Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Svako ko ne vidi da su sudije uvele prvo poluvreme na egal a ne na 10 za nas,onda nije pazljivo gledao tekmu. Balsi sviraju korake po difoltu a Bolomboju nista i to je momenat kad on spusta sa 8 na 6 pa Gedraitis krade onu loptu preko Dozera i dalje je istorija. Svaki poraz od njih boli mnogo,ja ne mislim da su bolji nego su jednostavno cigani. Kako ti uspes da skupis govna od ljudi poput Lazica,Teodosica i Gedraitisa na jedno mesto to je jebena umetnost. Sve ovo stoji po meni ali ne amnestira nase greske i izbor suteva na kraju pre svega Kapitena pa Doziera i Alekse. Meni ostaje da se nadam da ova ekipa ima ponos i da ce da uzvrati kad to bude bilo najbitnije,iako je za mene i veceras bilo bitno. Mislim da je neprirodno videti onu celavu ragu nesu ilica da se raduje,da ne pricam one lobanje pored terena i njihove navijace… Ako smo pravi podicicemo se,znam da je ovaj pored klupe pravi i dostojan a ovi sto igraju nek dokazu da jesu!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Ljudi jednostavno imaju više igrača koji se bolje snalaze u ovom mulju, okupili su dosta "penzionera", tu su i neki starosedeoci, znaju ljudi kako treba i ćao. Doduše sudije su jedan od uzročnika, ali naprosto neki naši igrači nemaju muda i staloženost za ovakve utakmice, još imaš i Trifu, Koprivu i da nenabrajam koji još nisu dorasli takvom intezitetu. Pokleknemo pod pritiskom, pa imaš nervoznog PJ-a, brzopletog Pantera i da nenabrajam. Nažalost nisu svi Ledej, koji je stvoren za ovakvu atmosferu, ima taj inat i bukvalno s naše strane jedini ima taj pobednički duh. Da ne pričam o tome da je ladan kao špricer, čitavih 40 minuta utakmice ga provociraju, on mrtav ladan, samo sipa. Tako da po meni sezona manje više gotova, mislim da tu nema ništa od trofeja, nemamo mi taj kapacitet i ako bi voleo da grešim. Konkretno večeras igračima neću ništa zameriti, videla se želja i borba, pokazali smo zube u ovom derbiju, ali ne štima tu dosta toga. Ovo će svakako da se oseti i to u negativnom smislu, ali eto podrška je tu, pa valjda možemo nešto konkretnije da uradimo u EL, pa posle i u ABA ligi.
 

Milos NS

Početnik
Учлањен(а)
25.07.2018
Порука
12
Reaction score
34
Локација
SU-NS
Igramo vrlo slično kao prošle sezone, mnogo izolacija, mnogo 1na1. Zadržali jezgro ekipe, pojačali se. Pre 12 meseci smo bili najbolji tm u Evropi, danas nas dobijaju isluženi igrači. Ne znam šta je razlika. Jedino znam da Željko mora da nastavi.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Ne zna se sta je jadnije, pominjati sudije kao krivce ili polivati govnima nase igrace.
Ljudi daju koseve 50% lakse nego mi i tu se svaka prica zavrsava. Bili su bolji i sta sad koji kurac?
Sta ce biti ako nas dobre partije kapitena odvedu dalje u Evroligi ili rese Abu?
Stvarno smo otisli u kurac, da se svaka dozivljava bas ovoliko na zivot i smrt.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ne sme. A ja nisam fan Pantera uopšte.

i samo da vam unapred javim, i zato ću napisati velikim slovima, da bolje vidite:
PRATIĆU SVE ŠTA SE PIŠE I BIĆU NAJVEĆA DRUKARA KOD MODERACIJE ZA SVAKO VREĐANJE IGRAČA.
Dajte joj da bude moderator da ne mora da izigrava drukaru.

