Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Zec se povredio, a iskreno ne znam ni ko ti je taj Nikolic...
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
@kecman

Jedan od talentovanijih igrača u Juniorskoj košarkaškoj ligi Srbije, Nikola Vujović, potpisao je ugovor sa Partizanom.

17-godišnji krilni centar je sa šampionom Srbije potpisao ugovor na četiri godine. Vujović ove sezone za Mega Vizuru u Juniorskoj ligi prosečno postiže 15.7 poena, uz 9.6 skokova.

Prema dogovoru dva kluba, Nikola Vujović će i sledeće sezone igrati u Mega Vizuri, kao pozajmljen igrač.

Ovaj :D

EDIT: Kako je prema zvanicnoj statistici Besovic npr. imao indeks 5 kad sam ja izracunao indeks 7. Mrzim taj indeks, nikako da ga razumem. :mad:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
aha, nisam te razumeo, ucinilo mi se da si napisao Nikolic, to je valjda sin od ong Ciganceta, a ti si mislio na Vujovica...
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Niksa Nikolic,bivsi junior Zemuna iz generacije Sepe i ostalih...meni se iskreno ne svidja kako igra,ali ono vidim veceras im je bio jedan od boljih i da inace je sin bivseg igraca cerge Nikolica
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Boško mislio si na Vujovića a napisao si Nikolić,tako da se Kecmanu ništa nije učinilo:D

Moram priznati da su me igrači Mege oduševili.Igrali su bez imalo straha,naročito Nikolić i Micić.Ni meni se ne sviđa kako igra Nikša ali moram priznati da je juče bio dobar.Ali svakako mislim da od njega ne može da postane igrač za Partizan,gledao sam ga i ranije i stekao sam takav utisak.
Ali Micić:clap.Njega ne smemo lako da ispustimo!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.389
Reaction score
2.419
Локација
Novi Beograd
@kecman

Jedan od talentovanijih igrača u Juniorskoj košarkaškoj ligi Srbije, Nikola Vujović, potpisao je ugovor sa Partizanom.

17-godišnji krilni centar je sa šampionom Srbije potpisao ugovor na četiri godine. Vujović ove sezone za Mega Vizuru u Juniorskoj ligi prosečno postiže 15.7 poena, uz 9.6 skokova.

Prema dogovoru dva kluba, Nikola Vujović će i sledeće sezone igrati u Mega Vizuri, kao pozajmljen igrač.

Ovaj :D

EDIT: Kako je prema zvanicnoj statistici Besovic npr. imao indeks 5 kad sam ja izracunao indeks 7. Mrzim taj indeks, nikako da ga razumem. :mad:

Po ovoj statistici index mu je 5.
3 poena + 1 skok + 1 lična nad njim = 5
Nema promašaja, izgubljenih lopti i njegovih faulova, ništa mu se ne oduzima. Barem ja tako mislim da računaju.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Da li je neko bio sinoc na KZS posle utakmice? Ako jeste, molim za objasnjenje, verovatno nisam dobro shvatio situaciju, Vlada Vukojicic je davao izjavu, a Pera i Vlada Jovanoic su tada ulazili na konferenciju, pricajuci, cini mi se...
Verovatno nisam dobro shvatio situaciju, ne dolikuje kapitenu KK Partizan i treneru, ako je zaista to bilo. Videlo se da je Vukojicicu zasmetalo, mada nije reagovao verbalno na interapciju...Nisam video, mozda uopste nisu bili u pitanju Pera i Vlada, mozda je neko drugi pricao?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pa dobro, ja samo pitam. Partizan mora i po ponasanju i po igri da odskace od drugih ekipa, to posebno vazi za uzore a nema vecih uzora od kapitena i trenera...Nista strasno, ali me je malo zaintrigiralo, a na Tegijevom snimku se ne vidi uopste o cemu se radi...
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Prenos na RTS 2 od 20:30 Partizan-Radnicki KG
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Po ovoj statistici index mu je 5.
3 poena + 1 skok + 1 lična nad njim = 5
Nema promašaja, izgubljenih lopti i njegovih faulova, ništa mu se ne oduzima. Barem ja tako mislim da računaju.

Da da, to si u pravu... Ali ja mislmi da se racunaju i postignuti/promaseni sutevi, nisma siguran, ali hvala. :ziveli

@Marija Moje postovanje damo, ali :mad:kecman je potpuno u pravu. Ako se to desilo onda stvarno sramota, ipak treba postovati sve klubove, trenere i igrace ( i komsinicu cak :D ), nebitno da li to bila Mega Vizura ili Boston Seltiksi...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pa dobro, ja samo pitam. Partizan mora i po ponasanju i po igri da odskace od drugih ekipa, to posebno vazi za uzore a nema vecih uzora od kapitena i trenera...Nista strasno, ali me je malo zaintrigiralo, a na Tegijevom snimku se ne vidi uopste o cemu se radi...
Ja te razumem, a i slažem se sa tobom po ovom pitanju, iako će mnogi reći da je to totalno nebitan detalj...
Naši su malo zakasnili na konferenciju, bili su prilično glasni pri ulasku (radilo se o tome gde da sednu, gde da se probiju do svojih stolica, imali su kratak dijalog sa organizatorom i domaćinom), tačno je ipak i to da su rekli Vukojičiću "izvini zbog kašnjenja i prekida" (dok su sedali), ali je on rekao "ma u redu je, samo što sam počeo" i to je to.

A sad odoh da malo vređamo džudžu iz predgrađa...:D...Moramo požuriti na susret ciganske braće, verovatno će džudža odmah posle da utekne...

EDIT:
Ima jedan strašan kuriozitet vezan za naš KK ovih dana...
Neka me neko podseti posle sutrašnjeg finala, ispričaću o čemu je reč...neću ranije...
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
@to sam ja hvala na ispravci! :D

@kecman Izvini, eto, moj previd je bio. :D

Sad gledam ovo prvo polufinale - jeste da komsinica nije nikakvo merilo, ali ovaj kk covic nije los, nije menjao dosta ekipu, pa ovde igraju momci koji su igrali vec 3,4 godine, mada ih se iskreno ni ne plasim, jedino me, koliko god cudno zvucalo, posto smatram da smo sutra mi i oni u finalu, ne bude nekih muljevina, a stvarno me ne bi cudilo da krene neka lakrdija sa sudjenjem i slicno, ili nesto sa ulaskom Grobara u halu...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Gledam kako je malo komentara ispisano u vezi večerašnjeg polufinala,a kad bismo kojim slučajem izgubili ovde bi se javilo 50 ljudi da najstrašnije ispljuje.Neverovatno mi je kako se ljudi skoro pa i ne interesuju za polufinale kupa,ma kakav god on bio.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Veceras sve osim pobede je veliko iznenadjenje.Ocekujem revans za poraz u Kragujevcu i da im se stavi do znanja ko je gazda,posto su dosta pustili krila.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.948
Локација
NBG
Gledam kako je malo komentara ispisano u vezi večerašnjeg polufinala,a kad bismo kojim slučajem izgubili ovde bi se javilo 50 ljudi da najstrašnije ispljuje.Neverovatno mi je kako se ljudi skoro pa i ne interesuju za polufinale kupa,ma kakav god on bio.


Svi otisli u zeleznik. Velika hala, ekonomicne cene ima i zenske.

Kup je opasno takmicenje. I kod nas i u jevropi.
Zato pamet u glavu. Ocekujem revans, ako dobro otvorimo +20, ako ne mucenje i treniranje zivaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top