Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Moguće da nisam pročitao sve komentare, zato što izlaze istovremeno dok ja kucam i šaljem svoj , pa mi ih onda komp možda ne označi kao nove, ali nemoj da mi ih nabrajaš, nego citiraj gde to izričito piše: Željko treba da ode...

Ako neko kritikuje igru, ili akciju, ili igrača, pa i trenera - to ipak nije isto i ne znači da trener treba da ode.

Evo i FKP je jesenas pukao od TSC-a na JNA sa 4:0, bili smo razočarani, kritikovali...ali i davali šansu početniku Duljaju da nastavi dalje jer nismo videli bolje rešenje od njega...
Razočarani smo i večeras posle izgubljenog finala, pa i time kako nam izgleda i deluje tim, ali Željko je neupitan...
Željko ima svoje mane. Biva to kod ljudi koji imaju vrline. Oni bez mana su ustvari bez vrlina. Oni uteknu pre kritike, ili se i ne prihvate posla.
Izgubili smo 6 razlike. U svakoj utakmici smo tu negde. Ekipa ima greške u selekciji za nivo koji želimo, ali greške nisu iz besa, nego iz rada. Tržište je ograničeno i nije lako naći šta ti treba. Ja bih voleo da su više rizikovali i da nam talenti više igraju. Tristan pre svega.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Zasto bi Zeljko odlazio iz Partizana? Ima podrsku vecine navijaca sem nekih idiota, podrsku uprave, tim dobrih ljudi oko sebe. U hali od skoro svih dobija podrsku, energiju, emocije. Tezak je trenutak za klub, ali to je razlog vise da se napreduje i poprave stvari.

Pogledaj svoj prethodni post pa ce ti biti jasno zasto bi odlazio. Napisao si da je ovo sramota epskih razmera, da imamo nikad veci budzet a dobija nas kanturina od ekipe. A ta kanturina od ekipe sa igracima od preko milion evra u timu ako vec hoces da budes "posten".
Sramota su samo navijaci Partizana koji ne daju bezuslovnu podrsku timu u trenucima kad ocigledno ne ide. Takvi kao ti koji istresu kofu svacega pa se onda kao pitaju "zasto bi odlazio".... A na zalost vidimo da je veceras mnogo takvih kao ti.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.393
Ljudi imaju stav kao da igramo sa fmp2 ili 1 kako ko gleda, pa predstavlja ovo kao sramotu. A oni doveli 15 plus igraca i promenili trenera... imaju vise para vise svega i ovde ljudi pricaju sramota...kanturina jesu ali ni mi nista bolji nismo i zavise od jednog igraca koji nije samo da igra protiv nas nego natrpa i jace ekipe iz el. On sam. Ako im on igra igraju i oni. Nas je problem sto mu neko ne uleti i polomi ga ko sisu i da se zavrsi ta prica. A drugo je sto ima povlascen kriterujem ne smes da ga pipnes. Jos kad cujem "tolike pare" muka mi bude ali to su oni realni grobari. Ne znam sta ste vi mislili da ce nam oni dozvoliti rezultate kao prosle godine? Isto kao u fudbalu uzeta titula na prepad i posle toga ni blizu, malo se koprcali sa stanojem i evo sada se borimo. Prosle godine im se ispisao Zeljko u facu i njima i a Boga mi evroligi. Imali su najjacu bekovsku liniju u evropi sa nedovickom vilodzom i kamapaco listovi pa nisu uzeli aba koji jeste najbitniji trofej ako izuzmemo el, iako su oni preko svog potparola andjusa to poricali kako je to odjednom treci trofej po vaznosti jer prvo ide kls,kup, pa aba :D. E evroligi su morali da izazovu tucu da bi nas zaustavili jos nam na pravdi Boga kaznise igrace a njihove ne. Onakvu seriju pobeda Efes, Real, Olimpijakos, Monako, Panata i poraz od Barselone pan i one dve pobede u Madridu Evroliga ne pamti. Da vidim ko je i kada ce neka ekipa dobiti 2 puta zaredom u Madridu u 2 dana? Meni je od cele Zeljkove izjave gde se manje vise sve zna za one koji su i ranije hteli da vide, ono gde kaze da je jedino obecao da ce KK biti stalan ucesnik EL. Da li nam tu on nesto najavljuje?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Da izdefinisemo nesto, niko ovde ne govori da je igra top, zeljko bezgresan i sl.

