Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Nego, čime je Zoc izazvao lopove? On je samo rekao da Partizan nije državni projekat. Koliko sam ja ispratio, niti je rekao da država ne pomaže Partizanu, niti je pominjao Zvezdu... Ali jeste pomenuo suđenje, pa su se valjda na to trigerovali... Kao u filmu, crtanom, osjetili se prozvanima, što ne može biti bez razloga...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Vec sam rekao, pre ce nas ugasiti komplet kao sportsko drustvo nego dozvoliti da igramo EL a oni EK. Ako ne mogu oni, ne moze niko. Zemlja Srbija u 21. veku. SNS pleme napravise od drzave. Lagano 900 godina unazad za 12 godina vlasti. Pa se vi zajebajite sa izborima. Nikad ne mozes predvideti kolika budaletina moze doci na vlast.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Izjava "nismo drzavni projekat, to je laz" je po psihu "napad na drzavu". :krsti:
Dobro, ajde Grobarijo sa teme "izbori 2023", u odbranu drzave od zlog Partizana! Opoziciju i proteste ste uspesno resili, stanite u odbranu precednika, otadzbina je u opasnosti!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Nego, čime je Zoc izazvao lopove? On je samo rekao da Partizan nije državni projekat. Koliko sam ja ispratio, niti je rekao da država ne pomaže Partizanu, niti je pominjao Zvezdu... Ali jeste pomenuo suđenje, pa su se valjda na to trigerovali... Kao u filmu, crtanom, osjetili se prozvanima, što ne može biti bez razloga...
Lako se oni trigeruju iz prostog razloga a on se u narodu zove paranoja, dakle simptom Ilije Čvorovića.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Woodchuck

Tog Exuma je valjda neko doveo? Ili je on dosao sam?

Covek je za godinu dana napravio karijere mnogim igracima, pre svega Exumu i Lesoru.

Ja stvarno nisam poznavalac, nisam ni blizu toga, ali ne verujem da Zeljko i Savic posle toliko stvari dozivljenih u karijeri, ne vide da je problem ove ekipe, ne znam kako to da objasnim ne poznajem strucne pojmove, problem tog prvog pasa, probijanja prve linije protivnicke odbrane.

Ne verujem da to zeljko ne vidi, ali isto tako verujem da je tako nesto ocekivao od PJa, fizicki dominantan u odnosu na vecinu svojih cuvara, ali ima problem da to koristi u direktnom kontaktu, i onda se sve svodi na 1-1 gde ako ide razigra sebe,a ostali se smore, ili ako ne ide, srlja u neke rizicne pasove preko odbrane, pravi glupe faulove itd.

E sad dolazimo do kljucnog, dolazimo do veze Exum, PJ, Zeljko i sinocna konferencija.

Secate li se na sta je Exum licio, kako je igrao kad je dosao, ali rad sa najvecim, obuzdavanje emocija i slepo slusanje napravilo je od njega danas ponovo legitimnog NBA igraca a dosoa je posle lutanja i sezone za zaborav u Barseloni.

Sinoc je zeljko rekao da su njegovi limiti predjeni da ne moze fa utice vise na igrace i ponovicu, ubedjen sam da je gadjao PJa (i Aleksu naravno) jer covek ne slusa sta mu se govori, pici neku svoju pricu.

Dakle, taj Exum je sad to sto jeste, pre svega zbog sebe i rada ali i slusanja trenera… ovaj to ocigledno nije…

To je neko moje vidjenje, mozda gresim, ali je problem ubedjen sam u tome
Generalno se slažem sem s ovim da Exum nije bio nešto posebno kad je došao, on je meni od početka do kraja bio odličan sa svim svojim manama.
Sumnjam i da ga PJ ne sluša, ali potrebno je vreme.
S tim u vezi za razliku od Exuma mislim da će PJ biti promašaj ako ne ostane naredne sezone jer smo bacili to vreme na nekog ko se prilagođava.
I jeste jedan od osnovnih problema taj njegov manjak hrabrosti u prodoru jer mi sem Alekse bukvalno nemamo igrača spolja koji napada obruč. To je ogroman problem za tip igre koji mi želimo.
Dozer nije nešto eksplozivan ali ima fizikalije da se ne plaši duela. A on se trenutno ponaša kao da ima fizikalije Anđušića i živi i umire od poludistance.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Generalno se slažem sem s ovim da Exum nije bio nešto posebno kad je došao, on je meni od početka do kraja bio odličan sa svim svojim manama.
Sumnjam i da ga PJ ne sluša, ali potrebno je vreme.
S tim u vezi za razliku od Exuma mislim da će PJ biti promašaj ako ne ostane naredne sezone jer smo bacili to vreme na nekog ko se prilagođava.
I jeste jedan od osnovnih problema taj njegov manjak hrabrosti u prodoru jer mi sem Alekse bukvalno nemamo igrača spolja koji napada obruč. To je ogroman problem za tip igre koji mi želimo.
Dozer nije nešto eksplozivan ali ima fizikalije da se ne plaši duela. A on se trenutno ponaša kao da ima fizikalije Anđušića i živi i umire od poludistance.

