Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
(jedini njegov trenerski uspeh, finale LS stigao je sa timom koji je Murinjo stvarao 3 godine).

мени је ово много смешно.Па што тај Мурињо са истом екипом није ушао у полуфинале? Мислим да није Грант толика шишарка за коју ми њега овде сматрамо.Слажем се са тобом да не може да мотивише екипу као Сале,мада морамо признати да то нико не може да уради као Сале.И слажем се да нам је то можда највећи хендикеп данас.Само нек играју храбро и да не наседају на циганске провокације и биће супер.ЛОМИ, ТРЕСИ, КРАДИ, ОТИМАЈ !
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Pusa, ne mislim ja da (recimo ja, a verujem i ostali) da Grant nema pojma o fudbalu. mada realno, nije ni neki trener.

ono sto je cinjenica, on ovde nije dosao da trenira. nisu oni njega doveli i rekli mu "ej, ajd dodji da osvojis titulu i uvedes tim u ligu sampiona".

ne, aranzman je bio "ej, ajd kad vec nista ne radis, dodji kod nas da operemo neku kintu, tebi damo deo, a ti za to vreme pici kerpo, pij vinjak XO i nosi malo one nase trenerke, pojavljuj se na tekmama i tako to"

kakav grant, kurac njega boli...

pa negde sam procitao da ga derbi Portsmut-Sautempton podseca na cz- Partizan.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Grantu se ugovor automatski poništava ako ne osvoji titulu, pominjana je ta klauzula.

Ništa nije rečeno za kup, no opet, verujem da mu je jasno da se ovde rešava više od kupa..
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
наравно да си у праву.И сигурно је тако.Болеће њега патка ако ми данас пукнемо,док би се Сале појео кад би изгубили(што је код њега било немогуће).Само кажем да су ми смешне приче то око ЛШ и Мурињове екипе.Он кукавац и не зна шта га данас чека.Која багра и говна са друге стране терена.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
E pa dosla je i ta sreda konacno...dan prelep...ja naprzen kao pas pred derbi....verujem i velika vecina vas... :BB
Od ranog jutra su poceli da mi se javljaju drugari musavci kao tipa..., Grobari nema vas...sever je pun..., odracemo vas...zlezdino prolece...bla bla truc truc...klasicno ciganisanje pred svaki derbi...i onda im ja lepo svima kazem ok nema problema cujemo se posle derbija..., a onda sledi izivljavanje od strane mene... :D
Sto se samog derbija tice evo neke moje prognoze... 0-1 poluvreme...0-1 kraj, strelac Lazar Markovic(ako bude igrao)..., ae da budem precizan... 13 minut Mazic duva u pistaljku i pokazuje na beli krec cigani skacu divljaju...penal za nas(KONACNO), Lazar ko mator insistira da on izvede jedanesterac i ludnica 0-1...
Ae puno sam sanjao...odoh da punim baterije za veceras... :D
Pravac rupa i pisanje po komsiki... :D:
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.157
Локација
127.0.0.1
A da nije doslo do rokade? Kup nas a njihovo prvenstvo... Mozda cak i finale nase a kup Vojvodini. Mi smo totalno bez backup-a. Videcemo jos ali ova polusezona nema veze sa fudbalom... Gledacu ovu tekmu vise kao procenu individualnog zalaganja nekih nasih igraca.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Očekujem pobedu.
Mirno,stpljivo i da sačekamo svoju šansu.
Oni se možda neće zaleteti ali svakako će želeti da pobede jer im je to imperativ,imaju dosta mladih igrača neiskusnih za derbi.
Znači iskustvo je na našoj strani.