Svi vide da ovo sto igramo kurcu ne valja, da se promasilo sa nekim pojacanjima.

I? Sta cemo sad? Da budemo ko cigani i svako malo sa teramo trenera? Taj covek je od krvi i mesa, i on gresi, ali u ovom momentu on kao on je brana za sve lose prema KK Partizan…

Alex Ferguson je covek koji je toliko godina vodio Mancester, i jel pogodio svakog igraca? Jel svaki put bio sampion?

Ljudi ovo je sport, ovde nema kao na dzojstiku dva put levo, tri put desno i dobijas, spremaju se druge ekipe, i one imaju trenere… pa da je tako lako Barselona bi bila sampion Evrope zadnjiu x godina a nisu ni jednom…

I da se vratim, ja pisem ko lud da se vidi da nesto ne funkcionise, da postoji neki problem, i ako za ove 2 nedelje se ne desi nesto u smislu sankcija prema nekom igracu npr, to ce biti moja najveca zamerka Zeljku…

Ostalo… neka je on ziv i zdrav i dugo na klupi Partizana, sa njim na klupi u normalnom okruzenju imam veliki respekt, u blatu od okruzenja nas mrze jer nas se boje…
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.393
Ne vidim sta je problem da se dese split i igokea? Ljudi dodju namunjeni protiv nas ovi nasi ko splacine posle duplog i cao. Tj nisu stranci krivi nego ovi domaci jer nema zivota u njima. Protiv splita nista nije htelo jednostavno. Slika i prilika te utakmice je ona mini sekvenca gde 3 4 puta hvatamo loptu i nece da udje a sve ziceri koje pogadaju zmureci. Drugi je prica zasto oni ne smeju ds se dese i gde to vodi.

U drugoj cetvrtini od faul kosa Zeka nije nam sviran nijedan faul a to je sigurno 6 minuta i vise. A bilo ih je koliko hoces, najcistiji na PJ pa posle njemu daju trecu licnu.Koraci Balsi koji nisu ni bili. Bolomboj rasirio sator u reketu ne izlazi iz njega. Avramovic krade cistu teodosicu oni sviraju. Pa onde nesportska nije svirana gde su nam prekinuli cistu kontru i lagana 2 poena...greska koliko hoces.
 
Последња измена:

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Pa i kad se pogleda statistika, razliku je napravio broj slobodnih bacanja (21 vs 11, uz 21 vs 23 faula). Očigledno je selektivno suđenje. Bodu oči asistencije.
Da gledamo u svoje dvorište (imali smo i Megu, Igokeu, Split,...). Na par utakmica već, vidljivo da igrači ne slušaju Željka. Od početka sezone može da se vidi ili da se raspravljaju sa njim ili da ga prosto ignorišu kada ih izvodi iz igre i priča im (pogotovo sam to primjetio kod Anđušića, Alekse). Utisak (kažem utisak) je kao da ga neki igrači bojkotuju.
Očekujem da dobijemo ABA-u, ali isto tako neke reakcije kluba na igre nekih igrača (kazne, odstranjivanje iz time, poruka "ne računamo na tebe traži drugi klub"). Nemamo luksuz da otpuštamo tek tako.
Panter izgleda da je jako emotivno doživio prošlu godinu i sada nosi breme moranja na leđima. Kako nam igra u napadu ne liči na bog zna šta, on preuzima odgovornost i stalno forsira. Igrati tako pod pritiskom nosi veliku potrošnju, te iz toga i greške...
Valjda u klubu (Savić i Željko) znaju šta rade, svi se nadamo da neće biti totalni fijasko sezona. Ako se sjetimo Žalgirisa i Valensije, tada je izgledalo kao da je ekipa namještena i da idemo u dobrom pravcu, a onda se sve raspalo od Madrida. Nejasno.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Neka se dese, neka se dese 10 puta. I ko nam onda ne dozvoljava rezultate kao prosle godine? Samo da sami sebe pogledamo u oci. Na stranu FMP, oni su deo sire slike. Ako treba izlomiti Teodosica i ako je to jedini put da dobijemo ta govna, sta je onda problem protiv ostalih u ABA? Ili cemo onu pricu "samo se protiv nas naloze"?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.393
Pa ja kazem da mogu da se dese i da to nije problem. Problem je zasto ne smeju da se dese. E zato nam nece dati da ponovimo rezultate iz prosle godine. Jer oni nece ponavljati greske iz prosle gde ih dobije npr zadar ili cibona.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Čutura ne filozofiraj. Lepo ti čovek kaže. Niko nama ne brani rezultate. Sami smo se ukanalili (bar za sada tako izgleda po našoj igri i izgubljenom kupu, ako osvojimo ABA sezona je uspešna za mene) i tu se svaka priča završava.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Najmanje vazno ali mi je krivo sto nismo u ovim dresovima (koliko shvatam posebno dizajniranim samo i jedino za Kup) uzeli trofej...

