Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Meni samo neko nek objasni nasu postavu u 3. kad ih lomimo a onda Aleksa, Trifa, Dangubic, Tristan i Lesor...kolaps. Umesto da ih unistimo tad, Zeljko nas ubacio u kontra ritam iz kog nismo izasli do kraja meca...nisam pametan iskreno
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne možemo dobiti cigane dok ih ne odmrznu.
Ono što je sigurno je da Dangubić ne može nositi epitet odbrambenog igrača.
A siguran sam u to da ćemo uzeti ovaj Kup.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.458
Reaction score
12.161
Локација
Beograd
Sam?Cist faul u napadu+nezgodan polozaj noge i ode koleno...
Ocekivao sam laksu utakmicu.Verujem da je Zoc u trecoj pokusao sa drugom postavom da zatvori utakmicu,ali bez Pantera i Mura ocigledno ne možemo da igramo ozbiljnu kosarku.Nije mi jasno zasto nismo napadali Dzonsa kada je bio u igri u odbrani sa 4licne?Bukvalno ga ni jednom nismo napadali,a cak je i Balsu cuvao???Na zalost morala je prva postava da se vrati i dosta se potrosi.Koliko je energije ostalo za sutrasnje finale veliko je pitanje,a jos i bez Smajlija...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Trener FMP-a za svoje godine jako dobro zna šta radi i kako "hendla" ekipu, a Jones mu isporučuje ono što i Panter kod nas. Da taj Jones nije undersize igrač bio bi za konstantno ozbiljan nivo košarke. Njih dvojica su mi i nekako najpismeniji u toj reciklažnoj proizvodnji i to je fer reći!

Željko je cinculirao koliko je mogao, i kod nas je veći deo utakmice bila neka situaciona rotacija i prilagođavanje zarad kontrole potrošnje koja na kraju nije ispala sjajno.

Kako ne pomenuti i individualne defanzivne IQ bravure pojedinaca...

Sve na stranu, samo da je Smajli okej!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.778
Reaction score
6.491
Ne svidja mi se kako se Smajli povredio. Bilo bi cudo da nije ACL.
Sutra dosta zavisimo od kriterijuma. Nadam se da nece biti bas rukomet.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
038
Уф како одвратан клуб овај ФМП/Раднички шта већ. 3/3 против њих ове сезоне, права рециклажа и срце ми је пуно због тога. Пантер :respect

Је 'л ово Жељко преместио Начитаног на позицију тапшача и махача пешкиром? Тако и треба. Ајмо на лето шут карта, време је.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
pa brate ako je fmp merilo onda neka ide sve u kurac…

uvek branio i sve, ali sa ovakvom igrom, ispadanjem, nemanjem maltene druge postave, lesorovim slobodnim bacanjima, promanje 9 koseva za jedan minut…
Veruj mi da bi FMP sa ovom zeljom i odresenim rukama tukao 1 od 3 utakmice FMP koji trenira Radonjic. Dobro su vodjeni,trener im je kreativan,krecu iz te underdog pozicije i nemaju sta da izgube,plus protekcije u sudjenju a pogotovo u prosloj ABA liga utakmici protiv nas. Plus ovaj Dzons igra maestralno i ovaj momak Tasic zna ono da igra tu ulogu seljackog centra. Mi smo gresili u preuzimanju kad Ledejl ili Lesor ostanu na niskom i brzom igracu ali sve u svemu nismo lose igrali.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Sam?Cist faul u napadu+nezgodan polozaj noge i ode koleno...
Ocekivao sam laksu utakmicu.Verujem da je Zoc u trecoj pokusao sa drugom postavom da zatvori utakmicu,ali bez Pantera i Mura ocigledno ne možemo da igramo ozbiljnu kosarku.Nije mi jasno zasto nismo napadali Dzonsa kada je bio u igri u odbrani sa 4licne?Bukvalno ga ni jednom nismo napadali,a cak je i Balsu cuvao???Na zalost morala je prva postava da se vrati i dosta se potrosi.Koliko je energije ostalo za sutrasnje finale veliko je pitanje,a jos i bez Smajlija...
Jbg na uzivo nemam snimak. Izgledalo je iz našeg ugla da je sam.

Ni meni nije jasno ovo za Jonsa.
Niti šta je hteo zadnjih nekoliko odbrana sa Lessorom na Jonsu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.478
Reaction score
2.268
Prljava igra fmpa sve na ivici faula posteno su nas namucili a moglo je biti drugacije da jos u trecu cetvrtinu da resimo utakmicu. Nije mi jasno sto se to desavalo na kraju umalo od gotovo da bude veresija. Bice sutra jebeno tesko valjda je Zeljko talican da podignemo sutra prvi trofej.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.485
Локација
Žrnov
Klasični mi...
Kad je ovakvo sudjenje danas bilo, mogu zamisliti šta će biti sutra..
Tipujem na Kuruca da ce bar jednu :picka-ciganska: da odvali.
Panter nam doneo jedan Kup :buhaha nekadonese jos jedan
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
820
Reaction score
4.331
Локација
Beograd
Kosarkaski nije bilo toliko lose, ali pristup u pojedinim momentima SRAMOTAN. Jako, jako neozbiljno. Mogu da zamislim Zeljka u svlacionici nakon utakmice, ne bih igracima bio u kozi sada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top