Voleo bih da igramo sa 2 zadnja vezna,tako bi smo mogli da otupimo njihov napad a i da trčimo više jer naš srednji red ipak nije trkački.Naravno da ta dvojica budu Medo i Lola,mada neznam koliko je Lola spreman.
Voleo bih formaciju 4-2-3-1.
Znači na golu Stojke.
U zadnjoj liniji Aksentijević,Rnić,Ivanov,Lazevski.
Zadnji vezni Medo i Lola.
Sredina desno Markec,levo Tomić(Ilić),u sredini Vukić.
Napad Dijara(Edu).
Mogli bi smo da stavimo ofanzivnijeg Aksentijevića,jer Lazevski neće ići napred a imamo i 2 zadnja vezna.Tako bi sprečili i ubacivanje Mladenovića koji ne bi smeo toliko da rizikuje.
Vukić i Tomić(Ilić) bi držali mirnoću u sredini,a u kontri bi Lazar bio najopasniji uz napadača ma koji od dvojice bio.
Ali to su samo moje želje.
Bez obzira na to bilo ko da istrči nek da sve od sebe i bude pametan i ja verujem u uspeh.Tako da i dvojica najkritikovanijih imaju podršku,Miljković je u derbijima odbranu igrao korektno,a Babović je uvek veoma bio borben a nadam se da će paziti da nepravi glupe greške u dodavanjima i da igra što brže.
Mi na tribinama bez obzira na podele treba da damo sve od sebe da maksimalno bodrimo Partizan,a prepucavanja ostavimo za neke druge utakmice.
Smiriti govna,spustiti ih na zemlju i duboko zatrpati u rupi.

Ajmo crno-beli,do pobede.:napred Partizan.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.878
Reaction score
10.989
Grantu se ugovor automatski poništava ako ne osvoji titulu, pominjana je ta klauzula.

Ništa nije rečeno za kup, no opet, verujem da mu je jasno da se ovde rešava više od kupa..

Колико се ја сећам није да се поништава, него се не продужује, јер је закључен до краја сезоне са могућством продужења. Тако да су њему 900.000 јевреја загарантована. Нека ме исправе људи ако грешим.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ja bih ga premirao ako ne osvoji titulu.

verujem da bih sa 10 bodova prednosti, ja mogao sa klupe da je osvojim.

e sad izgubiti je, to vec treba znati.

10 bodova prednosti u ovakvoj ligi,ovakav sastav FKP-a moze da izgubi SAMO u slucaju da je tako dogovoreno sa drzavom.

DRUGA OPCIJA NE POSTOJI !

nije bitno ko sedi na klupi,grant,ti,ja ili misa tumbas ...
ostaje da se vidi nacin na koji ce biti odradjeno (ukoliko je dogovoreno).
ono sto meni daje utisak da je tako jesu 2 pocetna remija nasih ...

jel je to sjajan scenario (poceli smo lose,nov trener,potresi u klubu,pa onda jos par bodova na "teskom" gostovanjima, i kod vecine ce biti "jbg sami smo krivi"...)

videcemo sta ce biti,ali definitivno nemam isti zar pracenja kao kad je bio SS i Krle tu.
razlog je jednostavan:
TADA SAM BIO MILION % UBEDJEN DA CE NJIH DVOJICA BITI PREPREKA ZA URUSAVANJE FKP,MAKAR NA SPORTSKOM PLANU !!!

sad to vise ne postoji ... nadam se,do kraja sezone ...

sto se tice samog kupa,odvratan mi je osecaj sto je uospte posle svega dato domacinstvo vojvodini,i daje mi pravo da sumnjam da se i tu zna pobednik.

IPAK OBAVEZA SVAKOG IGRACA JE DA DA 200% NA TERENU,POGOTOVO NA DERBIJU,TAKO DA I AKO SE OBISTINE NEKE TEORIJE KOJE KOLAJU NJIH CU SMATRATI MAKAR JEDNAKO ODGOVORNIM KAO DJUBRAD IZ UPRAVE !!!

:napred Partizan
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma sta se opterecujete njegovim ugovorom, to su ionako detalji koje nikada necemo saznati. Nek on odradi ovo sto nam je preostalo pa da se, Boze zdravlja, pozdravljamo za 2+ meseca.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Zagor je u kriznom stabu, on zna sve detalje :D


