Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
A sta mislite, samo da se cacani uzjogune i jebu im kevu na Kardjordje stadiumu u sred finala ,pa da se svi kolektivno obese,sto uopste nije nemoguce.Secam se jedne godine kad ih je njihov mali hijavata sjebo u finalu,tad su ispusili karu i u prvenstvu i u kupu!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jedini spas za Partizan je ukidanje ogranicenog broja stranaca. Trebaju nam razbijaci u sredini terena,ljudi koji mogu da izadju iz duela kao pobednici,a ne da gledam babovica,tomica i ekipicu kako se odbijaju od protivnike kao od zid. Medo najgori zadnji vezni u poslednjih par godina,odradi dobro zadatak u defanzivi,ali vise od pola osvojenih lopta odmah proda i stvori direktnu sansu protivniku.. I sta se desava sa Markesom, dokle ce se forsirati Rnic koji je nizak,spor i trom?! Da li je moguce da je toliko los igrac, pre bih rekao da je deo djuriceve osvete krstajicu,da ga napravi budalom sto je doveo "skart" igraca.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
A sta mislite, samo da se cacani uzjogune i jebu im kevu na Kardjordje stadiumu u sred finala ,pa da se svi kolektivno obese,sto uopste nije nemoguce.Secam se jedne godine kad ih je njihov mali hijavata sjebo u finalu,tad su ispusili karu i u prvenstvu i u kupu!
Nije da mi je svejedno da li ce cerga uzeti kup ili izduvati, ali se ovo od sinoc ne moze izbrisati ni njihovim porazom u finalu. Ostaje cinjenica da su nas u dva meca izudarali djokama po glavi i dobili ukupnim rezultatom 4-0. Ako mi je uteha sto u narednoj sezoni nece biti nosioci ni u 3.kolu kvalifikacija, onda do kurca.
Nikakvi njihovi porazi mi ne mogu ublaziti bol pretrpljen porazom od sekte.
 

Zagor

Guest
Ostaje cinjenica da su nas u dva meca izudarali djokama po glavi

Мене нико није ударао курцем по челу, не знам за остале.

Не морамо користи формулације које нам не приличе у покушају да будемо искрени (а у ствари смо исфрустрирани и бесни, па се буди мазохизам и самопрезир). Ово се не односи на тебе само, генерално има појаве таквог стила на форуму после оваквих пораза...
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Hajde onda makar ja malo da im se poserem na trenutnu euforiju:

Toliko su bili "uspešni" u Evropi svih ovih godina da sad NAJVEROVATNIJE neće biti nosioci ni u 3. kolu kvalifikacija za LE! :D

Eto, jako su blizu da budu ispod crte već tad pred 3. kolo kad startuju, tako da onda nema više nikakvog Ventspilsa, nego odmah aždaja koja će im jebati majku cigansku! :D

Eto, novinarska ciganska histerijo, da vam makar malo zapne u grlu dok sikćete danas...

Dakle možda osvojite kup ali ni to vas neće spasiti od pušenja u Evropi usred leta...sad već pušenje počinje u julu, a ne "tek" u avgustu...

I hocemo sada da siljimo k zbog toga, a vrlo lako i nas moze da saceka blamaza slicnih razmera? Ko nama garantuje prolaz dalje u takmicenjima u Evropi. Djura? Grant? Bogi? Dokle cemo se baviti vise ciganima, a ne sopstvenim dvoristem? Mnogo smo nadmeni, a rezultati u 2012. nam ne idu u prilog. Cak i da je po izreci "I corava koka jedno zrno ubode", ubodose ga cige 2 puta(osvojili su i 2 boda vise). To kup je sekundarno takmicenje, to moze samo da posluzi kao izgovor. Druga bi se pesma pevala da je bilo obrnuto. Pamet u glavu, zajebi cige, oni su osudjeni na srpske kaljuge i svinjsku glavu :)respect), ponovicu se, dokle god su nam oni reper nikad nikakav iskorak necemo napraviti....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Smiri se, više ću ja nego i ti i bilo ko drugi tražiti pobedu naših nad ciganima 5. maja u prvenstvu i više ću im se i od tebe i od bilo koga drugog najebati mile majke ako ne daj Bože ne uspeju...trenutno se tešim svačim što mi padne "pod ruku" i dobro mi dođe SVE što deluje kontra njihove histerije...a to što sam gore napisao itekako "hladi" njihovu histeriju...
A sta mislite, samo da se cacani uzjogune i jebu im kevu na Kardjordje stadiumu u sred finala ,pa da se svi kolektivno obese,sto uopste nije nemoguce.Secam se jedne godine kad ih je njihov mali hijavata sjebo u finalu,tad su ispusili karu i u prvenstvu i u kupu!
Jeb'o je njih u finalu kupa i raspad od zagrebačkog Dinama početkom 80-ih, i banjalučki Borac (drugoligaš) kasnije, i raspad od splitskog Hajduka 1991. godine, i Smederevo, i Železnik...nije njima uopšte strano pušenje kurca u finalu kupa od autsajdera...

