Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Da, Vesterman... On u ovoj ekipi mora biti taj koji će da prelomi, ko će u odlučujućim momentima da preuzme svu odgovornost na sebe, ko će ili da pogodi, ili da "ubistveno" asistira, ili da pametno izvuče prekršaj i 'ladno "metne" oba bacanja onda kad je najvažnije...

A da probije i polozi? Ne kapiram zasto on to ne radi. Nije spor, nije glup, nije slab, nije previse nizak. Nisam previse kosarkaski pismen, ali kapiram da bi sa par prodora i polaganja po utakmici imao vise opcija i za sut spolja i za asistencije. Ovako, protivnik se ne plasi da ce proci, pozicioniraju odbranu i jebati ga onda.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.368
Локација
Kej Republika
Лагана победа,идемо даље .

Прво Мега па неки изрод у финалу. Полако само...

Богдане буди се 'леб ти јебем ! :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebote zasto ljudi imaju potrebu i zelju da vredjaju kolege forumase.Mislim ,odakle poriv za tako nesto :confused.Pa zar ne moze da se napise "mislim da si pogresio" ili " Ne slazem se,mislim da je Nis dobro bio popunjen" ili da se izbace brojke o poseti pa da se to komentarise ,
aaaaaaaa NE!!!!
Apsolutna glupost, cista glupost..... moga si jos koji put da napises :banghead
i ovim ne branim kolegu advokat Pionira:) jer i on slicno zna da zabiberi,doduše malo blaže,ali
Pusti, neka napiše još 10 puta da je glupost, ne zameram mu...nisam išao na "google research", onako iz memorije sam pričao, očigledno da me je memorija prevarila, sad sam proverio i stvarno je bilo skoro puno u Nišu u četvrtfinalu, znači pogrešio sam...bolje pamtim posetu u konzervi u Železniku iako je to bilo vremenski "dalje", tamo se poseta zaista merila ne hiljadama nego stotinama...A ovo njegovo insistiranje na "glupost" ima svoju predistoriju, tako da mu stvarno ne zameram, bio je isfrustriran zbog ovog:
... Ovi iz RTS neka se napuše kurca, posebno njihov direktor, nadam se da ćete biti ugašeni kao preduzeće jebo vam pas mater lopovi! I svi radnici do poslednjeg kamermana i montažera, kad ste dozvolili da vas vodi ko vas vodi!
Ljudi, ucestvovao sam u Nisu u organizaciju Kupa, nikada do sada nisu prenosili prvi dan, po obicaju krecu od polufinalnih meceva sa prenosima na RTS.
prenosili na Areni malopre Vrsac protiv Mege,ne znam zasto ne bi nas prenosili..
Jesi li ti na nekim drogama? Jel vidiš da ljudi kukaju što RTS neće prenositi?
:D
Naravno i to...Vesterman apsolutno mora i to...GLUPOST da sam zaboravio i to da pomenem. :D
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
I da skoci u napadu i ukrade koju loptu,kontrolisanje defanzivnog skoka se pdrazumeva. :D

Naravno da svi ocekujemo od Lea da bude lider ali jos je mlad i ne treba ga opterecivati time,sto verovatno i ne rade ljudi koji se bave njime. Jedva cekam da vidim Micica ,,Lukovica i Krstica protiv nas. Od njih trojice najvise ocekujem iz ovog tima Mege.
Pionir's law ,najvljivao si neke novine u nasoj odbrani jos za mec sa radnickim cini mi se ali ne vidim neke novine? Dal postoji a ja ne vidim ili jos nije stupio na snagu taj zakon ? Da ne cuva Dule nesto za finale? Nadam se tome ...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Nisam gledao utakmicu. Ali broj od 73 poena i 20 izgubljenih lopti mi govori da i dalje mrsimo muda . Taman da je sa druge strane Sloboda postigla 13 poena, mi ne igramo modernu košarku.
Čestitke na pobedi u svakom slučaju...
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Ja sam zadovoljan sa nekim elementima u igri...
Vesterman je pokazao odredjeni napredak. Ne samo u sutu nego i oni prodori i pas za Lucica preko celog terena a i sve cesce se odlucuje da baci alley up za igraca ispod kosa. Od njega ce sve zavisiti u borbi za trofeje.

Centri (izuzev neverovatnog Nikole) su u kanalu... Sporo napreduju i jos puno cemo zivaca pokidati dok oni ne postanu ono sto zelimo.