kidaj, trci, otimaj, dominaraj!! ponizite ih veceras!! srecno crno-beli..
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Lako se moze desiti da Vojvodina ne bude domacin...ono sto su obecali nista ne resavaju pre svega mislim na tribinu juznu sto su obecali da ce zavrsiti do finala a oni ljudi jos nisu ni poceli radove niti nameravaju ...svlacionice im se raspadaju,elektrodistribuciji dugujuu ogromnee novce za stadion i sportski centra i pre dve nedelej su bilina ivici da im se struja presece,da nije intervenisao onaj kurton iz gradske vlasti kravic ostali bi bez struje na stadionu i sportskom centru...ima tu jos stvari koje su bitne,ako kojim slucajem oni ne prodju u finale-slanina(cigani 2 ),lako se moze desiti da mi kao sto bi trebalo da prodjemo i borac primera dogovorimo da se igra u bg-u ...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U moru gluposti koje ovih dana čitamo po medijima (potpuno se slažem sa onima koji su unezvereni koliki se značaj daje jednom jebenom kupu, pa još polufinalu a ne finalu, pa još tek prvoj polufinalnoj utakmici a tek predstoji i revanš :confused...ciganska posla...posla isfrustriranih perhana kojima je grobarski kurac poslednjih godina začepio sve moguće rupe na ciganskim usranim telima) ima ipak jedna stvar koja nije glupost, koja je jedna velika istina i...i koja će ustvari biti presudna večeras (barem se tome nadam) - ISKUSTVO NAŠIH MOMAKA!

Mi znamo kako se kara kučka iz komšiluka. Naši momci su ga redovno metali kučki poslednjih godina...velika većina njih...

Mi znamo da ovi dueli nose sa sobom posebnu atmosferu na terenu i oko njega i mi nećemo ni sa čim biti iznenađeni večeras...

A da vidimo njihove ljabere tipa kasalica, razne njihove na "m" i ostale ciganske džibere koji večeras prvi put učestvuju u najvećoj srpskoj fudbalskoj svetinji...USRAĆE SE KAO GRLICE! Njima će perhani sa severa biti kao okov oko nogu, kao kamen na grbači ciganskoj, kao duša u nosu...Već ih vidim kako pokunjeni moraju posle utakmice na postrojavanje, da čuju odande tu slatku pesmicu koju su redovno slušali od perhana sa severa posle ovih utakmica poslednjih godina...opet će pičke slušati da su pičke i da igraju k'o pičke...

Ipak, i pored svih ovih cigana debitanata koji će se usrati kao grlice, moj najveći kandidat za dublera slavoljuba đorđevića je ipak onaj koji je oženio tranvestita - duško karleuša! Danas će jevrejin na našoj klupi imati baš poštenog razloga da ga hvali. U zajebanciji naravno.

Današnji Partizan je mnogo jači i "namazaniji" tim od ciganskog. Toliko jači da čak i ako cigani povedu (a tradicija kaže da se u ovim utakmicama teško rezultat preokreće) - očekujem da to rutinski preokrenemo u našu korist, u jednu finu pobedu. Znači i ta tradicija će da se ruši ako bude moralo i trebalo...

I da se vratim još jednom na nesrazmernu medijsku histeriju oko jednog prvog polufinalnog meča jednog jebenog kupa...Ovo je naš odgovor na to (deo jučerašnje najave na našem klupskom sajtu):
“Večiti derbi” je sintagma koja se ispravno koristi samo kada je reč o prvenstvenim duelima Partizana i C. zvezde. Sutra od 19h naši crno-beli će ukrstiti koplja sa svojim najvećim rivalom na domaćoj sceni, ali obzirom da je reč o prvoj polufinalnoj utakmici kupa – to ostaje “samo” jedna veoma važna takmičarska utakmica za Partizan. Kup nije titula šampiona. Kup nikada nije bio, niti će ikada ubuduće predstavljati najvažniji trofej za Partizan. Međutim, Partizan je branilac i tog manje važnog domaćeg trofeja, osvojio ga je čak 3 puta u poslednje četiri sezone i zato su ciljevi Partizana i pred ovo polufinale kupa jasni – biti bolji od C. zvezde u sredu u komšiluku, a onda 11. aprila i u našem “Hramu fudbala”, potom i od protivnika u finalu kupa, koje će se igrati u Novom Sadu i na taj način odbraniti i ovaj trofej...
To onako javno i politički korektno.

