Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Danas su redovi bili ogromni od 11 do 13h,nisam ocekivao ovakvu navalu..Sve karte se mogu kupiti bez problema,sem polufinala u 21h(njih nema u prodaji)za koje nas realno zabole...
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Svi koji planirate da idete, kupujte odma za finale...odma da razgrabimo to
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Узео ми ортак карте за финале без проблема,мада кажу да се продају ко луде. Узео је 10 комаТа и ако кажу да може само 4...

Ко да чека сад 7 дана дана до финала :D
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Биће за нас фрке у резултатском смислу већ за 6 дана против Меге, тако ако ти шта значи тај један дан гледања патње до финала, ето ти :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kup će odrediti i šta će se desiti u završetku ABA, a s tim i Evroliga. Kup moramo da uzmemo kako znamo i umemo.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Куп је скоро сваке године био прекретница сезоне и моменат кад креће наша жетва трофеја. Освајање купа је велики психолошки подстрек за наставак сезоне.
Надам се финалу са Радничким, тешко да ћемо изгубити две утакмице од њих у размаку од десетак дана.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bez razmišljanja o trofeju, za sada. Treba ići meč po meč, prvo Užice. Dan po dan, rezultat će doći. Mislim da imamo najveći kvalitet od svih timova, najboljeg trenera i da smo ipak, favoriti.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja mislim da nismo favoriti. Da "sportska javnost" očekuje da se pobednik kupa odredi u polufinalu mutanata, i da je upravo tu naša šansa. Moramo da iskoristimo prve dve utakmice da se razigramo, raspucamo, opustimo, naviknemo na teren, koševe (doduše igrali smo tamo prošle nedelje), i da u finalu pružimo 200% mogućnosti i da pobedimo.

I slažem se da mnogo zavisi od tog kupa, mi sledeće kolo gostujemo fmp-u, ako osvojimo kup imamo velike šanse za pobedu i u toj utakmici, u suprotnom... ne smem ni da kažem.

Ajmooo, bre klinci!!!!
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Dajmo podrsku nasim momcima! Osvajanjem kupa bi dobili na samopouzdanju koje im fali u zadnje vreme. Isto tako mislim da bi sa osvajanjem i ekipa sazrela i jace usla u sledece meceve!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Kolega je potpuno u pravu! Problem čitave sezone je što nemamo bar jednu utakmicu koja bi predstavljala podstrek za dalje. Za koju kada izgubimo može da se kaže: "E, a sećaš se kako smo ih drknuli u gostima?", "A sećaš se kako smo se vratili sa minus 20 i pobedili?". To daje snagu i optimizam. Neka to bude kup.

AAAJDEEEEEEE!!! PROBUDITE SE!!! :napred Partizan
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Jel Goran Cakic trenutno igrac Mege ? Realno moze da bude vrlo zeznuto protiv njih , Bobi ,Novica (ma u kakvom god da je stanju), naprzeni klinci Micic,Dangubic, Krstic, verovatno ce i dobar deo hale biti protiv nas. Znam da za zivce nije dobro,ali mozda ne bi bilo lose da u polufinalu imamo tezu utakmicu, automatsko bi nas vec svi otpisali u finalu,a zna se da smo najopasniji kada smo otpisani.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Jel se zna ko je otpao? Ja glasam za Davisa ... treba nam onaj francuz pod kosem u finalu
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Arenasport jedina prenosi sve utakmice kupa dok će RTS puštati snimke. Jedino će finale prenositi
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Cakarevic je u totalnom down-u + one 2 teske rampe nad njim protiv Splita mu nikako nisu trebale...tesko ce on skoro izaci iz te krize jbg ...zao mi momka stvarno :(

RTS po standardu dokazuje da je najgora televizija na Balkanu, mozda i sire (srecom imam sve Arene ..zivi bili cigani Kole i Edin)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top