Ne bi to njihovo pušenje od Čačana izbrisalo našu eliminaciju od njih, ali bi mi vala ulepšalo celu kalendarsku 2012. godinu!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Zagore, ovo udaranje djokom se ne odnosi na odnos snaga na terenu, vec na sve sto se dogodilo u ova 2 meca.
Rezultat, redari ispod juga, navijaci na atletskoj stazi, nadmoc na tribinama, izdrkavanje njihovog trenera i cele klupe posla gola. Za mene je to udaranje kurcem po celu, svih nas i Partizana.
Izvinjavam se, sad video upozorenje. Mada je svakako vezano za ovaj dvomec.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ajde opet, nije mi namera da previse kritikujem Lazara Markovica. Vidi se da je u velikom padu forme i moguce je i da mu ne odgovoraju takticke instrukcije i cela postava tima koju forsira novi trener ali,

On u onakvim situacijama mora da cepa mrezu, pa mogao je na 3 razlicita nacina da da gol. Ozbiljan fudbal ne trpe "decu", "sazrevanje" i ostale gluposti koje mogu da se cuju samo kod nas, kao sto je prica da je dete neko od 18 godina.

Evo "webgazda" je bas pre neki dan pitao da se navede jedan kiks Rnica koji nas je direktno kostao utakmice, bilo ih je juce i vise od jednog. Neverovatno je koliko su dekoncentrisani i dezorijentisani on i Ivanov. Ali da ne bude sve sa igracima postoji jedna vrla bitno stvar koja je na treneru a to je takticko uigravanje odbrane. Rnic je stoper koji ima takticko znanje za svoju poziciju ali strahovite padove koncentracije tokom utakmice. Ali i kao takav nemoguce je da je napravio vise kikseva na jednoj utakmici kod Granta nego na celoj polusezoni kod Stanojevica, znaci treba i raditi malo sa tom odbranom. A ne da bude dodaj do Vukica pa cemo videti.

I nemojte te seljacke price da nije bitan kup, jako je bitan! Jer imamo potencijala da gazimo sve redom ovde i da budemo bitan faktor u evropi a mi po ko zna koji put sami sebi zabijamo noz u ledja. A tek da ne pricam koliko ce se ova nova generacija zvezde osiliti sa ove dve pobede.

Cela ova prica Miskovic-Djuric-Bogicevic-Zabranjeni-Dozvoljeni-Kupjeno-Nije kupljeno je toliko ogadila Partizan da ne znam odakle vise volje da se uopste gleda nas fudbal.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Jel ti stvarno veruješ da će na leto doći novi trener? Doći će al' u kurcu...završićemo sezonu ionako sa 10-ak bodova prednosti (kao što je bilo u polusezoni) i ja čisto sumnjam da će jevrejin otići već sad na leto...

Eh da je bilo pameti (mada smo sad svi naknadno pametni i prepametni) pa da već u rupčagi u prvoj kup utakmici igramo tamo sa sve samom dečurlijom...pa makar i 5:0 pukla deca...trebalo je to uraditi - deca u kupu i tamo u rupi, a i u revanšu...da svesno izađemo sa dečurlijom i popišamo im se svima na kup takmičenje...

Verujem da ce doci novi trener. Prosto, zelim da verujem, a titula ce tesko da sakrije neznanje ovog aktuelnog kad cemo je osvojiti UPRKOS njemu, a ne ZASLUGOM njegovom.