Inače, da se ja pitam - da se lepo eliminišu cigani i da se onda Vojvodini bukvalno da kup u N. Sadu...nakon što mi bez problema uzmemo 3 prvenstvena boda protiv njih na JNA za 10-ak dana...Eto, tako bih ja uradio...pa da crknu dušmani ciganski...znači ne samo da uzmemo titulu (koja je bila, jeste i ostaće najbitnija), nego i da od Vojvodine napravimo ubuduće neprijatelja ciganima, a ne nama...da ih Vojvodina onda otkine u poslednjem kolu ako ne daj Bože to nama zatreba...a i da narednih sezona Vojvodina bude "naša" a ne "njihova"...ionako je sad povoljan momenat za to...na klupi Vojvodine je naš Dejan Vukićević, a tamo i igraju par naših bivših igrača...sorry za off u ovom odeljku...
...Dakle, danas oprezno protiv musavih, i ništa ne prepustiti slučaju. Čak i flaširanu vodu doneti sa našeg stadiona, a uz igrače imati obezbeđenje od ulaska u stadion, do svlačionice, pa prolaska kroz njihov famozni tunel i sve do izlaska na travu. Bilo koji incident... odmah prekinuti utakmicu.

Dosta su oni nekažnjeno divljali u toj rupi!
:clap
Voda se nosi već godinama, a što se obezbeđenja ekipe tiče - biće kao nikada ranije...znači KAO NIKADA RANIJE, OD 1945. GODINE PA DO DANAS!!! Najebala su govna ciganska najstrašnije ako pokušaju da ugroze naše momke...jebaće im mater i ubiti ih od batina oni koji prvo biju i ubijaju, pa tek posle pitaju (samo preživele i sposobne da govore) o čemu se radi!

Ja ne preterujem. Ovo je moj dobronamerni savet svakom musavcu koji dođe ovamo na naš forum da čita šta se ovde piše. Jeste cigani, jeste musavci, jeste govna, jeste debili, ali...čuvajte se bilo kakvih sranja danas jer ne želimo da vas od sutra nema...trebate nam i sutra, da imamo koga da karamo verbalno!

I još nešto za kraj - nama na jebačinu posle dolazite u goste čak 2 puta u roku od mesec dana...pazite kakve tangice oblačite u te dve (ne)prilike...crvene da budu obavezno...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Videcemo da li ce danas jedan deo tih teorija zavera da se obistini. Uostalom, igraci su mogli da bojkutuju sezonu ukoliko im receno da moraju da predaju pehar ciganima. Prvi je javno mogao da istupi kapiten Sale i da kaze javno ako je bilo mutljavine onda za njim i ostali igraci. Ako sve to na kraju sezone ipak postane tacno onda treba najuriti ceo tim bez milosti i napraviti novi Partizan sa novom upravom i novim igracima.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ovi na areni jos od juce odbrojavaju vreme do pocetka derbija kao da se igra finale lige sampiona... Nadam se da cemo danas izvuci povoljan rezultat po nas !

SRECNO CRNO-BELI ! :napred Partizan
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
inace za sve one koji nemaju arenu a imaju zivce ide snimak utakmice na RTS 1 od 20-06.. znaci jedno poluvreme kasne.. :banghead
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Haha kako se oduševim kad Je-Ne-A krene sa cumshot, gang-bang i ti fazoni po kurvi tačno govori ono što mi mislimo, al onako lepo dočarano. Odnosno tako slikovito da vidim kako su im ''zapušene sve rupe na odvratnim ciganskim telima'' :D

Što se mene tiče nek bude i 1:1 ja zadovoljan (neću da baksuziram) iako očekujem pobedu, nešto me jebe i ne da mi mira...

Ajmo ljudi polazak, VERA U SEBE, VERA U NAŠE MOMKE, prsa u prsa, meso u meso pa šta nam Bog da...

Smrt ciganima, živeo Partizan! :)
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Je-Ne-A u elementu :D Uopste ne osecam neku euforiju i nervozu zbog danasnjeg derbija. Ako dobijemo super, ako ne, nista, okrecemo se prvenstvu koje je normalno, mnogo bitnije. Cak bih potpisao da ispadnemo iz kupa a da upisemo sigurne bodove protiv Vose, Rada i Spartaka u prvenstvu. Pogotovu zato sto je ovo polufinale, a finale se igra u NS, vrv protiv Vose koja se dobro pojacala i sve nekako sluti da je njima obecan kup .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top