Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Jebem ti i Rnica[jos ima onih koji ga jos i brane na ovom forumu:pop] i upravu i sve u pm,ne zasluzujemo ni titulu ni nista sa ovakvim igracima i ovakvom upravom.Jevrejin govedo,grlio se sa onim ciganskim debilom ovo govedo se grlilo sa Lukicem,bukvalno poklonjeno ciganima..

I mi cemo sa ovim tim u Evropu letos?Pa nije ni cudo sto nas Samrok dobija,mi smo krs i da se ja pitam nebi ni igrali jer se samo brukamo.Ekipa koja ne moze go nikom dati,to je bilo sa genkom u BG-u,Samroku i ciganima tako da ono nemamo sta da pricamo vise kada u timu igra jebeni Babovic debil,Vukic i Ilic vec su zavrsili svoje i vidi se u ovim jacim mecevima na nisu ni za q. Tomic slobodno moze da nastavi dalju karijeru negde drugde,Dijara nije vise sto je bio.Raspad sistema...
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Цигани су победили, заслужили су и ћао здраво, нема ту шта да полемишемо о лошој срећи.
Да гледамо ми само наше двориште и потражимо сопствене грешке!
Јалови ратни покличи типа, разбићемо их 4-0,4-1 и сл. нам неће помоћи већ анализа...у ствари нема нама ништа неће помоћи. Ма колико да испаљујемо оне најгоре уличарске псовке Ђурићу и компанији, остаћемо сами на улици.
Зато, будимо мало реалнији песимисти. Можда за 10 година, можда за двадесет година, хороскоп је такав да се политичари питају и да се не залуђујемо више неким лажним променама када промене никоме, али понављам никоме не одговарају, а мислим пре свега на оне који могу нешто да промене. Еј, па да се мало запитамо где смо ту ми, обични.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sad smo dali kup ali sledece godine ode prvenstvo. U to sam jos vise ubedjen posle ovoga. Sto rece armando od sledece sezone nasa dominacija srpskim fudbalom prestaje.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.053
Reaction score
4.753
Локација
Nomad
v240672p0.jpg


"Završio sam ti ono brate"
 

Akey

Početnik
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
118
Reaction score
1
Nemanja olaksaj i sebi i nama i na leto idi u Kazakhstan,Jermeniju pa tamo igraj fudbal taj koji igras... Moje licno misljenje je da nije smak sveta,uzecemo titulu i opet na leto mozemo da uradimo nesto u evropi SAMO ako nam ovaj decko vise ne bude igrao... Svaka cast za grobarstvo i sve ali decko nema kvalitet i to je to...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Derbi se dobija na psihu...uvek bilo i biće.

Kakva igra, šanse i ostalo...psiha!
Kad jednostavno vidiš da su igrači spremni na to...

Sreća pa derbi, nadam se, neće odlučivati o tituli...inače bi i tu pukli lagano...mada i ovako nećemo bolje proći...
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
where there's a will there's a way

Žao mi je,kako nije što nismo smogli snage da u dve utakmice odigramo dovoljno pametno, kako bi prošli u finale kupa (kada se setim samo radovanja,konkretno na ovom forumu povodom izvlačenja ciganije kao protivnika u polufinalu kupa). Sigurno ću, teže ili lakše, ovo preboleti, ali me daleko više plaše druge činjenice. Prventsvo jeste motiv, ali ne samo po sebi (iako se parametar uspešnosti kluba može izvesti iz broja titula u nacionalnom prvenstvu), već koliko ja pojmim celu priču, u tome da omogućis sebi da se takmičiš u Evropi i doguraš što je dalje moguće. U tom istom Evropskom takmičenju se uvek igra dve utakmice protiv istog protivnika,a ono što se u zadnjih 3 nedelje dalo videti je apsolutna nespremnost na takvu igru, čak i kada je protivnik u tom dvomeču slabiji od tebe samog, što implicira da je mentalna barijera nešto što vrlo lako može biti ključni problem. Ako ne postoji trener koji adekvatno motiviše igrače,ako ne postoji kapiten (jer Babović osim što ima traku na ruci, ne pleni nikakvim kapitenskim motivima i namerama) koji će pogurati i brinuti se za ekipu, ako u startnom timu ima bar 4 igrača koji nemaju potreban kapacitet,talenat ili bar čvrstu volju da pruže ono što je celokupnom timu potrebno, ja se bojim da ćemo i dalje uglavnom tavoriti na marginama evropskih takmičenja i evropskih klubova.