Sto se utakmice tice, duel dvije prosjecne ekipe i ozbiljno divlja kosarka.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Da se ne lažemo, nećemo prelomiti, kliknuti, preokrenuti ovu sezonu nikad. Ovo je grupa momaka bez karaktera i pobednickog mentaliteta. Smanjimo ocekivanja i podrška do kraja.
Ministar odbrane Aleksa je još uvek na svetskom prvenstvu, dečko nije dobar sa glavom očigledno. Alen je stalno bolestan/povredjen jer nije profesionalac, ne vodi računa o svom telu i nikada ništa neće napraviti u karijeri jer ima palanacki mentalitet.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Da li naš stručni štab kada gleda snimke utakmica vidi da mi nemamo 3 tečne akcije za celu tu utakmicu ili mi to vidimo ali to što vidimo nije to što mislimo i što je zapravo istina?

Da li neko sa više košarkaškog obrazovanja može da pojasni zašto naš napad ne postoji i sve se svodi na individualno silovanje uglavnom.

Ovo što mi igramo u napadu je meni anti-košarka. Odvratna i ružna igra koja se u 80% slučajeva zasniva na soliranju, silovanju i improvizaciji.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Utakmicu resila tri napada za redom kad je kapiten odlucio da uzme pravo na njih, i sva tri je upropastio. Nije prvi put da nam to zatvori utakmicu. Da li on mora da preuzme to, ili zeli... uglavnom, nagubili smo se utakmica zbog toga. Valjda necemo vise.

Tokom utakmice gore-dole. Nekad stvarno lepe akcije, nekad nas protivnik procita pa silujemo nesto jer propadne postavka zamisljenog.

Cignaski igraci jedan copor besnih pasa. Tesko bi se ova utakmica zavrsila da je Partizan vodio. Hajka koju su pokrenuli na Ledeja je neosnovana i sad vec trazi reakciju. Ili da se sudije postave, ili da se svi igraci pomakljaju jednu utakmicu i da to vise prestane.

Jedini pozitivni utisak u ovom porazu mi je da gledajuci njih stvarno mi je drago sto navijam za Partizan. Kakva grupa bljutavih njuski.

Sta je tu je, sezona se primice kraju. Prvi trofej izgubili. Ostaje jos titula u ABA i ulazak u plejof EL kao zacrtani ciljevi. Oba cilja trenutno izgledaju na klimavim nogama. Krajnje je vreme da se presaberemo.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Valensija i donekle Žalgiris.
Jedino dve dobre utakmice našeg kluba u ovoj sezoni.
Konstantne.
Neću da računam one ludačke preokreta posle -15,20.
To za mene nisu dobre utakmice.
Nemam nadanja,samo ću i dalje navijati za Partizan.
Neverovatno mi je da smo promašili bukvalno svako pojačanje a da u isto vreme svi stari igrači odigraju duplo gore nego prošle sezone.
Neki i troduplo,neverovatno koliki smo baksuz.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.797
Izgubis EL "derbi" - nebitna utakmica.
Izgubis Aba "derbi" - nebitna utakmica.
Izgubis kup - nebitno takmicenje.

Nemam komentar, boli me dusa kad izgubimo od limenke.
Podrska Zeljku, svi da odu, on da ostane.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Žao mi je što će se ova utakmica posmatrati kao izgubljena zbog naših grešaka, a ne u svetlu toga šta je dovelo do tih grešaka.
Na kraju, ne svira se faul nad Kaminskim, imaju 6 igrača u polju (ne računajući sudije) i nikom ništa.

Mi jednostavno u blatu ne znamo da igramo, i to je to.
Hvala Jasmina, sve si/ste rekli što je bitno. Kao i obično, ako smem da primetim...