Kad bih se ja pitao, Partizan bi Kup od prvog do poslednjeg kola igrao iskljucivo sa drugim timom. Neka rezervisti tu imaju priliku da odigraju neki takmicarski mec. Ali, isto tako mi je jasno zasto se to ne radi: ako se dodje u poziciju da je titula izgubljena, onda se kupom "spasava sezona". Naopaka logika, koja veze sa zivotom nema, ali tako razmisljaju oni na vrhu, jebiga.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Potpuno se slažem...Kup mora da služi za pripremu "nadolazećih" igrača za narednu sezonu...To jedina svrha da mu bude...od 1/16-finala pa nadalje...pa čak i kad se dođe u polufinale ili finale...Ja bih to uveo u STATUT kluba, jebeš mi sve!

A što se novog trenera tiče - eno, napisao sam na "Uprava napolje", dobio sam pre 15-20 minuta "signal" da je Ivica Jovanović spreman da dođe ali samo ako ovoj bagri od uprave uskoro vidimo leđa...Daj Bože...
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Svaka pobeda u kupu(pogotovo nad Zvezdom) jos vise uigrava, jaca tim, stvara pobednicki mentalitet, jos vise izdize klub iznad ovog blata od naseg fudbala. Zajebite te price o drugoj postavi, pa da li ste videli da bilo koji evropski klub u polufinalu kupa izvodi drugu postavu..

U redu je da u prvih 2,3 kola izadje druga postava jer smo toliko igracki dominantni da bi smo i tako dobijali ali utakmice kao jucerasnja moraju da se shvate maksimalno ozbiljno, svaki trofej mora da se napadne maksimalno i osvoji. Tako razmislja veliki klub.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...pa da li ste videli da bilo koji evropski klub u polufinalu kupa izvodi drugu postavu...
Da...čak i u finalu, a ne samo u polufinalu...pitaj žabare iz ranijih sezona...sad se kao nešto malo uozbiljiše otkad osvajanje kupa ipak donosi neku malu privilegiju u LE...a još sad kad se za par godina ukine LE - svi će ozbiljni klubovi igrati domaći kup sa rezervistima, svi, pogotovo kad još igraju Evropu!

Evo, gore ti je s pravom naveden i primer iz Engleske..

Ja sam čak uveren da će puno domaćih kupova da NESTANE širom Evrope za koju godinu...kakav bre kurac kup...dok je još bilo evropskog takmičenja koje se zvalo Kup kupova (a koje i tada bilo slabije od Kupa UEFA, oduvek!), pa hajde...ali već otkad ga nema - kurčina bre živa od takmičenja...
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
54
Reaction score
121
Neko je vec napisao a jacu ponoviti,kako je moguce da ovaj isti sastav na celu sa Stanojem odrzi lekciju ciganima prosto ih demontira.A sada ti isti igraci kao da neznaju gde su dosli. Mislim da svi znamo ko je krivac za sve !!!:pop
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Oni imaju mnogo više utakmica i mnogo jača takmičenja. Njima kup utakmice predstavljaju samo teret i koriste da odmore glavne igrače. Nama su od ispadanje iz Evrope, ostala samo naše livade i ekip koje su realno smešne za poređenje.

Svaki trofej je važan, pa i kup. Primer je KKP, koji uvek ulazi u to takmičenje da ga osvoji i to sa više želje od protivnika kojima bi negde sgiurno više značio kup, s obzirom da ga dauvaju u ostalim takmičenjima.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
арсенал, редовно...

Da, ali do polufinala i finala i dok ne dobiju ozbilljne sanse da osvoje trofej.

Ferguson, Mourinho, Guardiola.. svi treneri jakih ekipa koju shvataju gde su, izlaze sa najjacim timom u zavrsnicu takmicenja.

A jace ekipe mogu da imaju izgovor Lige Sampiona i LE, mi nemamo izgovora, ne igramo na 3 fronta a imamo kvalitet da razjebemo sva domaca takmicenja, i zasto to ne bi smo uradili? Zasto ne bi smo pobedili gde god mozemo? Da se cuvamo? za Metalac i Jagodinu? Ma daj, ne zajebavajte...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Derbi se dobija na psihu, energiju i muda. Nasi igraci su se pokazali u ova dva meca na tom polju. Jebes ti nasu decu (a ekipa puna nase dece, i to u najboljim godinama) ako njima fali veliki motivator na klupi, kao Stanoje sto je bio, da bi derbi odradili onako kako se derbi igra. Koji qrac sanse, kojih nikad vise nije bilo, i promasaji.

Grant i da ga nije doveo Djura, i da nije imao dva neresena na pocetku, i da je igra fenomenalna je sve pokazao tako sto ga je takticki nadmudrio Prosinecki.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top