Ono što bi daje neku nadu je situacija poput i pre svega one sa ovog foruma,kada su predani i požrtvovani ljudi sa istog, svojim akcijama,idejama i hrabrošću uspeli da načine neki impakt na sam Partizan,ali i na celokupnu javnost,ali se bojim da to nije dovoljno (nikako nisam defetista,naprotiv - već se nadam da će i moćniji ljudi,kojima je stalo,razumeti ovu problematiku koja ima dugoročne posledice i da će konačno nešto učiniti kako bi se naš klub stabilizovao). Svi dosadašnji uspesi,pre svega u prolećnom delu prvenstva su toliko na klimavim nogama, da se staza za neku dugotrajniju viziju ne da utabati.
Da li će ljudi koji treba ovo da razumeju, zaista to i uslišiti i pokušati nešto da urade, ostaje da se nadamo (ali nikako pasivno).
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.755
Reaction score
11.491
Локација
.
Мени је криво што нисмо имали високог нападача, сигурно би их добили. Кад промашиш оволико шанси у 2 утакмице и није реално да прођеш. У првој утакмици 5 гол шанси у овој 3-4 и ни један гол да дамо. Да један Диара не може из оволико шанси да да гол циганки, па ја просто не могу да поверујем у то.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Hoćete realniji scenario? Cigani prvi daju gol, laku noć.Kontam ljubav prema klubu koja nadmašuje logično razmišljanje i razum ali... sve je više onih koji gledaju na ovaj Partizan kao na onaj iz prošle polu-sezone, sa Stanojem i Krletom. Ili Jokanom i Tomićem. A on to nije. Igrači jesu isti ali teranjem Krleta i Stanoja je jedan mnogo bitan deo praktično umro. Zašto sada to spominjem? Bilo je za očekivati da će Grant popušiti u prvom susretu sa ciganima. I onda neki još gutaju objašnjenje "bili smo bolji". Jebeš to. I sada logičnije očekivati da će i ovo izgubiti uz novo "bili smo bolji". Jbg...jedno je razmišljati srcem, drugo glavom. Igrači moraju dati sve od sebe i na nama jeste da navijamo ali ovde se zaboravlja zašto je ovakvo stanje i zašto smo opet u situaciji posle 3-4 godine da nas cigani pobeđuju. Ok, optimišite, ne krivim vas. ALI GRANT NE UME DOBITI ZVEZDU. Džaba igračima volja ako igraju po pogrešnim notama.

Nije kao da ne bih bio srećan da ih razbijemo.Bio bih ali ostaću ravnodušan ako do toga ne dođe jer je za očekivati da oni prođu. Spremite se da posle utakmice ovde pišete i čitate sada već splasnulo pljuvanje po pre svega Đuri pa sve tim redom koje ni na trenutak nije smelo biti zapostavljeno. I po nekim igračima očekujem kritike iako realno, oni su i će biti najmanje krivi. Samo da ne bude više kritikovanja igrača nego uprave koja nas je dovela u ovu situaciju. Iako Đura tvrdi da se njemu računaju uspesi a za neuspehe je neko drugi kriv. :p

Bottom line: Ako ih razbijemo, vrh. Ako ne, oh well....prosto je očekivano nakon svega što se desilo u klubu.

Toliko. I nije mi drago. NI. NAJ. MANJE:
suicide.gif
 

Dr.Hofmann

Guest
Ništa me ovo nije iznenadilo, posle prve utakmice je sve bilo rešeno, jer mi protiv cigana kad god smo igrali napadački , nismo dobro prošli, bez obzira što su i oni sprdnja od ekipe.

Nema ko gola d ada , nažalost, bar sam se nadao da će danas biti neki kilavi x, kad ono prc ..