Setimo se samo sta je ovde pisano za Exuma do mozda februara meseca… naravno ne ti, nego masa clanova… ista floskula plej razigravac…

A kad vec pisem, ostavimo na stranu rezultate i igre koje nema, dok si gledao ovu ekipu u oktobru/novembru jesi mislio da je talentovanija od proslogodisnje i sa vecin plafonom mogucnosti?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislio sam da je prednost što je kostur tima tu i što su glavni igrači jednu godinu uigraniji.
Opet kažem i Lesor i Exum su više tip igrača koje ja volim nego PJ i Kaminski iako misle ovde da sam njegov advokat samo ne volim neobjektivno kritikovanje. Tako da su mi tu negde timovi svaki tim s malo promena je jači od prošlogodišnjeg ali realno zamene su nešto slabije plus mali milion okolnosti očekivao sam svakako više od ovog tima i dalje očekujem.
Desi se recimo da ti staviš dva igrača jednog pored drugog i da možeš da budeš siguran da je jedan bolji, ali ovaj drugi je baš kao puzla ono što nama odgovara. To je recimo bio Exum po meni, ima boljih ali on je imao baš sve te osobine koje prave od ovog šampionski tim.
I meni je veliko veliko razočarenje Smajlagić od igrača koji je imao onakvu seriju s Realom do ovog sada to nisam očekivao. Očekivao sam pad Kabokla posle medenog meseca kad su krenule malo ozbiljnije akcije da se igraju, ali Alen posle prošle sezone i neigranja za reprezentaciju je trebalo da napreduje ne nazaduje.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
U Škotskoj kada je njihov drugi najveći klub, i to fudbalski (Rangers) bankrotirao, izbačen je u četvrtu ligu. U Srbiji kada je drugi najveći košarkaški klub bankrotirao, kažnjen je time što mu je dopušteno da se preobuče u drugi klub i nastavi po starom. Samo da pomenem.
I košarkaški, i rukometni, i vaterpolo, i hokej na ledu, i ragbi... biće da sam nešto zaboravio. A naš ŽKK je npr, spušten u niži rang odakle se kroz takmičenje vraćao nazad u najviši rang, hokejaši ne igraju, ragbisti ne igraju...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Mislim da je Exum najbolji stranac koji je igrao kod nas, a i medju najboljim igracima generalno. Tako da ne znam ko je bolji mogao da bude doveden. Sa svim manama :D

Takodje, PJ je uz Frenka najbolji igrac ovog tima, sto govori i reputacija, ali fali uigranosti, hrabrosti, razumevanja. Necega. Doduse, poludi i on kad krene na taj ulaz, otkinu mu ruku, bez faula. I u nasem mulju, a i u EL. Nije kao Egzum da upakuje u konstrukciju, pa ne moze da ne svira. Ide na lagan rol, sto je uvek greska.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni je kod PJa problem manjak agresivnosti čak to ne mora da se završi ni poenom može i pas bilo šta, on stalno flertuje sa poludistancom.
Šta tu gubimo, gubimo i iznuđivanje faulova, mi ove sezone ( aj sinoć ono su sudije na nivou treće lige plus čovićevi) kad protivnik uđe u bonus ne dobijemo ništa od faulova eventualno ako nešto Kaminski izvuče, tu su Lesor a pre svega Exum bili ključni, ima dosta sitnica koje nisu direktno vezane za to dal igramo dobro ili loše koje mi trenutno nemamo.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Sta vam je ljudi. A sta nece da izadje na dobro? Da se cuti dok oni "kite" kako njima odgovara? Evroliga nije bila ovde da pije kafu iz kafeterije nego je sigurno gledala ove izvestaje a nasi papiri su zasigurno cisti, cim se ovi nasi da se tako izrazim kurce. Ostalo je jos to poreza da se plati, platice se u roku i izacicemo kao stabilni za dobijanje licence ili visegodisnjeg ugovora kako god. Mislim da je ovo uradjeno planski sad pred pauzu svasta ce tu da se desava dok je ova pauza. Uzmite kokice i ususkajte se lepo i citajajte i slusajte narednih ko zna koliko dana kako objasnjavaju da ovo nije tacno :D.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
323
Ja kad gledam PJa gledam ga u kontekstu tima i prve evropske sezone. On je generalno hladnokrvan ali i dalje ne moze da se navikne na odbrane koje se igraju na njemu i na kriterijum sudjenja i to ga podosta i izbacuje iz koloseka pa neretko bira najbezbolnija resenja u napadu.
Drugo, da bi videli njegov pun potencijal treba mu i brzi i drugaciji pik igrac koji napada kos, ovako on ne moze u potpunosti da eksploatise prostor. Sa Lesorom bi recimo igrao mnogo lakse.
Sto se tice Smajlija ja i dalje nisam siguran da li je ove sezone kao posledica okolnosti dobio 80% minuta na ce tvorci ili je tako planirano. Prosle sezone se pokazalo je da je on mnogo efikasniji na peticu nego na 4. E sad da li je to ili ima i drugih faktora ne znam al mi ostaje u tom smislu i nepoznanica da li je Caboklo "gadjan" za cetvorku da bi Smaili preso na 5 pa smo dobili nesto drugo, pa je i to malo poremetilo planove.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Mislim da je Exum najbolji stranac koji je igrao kod nas, a i medju najboljim igracima generalno. Tako da ne znam ko je bolji mogao da bude doveden. Sa svim manama :D