Idemo dalje...Jos mnogo toga je pred nama
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Zeljko je sinoc imao konfernciju koja se svodi na nasa (svesnija i pametnija, ne svacija) forumska pisanja, u tri tacke:

- borimo se sa velikim zlom- "igramo u teskim uslovima"

- nasi (navijaci) ne smeju da potpadaju pod njihovom PR masinerijom da imamo isti novac i uslove kad nemamo (jel hocete da vam nacrta koliko se crnih para sliva kod njih, koliko kostaju njihovih 15 novih igraca i kako im sude domace sudije), i da to sto MI trosimo dolazi od PUNO vise nasih para- t.j. da izadju nasi i kluba i to objasne, jer su nam.mavijaci pptrebni i tesko mu padaju ti komentari, jebem vam mater "realnu" i " nestrpljiv sam, jer je Ostoja rekao F4, a drug me ganfer zajebava"

- neki igraci su dosli ovde da lade jaja, ili su nedovoljno motivisani ili im je to limit, jbg, pogresna procena

I, sta sad? Ako ne mozemo da dobijemo Doziera kog smo cekali ili Kaminski nije bas ta zamena onom popu, jebem.mu mater grbavu u picku, ili Panter ne odigra i drugu sezonu snova za redom?

Nista, cuvamo Zeljka, jer bez njega nema ni Pantera, ni takvog Doziera, ni tog smotanog i nevoljnog Kaminskog, ni Evolige, koja je, gle kurca, BAS realnim i nestprljivim navijacima najbitnija, a koju je on nama obecao da ce se boriti da je dobijemo dugorocno i sinoc to ponovio.

Tako da, jebem ti kup, sledece tri utakmice da ustane cel hala i skandira "Obradovic Zeljko" (ne uzmi evrotitulu) od pocetka do kraja utakmice, da vidi da smo shvatili i da mu pokazemo da znamo koliko nam je bitan, ne zbog EL i rezultata i podizanja svacijeg morala, nego jer voli Partizan vise od svih nas ovde zajedno.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Da komentarisem lupetanja, zamene teza i snsovsko relatizovanje kradje i svakodnevnih udaraca i kampanje protiv Partizana, vise necu. Vec sam rekao, najveci nas poraz je sto dobar deo navijaca Partizana ucestvuje u udruzenom zlocinackom poduhvatu protiv naseg kluba, svesno ili ne. Gle kurca, bas posle najboljeg perioda ove sezone, telekom ne produzi saradnju o sponzorstvu. Cak i iz ugla sponzora, totalno debilan potez, jer sponzorises najbolji klub iz ovog dela evrope, sa NAJVECIM EVROPSKIM TRENEROM SVIH VREMENA, sa hajpom nevidjenim u istoriji kosarke, ali izgleda da je, naredjenje-naredjenje.
E da, nema cigana na forumu, taman posla.
Uz to, posle onog sinocnjeg zajednickog navijanja, sa ubicama Demira Jukica, sa ubicama Saleta Pantica, sa hijenama koje su pre mesec dana napale i prebile obicne navijace, i da ne nabrajam dalje, za mene je juzna tribina, cak i ova nova sa novim momcina, mrtva.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.393
Pa i kad se pogleda statistika, razliku je napravio broj slobodnih bacanja (21 vs 11, uz 21 vs 23 faula). Očigledno je selektivno suđenje.
Bodu oci i nasih 11 bacanja. Ako oduzemo 3 ona Aleksina koja su bila nebitna. 8 bacanja za celu utakmicu.

I ovo sto Zeljko prica za limite njegove itd. Ne bih rekao da prica o polvacenju pre ce biti da ce neko od igraca dobiti sut kartu. Cini mi se da je izgubio strpljenje.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top