I kad neko napiše pre neki dan kako misli da nemamo neke šanse za prolaz(zato što smo kilavi), bez obzira što si cigoši još kilaviji,, pola ovih što pišu basne i najavljuju neke rezultate od 7-0, se okome na njega ko hijene, jer eto on pojma nemaja, a ti "znalci" što prognozira 5-0 sve znaju u pičku materinu...


očekujem detaljnu analizu u stilu "ŠTA BI BILO DA JE MALI PERICA OTIŠAO U POLICIJU"...
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Dadadada,sad je jos i Aksentijevic kriv za gol,sto se decko ubacio napred zamisli pa nije se vratio,ostavio je rnica da se bori sa...,sto rnic nemoze da uradi ono skolski sto je Krstajic radio i sto radi svaki kvalitetan stoper,kad ti igrac gurne loptu u tom duelu da ga izremplujes telom i ramenom,to svako ko se bavio malo ozbiljnije fudbalom,videce i reci da ga je lagano prosaoo lazovic...bez kontakta te prodje igrac,piii...
aaa vama aksentijevic kriv...
cigani su apostrofirali igru u defanzivi ka vukicu,zaustavili kolko toliko njeg ai eto ti uspeha...naravnooo,napadnu nasu odbranu brzom loptom u prostor i eto problemcica i trosenja i od toga sledi dekoncentracija njihova...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Koliko su cigani bili brzi od nas, to me je najvise sramota. Dosli su kao i mi u prethodnim godinama i popisali se po nama, POPISALI SE. Da vam nacrtam, izvadili kurchinu i popisali se po Djuricu, Partizanu, Grantu, alkatrazima, zabranjenima, igracima po svima nama i nekima i po ustima, i to sve na nasem stadionu pa vi sad nadjite nacina bilo koga da opravdavate.

IMALI SMO AKCIJE? Koje jebene akcije??? Prvo poluvrijeme smo igrali (iako spominjete te akcije), kao da mi branimo 2:0 iz prvog meca. Od igraca nikoga ne bih pohvalio jer niko nista ne zasluzuje,....


NE MOGU DA SHVATIM DA SU CIGANI UZELI NAS RECEPT I JEBU NAS SA NJIM A DA MI NISMO SVJESNI TOGA... PIH JEBEM TI SRIJEDU OVAKVU KAD OVE JADNIKE MORAM GLEDATI... I BANUJTE ME BOLI ME AKO HOCETE... Meni se gadi ovakav Partizan...
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
A da, samo jedno pitanje. Sta su navijaci skandirali na kraju utakmice? Negde u 85-86 minutu? Nisam uspeo da cujem lepo? Nesto sam razumeo u vezi "Avrama"? Ili mozda "ti si zvezdin cetnik roberte"?? pomozite mi..


umalo da zaboravim: UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pevali su '' ti si zvezdin cetnik avrame '' ... Jad i beda, sebicnost i ne koncentrisanost, kad nekog nema da im unese strah u kosti, ee Stanoje, Stanoje..
Rnic jes kiksnuo, ali za mene je Dijara izgubio derbi...
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Рнић је дефинитивно најгори штопер кога сам ја гледао у Партизану. У оштрој конкуренцији Бранимира Бајића и Младена Лазаревића, вечерашњом партијом је дефинтивно однео ту нимало ласкаву титулу.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Citam sta je Voja napisao na klupskom sajtu i sustina je u ovom:
Na kraju moramo da konstatujemo da je Partizan za 180 minuta u ove dve kup-utakmice protiv C. zvezde stvorio 11 (i slovima – JEDANAEST!) ne dobrih, ne veoma dobrih, nego 100%-tnih šansi (5 u prvoj i 6 u ovoj drugoj utakmici) od kojih nije iskoristio nijednu jedinu! To je zaista podatak za Riplija…
Stvarno je neverovatno koliko smo sansi sjebali.Samo Dijara je u ove 2 utakmice morao da uvali 5 komada.


 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Кад не искористиш шансе нема шта да тражиш ... Крај приче. Да изгурамо ово до краја за титулу, куп смо изгубили ми већ у првој утакмици.
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Bili su bolji, nadam se da cemo ih pobediti u sledecem derbiju da klinci ne bi nabili kompleks od komsija.
Pretrcali su nas, igrali su sa vise zara, a utakmicu su poceli i zavrsili kao da imaju 30 derbija u nogama.
Nazalost, ovo je vece koje mora da prodje kao i Djuric za kojih par nedelja.
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
Браћо моја, ово је дошло до ноката.......Нема даље...УПРАВА НАПОЉЕ!!!!! Нема ово везе са овим поразом, ово је пожар који тиња одавно....... Легенде, сад или никад!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top