Takodje, PJ je uz Frenka najbolji igrac ovog tima, sto govori i reputacija, ali fali uigranosti, hrabrosti, razumevanja. Necega. Doduse, poludi i on kad krene na taj ulaz, otkinu mu ruku, bez faula. I u nasem mulju, a i u EL. Nije kao Egzum da upakuje u konstrukciju, pa ne moze da ne svira. Ide na lagan rol, sto je uvek greska.
Cast svima, ali dok nas neki drugi stranac ne odvede na F4, jedan je Bo Mekejleb. (nista ovo nije protiv bilo koga, najmanje Exuma, sve mi je jasno drugo vreme,drugi uslovi, druga EL, ali koliko pamtim Exumove prodore, toliko pamtim i Mekejlebove)
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Nisam pisao baš dugo, pre svega jer se forum drasticno izmenio, poslednji put kad pisah ispadoh cigan, sto zbog emocija sto zbog interpretacije, plus defetizam itd...

Nebitno... Sustina prosta i tada kao i sad... Partizan ne postoji kao nezavisna instanca.... Skup ljudi u datom trenutku na datom mestu plus ono sto je bilo... E to sto je bilo daje snagu, nadu, prkos da ovi sada, tj i mi sami ne damo... Da povucemo crtu...

Jel Zeljko zasrao? Verovatno jeste. Ovi sto ga brane do iznemoglosti isti kurac ko majka sto brani sina kriminalca... Paralela samo... Njoj dobar, ljubav neupitna, al on sjebao nesto... Ziva stvar i idemo dalje...

Al dolazimo do onog sto je bilo... Zeljko je partizan i nema nazad... Nije mozda navikao na mulj, nije mozda jos sazreo za rat u ovim uslovima, al ima vremena... Hajde da mu ga mi damo... Ne da se spusti u blato, jer on je iznad toga, nego kao Gospodin jer nismo isti, da na nasim ramenima mu damo sansu, da sa glavom iznad blata, vrati nas tamo gde nam je mesto ili da propadnemo sa njim, jer je najveci od nas...

Nek otera koga treba, ne ko 2005 bese da broji mrtve posle bitke... I nadam se da je sinoc pocetak... Opet ponavljam, ne da se gospodin valja u blatu, nego da zagolica svinje da se same uskoprcaju i udave u istom... Blato je nas posao, da ne damo da ga pokrije...

Potrosili smo mnoge a nase... Sto zbog njihovih mana i sranja, sto zbog naseg stanja... Ako ovog pustimo... 6 mesto ce nam izgledati kao solidan period...

Tito mu je opsesija, putevi sredstvo, masa publika, ogledalo afrodizijak, usne alatka, partizan kompleks... Nek siše al dosta više...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Ne znam koliko se forum drasticno izmenio u odnosu na tvoje prethodne upise, ali prilicno sam siguran da ni tada ne bi dobro prosao nakon poredjenja (pardon, paralele) Zeljka sa kriminalcem, konstatacije da je zasrao i sjebao, podsecanja na 2005. i pisanja "partizan" malim slovom u postu u kojem se u svim ostalim delovima pridrzavas pravopisa. Ne tvrdim da si cigan, ali ti kazem kako ce mnogima zvucati tvoj upis.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top