Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Niko u Serbiji ne može kaznjen biti, ved po zakonu i po presudi nadležnoga suda.


:D

Utakmica, teze nego sto sam ocekivao, Spartak se borio spram mogucnosti. Ocekivano su igrali i najmladji. Idemo dalje.

@kuki Culo se kratko prvi put, onda je usao u ritam: Partizan sampion! pa muk :D Naizmenicno :D
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
665
Reaction score
5.335
Локација
Nis
Na zvanicnom instagram nalogu Partizana story kako igraci pevaju sa navijacima pesmu Volim ga, a u prvom planu Madar koji iz duse na skroz tecnom srpskom govori: za njega :navijac .
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.267
Reaction score
15.990
Локација
Beograd
Evo izjave Žoca nakon košarkaškog dela.

“Ja sam pre godinu i po dana došao u Partizan, tada sam sa velikim ponosom govorio što sam se vratio u klub koji mi je u srcu. Tada sam rekao stvari koje sam ponavljao, da naši navijači jedino i isključivo bodre košarkaše i da ostave provokacije, bilo koga… Večeras su se čule ružne reči i nisam saglasan sa tim. Voleli bi da to prestane. Voleli bi da imamo navijače koji isključivo bodre tim. Došli su u velikom broju, neverovatna ljubav, ali ne želim da vređaju nikoga više. Ovo je košarkaška utakmica, ako im to nije dovoljno, imaju razna mesta gde mogu da ispolje bilo kakve stvari. Hvala svima, ali voleli bih da se Kup i sve utakmice pretvore u fer navijanje i da se priča samo o košarci”, rekao je Obradović
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
a kad gmizavci njemu pogrdno skandiraju i prave transparente, onda niko ne ustane i ne kaže da to nije u redu, niko tome ne posvećuje ni 5 sekundi na konferencijama, kao da se ništa nije ni desilo…
A Željko je veći od celog njihovog izmišljenog privatnog kluba, oni neće za života ostvariti ni desetinu onoga što je Željko, tako da im jedino preostaje da ga vredjaju, a čovek im nikada nijedan povod za isto nije dao…

jebiga Željko došao si u najveće blato na svetu, svi znamo da si gospodin, ali sa ovom bagrom se drugačije ne može…
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.673
Reaction score
3.582
Локација
Niš
Jbg. Prosli smo kroz čović familiju i uzduz i popreko. 50% vremena se o njima pevalo. Psihu u dva navrata.


Sto se klinaca tiče nabismo im pritisak. Zao mi ih bilo. Kad su ušli cela hala tapšanje. I samo iščekivanje kos da daju. Verujem da nisu znali gde se nalaze.

Hala puna kao oko. Jedino u parteru ova sns govna što dobijaju džabe karte nisu sva dosla. Nikad vise ljudi u četvrt finalu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top