Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.848
Reaction score
29.923
Локација
Beograd
Ne znam zbog cega sam ja u ovoj meri ravnodusan prema ovom takmicenju.
Treba, naravno, iskoristiti svaku priliku da se pobedi fmp2, ali se, pre svega, treba cuvati povreda, klizecih startova onog govneta Lazica i slicnih pokusaja ostalih, prepostenih, igraca fmp2.
Sudije ne bih komentarisao, jer ako u ABA ligi "sudije ne smeju da pisnu od cokija", mogu samo da zamislim kako je u KLS.
Svako takmičenje je bitno.
Svaka utakmica je bitna.
A najbitnija je ona protiv ,,cigana,,.
Između ostalog jer se tako borimo i protiv njihovih sudija, i mnogo čega i koga drugog.
I protiv iskonskog zla.

:napred-partizan:
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.312
Reaction score
18.801
Локација
Kej Republika
Za razliku od prošle utakmice sa njima.

Oni su jači za Kampaca I Martina. Mi slabiji za Madara I Papapetrua.
Oni su jači za domaće sudije, mi slabiji za EL sudije.

Moramo biti bolji bar za 10 razlike, da ih dobijemo.

Dante na leđa i nek nosi ekipu do pobede i ulazak u finale.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.400
Reaction score
16.626
Локација
Beograd
Ako neko može da prenese igračima kao dodatnu motivaciju šta je ona pičkica petrušev izjavio nakon što smo ih dobili u EL, "da nismo ništa posebno". Njemu specijalno jebati mater zbog toga, šteta što nema dozvoljene makljaže kao u hokeju pa da ga Lesor dohvati.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
351
Reaction score
2.446
Локација
Beograd
večeras igramo protiv 8 igrača i to je njihova jedina i najveća prednost
međutim, ako mi budemo zategli odbranu kao što je zatežemo u poslednje vreme, i ako nas krene šut, džabe im sve smrdljive pudlicine sudije
mi nemamo Papapetrua i Madara, a oni imaju skraćenog homoseksualca i hasana martina
biće pakleno teško, očekujem tvrdu utakmicu, a nadam se punjenju drolje od strane Alekse i Pa... ma bilo ko nek je napuni, neću da izdvajam :partizan-fan:
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
51
Reaction score
804
Локација
Beograd
S obzirom da sam ja za tatin rodjendan u utorak odradila svoje u vidu poklona ovogodisnjeg KKP dresa, zamolila bih gospodina Obradovica i gospodu kosarkase da ga veceras takodje ispostuju i odrade cigane, ruzno i ubedljivo!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.255
Reaction score
2.873
Veceras ce biti ogled onog sto nas ceka u Aba. Zeljko je sad (ako je bilo pitanja je li ranije) svjestan da ovo nije samo kosarkaska utakmica (koliko god se on trudio da smiri strasti) i sta znaci nama, pogotovo u ovom trenutku istorije kad pokusavaju da stave neke tacke na nas. Zato, znamo sta navijaci ocekuju od igraca jedino u ovoj utakmici: krv i znoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top