Ja takmičenja u organizaciji Kss ne pratim već deset godina. Večeras sam prošao kroz sobu gde su ovi moji gledali utakmicu baš kada je neka bradata magarčina udarila sekiricu Doužeru i odmeh u sledećem napadu ista ta magirčina, ako se ne veram, šutnula loptu na metar od sudije. Bilo je sve jasno. Doduše bilo mi je jasno i ranije kada su mi poslali sliku sa pantljikama na koje su nakačene medalje - mnogo lepe, onih specijalnih boja, što bi rekao Radovan. Čisto da slučajno ne bude zabune za koga su.
Naši prioriteti su, koliko sam razumeo Željka, a jesam -
1. samostalno finansiranje
2. A licenca
3. druga titula prvaka Evrope
Sva takmičenja koja ne vode ka ovim ciljevima, po mom mišljenju, ne bi ni trebalo igrati. Makar do oslobođenja. A i tada razmisliti, ova zemlja i ovaj narod ne zaslužuju Partizan.
Cigančićima na forumu moje iskreno sažaljenje, onim drugim koji nasedaju na maderašku propagandu takođe. Vidim danas je direktiva da se napada kapiten, ako lepo... Ostalim normalnim ljudima želim lepo veče i mir, čeka nas važan deo sezone. Željku i momcima, naravno, bezrezervna podrška.
Smrt fašizmu, živeo Partizan.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
igrali smo solidno po meni... ali nekada u kosarci da bi pobedio moras da das kos... i tu nema mudrosti velike... za ostalo veceras sigurno necu propustiti priliku da cutim...
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
165
Reaction score
646
Локација
Beograd
Panter je odlično ušao u meč, bio ubedljivo najbolji pojedinac u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu ga je stao šut, izašlo mu je dosta lopti iz koša, jednostavno loša sreća i to je to. Sudije su ovo rešile u drugoj četvrtini ujebali su nam momentum i pojebale koncepciju, jako je bilo teško vratiti se u meč.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Nista sto vec nismo videli ove godine.
Zeljko, ako resi da ostane, sto bih zeleo, mora kompletno (bez izizetka) novi tim da gradi.
Pantera sa masnicom zapakovati i dovesti nekog ko zna da napravi 10 asistencija za centre. Najbolju utakmicu protiv cigana ove sezone smo odigrali kad on nije igrao. Odigrao je prosle sezone sezonu zivota istripovao se na maksimum. Ove sezone svi su skontali da samo treba jace da igraju odbranu na njemu. Sto nije problem da ON prepoznaje da ne moze vise tako da igra, nego i dalje sili, kao da ga niko ne cuva. Prvi derbi je imao 6 izgubljenih lopti na poluvremenu protiv cigana. Lepo je to sto mu Zeljko veruje, ali nikakav rezultat ovako necemo postici.
 

Bobisha

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2009
Порука
21
Reaction score
9
Defetizam
Nista sto vec nismo videli ove godine.
Zeljko, ako resi da ostane, sto bih zeleo, mora kompletno (bez izizetka) novi tim da gradi, kako god da zavrsimo ovu sezonu.
I ovaj je on gradio.
Dao Panteru kapitensku traku.
Doveo Smajlija i Balšu da ih razvija.
Anđušića da objavljuje na instagramu.
Aleksu da luduje.
Ja razumem da nas je Mirotić prevario, ali ne bih rekao da sve ove mesece kršten plej nije mogao da se dovede.

Onaj ko se za sve pita treba i da snosi odgovornost. Igrati bez ravog pleja je suludo.

Kod npr. Trinkija, Itudisa ili Barcokasa ovako se ne bi igralo. A ko je pustio da se igra, nek snosi odgovornost.
Svaka čast za Grobarstvo, odanost, to kakav je čovek itd...
Ali nije više vrhunski. Premalo dobrog za tri godine. Ko hoće da laže samog sebe nek laže.

A ovi porazi postaju svakodnevica, rutiniranje.
Bez ideje, organizacije. Nek kapiten i Aleksa luduju.

E sad očekujem ban i uvrede.
A voleo bih argumente.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top