Za Bogdana vise ne znam ni sta da mislim... Na pocetku pravo otkrovenje a sada je iz meca u mec sve pogubljeniji i nzm da li krivca da trazim u Duletu kao sadasnjem treneru, VJ kao nekome ko mu jos ranije nije dao sansu, pritisku sa svih strana ili njemu samom... Nadam se da ce poceti da stvara pozicije sebi za sut, prolaz i da ce poceti da veruje da moze.
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Igra i dalje bez pomaka !! Posle 22: 3 8 minuta bez kosa . Ovo je moralo da ide preko 100 . Protok lopte i napadu ide brzinom zenskog uloska kroz cev od 3/4 cola . Sa ovakvom igrom u finalu cemo se samo blamirati , bilo ko da bude tamo !!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Samo polako nemojte brzati sa zakljucima nakom meca sa ovim amaterima, ja mislim da bi ekipa koja pika basket pola dana a pola pije igrala egal utakmicu sa ovim trailblazersima iz uzica.
Strasno na sta je spala srpska kosarka.
http://www.kls.rs/kup/par_slo.pdf
Statistika ako ikoga uopste i zanima.
Jedva cekam mec protiv mege iz vise razloga.
Da vidim novicu ubicu na terenu,da vidim micica i dangubica.
Ove sezone na prijateljskim protiv mege smo dobijali bez problema, cak mislim da smo sve i jednu pobjedili.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jel ima negde da se pogleda ceo mec, nisam bio u prilici juce, a bas bi hteo da odgledam..
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mene su juce zabrinule neke stvari. Recimo pad u igri u napadu u drugoj cetvrtini. Ali dobro, polako, da se zagrevamo za nedelju i igramo sve bolje.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Strasno je kuda ide nasa kosarka, ali to je za druge forume. Mnogo slab protivnik(pogotovo fizicki) da bi procjenili nas kvalitet. Bez obzira na to mnogo je vazno za samopouzdanje da se ovi iz slobode nisu ni malo ponadali.
Nije mi se dopalo kako su nas probijali 1 na 1 njihovi bekovi. Za Bertansa nije to nista novo, ali me zabrinjava Bogdan koliko mu je losa odbrana vec nekoliko utakmica. Leo i Milutinov dobar iako su mnogo visi od svojih cuvara. Ostali ok, cakar motivisan, musli indisponiran.. Idemo dalje.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Ljudi ne znam za vas ali posle ovih prvih utakmica kod mene je optimizam sve veci,ok nasa igra mora da se popne na jos visi nivo,danas protiv mege prva cetvrtina resava dosta toga, i da se ne dese prazni minuti... ali ono sto mogu slobodno da kazem je da me cini srecnim to sto i ciganska drzava i ciganski mediji i konzerve i mutirani lajonsi sutrasnji medjusobni mec opisuju kao finale pre finala,pa neka gospodo otpisite nas slobodno ,cepajte se medjusobno i mislite da u nedelju samo treba da istrcite i eto ga trofej....ne zaboravite da ko god prica tako pre nekog vaznog dogadjaja u sebi ima veliku dozu straha,znaju i jedni i drugi da smo specijalci za uzimanje trofeja,znaju i jedni i drugi da ovo nazovi moraju da uzmu jer se to od njih ocekuje,i da ce pogotovo ,mogu slobodno reci to, krenuti raspad ako konzerve iznevere drzavu... ajmo prvo da prodjemo sutra protiv jedne vrlo ambiciozne i dobre pre svega ekipe a onda u nedelju da obrnemo sezonu za u nasu korist,HRABRO MOMCI !!!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Милојевић: Навијам за Партизан, волео бих да узме Куп

Вероватно не постоји професионални спортиста који бар једном у каријери није играо против клуба у коме је стекао пуну афримацију, клуба који воли.

milojevic.jpg

Дејан Милојевић, у деценији за нама, један од синонима Партизана, као играч је избегао ту „замку“, као тренер није успео:
– Партизан је клуб који волим, за који навијам и волео бих да освоји трофеј. Али, даћу све од себе да мој тим у предстојећој утакмици одигра најбоље што може – поручио је Милојеви

zurnal.rs
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Miloje kralj! :respect Ljudina bez premca.

Inače, baš me interesuje kako će Vasa da odigra sjutra protiv nas. Volio bih da vidim (mada sumnjam da će biti takva postavka) bar jedno 5-6 minuta direktno protiv Milosava.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ljudi, šta vas bre više čudi u ovoj kretenskoj zemlji? Ne znam ko još može da se čudi ako govnavi RTS ne prenosi polufinale Kupa Radivoja Koraća....Mi živimo u divljini od države i to je to...Što je najgore, ja bih im jebao majku čak i ako se ispostavi da će prenositi popodne i uveče oba polufinala direktno - zato što govna nisu u stanju ni da jasno i glasno saopšte ljudima u ovoj zemlji da li prenose, da se to zna puno ranije, kao u svakoj civilizovanoj zemlji.

Ja nisam pogođen - imam Arenu, sutra ionako idem u Kragujevac na finale, ali...potpuno saosećam sa ljudima koji sad čupaju kose jer nemaju Arenu. Ovo je strašno, ali...kakva država, takav i javni servis. Mesta čuđenju nema, koliko god bio užas sve ovo što se dešava...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
18:25 i u 20:55 "Kup Radivoja Koraća", kod mene na EPG sam upravo proverio. Oni update-uju redovno, trebalo bi da je to tačan info.


Pre toga ide kup u odbojci, što znači da će za našu utakmicu ići "odložen prenos".
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Преноси РТС директно оба полуфинала.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top