odbrani. I njemu se sve nacrtalo da pokaze koliko moze da da za 30 minuta. Znamo koliko moze za 10, 15 i ponekad 20 minuta.
Koliko god da je ovo takmicenje nebitno, koliko god da trofej ne donosi nista, sutra je najvaznija utakmica u dosadasnjem delu sezone! Napred Partizan!!!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kamisnki je klasa to se vidjelo cim je dosao, jedini koji zna da igra ledjima a zna i da sutne. Ima i glavu i trebalo bi da je sad sve to doslo na svoje. Raduje skok Koprivice, nadam se da ce ukapirati sa kojom lakocom moze da igra, i da ce to sjutra demonstrirati.
Sjutra ce sudije navlaciti za njih ali ako stisnemo odbranu mogu samo da nam se sagnu.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Mozda sam ocekivao bolju igru, ali kao da je to sad bitno.
Balsa iskoristi ovu priliku i strpaj ciganskim centrima 15+ poena, sto se kaze: vrime je
Treba nam trofej, pa da Efes bude najava nove serije pobeda!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Krajnje porazavajuce na sta licimo u ovo doba godine. Tenk i Naneli odigrali na nivou,ostali da se zapitaju sta im se desava. Na svu srecu i kurvetina je u raspadu pa mozda nesto i uradimo danas. Verujem da ce sudije gledati da sto pre onesposobe Frenka,ali se isto tako nadam da cemo im se do tad najebati mile majke.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Eto ti tvoj miljenik, Srojance, i njegov odnos prema Zeljku i klubu. I to protiv Hercegovca.
Mislio sam do ovog posta da si mali glupi debil, koji voli da "podjebava" Stojanceta.

Sada sam siguran da si veliki ciganski kurton. I retard. Hahahaha ciganski humor, rajko mitic, kralj petar, Grobari Hrvati

Jebacemo vas sutra jako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top